logo mix

لیندا _ آموزش پریمیر پرو برای ویراستاران خودآموز (با زیرنویس فارسی AI)

Lynda _ Premiere Pro for Self-Taught Editors

کد محصول: FL4991-2817191
لیندا _ آموزش پریمیر پرو برای ویراستاران خودآموز (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Premiere Pro for Self-Taught Editors
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
23,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2019-12-23
1398/10/2
مدرس
Maxim Jago - ماکزیم جاگو
سطح آموزش
متوسط
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
4ساعت و 37دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
62 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
787 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
13 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 506
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

بسیاری از ویرایشگرهای ویدیویی موفق، خودآموز هستند. آنها اصول را می‌شناسند. چالش آنها شکافهای ظریف در دانش و تجربه است. این دوره درنظرگرفته شده است تا در اصول Premiere Pro، پایه و اساس کاملی ارائه دهد، و پس از آن گردشهای کاری حرفه‌ای پیشرفته‌ای که برای جلا دادن به نتایج شما ایجاد شده و شما را به یک کاربر کارآمد‌تر تبدیل می‌کنند. مدرس Maxim Jago نحوه شخصی‌سازی رابط کاربری را برای بهتر کردن Premiere Pro برای شما، درک و مدیریت روابط بین پروژه‌ها و رسانه‌ها توضیح می‌دهد و با استفاده از ابزارهای پیشرفته سریعتر ویرایش می‌کند. او همچنین نشان می‌دهد چگونه می‌توانید به سمت از پیش تعیین شده‌ها و الگوهای گرافیکی حرکت کنید، بنابراین شما هر بار جلوه‌ها و گرافیک‌ها را از ابتدا ایجاد نمی‌کنید، و کیفیت صوتی خود را به یک نوار جدید منتقل می‌کنید. در آخر، انواع مهارتهای فوق العاده را بیاموزید که باعث می‌شود شما مانند یک حرفه‌ای به نظر برسید.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( فایلهای زیر نویس جدا از فیلم است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 


00 مقدمه
___| 00_01 پر کردن شکاف ها
___| 00_02 آنچه باید بدانید
___| 00_03 آنچه انتظار دارید یاد بگیرید

01 مبانی حرفه‌ای Premiere Pro
___| 01_01 کلیدهای رابط Adobe Premiere Pro
___| 01_02 رابط کاربری Premiere Pro را شخصی کنید
___| 01_03 جاسازی محل کار پروژه
___| 01_04 تنظیمات ظاهری
___| 01_05 پانل Timeline را شخصی کنید
___| 01_06 دکمه‌ها را به مانیتور اضافه کنید
___| 01_07 ضبط نسخه اصلی
___| 01_08 میانبرهای صفحه کلید مفید
___| 01_09 یک میانبر صفحه کلید جدید ایجاد کنید
___| 01_10 دستورات ویرایش اساسی
___| 01_11 مرور کلیپ ها
___| 01_12 نمای آزاد
___| 01_13 ویرایش مستقیم از پانل پروژه
___| 01_14 حالت‌های درج و رونویسی را وارد کنید

02 مدیریت رسانه
___| 02_01 ناخوشایند و چشم پوشی
___| 02_02 فیلم را جایگزین کنید
___| 02_03 لانه کردن؛ استفاده از توالی به عنوان منبع
___| 02_04 رشته‌های کلیپ
___| 02_05 منبع انتخاب کانال صوتی
___| 02_06 گردش کار پروکسی

03 ویرایش سریعتر
___| 03_01 دنباله‌ای را بر اساس کلیپ ایجاد کنید
___| 03_02 پیرایش پویا
___| 03_03 ناوبری دنباله سریع
___| 03_04 ویرایش‌های چهار نقطه
___| 03_05 ویرایش‌ها را جایگزین کنید
___| 03_06 برش‌های J و برش L
___| 03_07 گردش کار کلیپ و نشانگر دنباله

04 اصول اثر بصری
___| 04_01 این همه در پانل Effect Controls است
___| 04_02 جلوه‌های کلیپ اصلی
___| 04_03 در پنل Lumetri Color شیرجه بزنید
___| 04_04 تطابق رنگ
___| 04_05 از پیش تنظیم جلوه‌های گروه
___| 04_06 فیلم لرزان را تثبیت یا صاف کنید
___| 04_07 ماسک ویدئویی یا جلوه‌های بصری
___| 04_08 فیلم سریع و آهسته حرکت

05 عنوان و گرافیک
___| 05_01 عناوین جدید و گرافیک ساده ایجاد کنید
___| 05_02 سبک‌های استاد
___| 05_03 گرافیک استاد
___| 05_04 عناوین و گرافیک را تحریک کنید
___| 05_05 اثر حرکت بردار
___| 05_06 ایجاد الگوهای گرافیکی حرکت
___| 05_07 نکاتی درباره کار با رسانه گرافیکی

06 مسترینگ صدا
___| 06_01 سحر و جادو صفحه اصلی صدا
___| 06_02 پاکسازی صوتی
___| 06_03 چگونه می‌توان صدای میکروفون را کم رنگ کرد
___| 06_04 DeReverb؛ اکنون غیر ممکن است
___| 06_05 تنظیمات سطح صوتی دستی
___| 06_06 ducking صوتی خودکار
___| 06_07 چرا دو میکسر وجود دارد
___| 06_08 اثر پارامتری EQ

07 مهارت فوق العاده مختلط
___| 07_01 صوتی را با Adobe Audition تمیز کنید
___| 07_02 موسیقی مجددا با Adobe Audition
___| 07_03 Usie After Effects به عنوان موتور جلوه‌های شما
___| 07_04 ارائه و جایگزینی کنید
___| 07_05 پرونده‌های پروژه
___| 07_06 صادرات با اثرات
___| 07_07 ویرایش Multicamera

08 نتیجه گیری
___| 08_01 درس پاداش؛ اثر آهنگ Matte Key
___| 08_02 مراحل بعدی00 Introduction
___| 00_01 Filling in the gaps
___| 00_02 What you should know
___| 00_03 What you can expect to learn

01 Premiere Pro Fundamentals
___| 01_01 Keys to the Adobe Premiere Pro interface
___| 01_02 Personalize the Premiere Pro interface
___| 01_03 Embed project workspaces
___| 01_04 The appearance preferences
___| 01_05 Personalize the Timeline panel
___| 01_06 Add buttons to the monitors
___| 01_07 Core editing recap
___| 01_08 Useful keyboard shortcuts
___| 01_09 Create a new keyboard shortcut
___| 01_10 Essential editing commands
___| 01_11 Reviewing clips
___| 01_12 Freeform view
___| 01_13 Edit directly from the Project panel
___| 01_14 Insert and overwrite modes

02 Media Management
___| 02_01 Unlinking and relinking
___| 02_02 Replace footage
___| 02_03 Nesting; Using sequences as source
___| 02_04 Clip stringouts
___| 02_05 Source audio channel selection
___| 02_06 The proxy workflow

03 Editing Faster
___| 03_01 Create a sequence based on a clip
___| 03_02 Dynamic trimming
___| 03_03 Fast sequence navigation
___| 03_04 Four-point edits
___| 03_05 Replace edits
___| 03_06 J-cuts and L-cuts
___| 03_07 The clip and sequence marker workflow

04 Visual Effect Principles
___| 04_01 It`s all in the Effect Controls panel
___| 04_02 Master clip effects
___| 04_03 Dive into the Lumetri Color panel
___| 04_04 Color matching
___| 04_05 Group effect presets
___| 04_06 Stabilize or smooth shaky footage
___| 04_07 Mask video or visual effects
___| 04_08 Fast and slow motion video

05 Titles and Graphics
___| 05_01 Create new titles and simple graphics
___| 05_02 Master styles
___| 05_03 Master graphics
___| 05_04 Animate titles and graphics
___| 05_05 The Vector Motion effect
___| 05_06 Create motion graphic templates
___| 05_07 Tips on working with graphic media

06 Mastering Audio
___| 06_01 Essential Sound panel magic
___| 06_02 Audio cleanup
___| 06_03 How to dehum mic audio
___| 06_04 DeReverb; The impossible now possible
___| 06_05 Manual audio level adjustments
___| 06_06 Automatic audio ducking
___| 06_07 Why there are two mixers
___| 06_08 The Parametric EQ effect

07 Mixed Super Skills
___| 07_01 Clean up audio with Adobe Audition
___| 07_02 Retime music with Adobe Audition
___| 07_03 Usie After Effects as your effects engine
___| 07_04 Render and Replace
___| 07_05 Template project files
___| 07_06 Export with effects
___| 07_07 Multicamera editing

08 Conclusion
___| 08_01 Bonus lesson; The Track Matte Key effect
___| 08_02 Next steps

مدرس: Maxim Jago - ماکزیم جاگو

تعداد دوره های آموزشی: 2

ماکزیم جاگو یک تعلیم دهنده ی رسانه ، ارائه دهنده، یک نویسنده ی برنده ی جایزه و کارگردان فیلم می باشد. وی همچنین یک استاد مدرس Adobe ، نویسنده ی کتاب دوره ی آموزشی EDIUS Prime و آموزگار خبره در Avid و خالق سیستم تدریس شخصی خودش می باشد که سبب می گردد فن آوری های پیچیده ، برای ذهن های خلاق ، در دسترس و معنادار شوند. او مرتبا در رویدادهای رسانه ای ، مطلب ارائه میدهد. به ویرایشگرهایی در سرتاسر جهان آموزش داده است و در مجله ها به نشر پرداخته است و به همه از بچه های مدرسه ای گرفته تا اساتید دانشگاهی ، از ویرایشگران درجه یک در ABC در استرالیا تا معلمین تکنولوژی BBC در انگلستان تعلیم داده است. از وبسایت وی در http:// www.maximjago.com دیدن فرمایید.

جدیدترین محصولات مرتبط