logo mix

پس از ثبت سفارشات ، خرید و پرداخت فاکتور، به صفحه فاکتورتان هدایت شده و در آنجا لینک های دانلود در اختیار شما قرار میگیرد، و دیگر نیازی نیست لینکهای دانلود برایتان ایمیل شود.
شما میتوانید برای مشاهده فاکتورهای خریدتان، پس از ورود با نام کاربريتان به سايت، از منوی: " پنل کاربری --> تاريخچه خريدهای شما " به فاکتورهایتان دسترسی داشته و آنها را مشاهده نمائيد.

فایلهای آموزشی :به علت حجیم بودن فایلهای آموزشی، برای اینکه بتوانید راحت آنها را دانلود کنید، آنها را کمپرس کرده و بصورت چند پارت rar کرده‌ایم. ظاهر این پارتها مثل هم هستند و حجم آنها هم مانند یکدیگر هستند، اما مجموعه همه آنها بعد از اکسترکت ، مجموعه آموزشی شما را تشکیل میدهند.

باز کردن فایلهای rar :
توجه مهم : قبل از باز کردن فایلهای rar ، لطفا حتما برنامه winrar خود را آپدیت کنید و آخرین ورژن آنرا نصب کنید، در غیر اینصورت در هنگام باز کردن فایلها، با خطا مواجه خواهید شد. حداقل ورژن winrar باید 5.50 باشد.

برای باز کردن فایلهای rar ابتدا تمامی فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید، سپس کافی است فقط پارت 1 (part01) را اجرا کرده ( و یا با برنامه winrar باز کرده) و مسیری برای اکسترکت فایلها مشخص کنید ، بقیه قسمتها اتوماتیک خوانده شده و باز میشوند.

کاربران iOS و Mac :
اگر کاربر iOS یا Mac هستید و فایلهای دانلود شده با فرمت exe. هستند، کافی است فایل exe. را به rar. تغییر نام دهید، و سپس با برنامه winrar آنها را باز کنید.

نصب فایلهای زیرنویس فارسی AI :
چنانچه شما محصولی با زیرنویس فارسی AI خریداری کرده‌اید، و در فایلهای دانلودی شما، فایلی به نام FarsiSubtitle.rar موجود است، این فایل شامل زیرنویس های فارسی AI (ترجمه شده توسط هوش مصنوعی) میباشد. لطفا پس از باز کردن تمامی فایلهای آموزشی دانلود شده، این فایل زیرنویس را بر روی پوشه های باز شده، اکسترکت کنید (هر پوشه بر روی هم نام خودش).
توجه: اگر این فایل موجود نبود، یعنی بعد از اکسترکت فایلهای آموزشی، فایلهای زیرنویس فارسی بطور پیش فرض ، در کنار ویدیوها قرار دارند.

نمایش زیرنویس فارسی ویدیوها :
بطور کلی برای نمایش زیرنویس (فارسی یا انگلیسی)، ابتدا باید قابلیت نمایش زیرنویس در پلیرتان روشن باشد و بعد اینکه هر فایل زیرنویس باید در کنار ویدیوی هم نام خودش و در یک دایرکتوری قرار داشته باشند.
ما پیشنهاد میکنیم از پلیری که همراه فایلهای ویویویی اکسترکت شده است ( در پوشه player ) استفاده کنید، پلیری به نام Potplayer از همان شرکت سازنده Kmplayer و البته رایگان.


توضیحاتی در مورد زیرنویس های فارسی Ai :
+ زیرنویس فارسی Ai یعنی زیرنویس های ترجمه شده با هوش مصنوعی.

+ شما میتوانید نمونه ترجمه‌ها را در ویدیوی پیش نمایش هر آموزش ملاحظه فرمائید.

+ ترجمه زیرنویس ها توسط هوش مصنوعی انجام میشود و در مرحله بعد با برنامه هایی که نوشته ایم آنها را ویرایش میکنیم، بطور مثال در ترجمه کلمه Spring، (در مباحث برنامه نویسی) هوش مصنوعی آنرا "بهار" ترجمه میکند، اما ما برنامه هایی نوشته‌ایم که این قبیل موارد را تشخیص داده و ترجمه اصلاح میشود.

+ زیرنویس ها بسیار قابل فهم هستند ، ما بر روی انواع موضوعات تست کردیم و راضی کننده بودند، البته این بستگی به نوع گویش مدرس هم دارد، بعضا مدرسینی که انگلیسی را خیلی خوب و با قواعدش صحبت میکنند، ترجمه خوبی داریم، اما بعضی از مدرسین (اغلب آمریکایی زبانها) خیلی از کلمات را مخفف گویی میکنند و با قواعد زبان انگلیسی صحبت نمیکنند، که در اینحالت ترجمه کمی سخت تر میشود، اما باز هم قابل فهم است.

+ باید به این نکته توجه داشت که این زیرنویس های فارسی AI که بر روی محصولات آموزشی ما اضافه شده‌اند، توسط ماشین و هوش مصنوعی ترجمه شده است و نمیتوان 100% انتظار ترجمه انسانی را داشت ، البته با توجه به پیشرفت روز افزون هوش مصنوعی، یقینا در آینده‌ای نزدیک ترجمه‌ها بسیار نزدیک به ترجمه انسانی خواهد بود. ما هم با برنامه هایی نوشته‌ایم که ترجمه ، این ترجمه ها را در 2 مرحله اصلاح میکنیم.

+ نکته دیگر اینکه، نسبت به قیمتهای سایت ما (به گفته اغلب کاربران ما و در مقایسه با سایتهای دیگر که فقط حداکثر زیرنویس انگلیسی ارائه میدهند) این زیرنویس های فارسی خیلی مفید و به قول معروف "کار راه انداز" هستند. همانطور که میدانید حداقل هزینه ترجمه 1 ساعت زیرنویس انگلیسی توسط انسان ، 250/000 تومان است، اما ما با قیمتهای بسیار کمتر از این، زیرنویس های فارسی نسبتا قابل قبولی در اختیار علم آموزان عزیز قرار میدهیم.

طرح مشکلات : 
چنانچه سوال یا مشکلی در خرید و یا پس از خرید داشتید، از طریق منوی " تماس با ما " مشکلتان را مطرح بفرمائید تا کارشناسان پشتیبانی ما، در اسرع وقت مشکل شما را برطرف نمایند.