logo mix

لیندا _ آموزش رویت 2022: سازه (امپریال) (با زیرنویس فارسی AI)

Lynda _ Revit 2022: Essential Training for Structure (Imperial)

کد محصول: FL6931-2874217
لیندا _ آموزش رویت 2022: سازه (امپریال) (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Revit 2022: Essential Training for Structure (Imperial)
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
38,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2021-04-12
1400/1/23
مدرس
Eric Wing - اریک وینگ
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
6ساعت و 35دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
96 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
1670 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
28 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 153
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

Revit یک برنامه عالی برای مهندسی سازه است که ابزارهای پیشرفته‌ای را برای طراحی سازه‌های جامد و انتشار مستندات آسان و به اشتراک گذاری آسان ارائه می‌دهد. این دوره با تمرکز بر اجزای اصلی Revit 2022 که برای طراحی سازه استفاده می‌شود، شامل نمونه‌هایی در واحدهای امپریال (اینچ و پا) است. مربی Eric Wing نحوه شروع پروژه و تنظیم نماهای ساختاری را توضیح می‌دهد. پایه‌ها، آرماتورها و قاب‌های فولادی و بتونی را اضافه کنید. اسلب و خرپا مدل؛ و خیلی بیشتر بسازید او همچنین به شما کمک می‌کند اسنادی مشروح و دقیق برای به اشتراک گذاری و استفاده در ساخت و ساز ایجاد کنید. این دوره برای اعضای بدون تجربه Revit یا برای کاربران پیشرفته‌تر که می‌خواهند به یک موضوع بپردازند و از آنجا شروع کنند، طراحی شده است. در هر صورت، این دوره جامع می‌تواند آنچه را که باید برای خطرناک بودن در ساختار Revit بدانید به شما آموزش می‌دهد.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

00 مقدمه
_ | 00_01 استفاده از Revit برای مهندسی سازه در واحدهای سلطنتی

01 راه اندازی پروژه
_ | 01_01 پیوند معماری
_ | 01_02 ایجاد سطوح
_ | 01_03 کپی / مانیتور
_ | 01_04 افزودن و تنظیم نماهای ساختاری
_ | 01_05 ایجاد الگوهای نمایش

02 شبکه و ستون
_ | 02_01 افزودن شبکه‌ها به مدل
_ | 02_02 افزودن ستون‌های فولادی به مدل
_ | 02_03 ایجاد جبران ستون
_ | 02_04 ایجاد یک برنامه ستون
_ | 02_05 افزودن ستون‌های مایل
_ | 02_06 اتصال ستون‌ها به فولاد

03 بنیاد
_ | 03_01 افزودن دیوارهای پایه
_ | 03_02 افزودن پایه‌های دیواری
_ | 03_03 افزودن پایه و ستون
_ | 03_04 افزودن پایه‌های جدا شده
_ | 03_05 ایجاد شافت آسانسور CMU
_ | 03_06 دهانه‌های شافت
_ | 03_07 افزودن پله‌های پله ای
_ | 03_08 برچسب گذاری یک پایه
_ | 03_09 افزودن یک خانواده پایه قدم
_ | 03_10 دیوارهای نگهدارنده و پایه ها

قاب‌بندی فولادی 04
_ | 04_01 افزودن تیرهای محیطی
_ | 04_02 افزودن سیستم‌های پرتو
_ | 04_03 اصلاح سیستم‌های پرتو
_ | 04_04 کپی و جایگذاری تراز شده
_ | 04_05 تغییر ارتفاع تیر
_ | 04_06 افزودن سیستم‌های تیرچه
_ | 04_07 قاب‌بندی برچسب گذاری
_ | 04_08 پیکربندی تیر می‌پیوندد

05 طبقه و اسلب
_ | 05_01 ایجاد یک دال بر درجه
_ | 05_02 افزودن کف بتونی با کف پوش فولادی
_ | 05_03 لبه‌های دال کنسول
_ | 05_04 ایجاد صفحات ضخیم شده
_ | 05_05 ایجاد فرورفتگی‌های دال

06 تقویت
_ | 06_01 موازی با چهره
_ | 06_02 عمود بر صورت
_ | 06_03 میلگرد طراحی
_ | 06_04 افزودن منطقه تقویت کننده
_ | 06_05 مشاهده تنظیمات
_ | 06_06 افزودن میلگرد freeform

قاب‌های مهاربندی استیل 07
_ | 07_01 افزودن سطح قاب مهاربند
_ | 07_02 افزودن قاب مهاربند
_ | 07_03 افزودن گاست‌های قاب مهاربند
_ | 07_04 تغییر طرح نمادشناسی
_ | 07_05 ایجاد یک صفحه قاب مهاربند

08 پله، رمپ و دامنه
_ | 08_01 ایجاد پله
_ | 08_02 افزودن اشکال C به استرینگرها
_ | 08_03 ایجاد رمپ
_ | 08_04 صفحات شیب دار
_ | 08_05 پیچی کردن کف برای ساختار

09 جزئیات و حاشیه نویسی
_ | 09_01 بخشها و فراخوانها
_ | 09_02 کنار آمدن
_ | 09_03 افزودن اجزای جزئیات
_ | 09_04 درج اتوکد
_ | 09_05 افزودن متن
_ | 09_06 افزودن ابعاد

10 برنامه و برچسب گذاری
_ | 10_01 برنامه‌های پا
_ | 10_02 برنامه اسکله
_ | 10_03 ایجاد برچسب اسکله
_ | 10_04 ایجاد یک برخاست مواد

11 خرپا
_ | 11_01 افزودن خرپاهای هاو
_ | 11_02 اتصال خرپاها به سقف ها
_ | 11_03 تغییر مواد خرپا
_ | 11_04 ویرایش آکورد پایین خرپا
_ | 11_05 جزئیات خرپا

12 مدیریت پروژه
_ | 12_01 مرحله بندی
_ | 12_02 یادداشت اصلی
_ | 12_03 بازبینی
_ | 12_04 رسم نقشه
_ | 12_05 اشتراک فایل

13 فولاد زبانه
_ | 13_01 پیکربندی تنظیمات اتصال
_ | 13_02 افزودن صفحه پایه
_ | 13_03 افزودن زاویه گیره
_ | 13_04 افزودن پشتیبانی ستون
_ | 13_05 اتصال را سفارشی کنید
_ | 13_06 قطع اتصال
_ | 13_07 افزودن صفحه و پیچ و مهره
_ | 13_08 افزودن جوش و نمادها
_ | 13_09 افزودن اصلاح کننده ها
_ | 13_10 افزودن میتر
_ | 13_11 افزودن برش‌های پارامتری

14 بتن پیش ساخته
_ | 14_01 تنظیم پیکربندی ها
_ | 14_02 تقسیم دیوار به عناصر پیش ساخته
_ | 14_03 افزودن تقویت کننده به یک عنصر پیش ساخته
_ | 14_04 ایجاد تخته‌های بتنی پیش ساخته
_ | 14_05 ایجاد نقشه‌های پیش خرید مغازه

15 بارگذاری ساختاری
_ | 15_01 پیکربندی تنظیمات نمادین
_ | 15_02 مدیریت مواد
_ | 15_03 پیکربندی تنظیمات تحلیلی
_ | 15_04 ایجاد موارد بارگذاری
_ | 15_05 ایجاد ترکیبات بار
_ | 15_06 پیکربندی شرایط مرزی
_ | 15_07 افزودن بارهای منطقه
_ | 15_08 افزودن بارهای خط

16 نتیجه گیری
_ | 16_01 مراحل بعدی

00 Introduction
_ 00_01 Using Revit for structural engineering in imperial units

01 Setting Up the Project
_ 01_01 Linking architecture
_ 01_02 Creating levels
_ 01_03 Copy Monitor
_ 01_04 Adding and setting up structural views
_ 01_05 Creating view templates

02 Grids and Columns
_ 02_01 Adding grids to the model
_ 02_02 Adding steel columns to the model
_ 02_03 Creating column offsets
_ 02_04 Creating a column schedule
_ 02_05 Adding slanted columns
_ 02_06 Attaching columns to steel

03 Foundations
_ 03_01 Adding foundation walls
_ 03_02 Adding wall footings
_ 03_03 Adding piers and pilasters
_ 03_04 Adding isolated footings
_ 03_05 Creating a CMU elevator shaft
_ 03_06 Shaft openings
_ 03_07 Adding step footings
_ 03_08 Tagging a step footing
_ 03_09 Adding a step footing family
_ 03_10 Retaining walls and footings

04 Steel Framing
_ 04_01 Adding perimeter beams
_ 04_02 Adding beam systems
_ 04_03 Modifying beam systems
_ 04_04 Copy and Paste Aligned
_ 04_05 Altering beam elevations
_ 04_06 Adding joist systems
_ 04_07 Tagging framing
_ 04_08 Configuring beam joins

05 Floors and Slabs
_ 05_01 Creating a slab on grade
_ 05_02 Adding a concrete floor with steel decking
_ 05_03 Cantilevering slab edges
_ 05_04 Creating thickened slabs
_ 05_05 Creating slab depressions

06 Reinforcing
_ 06_01 Parallel to face
_ 06_02 Perpendicular to face
_ 06_03 Sketching rebar
_ 06_04 Adding area reinforcing
_ 06_05 View settings
_ 06_06 Adding freeform rebar

07 Steel Brace Frames
_ 07_01 Adding a brace frame elevation
_ 07_02 Adding a brace frame
_ 07_03 Adding brace frame gussets
_ 07_04 Modifying plan view symbology
_ 07_05 Creating a brace frame sheet

08 Stairs, Ramps, and Slopes
_ 08_01 Creating stairs
_ 08_02 Adding C shapes to stringers
_ 08_03 Creating ramps
_ 08_04 Sloping slabs
_ 08_05 Pitching floors to structure

09 Detailing and Annotating
_ 09_01 Sections and callouts
_ 09_02 Coping
_ 09_03 Adding detail components
_ 09_04 Inserting AutoCAD
_ 09_05 Adding text
_ 09_06 Adding dimensions

10 Schedules and Tagging
_ 10_01 Footing schedules
_ 10_02 Pier schedules
_ 10_03 Creating a pier tag
_ 10_04 Creating a material takeoff

11 Trusses
_ 11_01 Adding Howe trusses
_ 11_02 Attaching trusses to roofs
_ 11_03 Changing truss materials
_ 11_04 Editing the truss bottom chord
_ 11_05 Detailing trusses

12 Project Management
_ 12_01 Phasing
_ 12_02 Keynoting
_ 12_03 Revisions
_ 12_04 Plotting
_ 12_05 File sharing

13 The Steel Tab
_ 13_01 Configuring the connection settings
_ 13_02 Adding a base plate
_ 13_03 Adding a clip angle
_ 13_04 Adding a column support
_ 13_05 Customize a connection
_ 13_06 Breaking a connection
_ 13_07 Adding a plate and bolts
_ 13_08 Adding welds and symbols
_ 13_09 Adding modifiers
_ 13_10 Adding a miter
_ 13_11 Adding parametric cuts

14 Precast Concrete
_ 14_01 Setting up the configurations
_ 14_02 Splitting a wall into precast elements
_ 14_03 Adding reinforcement to a precast element
_ 14_04 Creating precast concrete planks
_ 14_05 Creating precast shop drawings

15 Structural Loading
_ 15_01 Configuring symbolic settings
_ 15_02 Managing materials
_ 15_03 Configuring analytical settings
_ 15_04 Creating load cases
_ 15_05 Creating load combinations
_ 15_06 Configuring boundary conditions
_ 15_07 Adding area loads
_ 15_08 Adding line loads

16 Conclusion
_ 16_01 Next steps

مدرس: Eric Wing - اریک وینگ

تعداد دوره های آموزشی: 44

اریک وینگ، مدیر بلاگر در BIM Nation، یک آموزگار، مشاور، سخنگو و نویسنده شناخته شده در سطح ملی است. او سه کتاب منحصر به فرد درباره Revit Platform به نام های معماری revit 2010، مهارت در ساختار revit (به صورت مشترک) و مبنای ساختار revit نوشته است. او مدیر بخش بین الملل Autodesk User Group Training Program-ATP، ستون نویس مجله AuGWorld است، و یک ستون revit ماهانه برای AuGI می نویسد. اریک ، یک ارائه گر و مدرس برجسته در دانشگاه Autodesk و بسیاری رویدادهای دیگر برای انجمن های معماری و مهندسی از جمله AIA و ACEC است.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد