تخفیف ویژه:  مسیرهای یادگیری با 40% تخفیف 

logo mix

آموزش ابزارهای داده SQL Server برای ویژوال استودیو (با زیرنویس فارسی AI)
SQL Server Data Tools for Visual Studio
جدید ( 21 روز قبل)
کد محصول: FL7775-2896815
لیندا _ آموزش ابزارهای داده SQL Server برای ویژوال استودیو (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ SQL Server Data Tools for Visual Studio
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
41,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com -> Linkedin Learning
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2021-11-17
1400/8/26
جدید ( 21 روز قبل)
مدرس
Walt Ritscher - والت ریچر
سطح آموزش
متوسط
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
2ساعت و 54دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
68 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
478 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
8 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 97
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

داده ها و پایگاه های داده جزء مهمی در اکثر برنامه ها هستند. در حالی که توسعه دهندگان به انتخاب گسترده ای از منابع داده دسترسی دارند، مایکروسافت SQL Server همچنان یک گزینه محبوب پایگاه داده رابطه ای است. در این دوره مربی Walt Ritscher به ابزار ویژوال استودیو موجود برای ایجاد، اصلاح و استفاده از پایگاه داده های SQL Server نگاه می کند. او نحوه اتصال به پایگاه‌های داده و کار با داده‌ها را در سرورهای سازمانی، در ابر Azure و حتی به پایگاه‌های داده توسعه‌دهنده LocalDB ویژه موجود در ویژوال استودیو نشان می‌دهد. با ابزارهای ویژوال استودیو، توسعه‌دهندگان می‌توانند کارهای ضروری را بدون نیاز به ابزار مدیریت متمرکز سرور SQL در رایانه توسعه‌دهنده خود انجام دهند. اساسا، ویژوال استودیو ویژگی‌های غیرضروری مانند ابزارهای مدیریت را حذف می‌کند و بر ابزارهایی تمرکز می‌کند که برای توسعه‌دهندگان مفید هستند، مانند ابزارهای مقایسه پایگاه داده و schema comparison. در این دوره آموزشی به او بپیوندید تا یاد بگیرید که پایگاه داده خود را از یک پروژه تحت کنترل منبع توسعه دهید، بسازید، آزمایش کنید و منتشر کنید، درست مانند توسعه کد برنامه خود.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[FARSI]

01 مقدمه
01-01 با پایگاه داده های SQL Server خود از ویژوال استودیو کار کنید
01-02 آنچه باید بدانید
01-03 درس ها و مثال های بیشتر
01-04 تنظیم و پیکربندی برنامه نویسی
01-05 نحوه دسترسی به کد نمونه در GitHub

02 بررسی اجمالی
02-01 چرا توسعه دهندگان به SSDT نیاز دارند
02-02 فایل های DACPAC و BACPAC
02-03 نسخه های SQL Server و پایگاه داده Azure
02-04 چرا LocalDB برای توسعه دهندگان ضروری است
02-05 گردش کار متصل و قطع شده با SSDT
02-06 ابزارهای داده سرور SQL (SSDT) ​​را نصب کنید

03 به یک پایگاه داده متصل شوید
03-01 پایگاه داده های دوره SQL Server Express
03-02 پایگاه داده دوره های Azure SQL
03-03 SQL Server Object Explorer (SSOE)
03-04 LocalDB نمونه هایی را نامگذاری کرد
03-05 به پایگاه داده SQL شبکه یا ابری متصل شوید
03-06 پروژه داده ویژوال استودیو را ایجاد کنید و از گردش کار قطع شده استفاده کنید
03-07 به SQL Server Express در Server Explorer متصل شوید
03-08 از نام منطقی برای خوانایی استفاده کنید

04 SQL Server Object Explorer
04-01 فایل های پایگاه داده را کپی کنید
04-02 پایگاه های داده را دوباره وصل کنید
04-03 تور طراح جدول
04-04 یک ستون به جدول اضافه کنید
04-05 پایگاه داده متصل را با تغییرات جدول به روز کنید
04-06 رسیدگی به خطاها در به روز رسانی جدول
04-07 بافر قدرت را درک کنید
04-08 ویرایش های متعدد را در پایگاه داده متصل به روز کنید

05 با داده های جدول کار کنید
05-01 داده ها را در جدول داده های جدول مشاهده کنید
05-02 داده ها را در جدول داده های جدول مرتب کنید
05-03 داده ها را در جدول داده های جدول فیلتر کنید
05-04 داده ها را در جدول داده های جدول ویرایش کنید
05-05 سطرها را در جدول داده های جدول اضافه و حذف کنید

06 عملیات جدول بیشتر
06-01 جداول را اضافه و حذف کنید
06-02 PRIMARY KEY و سایر تنظیمات ستون
06-03 کلیدها و جداول خارجی
06-04 محدودیت های CHECK را اضافه کنید

07 پرس و جوها، نماها، و رویه های ذخیره شده
07-01 از پنجره پرس و جو استفاده کنید
07-02 یک عبارت SELECT بنویسید
07-03 یک عبارت CREATE TABLE بنویسید
07-04 با نماهای موجود کار کنید
07-05 یک نمای سفارشی ایجاد کنید
07-06 با رویه های ذخیره شده موجود کار کنید
07-07 فراخوانی یک رویه ذخیره شده با پارامترها
07-08 اشکال زدایی یک رویه ذخیره شده
07-09 یک رویه ذخیره شده سفارشی ایجاد کنید

08 مقایسه پایگاه های داده
08-01 برای مقایسه پایگاه های داده آماده شوید
08-02 یک جلسه مقایسه داده ایجاد کنید
08-03 اطلاعات مقایسه داده ها را تجزیه و تحلیل کنید
08-04 داده ها را در پایگاه داده هدف به روز کنید
08-05 یک جلسه مقایسه طرحواره ایجاد کنید
08-06 تجزیه و تحلیل طرحواره مقایسه برای تغییرات تعاریف شی
08-07 طرح واره را در پایگاه داده هدف به روز کنید
08-08 جلوگیری از از دست دادن داده ها در به روز رسانی طرحواره

09 پروژه داده سرور SQL
09-01 پایگاه های داده و چرخه عمر پروژه
09-02 الگوی پروژه داده را درک کنید
09-03 یک پروژه داده ایجاد کنید
09-04 انواع شیء SQL Server را بررسی کنید
09-05 موارد را به پروژه اضافه کنید
09-06 طرحواره را از یک فایل dacpac. وارد کنید
09-07 طرحواره را از یک پایگاه داده متصل وارد کنید
09-08 جدول یا سایر موارد داده را تغییر دهید
09-09 ساخت پروژه
09-10 نصب خودکار پایگاه داده در پروژه باز
09-11 پر کردن خودکار آیتم های داده در اشکال زدایی پروژه
09-12 یک شی پایگاه داده را Refactor کنید
09-13 پروژه داده را با سایر پایگاه های داده مقایسه کنید
09-14 فایل های DACPAC عکس فوری ایجاد کنید

10 نتیجه گیری
10-01 مراحل بعدی

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Work with your SQL Server databases from Visual Studio
01-02 What you should know
01-03 Further lessons and examples
01-04 The programming setup and configuration
01-05 How to access the sample code on GitHub

02 Overview
02-01 Why developers need SSDT
02-02 DACPAC and BACPAC files
02-03 SQL Server and Azure Database versions
02-04 Why LocalDB is essential for developers
02-05 Connected and disconnected workflows with SSDT
02-06 Install the SQL Server Data Tools (SSDT)

03 Connect to a Database
03-01 The SQL Server Express course databases
03-02 The Azure SQL course databases
03-03 SQL Server Object Explorer (SSOE)
03-04 The LocalDB named instances
03-05 Connect to network or cloud SQL database
03-06 Create Visual Studio data project and use disconnected workflow
03-07 Connect to SQL Server Express in Server Explorer
03-08 Use logical name for readability

04 SQL Server Object Explorer
04-01 Copy database files
04-02 Reconnect the databases
04-03 Tour the Table Designer
04-04 Add a column to a table
04-05 Update the connected database with table modifications
04-06 Handling errors in table updates
04-07 Understand the Power Buffer
04-08 Update multiple edits to the connected database

05 Work with Table Data
05-01 View data in the table data grid
05-02 Sort data in the table data grid
05-03 Filter data in the table data grid
05-04 Edit data in the table data grid
05-05 Add and delete rows in the table data grid

06 More Table Operations
06-01 Add and remove tables
06-02 PRIMARY KEY and other column settings
06-03 FOREIGN keys and tables
06-04 Add CHECK constraints

07 Queries, Views, and Stored Procedures
07-01 Use the query window
07-02 Write a SELECT query
07-03 Write a CREATE TABLE query
07-04 Work with existing views
07-05 Create a custom view
07-06 Work with existing stored procedures
07-07 Call a stored procedure with parameters
07-08 Debug a stored procedure
07-09 Create a custom stored procedure

08 Compare Databases
08-01 Prepare to compare databases
08-02 Create a Data Compare session
08-03 Analyze the Data Compare information
08-04 Update the data in the target database
08-05 Create a Schema Compare session
08-06 Analyze Schema Compare for object definitions changes
08-07 Update the schema in the target database
08-08 Preventing data loss in a schema update

09 SQL Server Data Project
09-01 Databases and the project lifecycle
09-02 Understand the data project template
09-03 Create a data project
09-04 Examine the SQL Server object types
09-05 Add items to project
09-06 Import schema from a .dacpac file
09-07 Import schema from a connected database
09-08 Change a table or other data item
09-09 Build the project
09-10 Auto-mount the database on project open
09-11 Auto-populate the data items on project debug
09-12 Refactor a database object
09-13 Compare the data project with other databases
09-14 Create snapshot DACPAC files

10 Conclusion
10-01 Next steps

مدرس: Walt Ritscher - والت ریچر

تعداد دوره های آموزشی: 51

اشتیاق والت برای ساخت interfaceهای نرم افزار مدت کوتاهی بعد از کشف چگونگی جابه جا کردن پیکسل ها روی صفحه کامپیوتر شروع شد. او شروع به خواندن وسواسانه کتاب های گرافیک کامپیوتر و طراحی UI کرد. کمی بعد، او یافته هایش را با سایر حوزه های تکنولوژی سهیم شد، همین پیگیری دائم منجر به درگیری او در تدریس در دانشگاه ها، شرکت های آموزش خصوصی، و کنفرانس های دوره ایی بین المللی شد. والت، به عنوان یک مشاور با مشتری های متنوعی از قبیل میکروسافت، اچ پی، و اینتل کار کرده است. هم اکنون در Lynda.com، و شرکت LinkedIn کارمند نویسنده است جایی که تیم نگارش او سالانه صد ها کورس آموزشی برای سازندگان نرم افزار تولید می کنند.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد