logo mix

لیندا _ آموزش جامع ایلوستریتور 2021 (با زیرنویس فارسی AI)

Lynda _ Illustrator 2021 Essential Training

کد محصول: FL6110-2842014
لیندا _ آموزش جامع ایلوستریتور 2021 (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Illustrator 2021 Essential Training
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
36,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2020-10-23
1399/8/2
مدرس
Tony Harmer - تونی هارمر
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
5ساعت و 27دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
93 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
870 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
15 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 311
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

از Illustrator می‌توان برای انجام بسیاری از کارهای مختلف طراحی استفاده کرد. به همین دلیل، آموزش جامع Illustrator 2021 مفاهیم و تکنیک‌های اصلی را می‌آموزد که می‌تواند در هر گردش کار برای چاپ، وب یا دارایی که به برنامه‌های دیگر راه پیدا می‌کند، اعمال شود. مربی Tony Harmer موارد ضروری Illustrator 2021 را پوشش میدهد، از جمله artboards، فضای کار، لایه‌ها و اشکال. او در مورد گرافیک برداری - مسیرها، حرکت‌ها و پر کردن - بحث می‌کند و نحوه استفاده از هر یک از ابزارهای طراحی در Illustrator را نشان می‌دهد. وی نحوه ترکیب و پاکسازی مسیرها، و سازماندهی آنها را به گروهها و لایه‌ها نشان می‌دهد. او همچنین ویرایش متن، کار با رنگ، نقاشی رسم براش، جلوه‌ها و موارد دیگر را پوشش می‌دهد.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( فایلهای زیر نویس جدا از فیلم است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

00 مقدمه
_ | 00_01 به آموزش ضروری Adobe Illustrator 2021 خوش آمدید
_ | 00_02 نصب Illustrator

01 ورزش سریع شروع کنید
_ | 01_01 راه اندازی کامل
_ | 01_02 پیاده روی

02 محیط تصویرگر
_ | 02_01 فضای کاری Illustrator
_ | 02_02 پانل ها
_ | 02_03 تنظیم و بزرگنمایی
_ | 02_04 با استفاده از پانل Navigator

03 انتخاب
_ | 03_01 ابزار Selection
_ | 03_02 ابزار Direct Selection
_ | 03_03 ابزار Lasso
_ | 03_04 انتخاب خودکار
_ | 03_05 ذخیره گزینه ها

04 شکل و ابزار طراحی خط
_ | 04_01 رسم اشکال اساسی
_ | 04_02 رسم چند ضلعی‌ها و ستاره ها
_ | 04_03 طراحی با ابزار Line
_ | 04_04 طراحی با ابزار Grid

05 رنگ
_ | 05_01 مدل‌های رنگی در Illustrator
_ | 05_02 پنل Swatches
_ | 05_03 نمونه‌های جهانی
_ | 05_04 رنگهای نقطه ای
_ | 05_05 با استفاده از رنگ
_ | 05_06 گروه‌های رنگی
_ | 05_07 صفحه راهنمای رنگ

06 سکته مغزی
_ | 06_01 ویژگی‌های سکته مغزی
_ | 06_02 ایجاد خطوط نقطه چین و نقطه چین
_ | 06_03 ایجاد نوک پیکان
_ | 06_04 عرض متغیر 0s0t0r0o0k0e0s0

07 ترتیب و سفارش
_ | 07_01 تراز‌بندی اشیا
_ | 07_02 توزیع اشیا
_ | 07_03 تراز‌بندی امتیازها
_ | 07_04 تغییر ترتیب انباشت
_ | 07_05 با استفاده از حالت‌های طراحی
_ | 07_06 استفاده از لایه ها
_ | 07_07 هدف گذاری اشیا با استفاده از لایه ها

08 گروه
_ | 08_01 کار با گروه ها
_ | 08_02 ابزار انتخاب گروه
_ | 08_03 با استفاده از حالت جداسازی

09 تغییر شکل می‌دهد
_ | 09_01 با استفاده از ابزارهای خاص Transform
_ | 09_02 با استفاده از ابزار Free Transform
_ | 09_03 استفاده مجدد از تغییر شکل
_ | 09_04 هر دستور را تغییر دهید
_ | 09_05 تبدیل به عنوان یک اثر

10 طراحی توسط ساخت و ساز
_ | 10_01 مسیرها و اشکال مرکب
_ | 10_02 پنل Pathfinder
_ | 10_03 سازنده شکل
_ | 10_04 رنگ زنده
_ | 10_05 ماسک‌های برش

11 ابزار طراحی
_ | 11_01 ابزار Pen
_ | 11_02 ابزار Curvature Pen
_ | 11_03 ابزار مداد
_ | 11_04 طراحی با ابزار پاک کن
_ | 11_05 بهبود مسیرها

12 استفاده از راهنماها و شبکه ها
_ | 12_01 استفاده از شبکه‌ها و راهنماها
_ | 12_02 ساخت راهنما از اشیا

13 گرادیان
_ | 13_01 شیب‌های خطی
_ | 13_02 شیب شعاعی
_ | 13_03 شیب‌های Freeform
_ | 13_04 گرادیان در 0s0t0r0o0k0e0s0

14 الگو
_ | 14_01 ایجاد یک الگو
_ | 14_02 الگوی 0s0t0r0o0k0e0s0
_ | 14_03 در حال تبدیل الگوها

15 نماد
_ | 15_01 نمادهای ثابت
_ | 15_02 نماد پویا

16 ترکیب، ترکیب و شفافیت
_ | 16_01 استفاده از مخلوط ها
_ | 16_02 با استفاده از حالت‌های ترکیب
_ | 16_03 استفاده از ماسک‌های کدری

17 ظاهر
_ | 17_01 قدرت ظاهر
_ | 17_02 پنل Appearance
_ | 17_03 جلوه‌های Illustrator و Photoshop
_ | 17_04 ویرایش یا حذف جلوه ها
_ | 17_05 سبک‌های گرافیکی
_ | 17_06 ابزار قلم مو
_ | 17_07 ابزار Eyedropper

18 نوع
_ | 18_01 با استفاده از نوع نقطه
_ | 18_02 گزینه‌های نویسه
_ | 18_03 ابزار Touch Type
_ | 18_04 گزینه‌های پاراگراف
_ | 18_05 با استفاده از ابزار Type On A Path
_ | 18_06 نوع رئوس مطالب

19 تصویر در Illustrator
_ | 19_01 قرار دادن تصاویر
_ | 19_02 جاسازی تصاویر
_ | 19_03 برش تصاویر

20 پیکسل برای بردارها
_ | 20_01 با استفاده از ردیابی تصویر
_ | 20_02 استفاده از فتوشاپ با ردیابی تصویر

21 اصلاح آثار هنری
_ | 21_01 کارهای هنری Recolor
_ | 21_02 ابزار Puppet Warp

22 صفحه هنری
_ | 22_01 کار با 0a0r0t0b0o0a0r0d0s0
_ | 22_02 ترتیب 0a0r0t0b0o0a0r0d0s0

23 خروجی
_ | 23_01 بسته‌بندی فایل‌های Illustrator
_ | 23_02 صادرات به عنوان انواع دیگر فایل ها
_ | 23_03 صادرات دارایی

24 نتیجه گیری
_ | 24_01 مراحل بعدی

00 Introduction
_ 00_01 Welcome to Adobe Illustrator 2021 Essential Training
_ 00_02 Installing Illustrator

01 Quick-Start Exercise
_ 01_01 Walk-through setup
_ 01_02 Walk-through

02 The Illustrator Environment
_ 02_01 The Illustrator workspace
_ 02_02 Panels
_ 02_03 Panning and zooming
_ 02_04 Using the Navigator panel

03 Selection
_ 03_01 The Selection tool
_ 03_02 The Direct Selection tool
_ 03_03 The Lasso tool
_ 03_04 Automatic selections
_ 03_05 Saving selections

04 Shape and Line Drawing Tools
_ 04_01 Drawing basic shapes
_ 04_02 Drawing polygons and stars
_ 04_03 Drawing with the Line tools
_ 04_04 Drawing with the Grid tools

05 Color
_ 05_01 Color models in Illustrator
_ 05_02 The Swatches panel
_ 05_03 Global swatches
_ 05_04 Spot colors
_ 05_05 Using tints
_ 05_06 Color groups
_ 05_07 The Color Guide panel

06 Strokes
_ 06_01 Stroke attributes
_ 06_02 Creating dashed and dotted lines
_ 06_03 Creating arrowheads
_ 06_04 Variable-width strokes

07 Arranging and Ordering
_ 07_01 Aligning objects
_ 07_02 Distributing objects
_ 07_03 Aligning points
_ 07_04 Changing the stacking order
_ 07_05 Using the drawing modes
_ 07_06 Using layers
_ 07_07 Targeting objects using layers

08 Groups
_ 08_01 Working with groups
_ 08_02 The Group Selection tool
_ 08_03 Using Isolation Mode

09 Transforms
_ 09_01 Using the specific Transform tools
_ 09_02 Using the Free Transform tool
_ 09_03 Using Transform Again
_ 09_04 The Transform Each command
_ 09_05 Transforms as an effect

10 Drawing by Construction
_ 10_01 Compound paths and shapes
_ 10_02 The Pathfinder panel
_ 10_03 The Shape Builder
_ 10_04 Live Paint
_ 10_05 Clipping masks

11 Drawing Tools
_ 11_01 The Pen tool
_ 11_02 The Curvature Pen tool
_ 11_03 The Pencil tool
_ 11_04 Drawing with the Eraser tool
_ 11_05 Improving paths

12 Using Guides and Grids
_ 12_01 Using grids and guides
_ 12_02 Making guides from objects

13 Gradients
_ 13_01 Linear gradients
_ 13_02 Radial gradients
_ 13_03 Freeform gradients
_ 13_04 Gradients on strokes

14 Patterns
_ 14_01 Creating a pattern
_ 14_02 Pattern strokes
_ 14_03 Transforming patterns

15 Symbols
_ 15_01 Static symbols
_ 15_02 Dynamic symbols

16 Blends, Blending, and Transparency
_ 16_01 Using blends
_ 16_02 Using blending modes
_ 16_03 Using opacity masks

17 Appearances
_ 17_01 The power of appearances
_ 17_02 The Appearance panel
_ 17_03 Illustrator and Photoshop effects
_ 17_04 Editing or removing effects
_ 17_05 Graphic styles
_ 17_06 The Brush tool
_ 17_07 The Eyedropper tool

18 Type
_ 18_01 Using point type
_ 18_02 Character options
_ 18_03 The Touch Type tool
_ 18_04 Paragraph options
_ 18_05 Using Type On A Path tool
_ 18_06 Outlining type

19 Images in Illustrator
_ 19_01 Placing images
_ 19_02 Embedding images
_ 19_03 Cropping images

20 Pixels to Vectors
_ 20_01 Using Image Trace
_ 20_02 Using Photoshop with Image Trace

21 Modifying Artwork
_ 21_01 Recolor artwork
_ 21_02 The Puppet Warp tool

22 Artboards
_ 22_01 Working with artboards
_ 22_02 Arranging artboards

23 Output
_ 23_01 Packaging Illustrator files
_ 23_02 Export as other file types
_ 23_03 Asset Export

24 Conclusion
_ 24_01 Next steps

مدرس: Tony Harmer - تونی هارمر

تعداد دوره های آموزشی: 23

تونی هارمر یک معلم و illustrator است. او 160 مدرک دارد، از جمله استادی Adobe Creative Suite. تونی هارمر برای بیش از سی سال در صنعت خلاق ، روی حوزه های طراحی، تصویر کشی، و پروژه های وب/ اسکرین فعالیت کرده است. تونی به عنوان یک مدرس و متخصص دارای مدرک Adobe با بیش از 160 مدرک و یکی از اندک کسانی که توانسته اند به جایگاهی مانند استادی Creative Suite برسند، سرتاسر انگلیس و اروپا کورس های آموزشی ارائه کرده است. تونی اغلب برای مجله Computer Art مطلب مینویسد و نویسنده مهمان چند بلاگ است، اما مهم تر از همه او هنوز هم عاشق نشتن و طراحی کردن است.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد