logoleft

لیندا _ آموزش ویندوز 10: عیب یابی در ادغام ابری (با زیرنویس فارسی AI)

Lynda _ Windows 10: Troubleshooting Cloud Integration

کد محصول: FL5217-2825440
لیندا _ آموزش ویندوز 10: عیب یابی در ادغام ابری (با زیرنویس فارسی AI)
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
13,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2020-02-28
1398/12/9
جدید ( 30 روز قبل)
مدرس
Andrew Bettany - اندرو بیتانی
سطح آموزش
متوسط
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
3ساعت و 33دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
56 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
450 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
8 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 107
درباره تولید کننده

linda

 

lynda1Lynda Weinman بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا ضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

پیشنهاد ابر سازمانی، مزایای زیادی از جمله تحرک پذیری بیشتر و افزایش بهره‌وری را برای سازمان‌ها فراهم می‌کند. در نتیجه، شرکت‌های بیشتر و بیشتری در حال تغییر راه حل‌های مبتنی بر ابر هستند. مایکروسافت در صدر این روند قرار دارد و به همین دلیل آنها ویندوز 10 را به عنوان یک پلتفرم فناوری کاملاً ابر یکپارچه طراحی کردند. می‌توان آن را با استفاده از راه حل‌های مدیریت دستگاه تلفن همراه مدیریت کرد، و با یکپارچه‌سازی با دیگر فناوری‌های ابری، مانند Azure Active Directory، یکپارچه کار می‌کند. در این دوره، مربی Andrew Bettany مهارت‌ها و دانش لازم برای رفع عیب‌های موجود در هنگام ادغام ویندوز 10 با ابر را به تفصیل بیان می‌کند. او عیب یابی Microsoft Intune و Office 365 را پوشش می‌دهد. حل مسائل با تأیید هویت چند فاکتوره؛ رسیدگی به مشکلات استقرار؛ و خیلی بیشتر.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( فایلهای زیر نویس جدا از فیلم است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 


00 مقدمه
___| 00_01 خوش آمدی
___| 00_02 آنچه باید بدانید

01 عیب یابی Azure مشکلات دایرکتوری فعال
___| 01_01 عیب یابی ابر
___| 01_02 مشکلات مربوط به حساب کاربری
___| 01_03 Azure AD ثبت نام در مقابل پیوستن
___| 01_04 Azure AD به مسائل تنظیم شده می‌پیوندد
___| 01_05 ثبت یک دستگاه جدید به مدیریت مدرن
___| 01_06 اتصالات دسک تاپ از راه دور به دستگاه‌های متصل به Azure AD
___| 01_07 Azure AD شرکت رومینگ دولت
___| 01_08 گروه‌های عیب یابی
___| 01_09 عیب یابی MFA
___| 01_10 مشکلات ورود به سیستم کاربر
___| 01_11 مشکلات تنظیم مجدد گذرواژه خود سرویس
___| 01_12 عیب یابی خودکار

02 حل مشکلات Intune مایکروسافت
___| 02_01 عیب یابی Microsoft Intune
___| 02_02 عیب یابی Azure AD به عضویت و ثبت نام Intune
___| 02_03 عیب یابی مشکلات مربوط به ثبت نام خودکار
___| 02_04 عیب یابی مجوز Intune
___| 02_05 مدیریت تنظیمات Intune
___| 02_06 مشکلات ثبت نام مدیر ثبت نام دستگاه (DEM)
___| 02_07 نسخه‌ی نمایشی؛ با استفاده از مدیر ثبت نام دستگاه

03 مشکلات مربوط به استقرار دستگاه و برنامه
___| 03_01 استقرار خودکار ویندوز
___| 03_02 پردازش خودکار ویندوز
___| 03_03 عیب یابی Windows Autopilot
___| 03_04 عیب یابی پیشرفته Windows Autopilot
___| 03_05 عیب یابی پروفایل‌های استقرار خودکار Autopilot

04 عیب یابی امنیت دستگاه
___| 04_01 درک رمزگذاری BitLocker
___| 04_02 بازیابی درایوهای رمزگذاری شده BitLocker
___| 04_03 با استفاده از کلیدهای بازیابی BitLocker ذخیره شده در ابر
___| 04_04 نسخه‌ی نمایشی؛ بازیابی کلید بازیابی BitLocker ذخیره شده در ابر
___| 04_05 مدیریت کلید BitLocker برای شرکتها
___| 04_06 عیب یابی امنیت Windows Defender

05 شناسایی و حل بروزرسانی ویندوز برای مشکلات تجاری
___| 05_01 ویندوز را به عنوان یک سرویس درک کنید
___| 05_02 تنظیمات Windows Update for Business را مدیریت کنید
___| 05_03 عیب یابی بروزرسانی ویندوز برای تجارت
___| 05_04 نسخه‌ی نمایشی؛ حلقه‌های به روز رسانی ویندوز 10 را با استفاده از Intune پیکربندی کنید
___| 05_05 حل مشکلات اتصال Windows Update
___| 05_06 عیب یابی بهینه‌سازی تحویل
___| 05_07 بهینه‌سازی تحویل دقیق

06 مدیریت مشکلات سازگاری با ویندوز 10
___| 06_01 عیب یابی مشکلات ارتقاء ویندوز
___| 06_02 عیب یابی مشکلات پیشرفته ویندوز
___| 06_03 عیب یابی سازگاری مرورگر با حالت Enterprise
___| 06_04 نسخه‌ی نمایشی؛ حالت تصدی را پیکربندی کنید

07 شماره حل دفتر 365
___| 07_01 حل مشکلات اتصال ابر
___| 07_02 مدیریت مشکلات پهنای باند و تنگناها
___| 07_03 عیب یابی دفتر 365
___| 07_04 با استفاده از عیب یابی Office 365
___| 07_05 مشکلات عیب یابی Office 365 ProPlus
___| 07_06 عیب یابی پوشه شناخته شده به OneDrive بروید
___| 07_07 نسخه‌ی نمایشی؛ پوشه‌های شناخته شده ویندوز را به OneDrive هدایت کنید

08 یافتن راهنما و پشتیبانی
___| 08_01 چگونه پشتیبانی پیدا کنیم
___| 08_02 درخواست خدمات
___| 08_03 خدمات بهداشتی و وضعیت خدمات
___| 08_04 نسخه‌ی نمایشی؛ مشاهده مرکز خدمات بهداشتی و پیام
___| 08_05 مشاهده آینده با نقشه راه مایکروسافت

09 نتیجه گیری
___| 09_01 مراحل بعدی00 Introduction
___| 00_01 Welcome
___| 00_02 What you should know

01 Troubleshoot Azure Active Directory Issues
___| 01_01 Cloud troubleshooting
___| 01_02 User account issues
___| 01_03 Azure AD register versus join
___| 01_04 Azure AD join set-up issues
___| 01_05 Enrolling a new device into modern management
___| 01_06 Remote desktop connections to Azure AD connected devices
___| 01_07 Azure AD Enterprise State Roaming
___| 01_08 Troubleshooting groups
___| 01_09 Troubleshooting MFA
___| 01_10 User login issues
___| 01_11 Self-service password reset issues
___| 01_12 The automated troubleshooter

02 Resolving Microsoft Intune Issues
___| 02_01 Troubleshoot Microsoft Intune
___| 02_02 Troubleshoot Azure AD join and Intune enrollment
___| 02_03 Troubleshoot auto-enrollment issues
___| 02_04 Troubleshoot Intune licensing
___| 02_05 Managing Intune settings
___| 02_06 Device enrollment manager (DEM) provisioning issues
___| 02_07 Demo; Using device enrollment manager

03 Device and Application Deployment Issues
___| 03_01 Windows Autopilot deployment
___| 03_02 Windows Autopilot process
___| 03_03 Troubleshoot Windows Autopilot
___| 03_04 Advanced Windows Autopilot troubleshooting
___| 03_05 Troubleshoot Windows Autopilot deployment profiles

04 Troubleshooting Device Security
___| 04_01 Understanding BitLocker encryption
___| 04_02 Recovering BitLocker encrypted drives
___| 04_03 Using cloud-stored BitLocker recovery keys
___| 04_04 Demo; Retrieving a cloud-stored BitLocker recovery key
___| 04_05 BitLocker key management for enterprises
___| 04_06 Troubleshooting Windows Defender security

05 Identifying and Resolving Windows Update for Business Issues
___| 05_01 Understand Windows as a service
___| 05_02 Manage Windows Update for Business settings
___| 05_03 Troubleshoot Windows Update for Business
___| 05_04 Demo; Configure Windows 10 update rings using Intune
___| 05_05 Resolving Windows Update connectivity issues
___| 05_06 Troubleshooting delivery optimization
___| 05_07 Fine-tune delivery optimization

06 Managing Windows 10 Compatibility Issues
___| 06_01 Troubleshoot Windows upgrade issues
___| 06_02 Troubleshoot advanced Windows upgrade Issues
___| 06_03 Troubleshoot browser compatibility with Enterprise Mode
___| 06_04 Demo; Configure Enterprise Mode

07 Resolving Office 365 Issues
___| 07_01 Resolving cloud connectivity problems
___| 07_02 Managing bandwidth issues and bottlenecks
___| 07_03 Troubleshooting Office 365
___| 07_04 Using the Office 365 troubleshooter
___| 07_05 Troubleshooting Office 365 ProPlus issues
___| 07_06 Troubleshoot Known Folder Move to OneDrive
___| 07_07 Demo; Redirect Windows known folders to OneDrive

08 Finding Help and Support
___| 08_01 How to find support
___| 08_02 Service requests
___| 08_03 Service health and Service status
___| 08_04 Demo; Viewing Service health and Message center
___| 08_05 Viewing the future with the Microsoft Roadmap

09 Conclusion
___| 09_01 Next steps

جدیدترین محصولات مرتبط