≡≡≡≡ تخفیف ویژه:  مسیرهای یادگیری با 40% تخفیف ≡≡≡≡  

logo mix

آموزش جامع فلاتر: ساخت برای پلتفرم های متعدد (با زیرنویس فارسی AI)
Flutter Essential Training: Build for Multiple Platforms
کد محصول: FL8431-3009709
لیندا _ آموزش جامع فلاتر: ساخت برای پلتفرم های متعدد (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Flutter Essential Training: Build for Multiple Platforms
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
87,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com -> Linkedin Learning
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2022-07-14
1401/4/23
مدرس
Pooja Bhaumik - پوجا باومیک
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
7ساعت و 47دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
75 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
1560 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
26 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 151
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

در این دوره مربی Pooja Bhaumik همه چیزهایی را که یک مبتدی کامل برای شروع استفاده از دارت و فلاتر نیاز دارد را پوشش می دهد. او با برخی از مفاهیم پایه دارت که قبل از استفاده از فریم ورک فلاتر باید درک کنید شروع می شود. در مرحله بعد، او شما را با فلاتر، از جمله منابع فلاتر موجود، و همچنین نحوه نصب و راه اندازی فلاتر، انتخاب بهترین نسخه برای استفاده، تعریف آناتومی پروژه فلاتر و موارد دیگر آشنا می کند. او به بلوک‌های اصلی Flutter UI مانند ساخت ویجت‌ها، تراز کردن و قرار دادن عناصر، ساخت لیست‌های پویا، تجزیه طراحی به کد و موارد دیگر می‌پردازد. او تعامل را عمیقاً پوشش می دهد، سپس به همه چیزهایی که باید در مورد Pubspec بدانید می پردازد. او توابع همزمان و ناهمزمان، Postman، بسته JsonSerializable، FutureBuilder و دیگر نوآوری های مفید را توضیح می دهد. پس از بحث در مورد نحوه کار با داده ها، او مراحل بعدی را توصیه می کند و به شما اشاره می کند که چگونه می توانید از مستندات فلاتر اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[FARSI]

01 مقدمه
01-01 ساختمان برای سکوهای متعدد
01-02 آنچه باید بدانید
01-03 استفاده از فایل های تمرینی GitHub

02 مفاهیم اساسی دارت برای فلاتر
02-01 نقطه ورود به برنامه دارت
02-02 مروری بر انواع داده ها: اعداد و رشته ها
02-03 مروری بر انواع داده ها: Bool، لیست ها و نقشه ها
02-04 تفاوت بین var و پویا
02-05 توابع در دارت
02-06 مروری بر کلاس ها و اشیاء: قسمت 1
02-07 مروری بر کلاس ها و اشیاء: قسمت 2

03 مقدمه ای بر فلاتر
03-01 استفاده از منابع مختلف فلاتر
03-02 نصب Flutter و راه اندازی Android Studio در مک
03-03 نصب Flutter و راه اندازی Android Studio در ویندوز
03-04 از کدام نسخه فلاتر استفاده کنیم؟
03-05 اجرای برنامه Hello World در موبایل، دسکتاپ و وب
03-06 پروژه آناتومی یک فلاتر
03-07 درک کد برنامه Counter
چالش 03-08: درخت ویجت را رسم کنید
03-09 راه حل: درخت ویجت را رسم کنید
پاداش 03-10: آشنایی با اندروید استودیو

04 بلوک های ساختمانی اساسی
04-01 بلوک های ساختمانی را فلاتر کنید که باید در مورد آنها بدانید
04-02 ساخت ویجت های اولیه برای صفحه ورود به سیستم
04-03 ساخت ویجت های اولیه برای صفحه چت
04-04 قرارگیری و ترازها
04-05 ساختار: انعطاف پذیر و گسترش یافته
04-06 ایجاد ویجت سفارشی خود
04-07 ساخت لیست های پویا
04-08 چگونه طرح ها را به کد تقسیم کنیم؟
04-09 شکستن طرح ها: نمونه های بیشتر

05 تعامل
05-01 ایالت چیست؟
05-02 نوشتن اولین ویجت حالت
05-03 متغیرهای ویجت در مقابل متغیرهای حالت
05-04 چه زمانی از بی تابعیت یا حالت دار استفاده کنیم؟
05-05 چرخه حیات یک ویجت حالت دار
05-06 بارگذاری مجدد داغ Stateful
05-07 آموزش در مورد دکمه ها
05-08 تشخیص ضربه و اشاره
05-09 دریافت ورودی از کاربر
05-10 اعتبار سنجی ورودی های کاربر
05-11 ایجاد فیلدهای متنی چند خطی
05-12 حرکت از یک صفحه به صفحه دیگر
05-13 انتقال داده با ناوبری
05-14 پیمایش از طریق مسیرهای نامگذاری شده
05-15 جایگزینی مسیرها با استفاده از Navigator

06 همه چیز درباره Pubspec
06-01 سازماندهی سبک ها و رنگ ها برای صفحه ورود
06-02 سازماندهی سبک ها و رنگ ها برای صفحه چت
06-03 درک آناتومی یک فایل pubspec.yaml
06-04 کاوش در pub.dev
06-05 پلاگین ها در مقابل بسته ها
06-06 افزودن افزونه ها به برنامه خود از pub.dev
06-07 افزودن بسته ها از منابع خارجی
06-08 نهادهای مدلسازی در دارت
06-09 ژنریک در دارت
06-10 JSON: سریال سازی در مقابل deserialization
06-11 خواندن داده ها از یک فایل JSON
06-12 بهبود رابط کاربری با محدودیت های جعبه
06-13 فراخوانی متد کلاس والد از کلاس فرزند

07 این آینده است
07-01 مدیریت عملیات همگام در دارت
07-02 مقدمه ای بر API ها و کاوش در Postman.
07-03 JSON را با بسته JsonSerializable Deserialize کنید
07-04 یکپارچه سازی یک REST API
07-05 FutureBuilder برای معاملات آتی
07-06 الگوی مخزن
07-07 نمای شبکه ای در یک ModalBottomSheet
07-08 نمایش تصویر انتخاب شده در ChatInput
07-09 رسیدگی به استثنا
07-10 ایجاد عناصر رابط کاربری گرد

08 کار با داده ها
08-01 چرا به مدیریت دولتی نیاز دارید
08-02 کاوش راه ارائه دهنده
08-03 ذخیره داده ها
08-04 مقداردهی اولیه استاتیک
08-05 اعلان کننده ها را در فلاتر تغییر دهید
08-06 ایجاد یک صفحه اصلی پویا
08-07 پاسخگو کردن رابط کاربری برای وب

09 نتیجه گیری
09-01 مراحل بعدی

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Building for multiple platforms
01-02 What you should know
01-03 Using the GitHub exercise files

02 Essential Dart Concepts for Flutter
02-01 Entry point to a Dart application
02-02 Overview of data types: Numbers and strings
02-03 Overview of data types: Bool, lists, and maps
02-04 Difference between var and dynamic
02-05 Functions in Dart
02-06 Overview of classes and objects: Part 1
02-07 Overview of classes and objects: Part 2

03 Introduction to Flutter
03-01 Making use of various Flutter resources
03-02 Installing Flutter and setting up Android Studio on Mac
03-03 Installing Flutter and setting up Android Studio on Windows
03-04 Which Flutter version to use?
03-05 Running the Hello World app on mobile, desktop, and web
03-06 Anatomy of a Flutter project
03-07 Understanding the Counter App code
03-08 Challenge: Draw the widget tree
03-09 Solution: Draw the widget tree
03-10 Bonus: Getting to know Android Studio

04 Basic Building Blocks
04-01 Flutter building blocks to know about
04-02 Building basic widgets for the login screen
04-03 Building basic widgets for the chat screen
04-04 Placements and alignments
04-05 Structure: Flexible and expanded
04-06 Creating your own custom widget
04-07 Building dynamic lists
04-08 How to breakdown designs into code?
04-09 Breaking down designs: More examples

05 Interactivity
05-01 What is state?
05-02 Writing your first stateful widget
05-03 Widget variables vs. state variables
05-04 When to use stateless or stateful?
05-05 Lifecycle of a stateful widget
05-06 Stateful hot reload
05-07 Learning about buttons
05-08 Taps and gesture detection
05-09 Getting inputs from the user
05-10 Validating user inputs
05-11 Creating multiline text fields
05-12 Navigating from one screen to another
05-13 Passing data with navigation
05-14 Navigating via named routes
05-15 Replacing routes using Navigator

06 Everything about Pubspec
06-01 Organizing the styles and colors for the login page
06-02 Organizing the styles and colors for the chat page
06-03 Understanding the anatomy of a pubspec.yaml file
06-04 Exploring pub.dev
06-05 Plugins vs. packages
06-06 Adding plugins to your app from pub.dev
06-07 Adding packages from external sources
06-08 Modeling entities in Dart
06-09 Generics in Dart
06-10 JSON: Serialization vs. deserialization
06-11 Reading data from a JSON file
06-12 Improving UI with box constraints
06-13 Calling a parent class method from child class

07 This Is the Future
07-01 Handling async operations in Dart
07-02 Introduction to APIs and exploring Postman.
07-03 Deserialize JSON with the JsonSerializable package
07-04 Integrating a REST API
07-05 FutureBuilder for futures
07-06 Repository pattern
07-07 Grid view in a ModalBottomSheet
07-08 Showing the selected image in ChatInput
07-09 Exception handling
07-10 Creating rounded UI elements

08 Working with Data
08-01 Why you need state management
08-02 Exploring provider way
08-03 Caching data
08-04 Static initializers
08-05 Change notifiers in Flutter
08-06 Creating a dynamic home page
08-07 Making the UI responsive for the web

09 Conclusion
09-01 Next steps

مدرس: Pooja Bhaumik - پوجا باومیک

تعداد دوره های آموزشی: 1

پوجا کد می نویسد تا چیزهایی را بسازد که مهم هستند و به افراد کمک می کند تا در سفرهای یادگیری خود رشد کنند.
پوجا به‌عنوان یک متخصص توسعه‌دهنده گوگل، مقالات متعددی در مورد فلاتر و همچنین کتاب خود با عنوان چگونه در مصاحبه‌های برنامه‌نویس Flutter متمایز شویم، نوشته است. او راهنمایی و بازخورد رزومه ارائه می دهد، و همچنین محتوای رایگان ایجاد می کند. پوجا به دلیل توانایی اش در بیان مراحل توسعه محصول، فهرست کردن منابع فنی و نیروی انسانی مورد نیاز در مراحل مختلف و شفاف سازی امکان سنجی در مراحل مختلف فرآیند مورد تحسین قرار گرفته است.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد