logo mix

لیندا _ آموزش جامع فتوشاپ 2021: طراحی (با زیرنویس فارسی AI)

Lynda _ Photoshop 2021 Essential Training: Design

کد محصول: FL6115-2848252
لیندا _ آموزش جامع فتوشاپ 2021: طراحی (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Photoshop 2021 Essential Training: Design
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
28,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2020-10-23
1399/8/2
مدرس
Julieanne Kost - جولین کاست
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
3ساعت و 54دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
58 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
804 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
13 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 290
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

Adobe Photoshop، استاندارد صنعتی برای ویرایش و دستکاری تصاویر، توسط طیف کاملی از متخصصان طراحی استفاده می‌شود. این دوره به طور خاص برای کمک به طراحان در تسلط بر متداولترین ابزارها و تکنیک‌ها با هدف از بین بردن موانع فنی جهت شروع ایجاد هرچه سریعتر ایجاد شده است. فتوشاپ 2021 از ابزارها و پیشرفت‌های بیشتری برای انتخاب و پنهان کردن تصاویر، از بین بردن عناصر حواس پرت کننده و تاب دادن تصاویر برخوردار است - همه اینها در عین حال با کیفیت ‌ترین خروجی است. در این دوره، مربی Julieanne Kost نشان می‌دهد که چگونه می‌توان به طور موثر با اشیا Smart هوشمند و فیلترهای هوشمند کار کرد، لایه‌ها را تحریف و پیچ و تاب می‌کند، کار با متن، ایجاد اشکال، رسم و ویرایش مسیرهای برداری با استفاده از ابزار pen، ساخت انیمیشن‌ها، اعمال جلوه‌های نقاشی، ذخیره و اشتراک گذاری کتابخانه‌ها، و با artboards کار کنید.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( فایلهای زیر نویس جدا از فیلم است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

00 مقدمه
_ | 00_01 به مجموعه آموزش‌های فتوشاپ خوش آمدید

01 طراحی با اشیا Smart هوشمند
_ | 01_01 جایگزینی محتویات یک شی هوشمند
_ | 01_02 تکثیر اشیا Smart هوشمند
_ | 01_03 در مقابل شی هوشمند تعبیه شده پیوند داده شده است

02 تحولات خلاقانه برای طراحان
_ | 02_01 استفاده از Vanishing Point برای چسباندن در چشم انداز
_ | 02_02 تاب عروسک
_ | 02_03 Warp Perspective
_ | 02_04 استفاده از Liquify برای تغییر شکل یک تصویر

03 شکل اسرار لایه
_ | 03_01 استفاده سریع از ویژگیها به چندین شکل
_ | 03_02 با استفاده از جلوه‌های لایه و لایه‌ها را با اشکال پر کنید
_ | 03_03 ترکیب اشکال زنده و اشیا Smart هوشمند
_ | 03_04 ایجاد الگوهای یکپارچه و کاشی کاری شده
_ | 03_05 افزودن بافت به یک لایه شکل

04 ابزار قلم
_ | 04_01 ابزار Curvature Pen
_ | 04_02 اصول ابزار قلم
_ | 04_03 ترسیم یک مسیر منحنی
_ | 04_04 ترسیم یک مسیر پیچیده
_ | 04_05 مهارت‌های قلم در عمل

05 جلوه‌ها و سبک‌های اساسی
_ | 05_01 ایجاد، ذخیره و استفاده از سبک‌های لایه
_ | 05_02 افزودن سبک‌های لایه به گروه ها
_ | 05_03 استفاده از لایه لایه با سبک
_ | 05_04 نحوه سبک‌سازی لایه ها
_ | 05_05 سایه انداختن روی زمین

06 حالت ترکیبی
_ | 06_01 استفاده از حالت‌های ترکیبی برای متحد کردن تصاویر
_ | 06_02 استفاده از حالت‌های ترکیبی برای کنترل تنظیمات رنگ و تن
_ | 06_03 اعمال حالت‌های ترکیبی به لایه‌ها و گروه ها

07 ملزومات نوع
_ | 07_01 کار با نوع پاراگراف (منطقه)
_ | 07_02 افزودن قلم‌های Adobe
_ | 07_03 انتخاب نویسه‌های جایگزین با استفاده از پانل Glyph
_ | 07_04 فونت‌های منطبق
_ | 07_05 افزودن نوع در طول مسیر
_ | 07_06 تغییر شکل یک حرف
_ | 07_07 فونت‌های مفهومی متغیر

08 فیلتر ضروری برای طراحان
_ | 08_01 جلوه‌های تغییر حالت شیب، عنبیه و تاری
_ | 08_02 افزودن جلوه‌های حرکتی برای چرخش اشیا
_ | 08_03 ایجاد جلوه‌های نقاشی با استفاده از Filter Gallery
_ | 08_04 افزودن شعله‌های آتش به عکس
_ | 08_05 ایجاد درختان سفارشی
_ | 08_06 تکنیک‌های قدرتمند posterization

09 ملزومات نقاشی
_ | 09_01 ایجاد، ذخیره و سازماندهی برس‌های سفارشی
_ | 09_02 ایجاد قلم مو متقارن 0s0t0r0o0k0e0s0
_ | 09_03 قلم مو میکسر
_ | 09_04 نقاشی در امتداد یک مسیر

10 کار با کتابخانه ها
_ | 10_01 موارد ضروری پنل کتابخانه ها
_ | 10_02 ایجاد کتابخانه از یک سند
_ | 10_03 گرفتن patern‌ها، رنگ‌ها، شیب‌ها و اشکال از یک تصویر
_ | 10_04 CC Libraries اشیا Smart هوشمند را بهم پیوند داد
_ | 10_05 به اشتراک گذاری کتابخانه ها
_ | 10_06 کار با Adobe Stock

11 تخته هنر
_ | 11_01 ایجاد 0a0r0t0b0o0a0r0d0s0
_ | 11_02 افزودن محتوا به 0a0r0t0b0o0a0r0d0s0
_ | 11_03 نکته و میانبر برای 0a0r0t0b0o0a0r0d0s0
_ | 11_04 ذخیره و صادرات 0a0r0t0b0o0a0r0d0s0

12 تصویر متحرک
_ | 12_01 ایجاد فایل‌های متحرک GIF
_ | 12_02 ایجاد فیلم‌های سینمایی

13 به اشتراک گذاری تصاویر
_ | 13_01 ذخیره چندین عکس همزمان با پردازشگر تصویر
_ | 13_02 ارائه مقدماتی PDF در فتوشاپ

14 نتیجه گیری
_ | 14_01 ادامه یادگیری خود با پروژه ها

00 Introduction
_ 00_01 Welcome to the Photoshop training series

01 Designing with Smart Objects
_ 01_01 Replacing the contents of a Smart Object
_ 01_02 Duplicating Smart Objects
_ 01_03 Linked versus embedded Smart Object

02 Creative Transformations for Designers
_ 02_01 Using Vanishing Point to paste in perspective
_ 02_02 Puppet Warp
_ 02_03 Perspective Warp
_ 02_04 Using Liquify to reshape an image

03 Shape Layer Secrets
_ 03_01 Quickly applying attributes to multiple shapes
_ 03_02 Using Layer Effects and Fill Layers with shapes
_ 03_03 Combining Live Shapes and Smart Objects
_ 03_04 Creating seamless, tiled patterns
_ 03_05 Adding texture to a shape layer

04 The Pen Tools
_ 04_01 The Curvature Pen tool
_ 04_02 Pen tool basics
_ 04_03 Drawing a curved path
_ 04_04 Drawing a complex path
_ 04_05 Pen skills in practice

05 Essential Layer Effects and Styles
_ 05_01 Creating, saving, and applying layer styles
_ 05_02 Adding layer styles to groups
_ 05_03 Using layer comps with styles
_ 05_04 How to scale layer styles
_ 05_05 Casting a shadow on the ground

06 Blend Modes
_ 06_01 Using blend modes to unify images
_ 06_02 Using blend modes to control color and tonal adjustments
_ 06_03 Applying blend modes to layers and groups

07 Type Essentials
_ 07_01 Working with paragraph (area) type
_ 07_02 Adding Adobe Fonts
_ 07_03 Selecting alternate characters using the Glyph panel
_ 07_04 Matching fonts
_ 07_05 Adding type along a path
_ 07_06 Changing the shape of a letter
_ 07_07 Variable concept fonts

08 Essential Filters for Designers
_ 08_01 Tilt shift, iris, and field blur effects
_ 08_02 Adding motion effects for spinning objects
_ 08_03 Creating painterly effects using Filter Gallery
_ 08_04 Adding flames to a photograph
_ 08_05 Creating custom trees
_ 08_06 Powerful posterization techniques

09 Painting Essentials
_ 09_01 Creating, saving, and organizing custom brushes
_ 09_02 Creating symmetrical brush strokes
_ 09_03 The Mixer Brush
_ 09_04 Painting along a path

10 Working with Libraries
_ 10_01 Libraries panel essentials
_ 10_02 Creating a library from a document
_ 10_03 Capturing paterns, colors, gradients, and shapes from an image
_ 10_04 CC Libraries linked Smart Objects
_ 10_05 Sharing libraries
_ 10_06 Working with Adobe Stock

11 Artboards
_ 11_01 Creating artboards
_ 11_02 Adding content to artboards
_ 11_03 Tips and shortcuts for artboards
_ 11_04 Saving and exporting artboards

12 Animating Images
_ 12_01 Creating animated GIF files
_ 12_02 Creating cinemagraphs

13 Sharing Images
_ 13_01 Saving multiple photos at once with Image Processor
_ 13_02 Basic PDF presentations in Photoshop

14 Conclusion
_ 14_01 Continuing your learning with projects

مدرس: Julieanne Kost - جولین کاست

تعداد دوره های آموزشی: 19

جولین کاست که در شرکت Fast یکی از "100 انسان خلاق در بیزنس" لقب گرفت، یک مبلغ اصولی در سیستم Adobe و مسئول پرورش روابط فتوشاپ با مشتریان از طریق معنی دار و الهام بخش و مسئول آموزش Lightroom است. او به عنوان سخنگوی پرطرفدار ، برای صنعت تصویربرداری دیجیتال ، جلسه های تربیتی و انگیزشی آموزش را برنامه ریزی و ارائه می دهد. از این طریق tutorialها و تکنیک های اصیل را به صورت جهانی از طریق رویدادهای زنده، در Adobe.com، وب سایت خودش و blog.adobe.com/jkost به اشتراک می گذارد. او همچنین نویسنده "window seat- the art of digital and creative thinking" و یک عکاس موفق و هنرمند هنرهای زیبا، سازنده و مجری محبوب آموزش اصول photoshop cc و کورس های هنر ترکیب فتوشاپ برای lynda.com است. جولین به خاطر رویکرد منحصر به فردش به آموزش و ترکیب راه کارهای عملی و شگرد با همان میزان شوخ طبعی و خلاقیت که مخاطب را سرگرم و مجذوب نگه می دارد؛ معروف است. او اغلب به عنوان استاد مهمان در مدارس برجسته عکاسی و موسسات آموزشی پیشرو در سرتاسر دنیا کار می کند. او بیش ازهزار ویدئو آموزشی برای Adobephotoshop و Lightroom ساخته و منتشر کرده است. او به خاطر خدمات و کمک های فوق العاده اش به صنعت عکاسی، جایزه Photographers of America را از عکاسان حرفه ایی آمریکا دریافت کرد و لقب افتخاری شریک آموزشی از جانب جامعه عکاسان آمریکا به او اعطاء شد. کاست در عکاسی و هنرهای زیبا مدرک کاردانی و لیسانس روانشناسی دارد.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد