تخفیف ویژه: مسیرهای یادگیری با 40% تخفیف 

logo mix

آموزش اصول و مبانی DaVinci Resolve (با زیرنویس فارسی AI)
DaVinci Resolve Fundamentals
از پرفروش‌های چند ماه اخیر
کد محصول: FL7286-2875327
لیندا _ آموزش اصول و مبانی DaVinci Resolve (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ DaVinci Resolve Fundamentals
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
82,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com -> Linkedin Learning
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2021-07-12
1400/4/21
مدرس
Patrick Inhofer - پاتریک اینهوفر
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
6ساعت و 50دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
65 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
5570 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
93 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 545
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

آیا تازه وارد در DaVinci Resolve هستید؟ آیا قدرت این ابزار «ایجاد رسانه دیجیتال ویدیو» شما را شیفته خود کرده است؟ آیا قدرت این ابزار را مرعوب یا گیج کننده می دانید؟ پس این دوره آموزشی برای شما مناسب است. در این دوره که به شما کمک می کند در کمترین زمان ممکن به سرعت برسید ، با مربی و متخصص رنگ آمیزی Patrick Inhofer همراه شوید. این دوره شامل تبلیغات 60 ثانیه ای برای کار شما می باشد تا بتوانید در ادامه کار با چیدمان و گردش کار راحت باشید. او قبل از نشان دادن چگونگی شروع ساخت یک برش خشن در Resolve ، با فرآیند وارد کردن رسانه شما ، با استفاده از هر دو ابزار دستی و خودکار ، شروع می کند. او سپس توضیح می دهد که چگونه با استفاده از ابزارهای اصلاح و افزودن عنوان و انتقال ، برش خشن خود را اصلاح کنید ، جنبه های مهم اصلاح رنگ را به تفصیل شرح می دهد و نحوه تنظیم و ترکیب کلیپ های صوتی را نشان می دهد. او در این دوره روند صادرات را پوشش می دهد ، و نحوه استفاده از الگوهای از پیش تعیین شده و همچنین نحوه ایجاد الگوهای سفارشی قابل استفاده مجدد را برای شما به نمایش می گذارد.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[FARSI]

01 معرفی
01-01 یادگیری حل داوینچی
01-02 فهمیدن پرونده های تمرین
01-03 بازیابی بایگانی DaVinci Resolve
01-04 بازیابی پروژه های DaVinci Resolve

02 DaVinci راه حل های ضروری را حل کنید
02-01 عناصر مشترک رابط
02-02 تور بزرگ DaVinci Resolve: قسمت 1
02-03 تور بزرگ DaVinci Resolve: قسمت 2
02-04 DaVinci Resolve در مقابل DaVinci Resolve Studio
02-05 آیا کامپیوتر شما می تواند DaVinci Resolve را اجرا کند؟
02-06 سیستم ضروری و ترجیحات کاربر
02-07 ترجیحات اساسی پروژه
02-08 ایجاد اولین پروژه

03 سازماندهی رسانه در رسانه و برش صفحات
03-01 وارد کردن فیلم
03-02 سازماندهی رسانه های خود را به سطل های زباله
03-03 مشاهده و مدیریت سطل های آشغال
03-04 کنترل های حمل و نقل و علامت گذاری کلیپ ها
03-05 برچسب گذاری کلیپ ها توسط نشانگرهای رنگی و کلیپی
03-06 ایجاد سطل های هوشمند
03-07 مدیریت فراداده در صفحه رسانه
03-08 استفاده از تشخیص چهره در Resolve Studio
03-09 تغییر تنظیمات صوتی کلیپ منبع

04 جمع آوری داستان خود را در صفحه برش
04-01 پیمایش در صفحه Cut
04-02 ایجاد ، سازماندهی ، تغییر تنظیمات جدول زمانی
04-03 ویرایش 101
04-04 چالش: ایجاد یک برش خشن در صفحه Cut
04-05 راه حل: ایجاد یک برش خشن در صفحه Cut
04-06 تنظیم دقیق نقاط ویرایش و افزودن B-roll
04-07 اصلاح صدا
04-08 کنترل های روی صفحه برای تبدیل و بزرگنمایی پویا
04-09 اضافه کردن انتقال و گرافیک
04-10 کار با موسیقی

05 پالایش داستان خود در صفحه ویرایش
05-01 رفتن به صفحه ویرایش Resolve
05-02 تنظیم طرح های آهنگ صوتی و تصویری
05-03 هدف گیری را با انتخاب مسیر خودکار دنبال کنید
05-04 درک بازرس
05-05 افزودن جلوه ها در صفحه ویرایش
05-06 متحرک سازی صدا و تصویر با استفاده از فریم های کلیدی

06 نکات صفحه رنگی
06-01 درک و پیمایش صفحه Color
06-02 چرخ های رنگی سه طرفه
06-03 منحنی های سفارشی
06-04 استفاده از محدوده ها برای ارزیابی قرار گرفتن در معرض
06-05 استفاده از دامنه ها برای ارزیابی رنگارنگی
06-06 درجه بندی رنگ با دامنه
06-07 ابزار درجه بندی خودکار رنگ
06-08 گره های سریال: قسمت 1
06-09 گره های سریال: قسمت 2
06-10 با استفاده از گالری
06-11 کپی کردن تصحیحات رنگ
06-12 بررسی ظاهر داخلی Resolve
06-13 رفع هدف گذاری: رنگ در مقابل اشباع در مقابل منحنی
06-14 ویندوز برق 101: اصلاحات منزوی
06-15 ردیابی پنجره های برق
06-16 یادداشتی درباره LUT ها (جداول جستجو)

07 مخلوط کردن 101 در صفحه Fairlight
07-01 پیمایش در صفحه Fairlight
07-02 چالش: تقسیم آهنگ های صوتی برای میکس
07-03 تنظیم سطح صوتی در سطح کلیپ
07-04 تنظیم سطح صوتی در سطح آهنگ

08 ارائه و تحویل در صفحه تحویل
08-01 پیمایش در صفحه تحویل
08-02 ارائه به سیستم عامل های پخش آنلاین و رایت اطلاعات
08-03 نمای کلی ارائه برای FCP ، Premiere Pro ، Avid ، Pro Tools
08-04 مدیریت صف رندر
08-05 ایستگاه از پیش تنظیم شده و کلیپ های فردی در برابر صادرات تک کلیپ ها
08-06 نکته: صادرات و پخش بسته سینمای دیجیتال (DCP)

09 نتیجه
09-01 منابع اضافی DaVinci Resolve
09-02 ممنون و خداحافظ[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Learning DaVinci Resolve
01-02 Understanding the exercise files
01-03 Restoring the DaVinci Resolve archive
01-04 Restoring DaVinci Resolve projects

02 DaVinci Resolve Setup Essentials
02-01 Common interface elements
02-02 The grand tour of DaVinci Resolve: Part 1
02-03 The grand tour of DaVinci Resolve: Part 2
02-04 DaVinci Resolve vs. DaVinci Resolve Studio
02-05 Can your computer run DaVinci Resolve?
02-06 Essential system and user preferences
02-07 Essential project preferences
02-08 Creating your first project

03 Organizing Media on the Media and Cut Pages
03-01 Importing footage
03-02 Organizing your media into bins
03-03 Viewing and managing bins
03-04 Transport controls and marking clips
03-05 Tagging clips by color and clip markers
03-06 Creating smart bins
03-07 Metadata management on the Media page
03-08 Using face detection in Resolve Studio
03-09 Modifying source clip audio settings

04 Assembling Your Story on the Cut Page
04-01 Navigating the Cut page
04-02 Creating, organizing, modifying timeline settings
04-03 Editing 101
04-04 Challenge: Building a rough cut on the Cut page
04-05 Solution: Building a rough cut on the Cut page
04-06 Fine-tuning edit points and adding B-roll
04-07 Trimming audio
04-08 Onscreen controls for transforms and dynamic zoom
04-09 Adding transitions and graphics
04-10 Working with music

05 Refining Your Story on the Edit Page
05-01 Navigating Resolve’s Edit page
05-02 Organizing audio and video track layouts
05-03 Track targeting with the auto track selector
05-04 Understanding the Inspector
05-05 Adding effects on the Edit page
05-06 Animating audio and video using keyframes

06 Color Page Tips
06-01 Understanding and navigating the Color page
06-02 Three-way color wheels
06-03 Custom curves
06-04 Using scopes to evaluate exposure
06-05 Using scopes to evaluate colorfulness
06-06 Color grading with scopes
06-07 Automatic color grading tools
06-08 Serial nodes: Part 1
06-09 Serial nodes: Part 2
06-10 Using the Gallery
06-11 Copying color corrections
06-12 Exploring Resolves built-in looks
06-13 Targeting fixes: Hue vs. saturation vs. curves
06-14 Power windows 101: Isolating corrections
06-15 Tracking power windows
06-16 A note about LUTs (look-up tables)

07 Mixing 101 on the Fairlight Page
07-01 Navigating the Fairlight page
07-02 Challenge: Splitting audio tracks for mixing
07-03 Setting clip-level audio levels
07-04 Setting track-level audio levels

08 Rendering and Delivering on the Deliver Page
08-01 Navigating the Deliver page
08-02 Rendering to online streaming platforms and data burn-in
08-03 Rendering overview for FCP, Premiere Pro, Avid, Pro Tools
08-04 Managing the Render Queue
08-05 Presets and individual-clip vs. single-clip exports
08-06 Tip: Digital Cinema Package (DCP) export and playback

09 Conclusion
09-01 Additional DaVinci Resolve resources
09-02 Thank you and goodbye

مدرس: Patrick Inhofer - پاتریک اینهوفر

تعداد دوره های آموزشی: 3

پاتریک اینهوفر، یک نقاش حرفه‌ای و مالک Fini.tv است. یک کهنه کار با 20 سال تجربه کار در خانه های پست شهر نیویورک با تولیدات با بودجه کم و متوسط تحویل داده می شود. او در زمینه فیلم ، مستند ، سریال تلویزیونی و فیلمهای شرکتی کار می کند - و برای کارگردانان Barry Levinson, Bruce Sinofsky و Dorothy Lyman درجه بندی کرد. پاتریک، وب سایت درجه بندی رنگ TaoOfColor.com را تاسیس کرد و یک خبرنامه صنعت آزاد به نام "The Tao Colorist" منتشر کرد. در سال 2012 او MixingLight.com را راه اندازی کرد. پاتریک استاد کمکی در دانشگاه Hofstra است و مدرس در مورد تصحیح رنگ است. وی در کتاب Color Grading با Avid Media Composer و Symphony 6 همکاری داشت.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد