تخفیف ویژه:  مسیرهای یادگیری با 40% تخفیف 

logo mix

آموزش جامع ایلوستریتور 2022 (با زیرنویس فارسی AI)
Illustrator 2022 Essential Training
از پرفروش‌های چند ماه اخیر
کد محصول: FL7735-2425285
لیندا _ آموزش جامع ایلوستریتور 2022 (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Illustrator 2022 Essential Training
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
72,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com -> Linkedin Learning
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2021-11-05
1400/8/14
مدرس
Tony Harmer - تونی هارمر
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
6ساعت
تعداد ویدیو های آموزشی
96 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
1130 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
19 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 240
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

Adobe Illustrator را می توان برای انجام طیف گسترده ای از وظایف طراحی، از ایجاد لوگوهای پیچیده گرفته تا بیلبوردهای چشم نواز، مورد استفاده قرار داد. به همین دلیل، این دوره مفاهیم و تکنیک‌های اصلی را آموزش می‌دهد که می‌توانند در هر گردش کاری برای چاپ، وب یا دارایی‌هایی که به برنامه‌های دیگر راه پیدا می‌کنند، اعمال شوند. مربی Tony Harmer موارد ضروری Illustrator 2022 از جمله فضاهای کاری، لایه ها، اشکال و جلوه های سه بعدی را پوشش می دهد. او در مورد گرافیک های برداری - مسیرها، strokes و fills - بحث می کند و نحوه استفاده از ابزارهای طراحی ضروری را در Illustrator نشان می دهد. او نشان می دهد که چگونه به ترکیب و تمیز کردن مسیرها، و همچنین آنها را به گروه ها و لایه سازماندهی کنند. او همچنین ویرایش متن، کار با رنگ، طراحی براش رسا، افکت‌ها، استفاده از ایلاستریتور روی آی‌پد و دسکتاپ را با هم و موارد دیگر پوشش می‌دهد.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[FARSI]

01 مقدمه
01-01 به ملزومات ایلاستریتور خوش آمدید
01-02 نصب Illustrator

02 شروع سریع
02-01 گرافیک برداری چیست؟
02-02 راه اندازی راه اندازی
02-03 راهپیمایی

03 محیط Illustrator
03-01 فضای کاری Illustrator
03-02 پانل ها
03-03 پانینگ و بزرگنمایی
03-04 با استفاده از ناوبر
03-05 چرخش بوم

04 انتخاب
04-01 انتخاب اشیا
04-02 انتخاب نقاط لنگر
04-03 انتخاب بر اساس ویژگی ها
04-04 ذخیره انتخاب ها
چالش 04-05: انتخاب ها را تمرین کنید

05 تبدیل می شود
05-01 ابزارهای خاص تبدیل
05-02 دوباره تغییر شکل دهید
05-03 هر کدام را تبدیل کنید
05-04 ابزار تبدیل رایگان
05-05 ابزار Puppet Warp

06 ایجاد مسیرها
06-01 ابزار قلم
06-02 ابزار Curvature Pen
06-03 ابزار مداد
06-04 نقاشی پاک کن
06-05 بهبود مسیرها
06-06 چالش: ترسیم دینو

07 کار با سکته مغزی
07-01 ویژگی های سکته مغزی
07-02 ایجاد خطوط چین دار و نقطه چین
07-03 استفاده از برس ها
07-04 ساخت برس
07-05 نوک پیکان
07-06 ضربات عرض متغیر

08 ابزارهای شکل و خط
08-01 رسم اشکال اولیه
08-02 ترسیم چند ضلعی و ستاره
08-03 طراحی با ابزارهای خط
08-04 طراحی با ابزار Grid

09 چیدمان عناصر
09-01 تراز کردن اشیا
09-02 توزیع اشیاء
09-03 تراز کردن نقاط
09-04 تغییر ترتیب پشته
09-05 استفاده از حالت های Draw
09-06 استفاده از لایه ها

10 گروه
10-01 کار با گروه ها
10-02 استفاده از حالت ایزوله
10-03 ابزار انتخاب گروه
10-04 استفاده از نمادها

11 طراحی توسط ساخت و ساز
11-01 اشکال و مسیرهای مرکب
11-02 راه یاب
11-03 شکل ساز
11-04 رنگ زنده
11-05 چالش: Live Paint
11-06 ماسک های قیچی
11-07 استفاده از مخلوط
11-08 استفاده از تکرار

12 رنگ
12-01 مدل های رنگی در ایلاستریتور
12-02 پانل Swatches
12-03 نمونه های جهانی
12-04 رنگ های نقطه ای
12-05 استفاده از ته رنگ
12-06 گروه های رنگی
12-07 پانل راهنمای رنگ
12-08 رنگ آمیزی مجدد آثار هنری

13 گرادیان
13-01 شیب خطی
13-02 شیب شعاعی
13-03 شیب های فرم آزاد
13-04 شیب سکته مغزی

14 الگو
14-01 ایجاد یک الگو
14-02 تبدیل الگوها
14-03 ساخت قلم مو الگو

15 استفاده از گریدها و راهنماها
15-01 استفاده از شبکه ها و راهنماها
15-02 ساخت راهنما از اشیاء

16 شفافیت
16-01 حالت های ترکیبی
16-02 ماسک های تیرگی

17 ظاهر
17-01 قدرت ظاهر
17-02 پانل ظاهر
17-03 ایلاستریتور در مقابل افکت های فتوشاپ
17-04 ویرایش یا حذف جلوه ها
17-05 سبک های گرافیکی
17-06 ابزار قطره چشم
17-07 جلوه های سه بعدی جدید

18 نوع
18-01 با استفاده از نوع نقطه
18-02 با استفاده از نوع منطقه
18-03 گزینه های شخصیت
18-04 گزینه های پاراگراف
18-05 ابزار Touch Type
18-06 در یک مسیر تایپ کنید
18-07 نوع رئوس مطالب

19 استفاده از تصاویر
19-01 قرار دادن تصاویر
19-02 تعبیه تصاویر
19-03 ماسک یا برش تصاویر
19-04 بردارها از پیکسل

20 خروجی
20-01 فایل های Packaging Illustrator
20-02 فایل ها را صادر کنید
20-03 صادرات دارایی

21 Illustrator در iPad
21-01 Illustrator در iPad

22 نتیجه گیری
22-01 مراحل بعدی

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Welcome to the essentials of Illustrator
01-02 Installing Illustrator

02 Quick Start
02-01 What are vector graphics?
02-02 Walkthrough setup
02-03 Walkthrough

03 Illustrator Environment
03-01 The Illustrator workspace
03-02 Panels
03-03 Panning and zooming
03-04 Using the navigator
03-05 Canvas rotation

04 Selection
04-01 Selecting objects
04-02 Selecting anchor points
04-03 Selecting by attributes
04-04 Saving selections
04-05 Challenge: Practice selections

05 Transforms
05-01 Specific Transform tools
05-02 Transform Again
05-03 Transform Each
05-04 The Free Transform tool
05-05 The Puppet Warp tool

06 Creating Paths
06-01 The Pen tool
06-02 The Curvature Pen tool
06-03 The Pencil tool
06-04 Eraser drawing
06-05 Improving paths
06-06 Challenge: Drawing dino

07 Working with Strokes
07-01 Stroke attributes
07-02 Making dashed and dotted lines
07-03 Using brushes
07-04 Making brushes
07-05 Arrowheads
07-06 Variable width strokes

08 Shape and Line Tools
08-01 Drawing basic shapes
08-02 Drawing polygons and stars
08-03 Drawing with the Line tools
08-04 Drawing with the Grid tools

09 Arranging Elements
09-01 Aligning objects
09-02 Distributing objects
09-03 Aligning points
09-04 Changing the stack order
09-05 Using Draw modes
09-06 Using layers

10 Groups
10-01 Working with groups
10-02 Using Isolation mode
10-03 The Group Selection tool
10-04 Using symbols

11 Drawing by Construction
11-01 Compound shapes and paths
11-02 Pathfinders
11-03 The Shape Builder
11-04 Live Paint
11-05 Challenge: Live Paint
11-06 Clipping masks
11-07 Using blends
11-08 Using repeats

12 Color
12-01 Color models in Illustrator
12-02 The Swatches panel
12-03 Global swatches
12-04 Spot colors
12-05 Using tints
12-06 Color groups
12-07 The Color Guide panel
12-08 Recoloring artwork

13 Gradients
13-01 Linear gradients
13-02 Radial gradients
13-03 Freeform gradients
13-04 Stroke gradients

14 Patterns
14-01 Creating a pattern
14-02 Transforming patterns
14-03 Making a pattern brush

15 Using Grids and Guides
15-01 Using grids and guides
15-02 Making guides from objects

16 Transparency
16-01 Blend modes
16-02 Opacity masks

17 Appearances
17-01 The power of appearances
17-02 The Appearance panel
17-03 Illustrator vs. Photoshop effects
17-04 Editing or removing effects
17-05 Graphic styles
17-06 The Eyedropper tool
17-07 New 3D effects

18 Type
18-01 Using point type
18-02 Using area type
18-03 Character options
18-04 Paragraph options
18-05 The Touch Type tool
18-06 Type on a path
18-07 Outlining type

19 Using Images
19-01 Placing images
19-02 Embedding images
19-03 Mask or crop images
19-04 Vectors from pixels

20 Output
20-01 Packaging Illustrator files
20-02 Export files
20-03 Asset Export

21 Illustrator on iPad
21-01 Illustrator on iPad

22 Conclusion
22-01 Next steps

مدرس: Tony Harmer - تونی هارمر

تعداد دوره های آموزشی: 32

تونی هارمر یک معلم و illustrator است. او 160 مدرک دارد، از جمله استادی Adobe Creative Suite. تونی هارمر برای بیش از سی سال در صنعت خلاق ، روی حوزه های طراحی، تصویر کشی، و پروژه های وب/ اسکرین فعالیت کرده است. تونی به عنوان یک مدرس و متخصص دارای مدرک Adobe با بیش از 160 مدرک و یکی از اندک کسانی که توانسته اند به جایگاهی مانند استادی Creative Suite برسند، سرتاسر انگلیس و اروپا کورس های آموزشی ارائه کرده است. تونی اغلب برای مجله Computer Art مطلب مینویسد و نویسنده مهمان چند بلاگ است، اما مهم تر از همه او هنوز هم عاشق نشتن و طراحی کردن است.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد