logo mix

لیندا _ آموزش جامع رویت 2022 برای معماری (امپریال و متریک) (با زیرنویس فارسی AI)

Lynda _ Revit 2022: Essential Training for Architecture (Imperial and Metric)

کد محصول: FL6965-2864297
لیندا _ آموزش جامع رویت 2022 برای معماری (امپریال و متریک) (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Revit 2022: Essential Training for Architecture (Imperial and Metric)
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
48,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2021-04-20
1400/1/31
جدید ( 23 روز قبل)
مدرس
Paul F. Aubin - پل اف. آبین
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
13ساعت و 51دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
108 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
2400 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
40 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 142
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

برای طراحی معماری با Revit Architecture 2022 شروع به کار کنید. این دوره برای دانشجویانی طراحی شده است که هیچ تجربه قبلی Revit ندارند و می‌خواهند اصول را یاد بگیرند. مربی Paul F. Aubin با کمک به شما در راحت شدن با محیط Revit کار خود را آغاز می‌کند. وی نحوه تنظیم یک پروژه و افزودن شبکه‌ها، سطوح و ابعادی را که طراحی شما را محکم میکند، نشان می‌دهد. سپس او به شما کمک می‌کند تا به مدل‌سازی بپردازید: اضافه کردن دیوارها، درها و پنجره ها. استفاده از پیوستن‌ها و محدودیت‌ها ایجاد گروه‌ها ؛ پیوند دادن به فایل‌های DWG. و مدل‌سازی کف و سقف وی همچنین تکنیک‌های پیشرفته‌ای را برای مدل‌سازی پله‌ها و دیوارهای پیچیده، افزودن اتاق‌ها و ایجاد برنامه‌ها را نشان می‌دهد. سرانجام، نحوه نگارش حاشیه‌ها را بشناسید تا همه اجزا به وضوح درک شوند، همچنین شیت‌های خروجی به PDF و اتوکد.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

00 مقدمه
_ | 00_01 Revit 2022 برای معماری
_ | 00_02 Imperial یا متریک و فایلهای تمرینی
_ | 00_03 Revit چیست؟
_ | 00_04 چگونه Revit را دریافت کنم؟
_ | 00_05 درک طعم‌های Revit
_ | 00_06 درک نسخه‌های Revit و قالب‌های فایل
_ | 00_07 دوره‌های دیگر Revit

01 مفاهیم اصلی
_ | 01_01 معرفی مدل‌سازی اطلاعات ساختمان (BIM)
_ | 01_02 کار بر روی یک مدل با تعداد زیادی نمایش
_ | 01_03 درک سلسله مراتب عنصر Revit
_ | 01_04 ویرایش عناصر در سلسله مراتب Revit

02 مبانی رابط
_ | 02_01 صفحه اخیر فایل ها
_ | 02_02 آشنا شدن با رابط کاربری
_ | 02_03 مشاهده پیمایش
_ | 02_04 انتخاب
_ | 02_05 دسترسی به یک پروژه چند کاربره با استفاده از اشتراک کار

03 شروع یک پروژه
_ | 03_01 ایجاد یک پروژه جدید از یک الگو
_ | 03_02 ایجاد و پیکربندی یک پروژه جدید
_ | 03_03 گزینه‌های ذخیره و پشتیبان را پیکربندی کنید
_ | 03_04 افزودن سطح
_ | 03_05 افزودن شبکه ها
_ | 03_06 اصلاح طرح با ابعاد موقتی
_ | 03_07 افزودن ستون ها

04 مبانی مدل سازی
_ | 04_01 افزودن دیوارها
_ | 04_02 مشخصات و انواع دیوار
_ | 04_03 استفاده از ضربه محکم و ناگهانی
_ | 04_04 مکان یابی دیوارها
_ | 04_05 با استفاده از ابزارهای Modify
_ | 04_06 افزودن درب و پنجره
_ | 04_07 افزودن وسایل لوله کشی و سایر قطعات
_ | 04_08 دیوار می‌پیوندد
_ | 04_09 استفاده از محدودیت ها

05 پیوند، واردات و گروهها
_ | 05_01 پیوند دادن فایل‌های AutoCAD DWG
_ | 05_02 ایجاد توپوگرافی از لینک DWG
_ | 05_03 درج CAD
_ | 05_04 نکات مربوط به واردات
_ | 05_05 ایجاد گروه ها
_ | 05_06: آینه‌سازی گروه‌ها برای ایجاد طرح
_ | 05_07 ایجاد پیوندهای Revit
_ | 05_08 چرخاندن و تراز کردن پیوند Revit
_ | 05_09 ایجاد مختصات مشترک
_ | 05_10 مدیریت پیوندها
_ | 05_11 وارد کردن PDF

06 م Modelلفه‌های مدل‌سازی مبتنی بر طرح
_ | 06_01 ایجاد کف
_ | 06_02 ایجاد سقف‌های ردپا
_ | 06_03 اتصال دیوارها به سقف ها
_ | 06_04 ایجاد سقف‌های اکستروژن
_ | 06_05 با استفاده از ابزار ویرایش شکل برای ایجاد یک سقف مسطح
_ | 06_06 کار با تیرهای شیب
_ | 06_07 ایجاد سقف
_ | 06_08 افزودن دهانه ها

07 پله
_ | 07_01 افزودن پله ها
_ | 07_02 ویرایش پله ها
_ | 07_03 افزودن نرده
_ | 07_04 افزودن پسوندها به نرده ها

08 دیوار پیچیده
_ | 08_01 شناخت خانواده‌های دیواری
_ | 08_02 ایجاد یک نوع پایه اساسی سفارشی
_ | 08_03 دیوارهای انباشته شده
_ | 08_04 افزودن دیوارهای پرده
_ | 08_05 افزودن شبکه‌های پرده، طرح‌ها و پانل ها
_ | 08_06 ایجاد دیوار رفت و برگشت و آشکار می‌کند
_ | 08_07 خطوط مدل
_ | 08_08 افزودن دیوارهای مورب
_ | 08_09 دیوارهای مخروطی
_ | 08_10 تغییر یک دیوار مورب و تنظیم رفت و برگشت‌ها و درج ها

09 کنترل دید و گرافیک
_ | 09_01 با استفاده از سبک‌های شی
_ | 09_02 کار با قابلیت مشاهده و جایگزینی گرافیک
_ | 09_03 توصیه‌هایی برای قابلیت مشاهده حاشیه نویسی
_ | 09_04 با استفاده از الگوهای نمایش
_ | 09_05 مخفی کردن و جداسازی اشیا در یک مدل
_ | 09_06 مشاهده مناطق و مناطق برش
_ | 09_07 محدوده مشاهده
_ | 09_08 نمایش اشیا above بالا و پایین در نماهای طرح
_ | 09_09 با استفاده از ابزار Linework و Depth Cueing
_ | 09_10 استفاده از نماهای برش دار
_ | 09_11 با استفاده از گزینه‌های نمایش گرافیکی

10 اتاق
_ | 10_01 افزودن اتاق
_ | 10_02 کنترل شماره گذاری اتاق
_ | 10_03 عناصر محدود کننده اتاق

11 برنامه و برچسب
_ | 11_01 برچسب ها
_ | 11_02 افزودن نماهای برنامه
_ | 11_03 تغییر بازدیدهای برنامه
_ | 11_04 ایجاد یک برنامه کلیدی

12 حاشیه نویسی
_ | 12_01 افزودن متن
_ | 12_02 قالب‌بندی متن
_ | 12_03 افزودن ابعاد
_ | 12_04 افزودن نمادها

13 جزئیات
_ | 13_01 افزودن نماهای افسانه ای
_ | 13_02 ایجاد یک فراخوان جزئیات
_ | 13_03 افزودن اجزای جزئیات
_ | 13_04 استفاده از آرایه‌ها برای تکرار پارامتری اشیا
_ | 13_05 افزودن مناطق پر و پوشاننده
_ | 13_06 حذف نمای فراخوانی

14 مبانی ویرایشگر خانواده
_ | 14_01 خانواده
_ | 14_02 ایجاد یک خانواده جدید از یک الگو
_ | 14_03 استفاده از صفحات مرجع، پارامترها و محدودیت ها
_ | 14_04 افزودن هندسه جامد
_ | 14_05 برش سوراخ‌ها با استفاده از هندسه باطل
_ | 14_06 افزودن مخلوط ها
_ | 14_07 تکمیل خانواده

15 صفحه، طرح و انتشار
_ | 15_01 درک ورق و مشاهده منابع
_ | 15_02 افزودن صفحه جدید
_ | 15_03 یک فهرست صفحه ایجاد کنید
_ | 15_04 کار با برگه‌های مکان یاب
_ | 15_05 همسان‌سازی نماها با شبکه راهنما
_ | 15_06 صادرات به اتوکد
_ | 15_07 رسم و ایجاد PDF

16 نتیجه گیری
_ | 16_01 مراحل بعدی

00 Introduction
_ 00_01 Revit 2022 for architecture
_ 00_02 Imperial or metric and the exercise files
_ 00_03 What is Revit
_ 00_04 How do I get Revit
_ 00_05 Understanding Revit flavors
_ 00_06 Understanding Revit release versions and file formats
_ 00_07 Other Revit courses

01 Core Concepts
_ 01_01 Introducing building information modeling (BIM)
_ 01_02 Working on one model with many views
_ 01_03 Understanding the Revit element hierarchy
_ 01_04 Editing elements within the Revit hierarchy

02 Interface Basics
_ 02_01 The Recent Files screen
_ 02_02 Getting familiar with the user interface
_ 02_03 View navigation
_ 02_04 Selection
_ 02_05 Accessing a multi-user project using worksharing

03 Starting a Project
_ 03_01 Creating a new project from a template
_ 03_02 Creating and configuring a new project
_ 03_03 Configure save and backup options
_ 03_04 Adding levels
_ 03_05 Adding grids
_ 03_06 Refining a layout with temporary dimensions
_ 03_07 Adding columns

04 Modeling Basics
_ 04_01 Adding walls
_ 04_02 Wall properties and types
_ 04_03 Using snaps
_ 04_04 Locating walls
_ 04_05 Using the Modify tools
_ 04_06 Adding doors and windows
_ 04_07 Adding plumbing fixtures and other components
_ 04_08 Wall joins
_ 04_09 Using constraints

05 Links, Imports, and Groups
_ 05_01 Linking AutoCAD DWG files
_ 05_02 Creating topography from a DWG link
_ 05_03 CAD inserts
_ 05_04 Import tips
_ 05_05 Creating groups
_ 05_06 Mirroring groups to create a layout
_ 05_07 Creating Revit links
_ 05_08 Rotating and aligning a Revit link
_ 05_09 Establishing shared coordinates
_ 05_10 Managing links
_ 05_11 Importing a PDF

06 Sketch-Based Modeling Components
_ 06_01 Creating floors
_ 06_02 Creating footprint roofs
_ 06_03 Attaching walls to roofs
_ 06_04 Creating extrusion roofs
_ 06_05 Using the shape editing tools to create a flat roof
_ 06_06 Working with slope arrows
_ 06_07 Creating ceilings
_ 06_08 Adding openings

07 Stairs
_ 07_01 Adding stairs
_ 07_02 Editing stairs
_ 07_03 Adding railings
_ 07_04 Adding extensions to railings

08 Complex Walls
_ 08_01 Understanding wall families
_ 08_02 Creating a custom basic wall type
_ 08_03 Stacked walls
_ 08_04 Adding curtain walls
_ 08_05 Adding curtain grids, mullions, and panels
_ 08_06 Creating wall sweeps and reveals
_ 08_07 Model lines
_ 08_08 Adding slanted walls
_ 08_09 Tapered walls
_ 08_10 Modifying a slanted wall and adjusting sweeps and inserts

09 Visibility and Graphic Controls
_ 09_01 Using object styles
_ 09_02 Working with visibility and graphic overrides
_ 09_03 Recommendations for annotation visibility
_ 09_04 Using view templates
_ 09_05 Hiding and isolating objects in a model
_ 09_06 View extents and crop regions
_ 09_07 View range
_ 09_08 Displaying objects above and below in plan views
_ 09_09 Using the Linework tool and Depth Cueing
_ 09_10 Using cutaway views
_ 09_11 Using graphical display options

10 Rooms
_ 10_01 Adding rooms
_ 10_02 Controlling room numbering
_ 10_03 Room-bounding elements

11 Schedules and Tags
_ 11_01 Tags
_ 11_02 Adding schedule views
_ 11_03 Modifying schedule views
_ 11_04 Creating a key schedule

12 Annotation
_ 12_01 Adding text
_ 12_02 Text formatting
_ 12_03 Adding dimensions
_ 12_04 Adding symbols

13 Detailing
_ 13_01 Adding legend views
_ 13_02 Creating a detail callout
_ 13_03 Adding detail components
_ 13_04 Using arrays to parametrically duplicate objects
_ 13_05 Adding filled and masking regions
_ 13_06 Removing a callout view

14 The Basics of the Family Editor
_ 14_01 Families
_ 14_02 Creating a new family from a template
_ 14_03 Using reference planes, parameters, and constraints
_ 14_04 Adding solid geometry
_ 14_05 Cutting holes using void geometry
_ 14_06 Adding blends
_ 14_07 Completing the family

15 Sheets, Plotting, and Publishing
_ 15_01 Understanding sheet and view references
_ 15_02 Adding a new sheet
_ 15_03 Create a sheet index
_ 15_04 Working with placeholder sheets
_ 15_05 Aligning views with a guide grid
_ 15_06 Exporting to AutoCAD
_ 15_07 Plotting and creating a PDF

16 Conclusion
_ 16_01 Next steps

مدرس: Paul F. Aubin - پل اف. آبین

تعداد دوره های آموزشی: 26

مدیر CAD ، پل اف آبین، یک سخنران طراز اول در Autodesk University و مولف Aubin Academy Mastering می باشد. پل اف.بین مولف تعداد زیادی کتابهای CAD و BIM است که بطور گسترده ای مورد تحسین قرار گرفته است: The Aubin Academy Mastering Series . آخرین تالیفش، Renaissance Revit ، غوطه ی عمیقی در ویرایشگر Revit Family می خورد. پل همچنین مولف چندین دوره ی آموزشی ویدئویی برای lynda.com است. وی یک مشاور معماری مستقل می باشد که سفرهای بین المللی برای فراهم نمودن پیاده سازی، آموزش ، و خدمات پشتیبانی انجام میدهد. اشتغال پل در حرفه ی معماری بیش از 25 سال ، با تجربه ای که شامل طرح ، تولید، مدیریت CAD ، مشاوره ، مربی گری و آموزش می باشد. او یکی از اعضای فعال انجمن کاربران Autodesk است و همچنین یک سخنران طراز اول در Autodesk University برای سالهای زیادی بوده است. به علاوه پل یک سخنران همیشگی در Revit Technology Conference - RTC هم در آمریکا و هم در استرالیا، در کارگاه های آموزشی BIM ، و در دانشگاه مینه سوتا می باشد. تجارب متنوعش در شرکت های معماری ، به عنوان مدیر CAD ، و به عنوان یک مربی ، به آموزش های کلاس های درسی و نوشته هایش ، تمرکزی جدید و معتبر می بخشد.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد