logo mix

لیندا _ آموزش کسب گواهی حرفه‌ای اتودسک: Civil 3D برای طراحی زیرساخت (با زیرنویس فارسی AI)

Lynda _ Cert Prep Autodesk Certified Professional: Civil 3D for Infrastructure Design

کد محصول: FL6159-2822399
لیندا _ آموزش کسب گواهی حرفه‌ای اتودسک: Civil 3D برای طراحی زیرساخت (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Cert Prep Autodesk Certified Professional: Civil 3D for Infrastructure Design
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
38,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2020-10-26
1399/8/5
مدرس
Eric Chappell - اریک چپل
سطح آموزش
متوسط
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
8ساعت و 12دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
106 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
1450 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
24 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 89
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

داشتن یک گواهینامه Autodesk Certified Professional می‌تواند ارزش کاری شما را به عنوان یک طراح یا مهندس افزایش دهد و می‌تواند فرصت‌های شغلی را باز کند. با آماده شدن برای آزمون Autodesk Certified Professional: Civil 3D برای زیرساخت طراحی، احتمال موفقیت در آزمون را بهبود ببخشید. در این دوره، با مباحث اساسی 3D Civil و مهارتهای حیاتی که باید در آزمون استفاده کنید، آشنا شوید. مواردی را که با تمرکز آزمون همسو هستند، از نقاط و بسته‌ها برای برنامه ریزی تولید و مدیریت داده‌ها، مرور کنید. به علاوه، در مورد استفاده از طرح‌بندی کلیدی، اسناد و ابزارهای تجزیه و تحلیل اطلاعات کسب کنید.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( فایلهای زیر نویس جدا از فیلم است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

00 مقدمه
_ | 00_01 تبدیل شدن به یک Autodesk Certified Professional: Civil 3D برای طراحی زیرساخت
_ | 00_02 با استفاده از فایلهای تمرینی

01 امتیاز
_ | 01_01 امتیاز نظرسنجی و امتیازات COGO
_ | 01_02 امتیاز COGO ایجاد کنید
_ | 01_03 پارامترهای نقطه را مشخص کنید
_ | 01_04 سبک‌های نقطه‌ای و سبک‌های برچسب نقطه ای
_ | 01_05 مارکرهای نقطه را بچرخانید
_ | 01_06 سبک‌های نقطه را مدیریت کنید
_ | 01_07 ویژگی‌های نقطه را ویرایش کنید
_ | 01_08 برچسب‌های نقطه را اضافه و ویرایش کنید
_ | 01_09 گروه‌های نقطه‌ای را ایجاد و اصلاح کنید
_ | 01_10 ترتیب نمایش گروه نقطه را تغییر دهید

02 بسته
_ | 02_01 درباره ایجاد بسته اتوماتیک
_ | 02_02 از ترسیم اشیا یک بسته ایجاد کنید
_ | 02_03 بسته‌بندی را با طرح ایجاد کنید
_ | 02_04 با تقسیم‌بندی یک بسته ایجاد کنید
_ | 02_05 بسته‌ای را با یک سایت مرتبط کنید
_ | 02_06 درباره برچسب بسته
_ | 02_07 ایجاد برچسب بسته
_ | 02_08 سبک‌های بسته را تعریف کنید
_ | 02_09 یک جدول بسته ایجاد کنید
_ | 02_10 یک برچسب را به برچسب تبدیل کنید
_ | 02_11 تغییر نام و تغییر تعداد بسته ها
_ | 02_12 یک بسته را پاک کنید

03 نظرسنجی
_ | 03_01 با مجموعه کد خطی کار کنید
_ | 03_02 از امتیازات در پایگاه داده نظر سنجی استفاده کنید
_ | 03_03 از Traverse Editor استفاده کنید
_ | 03_04 از پایگاه داده پیشوند شکل استفاده کنید
_ | 03_05 تجزیه و تحلیل بررسی نقشه را انجام دهید

04 سطح
_ | 04_01 درباره سبک‌های سطح
_ | 04_02 درباره سطوح
_ | 04_03 درباره داده‌های سطح
_ | 04_04 صداهای صوتی سطح را تعریف کنید
_ | 04_05 آمار سطح
_ | 04_06 با خطوط TIN کار کنید
_ | 04_07 ایجاد و ویرایش سطح
_ | 04_08 یک سطح حجم ایجاد کنید
_ | 04_09 تعریف سطح را ویرایش کنید
_ | 04_10 یک سطح حجم TIN ایجاد کنید
_ | 04_11 برچسب‌های سطح ایجاد کنید
_ | 04_12 برچسب‌های کانتور ایجاد کنید
_ | 04_13 درباره آنالیز سطح
_ | 04_14 یک تحلیل سطح را پیکربندی کنید
_ | 04_15 تجزیه و تحلیل سطح را انجام دهید

05 درجه بندی
_ | 05_01 خطوط ویژگی ایجاد کنید
_ | 05_02 خطوط ویژگی را ویرایش کنید
_ | 05_03: ارتفاعات خط ویژگی را ویرایش کنید
_ | 05_04 کار با سایت ها
_ | 05_05 درجه‌بندی را ایجاد و ویرایش کنید
_ | 05_06 با معیارهای درجه‌بندی کار کنید

06 ترازها
_ | 06_01 یک تراز را از اشیا ایجاد کنید
_ | 06_02 ترازهای افست ایجاد کنید
_ | 06_03 محدودیت‌های تراز را ویرایش کنید
_ | 06_04 هندسه تراز را ویرایش کنید
_ | 06_05 جهت تراز را معکوس کنید
_ | 06_06 گسترش را برای یک ترازبندی اعمال کنید
_ | 06_07 درک برچسب‌های هم ترازی
_ | 06_08 ایجاد برچسب‌های هم ترازی
_ | 06_09 برچسب‌های تراز را ویرایش کنید

07 پروفایل و نمایش مشخصات
_ | 07_01 یک نمایه سطح ایجاد کنید
_ | 07_02 یک پروفایل طرح‌بندی ایجاد کنید
_ | 07_03 ویرایش یک نمایه طرح بندی
_ | 07_04 نمای شبکه نمایه را درک کنید
_ | 07_05 منحنی‌های عمودی ایجاد کنید
_ | 07_06 با استفاده از grip‌ها، پروفایل‌ها را ویرایش کنید
_ | 07_07 بازدید از نمایه را درک کنید
_ | 07_08 درک نمای نمای
_ | 07_09 ایجاد نمایه نمایه
_ | 07_10 تقسیم نمای نمایه
_ | 07_11 درک برچسب‌های نمایه
_ | 07_12 ایجاد برچسب‌های نمایه
_ | 07_13 ویرایش برچسب‌های نمایه

08 راهرو
_ | 08_01 با زیر مجموعه‌ها و مجامع کار کنید
_ | 08_02 یک راهرو ایجاد کنید
_ | 08_03 خطوط اصلی را به یک راهرو اضافه کنید
_ | 08_04 با اهداف کار کنید
_ | 08_05 تعظیم‌ها را بردارید
_ | 08_06 راهروها را بازسازی کنید
_ | 08_07 اشیا را از یک راهرو ایجاد کنید

09 نمونه خطوط و بازدید از بخش
_ | 09_01 ایجاد خطوط نمونه
_ | 09_02 سبک طرح گروه را پیکربندی کنید
_ | 09_03 گروههای نمونه را ویرایش کنید
_ | 09_04 ایجاد نماهای بخش
_ | 09_05 محاسبه مواد

10 شبکه لوله
_ | 10_01 درک قطعات جاذبه
_ | 10_02 مکان کاتالوگ قسمت گرانش را تنظیم کنید
_ | 10_03 لیست قطعات جاذبه را تغییر دهید
_ | 10_04 شبکه‌های لوله گرانشی ایجاد کنید
_ | 10_05 شبکه‌های جاذبه را برای مشاهده نمایه اضافه کنید
_ | 10_06 جهت جریان شبکه لوله را تغییر دهید
_ | 10_07 شبکه‌های لوله گرانشی را حاشیه نویسی کنید
_ | 10_08 لیست قطعات فشار را تغییر دهید
_ | 10_09 مکان کاتالوگ قسمت فشار را تنظیم کنید
_ | 10_10 یک شبکه فشار ایجاد کنید
_ | 10_11 به نمای پروفایل شبکه فشار اضافه کنید
_ | 10_12 شبکه‌های لوله فشار را حاشیه نویسی کنید

11 برنامه تولید
_ | 11_01 از ویرایشگر کامپوننت متن استفاده کنید
_ | 11_02 حالت کشیده شده یک برچسب را تغییر دهید
_ | 11_03 یک برچسب را روی یک شی object اعمال کنید
_ | 11_04 ایجاد قاب‌های مشاهده
_ | 11_05 خطوط مطابقت را وارد کنید
_ | 11_06 ایجاد ورق

12 مدیریت داده ها
_ | 12_01 میانبر داده در مقابل مرجع خارجی
_ | 12_02 درباره میانبرهای داده
_ | 12_03 یک مرجع داده ایجاد کنید

13 نتیجه گیری
_ | 13_01 مراحل بعدی

00 Introduction
_ 00_01 Becoming an Autodesk Certified Professional; Civil 3D for Infrastructure Design
_ 00_02 Using the exercise files

01 Points
_ 01_01 Survey points and COGO points
_ 01_02 Create COGO points
_ 01_03 Specify point parameters
_ 01_04 Point styles and point label styles
_ 01_05 Rotate point markers
_ 01_06 Manage point styles
_ 01_07 Edit point properties
_ 01_08 Add and edit point labels
_ 01_09 Create and modify point groups
_ 01_10 Change the point group display order

02 Parcels
_ 02_01 About automatic parcel creation
_ 02_02 Create a parcel from drawing objects
_ 02_03 Create a parcel by layout
_ 02_04 Create a parcel by subdividing
_ 02_05 Associate a parcel with a site
_ 02_06 About parcel labels
_ 02_07 Create parcel labels
_ 02_08 Define parcel styles
_ 02_09 Create a parcel table
_ 02_10 Convert a label to a tag
_ 02_11 Rename and renumber parcels
_ 02_12 Delete a parcel

03 Survey
_ 03_01 Work with linework code sets
_ 03_02 Utilize points in the survey database
_ 03_03 Use the Traverse Editor
_ 03_04 Use the figure prefix database
_ 03_05 Perform a mapcheck analysis

04 Surfaces
_ 04_01 About surface styles
_ 04_02 About surfaces
_ 04_03 About surface data
_ 04_04 Define surface soundaries
_ 04_05 Surface statistics
_ 04_06 Work with TIN lines
_ 04_07 Create and edit surface
_ 04_08 Create a volume surface
_ 04_09 Edit the surface definition
_ 04_10 Create a TIN volume surface
_ 04_11 Create surface labels
_ 04_12 Create contour labels
_ 04_13 About surface analysis
_ 04_14 Configure a surface analysis
_ 04_15 Perform a surface analysis

05 Grading
_ 05_01 Create feature lines
_ 05_02 Edit feature lines
_ 05_03 Edit feature line elevations
_ 05_04 Working with sites
_ 05_05 Create and edit grading
_ 05_06 Work with grading criteria

06 Alignments
_ 06_01 Create an alignment from objects
_ 06_02 Create offset alignments
_ 06_03 Edit alignment constraints
_ 06_04 Edit alignment geometry
_ 06_05 Reverse the alignment direction
_ 06_06 Apply widening to an alignment
_ 06_07 Understanding alignment labels
_ 06_08 Create alignment labels
_ 06_09 Edit alignment labels

07 Profiles and Profile Views
_ 07_01 Create a surface profile
_ 07_02 Create a layout profile
_ 07_03 Edit a layout profile
_ 07_04 Understand the profile grid view
_ 07_05 Create vertical curves
_ 07_06 Edit profiles using grips
_ 07_07 Understand profile views
_ 07_08 Understand profile view projection
_ 07_09 Create a profile view
_ 07_10 Split a profile view
_ 07_11 Understanding profile labels
_ 07_12 Create profile labels
_ 07_13 Edit profile labels

08 Corridors
_ 08_01 Work with subassemblies and assemblies
_ 08_02 Create a corridor
_ 08_03 Add baselines to a corridor
_ 08_04 Work with targets
_ 08_05 Remove bowties
_ 08_06 Rebuild corridors
_ 08_07 Create objects from a corridor

09 Sample Lines and Section Views
_ 09_01 Create sample lines
_ 09_02 Configure a group plot style
_ 09_03 Edit sample line groups
_ 09_04 Create section views
_ 09_05 Compute materials

10 Pipe Networks
_ 10_01 Understanding gravity parts
_ 10_02 Set the gravity part catalog location
_ 10_03 Modify a gravity parts list
_ 10_04 Create gravity pipe networks
_ 10_05 Add gravity pipe networks to profile view
_ 10_06 Change the pipe network flow direction
_ 10_07 Annotate gravity pipe networks
_ 10_08 Modify a pressure parts list
_ 10_09 Set the pressure part catalog location
_ 10_10 Create a pressure network
_ 10_11 Add a pressure network to profile view
_ 10_12 Annotate pressure pipe networks

11 Plan Production
_ 11_01 Use the Text Component Editor
_ 11_02 Change the dragged state of a label
_ 11_03 Apply a label set to an object
_ 11_04 Create view frames
_ 11_05 Insert match lines
_ 11_06 Create sheets

12 Data Management
_ 12_01 Data shortcut vs. external reference
_ 12_02 About data shortcuts
_ 12_03 Create a data reference

13 Conclusion
_ 13_01 Next steps

مدرس: Eric Chappell - اریک چپل

تعداد دوره های آموزشی: 9

اریک یک کارمند Autodesk می باشد و ارتباطات نزدیکی با تیم توسعه دهنده ی نرم افزار و انجمن Civil 3D دارد. اریک چپل، مشاور Civil 3D و آموزگار برنده ی جایزه، با تجربه ای افزون بر بیست سال در رشته ی مهندسی راه و ساختمان است. حیطه ی کاری وی مشاوره، آموزش و پشتیبانی از Civil 3D از زمان آغاز به کار آن است. وی تعداد بسیار زیادی مقاله، گزارشهای دولتی، کتاب و دیگر مطالب آموزشی و مشاوره ای به رشته ی تحریر در آورده است؛ که به دانش آموزان، کاربران، مربیان و حتی کارمندان Autodesk سود رسانیده است. اریک یک کارمند Autodesk می باشد و ارتباطات نزدیکی با تیم توسعه دهنده ی نرم افزار و انجمن Civil 3D دارد. وی یک سخنران طراز اول دانشگاهی Autodesk می باشد و مرتبا با وبلاگ محبوبش همکاری می کند.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد