logo mix

لیندا _ آموزش جامع فتوشاپ 2021: مبانی (با زیرنویس فارسی AI)

Lynda _ Photoshop 2021 Essential Training: The Basics

کد محصول: FL6107-2841542
لیندا _ آموزش جامع فتوشاپ 2021: مبانی (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Photoshop 2021 Essential Training: The Basics
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
37,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2020-10-20
1399/7/29
مدرس
Julieanne Kost - جولین کاست
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
6ساعت و 29دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
74 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
1630 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
27 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 273
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

خواه به دنبال کار در طراحی یا عکاسی باشید و یا فقط می‌خواهید تصاویری که از خانواده و دوستان خود می‌گیرید را افزایش دهید، یادگیری استفاده از فتوشاپ یکی از بهترین سرمایه گذاری‌هایی است که می‌توانید در کار خود انجام دهید. در این دوره، مربی Julieanne Kost به شما کمک می‌کند تا با فتوشاپ 2021 سرعت بیشتری کسب کنید، نویز و پیچیدگی را فیلتر کنید تا به شما کمک کند به سرعت به نتایج مورد نظر خود برسید. او از اصول تصویربرداری دیجیتال - از کار با چندین تصویر گرفته تا شخصی‌سازی رابط فتوشاپ - عبور می‌کند. او توضیح می‌دهد که چگونه ابزار مناسب را برای برش، تن رنگ و روتوش عکس انتخاب کنید، در حالی که همیشه بالاترین کیفیت خروجی را حفظ می‌کند. او همچنین کارآمدترین روشها را برای انجام کارهای معمول، از جمله کار با لایه‌ها، انتخاب‌ها و پوشاندن، نشان می‌دهد. در طول راه، او اسرار ویرایش غیر مخرب را با استفاده از اشیا Smart هوشمند به اشتراک می‌گذارد و به شما کمک می‌کند تا از ویژگی‌هایی مانند لایه‌های تنظیم، حالت‌های ترکیبی، فیلترها، تایپ، سبک لایه‌ها و موارد دیگر استفاده کنید.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( فایلهای زیر نویس جدا از فیلم است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

00 مقدمه
_ | 00_01 به مجموعه آموزش‌های ضروری Photoshop خوش آمدید

01 باز کردن فایل ها
_ | 01_01 باز کردن فایل‌ها در فتوشاپ
_ | 01_02 باز کردن فایل‌ها از Adobe Bridge
_ | 01_03 باز کردن فایل‌ها از Lightroom Classic
_ | 01_04 باز کردن فایل‌ها از Lightroom
_ | 01_05 ویرایش در Camera Raw and Lightroom vs.Photoshop

02 اسناد و پیمایش
_ | 02_01 گشت و گذار در رابط کاربری فتوشاپ
_ | 02_02 کار با چندین سند
_ | 02_03 تنظیم و بزرگنمایی اسناد
_ | 02_04 مشاهده تصاویر با استفاده از حالت‌های مختلف صفحه نمایش

03 سفارشی کردن رابط فتوشاپ
_ | 03_01 ترتیب پانل‌هایی که بیشتر از همه استفاده می‌کنید
_ | 03_02 جابجایی و ذخیره فضاهای کاری
_ | 03_03 شخصی‌سازی نوار ابزار
_ | 03_04 تغییر میانبرهای صفحه کلید برای افزایش بهره وری

04 ملزومات تصویر دیجیتال
_ | 04_01 درک قالب‌های فایل
_ | 04_02 حالت‌های رنگ و عمق بیت
_ | 04_03 درک فضای رنگ
_ | 04_04 درک اندازه سند
_ | 04_05 استفاده از اندازه تصویر برای تغییر ابعاد سند
_ | 04_06 واگرد چندگانه و پانل History
_ | 04_07 ذخیره اسناد

05 برش، صاف کردن و تنظیم اندازه بوم
_ | 05_01 با استفاده از ابزار Crop
_ | 05_02 صاف کردن تصویر کج
_ | 05_03 برش و تغییر اندازه تصویر در یک مرحله
_ | 05_04 افزایش اندازه بوم
_ | 05_05 تکمیل خودکار با محصول آگاه از محتوا

06 لایه
_ | 06_01 بررسی اصول لایه
_ | 06_02 بارگذاری، انتخاب، هم ترازی و توزیع لایه ها
_ | 06_03 کار با گروه‌های لایه و ابزار Frame
_ | 06_04 ادغام و مسطح‌سازی لایه ها
_ | 06_05 صادرات سریع تصاویر

07 ملزومات رنگ و برس
_ | 07_01 اصول رنگ
_ | 07_02 ملزومات برس
_ | 07_03 استفاده از ایستگاه از پیش تنظیم شده قلم مو و شخصی‌سازی تنظیمات برس

08 کار با ماسک‌های لایه ای
_ | 08_01 موارد ضروری ماسک لایه
_ | 08_02 استفاده از شیب در ماسک‌های لایه برای ترکیب تصاویر

09 انجام انتخاب ها
_ | 09_01 با استفاده از ابزارهای Marquee و Lasso
_ | 09_02 با استفاده از ابزار انتخاب شی و انتخاب سریع
_ | 09_03 با استفاده از انتخاب موضوع و محدوده رنگ
_ | 09_04 انتخاب اشیا edge لبه نرم با استفاده از Select و Mask
_ | 09_05 حذف هاله با استفاده از Select و Mask
_ | 09_06 انتخاب و جایگزینی آسمان ها

10 ویرایش و روتوش پیکسل محلی
_ | 10_01 حذف عناصر حواس پرتی با برس Healing و ابزار Patch
_ | 10_02 جادوی پر کردن محتوای آگاهانه
_ | 10_03 ابزار انتقال و مقیاس آگاه از محتوا
_ | 10_04 حذف عناصر بزرگتر از تصویر

11 ملزومات Blend Mode
_ | 11_01 آشنایی با حالت‌های ترکیبی

12 ملزومات شی هوشمند
_ | 12_01 مزیت اشیا Smart هوشمند
_ | 12_02 باز کردن تصاویر خام به عنوان اشیا Smart هوشمند

13 تحول اساسی
_ | 13_01 مقیاس گذاری، انحراف و چرخش لایه‌ها با Free Transform
_ | 13_02 تصحیح چشم انداز تصویر
_ | 13_03 تصاویر تاب دار
_ | 13_04 تغییر شکل لایه‌های پیچیده

14 ملزومات لایه تنظیم
_ | 14_01 معرفی لایه‌های تنظیم
_ | 14_02 درک هیستوگرام
_ | 14_03 اصلاح دامنه پویا با استفاده از سطوح
_ | 14_04 تنظیم کنتراست و اصلاح رنگ با استفاده از Curves
_ | 14_05 سه روش آسان برای تنظیم رنگ در تصاویر
_ | 14_06 تبدیل سفارشی سیاه و سفید
_ | 14_07 تنظیمات محدود با ماسک‌های قطع کننده

15 فیلتر ضروری
_ | 15_01 بررسی اجمالی فیلترها
_ | 15_02 استفاده از فیلترها به طور غیر مخرب با فیلترهای هوشمند
_ | 15_03 شارپ کردن تصاویر
_ | 15_04 استفاده از دوربین خام به عنوان فیلتر
_ | 15_05 استفاده از فیلترهای AI در فتوشاپ
_ | 15_06 اعمال فیلترها روی چند لایه

لایه‌های 16 شکل
_ | 16_01 با استفاده از ابزار شکل
_ | 16_02 اصلاح، ترکیب و ذخیره اشکال سفارشی
_ | 16_03 استفاده از اشکال برای پوشاندن لایه ها

17 سبک ضروری لایه
_ | 17_01 استفاده از افکت‌ها و سبک‌های لایه
_ | 17_02 سبک‌های جلوه خلاق

18 ملزومات نوع
_ | 18_01 کاوش نوع عنوان (نقطه)
_ | 18_02 استفاده از Leading، Kerning و Tracking

19 نتیجه گیری
_ | 19_01 به یادگیری فتوشاپ ادامه دهید و روی پروژه‌های خود کار کنید

00 Introduction
_ 00_01 Welcome to the Photoshop Essential Training series

01 Opening Files
_ 01_01 Opening files in Photoshop
_ 01_02 Opening files from Adobe Bridge
_ 01_03 Opening files from Lightroom Classic
_ 01_04 Opening files from Lightroom
_ 01_05 Editing in Camera Raw and Lightroom vs.Photoshop

02 Documents and Navigation
_ 02_01 A tour of the Photoshop interface
_ 02_02 Working with multiple documents
_ 02_03 Panning and zooming documents
_ 02_04 Viewing images using different screen modes

03 Customizing the Photoshop Interface
_ 03_01 Arranging the panels you use most often
_ 03_02 Switching and saving workspaces
_ 03_03 Customizing the toolbar
_ 03_04 Modifying keyboard shortcuts to boost productivity

04 Digital Image Essentials
_ 04_01 Understanding file formats
_ 04_02 Color modes and bit depth
_ 04_03 Understanding color space
_ 04_04 Understanding document size
_ 04_05 Using Image Size to change document dimensions
_ 04_06 Multiple Undo and the History panel
_ 04_07 Saving documents

05 Cropping, Straightening, and Adjusting Canvas Size
_ 05_01 Using the Crop tool
_ 05_02 Straightening a crooked image
_ 05_03 Crop and change image size in one step
_ 05_04 Increasing canvas size
_ 05_05 Autofill with Content-Aware Crop

06 Layers
_ 06_01 Exploring layer basics
_ 06_02 Loading, selecting, aligning, and distributing layers
_ 06_03 Working with layer groups and the Frame tool
_ 06_04 Merging and flattening layers
_ 06_05 Quickly exporting images

07 Color and Brush Essentials
_ 07_01 Color basics
_ 07_02 Brush essentials
_ 07_03 Using brush presets and customizing brush settings

08 Working with Layer Masks
_ 08_01 Layer mask essentials
_ 08_02 Using gradients in layer masks to blend images

09 Making Selections
_ 09_01 Using the Marquee and Lasso tools
_ 09_02 Using Object Selection and Quick Selection tools
_ 09_03 Using Select Subject and color range
_ 09_04 Selecting soft edge objects using Select and Mask
_ 09_05 Removing a halo using Select and Mask
_ 09_06 Selecting and replacing skies

10 Local Pixel Editing and Retouching
_ 10_01 Removing distracting elements with the Healing brush and Patch tools
_ 10_02 The magic of Content-Aware Fill
_ 10_03 Content-Aware Move and Scale tools
_ 10_04 Removing larger elements from an image

11 Blend Mode Essentials
_ 11_01 Getting to know the blend modes

12 Smart Object Essentials
_ 12_01 The advantage of Smart Objects
_ 12_02 Opening raw images as Smart Objects

13 Essential Transformations
_ 13_01 Scaling, skewing, and rotating layers with Free Transform
_ 13_02 Correcting the perspective of an image
_ 13_03 Warping images
_ 13_04 Transforming warping multiple layers

14 Adjustment Layer Essentials
_ 14_01 Introducing adjustment layers
_ 14_02 Understanding the histogram
_ 14_03 Refining dynamic range using levels
_ 14_04 Adjusting contrast and correcting color using Curves
_ 14_05 Three easy ways to adjust color in images
_ 14_06 Custom black-and-white conversions
_ 14_07 Limiting adjustments with clipping masks

15 Essential Filters
_ 15_01 Overview of filters
_ 15_02 Applying filters non destructively with Smart Filters
_ 15_03 Sharpening images
_ 15_04 Applying Camera Raw as a filter
_ 15_05 Using AI filters in Photoshop
_ 15_06 Applying filters to multiple layers

16 Shape Layers
_ 16_01 Using the shape tools
_ 16_02 Modifying, combining, and saving custom shapes
_ 16_03 Using shapes to mask layers

17 Essential Layer Styles
_ 17_01 Applying layer effects and styles
_ 17_02 Creative layer effect styles

18 Type Essentials
_ 18_01 Exploring headline (point) type
_ 18_02 Using leading, kerning, and tracking

19 Conclusion
_ 19_01 Keep learning Photoshop working on your own projects

مدرس: Julieanne Kost - جولین کاست

تعداد دوره های آموزشی: 19

جولین کاست که در شرکت Fast یکی از "100 انسان خلاق در بیزنس" لقب گرفت، یک مبلغ اصولی در سیستم Adobe و مسئول پرورش روابط فتوشاپ با مشتریان از طریق معنی دار و الهام بخش و مسئول آموزش Lightroom است. او به عنوان سخنگوی پرطرفدار ، برای صنعت تصویربرداری دیجیتال ، جلسه های تربیتی و انگیزشی آموزش را برنامه ریزی و ارائه می دهد. از این طریق tutorialها و تکنیک های اصیل را به صورت جهانی از طریق رویدادهای زنده، در Adobe.com، وب سایت خودش و blog.adobe.com/jkost به اشتراک می گذارد. او همچنین نویسنده "window seat- the art of digital and creative thinking" و یک عکاس موفق و هنرمند هنرهای زیبا، سازنده و مجری محبوب آموزش اصول photoshop cc و کورس های هنر ترکیب فتوشاپ برای lynda.com است. جولین به خاطر رویکرد منحصر به فردش به آموزش و ترکیب راه کارهای عملی و شگرد با همان میزان شوخ طبعی و خلاقیت که مخاطب را سرگرم و مجذوب نگه می دارد؛ معروف است. او اغلب به عنوان استاد مهمان در مدارس برجسته عکاسی و موسسات آموزشی پیشرو در سرتاسر دنیا کار می کند. او بیش ازهزار ویدئو آموزشی برای Adobephotoshop و Lightroom ساخته و منتشر کرده است. او به خاطر خدمات و کمک های فوق العاده اش به صنعت عکاسی، جایزه Photographers of America را از عکاسان حرفه ایی آمریکا دریافت کرد و لقب افتخاری شریک آموزشی از جانب جامعه عکاسان آمریکا به او اعطاء شد. کاست در عکاسی و هنرهای زیبا مدرک کاردانی و لیسانس روانشناسی دارد.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد