تخفیف ویژه: مسیرهای یادگیری با 40% تخفیف 

logo mix

آموزش جامع کورل دراو 2021 (با زیرنویس فارسی AI)
CorelDRAW 2021 Essential Training
کد محصول: FL7186-2873281
لیندا _ آموزش جامع کورل دراو 2021 (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ CorelDRAW 2021 Essential Training
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
65,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com -> Linkedin Learning
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2021-06-10
1400/3/20
مدرس
Roger Wambolt - راجر وامبولت
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
4ساعت و 50دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
75 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
851 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
14 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 342
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

با CorelDRAW ، برنامه قدرتمند گرافیکی ، ابزارها و تکنیک های اساسی برای ایجاد هنرهای گویا و نقاشی را بیاموزید. مربی Roger Wambolt ، مربی ارشد محصولات در Corel ، با کاوش در رابط کاربری راحت می شود و بازیکنان اصلی جعبه ابزار را معرفی می کند: ابزار Pick ، ​​Shape ، Crop ، Curve و Interactive و همچنین ابزارهای طراحی هوشمند. سپس ، به محض اینکه نحوه ترسیم خطوط و اشکال ساده را بدانید ، وی نحوه کار با متن و مجموعه گسترده فونت ها در CorelDRAW و همچنین گروه بندی ، کپی و تنظیم اشیاء را در صفحه سند شما نشان می دهد. بعلاوه ، در مورد وارد کردن و تنظیم تصاویر bitmap ، استفاده از ابزارهای صرفه جویی در وقت مانند اسکریپت نویسی و سبک های شی ، ایجاد پالت های رنگ و آماده سازی پروژه های CorelDRAW برای چاپ اطلاعات کسب کنید. او با برخی نکات در مورد شخصی سازی رابط CorelDRAW برای بهره وری بیشتر و ایجاد طرح های خود در مراحل کمتر ، دوره را به پایان میبرد.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[FARSI]

01 معرفی
01-01 در CorelDRAW تبحر پیدا کنید

02 صفحه خوش آمد گویی
02-01 شروع شدن
02-02 با استفاده از یکی از فضاهای کاری
02-03 برگه Store

03 واسط
03-01 کاوش در منوهای کشویی
03-02 بررسی نوارابزارها
03-03 کشف جعبه ابزار
03-04 درک dockers
03-05 رابط Mac

04 شروع شدن
04-01 راه اندازی صفحه
04-02 شروع با الگو
04-03 شبکه ها ، حاکمان و راهنماها
04-04 کالیبراسیون صفحه
04-05 مدیریت اسناد چند صفحه ای
04-06 صفحات اصلی و شماره گذاری صفحه
04-07 درک فرمت های فایل
04-08 docker صادرات

05 جعبه ابزار
05-01 با استفاده از ابزار Pick
05-02 کاوش در روند تغییر شکل Shape
05-03 کاوش در روند حرکت ابزار Crop
05-04 با استفاده از بزرگنمایی
05-05 بررسی میزان پرواز منحنی
05-06 وسایل نقاشی
05-07 ایجاد اشکال اساسی
05-08 پرداختن به خطوط بعد
05-09 رئوس مطالب و کنترل گوشه
05-10 در حال جستجو به ابزار حرکت تعاملی
05-11 سایر ابزارهای تعاملی

06 کار با قلم ها
06-01 درک قلم ها
06-02 نصب فونت ها
06-03 مدیر قلم کورل
06-04 انواع متن
06-05 کار با قلم های متغیر
06-06 مشق شب: سه مجموعه با حداقل ده قلم در هر مجموعه ایجاد کنید و آنها را صادر کنید

07 کار با اشیا
07-01 شکل دادن به دستورات
07-02 گروه بندی و دسته بندی
07-03 دستورات مختلف ترازبندی
07-04 کپی کردن در برابر کپی و جایگذاری ویژه
07-05 چالش: ایجاد یک آرم
07-06 راه حل: ایجاد آرم

08 کار با Bitmaps
08-01 وارد کردن نقشه های bit
08-02 برش ، تغییر اندازه و چرخش بیت مپ ها
08-03 تغییر شکل بیت مپ ها
08-04 PowerTRACE
08-05 در حال نمونه برداری مجدد از تصاویر bitmap
08-06 صادر کردن گرافیک وب
08-07 جلوه های Bitmap

09 ابزارهای مفید
09-01 کار با PowerClips
09-02 با استفاده از Find
09-03 کاوش در Corel CONNECT
09-04 طراحی در چشم انداز
09-05 بررسی اسکریپت ها و ماکروها
09-06 انتشار در PDF
09-07 یادگیری همه چیز در مورد سبک های شی

10 درک رنگ
10-01 تئوری رنگ
10-02 پالت های رنگی
10-03 ایجاد یک پالت رنگ جدید
10-04 شروع کار با مدیریت رنگ در CorelDRAW
10-05 چالش: ایجاد کارت ویزیت
10-06 راه حل: ایجاد کارت ویزیت

11 چاپ
11-01 کشف برگه های گفتگوی چاپ
11-02 کار با Print Merge در رایانه
11-03 ادغام را در Mac چاپ کنید
11-04 چالش: چاپ ادغام
11-05 راه حل: چاپ ادغام

12 سفارشی سازی فضای کاری
12-01 ایجاد میانبرهای صفحه کلید در کامپیوتر
12-02 میانبرهای صفحه کلید در Mac
12-03 سفارشی سازی فضای کاری در Mac
12-04 ایجاد یک نوار ابزار سفارشی
12-05 تغییر ظاهر
12-06 تغییر خصوصیات پیش فرض
12-07 صادر کردن و به اشتراک گذاری فضاهای کاری
12-08 بازنشانی همه پیش فرض ها
12-09 تعیین تکالیف فضای کاری

13 نتیجه
13-01 مراحل بعدی[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Become proficient in CorelDRAW

02 The Welcome Screen
02-01 Getting started
02-02 Using one of the workspaces
02-03 The Store tab

03 The Interface
03-01 Exploring the drop-down menus
03-02 Examining the toolbars
03-03 Discovering the toolbox
03-04 Understanding dockers
03-05 The Mac interface

04 Getting Started
04-01 Setting up the page
04-02 Starting with a template
04-03 Grids, rulers, and guides
04-04 Calibrating the screen
04-05 Managing multi-page documents
04-06 Master pages and page numbering
04-07 Understanding file formats
04-08 The export docker

05 The Toolbox
05-01 Using the Pick tool
05-02 Exploring the Shape edit flyout
05-03 Exploring the Crop tool flyout
05-04 Using the Zoom & Pan tools
05-05 Exploring the curve flyout
05-06 Drawing tools
05-07 Creating basic shapes
05-08 Dealing with dimension lines
05-09 Outlines and corner control
05-10 Looking at the interactive tool flyout
05-11 Other interactive tools

06 Working with Fonts
06-01 Understanding fonts
06-02 Installing fonts
06-03 Corel Font Manager
06-04 Types of text
06-05 Working with Variable fonts
06-06 Homework: Create three collections with at least ten fonts in each and export them

07 Working with Objects
07-01 Shaping commands
07-02 Grouping and ungrouping
07-03 Various alignment commands
07-04 Copying vs. duplicate and Paste Special
07-05 Challenge: Creating a logo
07-06 Solution: Creating a logo

08 Working with Bitmaps
08-01 Importing bitmaps
08-02 Cropping, resizing, and rotating bitmaps
08-03 Reshaping bitmaps
08-04 PowerTRACE
08-05 Resampling bitmap images
08-06 Exporting web graphics
08-07 Bitmap effects

09 Useful Tools
09-01 Working with PowerClips
09-02 Using Find & Replace
09-03 Exploring Corel CONNECT
09-04 Drawing in perspective
09-05 Examining scripts and macros
09-06 Publishing to PDF
09-07 Learning all about object styles

10 Understanding Color
10-01 Color theory
10-02 Color palettes
10-03 Creating a new color palette
10-04 Getting started with color management in CorelDRAW
10-05 Challenge: Creating a business card
10-06 Solution: Creating a business card

11 Printing
11-01 Discovering the print dialogs tabs
11-02 Working with Print Merge on the PC
11-03 Print Merge on the Mac
11-04 Challenge: Print Merge
11-05 Solution: Print Merge

12 Workspace Customization
12-01 Creating keyboard shortcuts on the PC
12-02 Keyboard shortcuts on the Mac
12-03 Workspace customization on the Mac
12-04 Creating a custom toolbar
12-05 Changing the appearance
12-06 Changing the default properties
12-07 Exporting and sharing workspaces
12-08 Resetting all defaults
12-09 Workspace homework assignment

13 Conclusion
13-01 Next steps

مدرس: Roger Wambolt - راجر وامبولت

تعداد دوره های آموزشی: 1

راجر وامبولت بیش از 21 سال در طراحی گرافیک و آموزش است. این در سنگرهای Corel آغاز شد ، جایی که راجر پشتیبانی و آموزش کاربر را ارائه می داد و از برنامه های شریک Corel حمایت می کرد. در طی سالها ، او دانش گسترده ای را از طریق ارتباط با متخصصان گرافیک در بسیاری از صنایع از جمله چاپ ، تصعید ، چاپ صفحه ، ساخت تابلو ، حکاکی و گلدوزی به دست آورد. در سال 2010 ، وی AdArt Graphics را برای ارائه خدمات طراحی و طراحی گرافیک به مشتریان بین المللی مختلف آغاز كرد.
راجر که یک متخصص CorelDRAW Graphics Suite است ، همچنین یک مجری محبوب در نمایشگاه های تجاری صنعت بوده است. او در کل آمریکای شمالی آموزش کلاس و جلسات آنلاین را توسعه داده و انجام داده و مقالاتی برای مجلات مهم صنعت از جمله SQE Professional و The Screen Printers Resource Guide تألیف کرده است. شما می توانید با استفاده از کتاب او ، راجرز در خانه آموزش دهید ، آن را با CorelDRAW بیاورید: راهنمای طراحی گرافیک داخلی و تماشای دوره آنلاین او ، آموزش ضروری CorelDRAW X8.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد