%40 تخفیف  برای خرید  مسیرهای یادگیری

logo mix

آموزش جامع فتوشاپ 2023 (با زیرنویس فارسی AI)
Photoshop 2023 Essential Training
جدید ( 16 روز قبل)
کد محصول: FL8801-3082620
لیندا _ آموزش جامع فتوشاپ 2023 (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Photoshop 2023 Essential Training
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
91,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com -> Linkedin Learning
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2022-11-17
1401/8/26
جدید ( 16 روز قبل)
مدرس
Julieanne Kost - جولین کاست
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
11ساعت و 9دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
112 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
2410 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
40 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 112
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

چه یک حرفه ای خلاق و با تجربه هستید یا فقط به دنبال استفاده حداکثری از دوربین جدید خود هستید، یادگیری نحوه استفاده کارآمد و موثر از Photoshop 2023 بهترین سرمایه گذاری است که می توانید برای استفاده حداکثری از پیکسل های خود انجام دهید. فتوشاپ محصولی عمیق، پیچیده و گاهی ترسناک است. در این دوره، مربی Julieanne Kost نویز و پیچیدگی را فیلتر می کند تا به شما کمک کند به سرعت به نتایجی که می خواهید برسید.
او اصول تصویربرداری دیجیتال را پوشش می دهد - از کار با چندین تصویر گرفته تا سفارشی کردن رابط فتوشاپ. او نحوه انتخاب ابزار مناسب برای برش، لحن و روتوش عکس ها را توضیح می دهد، در حالی که همیشه خروجی با بالاترین کیفیت را حفظ می کند. او همچنین کارآمدترین راه‌ها را برای انجام کارهای رایج، از جمله کار با لایه‌ها، انتخاب‌ها و ماسک کردن نشان می‌دهد. در طول مسیر، اسرار ویرایش غیر مخرب با استفاده از اشیاء هوشمند، نحوه ایجاد GIF های متحرک و موارد دیگر را بیاموزید.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[FARSI]

01 مقدمه
01-01 به آموزش ضروری فتوشاپ خوش آمدید

02 باز کردن فایل ها
02-01 باز کردن فایل ها در فتوشاپ
02-02 باز کردن فایل ها از Adobe Bridge
02-03 باز کردن فایل ها از Lightroom Classic
02-04 باز کردن فایل ها از لایت روم
02-05 ویرایش در Camera Raw یا Lightroom در مقابل Photoshop

03 اسناد و ناوبری
03-01 گشت و گذار در رابط فتوشاپ
03-02 کار با چندین سند
03-03 جابجایی و بزرگنمایی اسناد

04 سفارشی کردن رابط های فتوشاپ
04-01 چیدمان پانل هایی که بیشتر استفاده می کنید
04-02 تغییر و ذخیره فضاهای کاری
04-03 سفارشی کردن نوار ابزار
04-04 تغییر میانبرهای صفحه کلید برای افزایش بهره وری

05 ملزومات تصویر دیجیتال
05-01 درک فرمت های فایل
05-02 تسلط بر عمق بیت و حالت رنگ
05-03 انتخاب فضای رنگی
05-04 درک اندازه سند
05-05 استفاده از اندازه تصویر برای تغییر ابعاد سند
05-06 ویرایش انعطاف پذیر را با استفاده از پانل History کشف کنید
05-07 ذخیره و صادرات اسناد

06 Adobe Camera Raw
06-01 گشتی در رابط Camera Raw
06-02 حذف اعوجاج و برش عکس ها
06-03 کار با پروفایل ها و از پیش تنظیم ها
06-04 افزایش کنتراست، رنگ و تن
06-05 حذف عناصر منحرف کننده
06-06 استفاده از ابزارهای پوشش برای تنظیم بخشی از یک تصویر
06-07 استفاده از ماسک برای روتوش پرتره ها
06-08 جلوه‌های رنگ‌بندی قدیمی سیاه و سفید
06-09 ذخیره و باز کردن فایل ها در فتوشاپ

07 برش، صاف کردن، و تنظیم اندازه بوم
07-01 استفاده از ابزار Crop در فتوشاپ
07-02 صاف کردن تصویر کج
07-03 برش و تغییر اندازه تصویر در یک مرحله
07-04 افزایش اندازه بوم
07-05 پر کردن خودکار با برش محتوا آگاه

08 لایه
08-01 کاوش اصول لایه
08-02 بارگذاری، انتخاب، تراز و توزیع لایه ها
08-03 کار با گروه های لایه و ابزار Frame
08-04 ادغام و صاف کردن لایه ها
08-05 صادرات سریع لایه ها و گروه ها

09 ملزومات رنگ و برس
09-01 اصول رنگ
09-02 اصول قلم مو
09-03 پانل های برس و تنظیمات برس
09-04 ایجاد و ذخیره برس های سفارشی

10 کار با ماسک های لایه ای
10-01 ماسک های ضروری
10-02 استفاده از گرادیان در ماسک ها برای ترکیب تصاویر

11 انتخاب
11-01 با استفاده از ابزارهای Marquee و Lasso
11-02 انتخاب های نرم
11-03 با استفاده از ابزار Object Select
11-04 انتخاب بر اساس رنگ
11-05 تبدیل انتخاب ها و حذف هاله ها
11-06 انتخاب و جایگزینی آسمان ها

12 ویرایش محلی پیکسل و روتوش
12-01 حذف عناصر منحرف کننده با ابزارهای Healing، Patch و Clone
12-02 جادوی پر کردن محتوا آگاه
12-03 بدون تحریف با استفاده از مقیاس و حرکت Content-Aware تغییر شکل دهید
12-04 حذف عناصر بزرگتر از یک تصویر

13 الزامات لایه تنظیم
13-01 معرفی لایه های تنظیم
13-02 تنظیم رنگ و تن با سطوح و منحنی ها
13-03 تغییر رنگ ها با استفاده از Vibrance، Hue/Saturation و Color Balance
13-04 تبدیل به سیاه و سفید و تونینگ رنگی با Gradient Maps
13-05 اعمال لایه های تنظیم بر روی چندین لایه

14 ملزومات حالت ترکیبی
14-01 اصول ترکیبی حالت
14-02 استفاده از Multiply، Screen، Overlay و Soft Light
14-03 استفاده از حالت های ترکیبی در لایه های تنظیم
14-04 اعمال Blend Modes برای چندین لایه و گروه

15 مورد ضروری اشیاء هوشمند
15-01 ایجاد و ویرایش اشیاء هوشمند
15-02 باز کردن تصاویر خام به عنوان اشیاء هوشمند
15-03 جایگزینی محتویات یک شی هوشمند
15-04 مرتبط در مقابل شی هوشمند تعبیه شده

16 تحول اساسی
16-01 پوسته پوسته شدن، انحراف و چرخش لایه ها با استفاده از Free Transform
16-02 تصحیح پرسپکتیو یک تصویر
16-03 تاب برداشتن تصاویر
16-04 استفاده از Liquify برای تغییر شکل یک تصویر
16-05 استفاده از نقطه ناپدید برای چسباندن در پرسپکتیو
16-06 استفاده از Smart Object برای تبدیل چندین لایه به عنوان یک

17 لایه رنگ، گرادیان، و پرکننده الگو
17-01 استفاده از Fill Layers برای ایجاد یک ظاهر نقاشی شده با دست
17-02 استفاده از گرادیان برای افزودن جلوه های رنگی
17-03 ایجاد و اعمال لایه های پر الگوی سفارشی

18 فیلتر ضروری
18-01 موارد ضروری را فیلتر کنید
18-02 اعمال فیلترها به صورت غیر مخرب با فیلترهای هوشمند
18-03 تیز کردن تصاویر
18-04 جلوه های تاری خلاقانه
18-05 فیلترهای (عصبی) به کمک هوش مصنوعی
18-06 ایجاد جلوه های نقاشی با استفاده از گالری فیلتر
18-07 استفاده از Camera Raw به عنوان فیلتر

19 لایه شکل
19-01 استفاده از ابزار Shape
19-02 اصلاح، تکثیر و استفاده از اشکال سفارشی
19-03 ایجاد، ذخیره و پوشاندن تصاویر روی اشکال
19-04 کپی کردن اشکال به عنوان اشیاء هوشمند

20 ابزار قلم
20-01 ابزار Curvature Pen
20-02 اصول اولیه ابزار Pen
20-03 رسم منحنی ها با ابزار Pen
20-04 ترسیم مسیرهای پیچیده
20-05 مهارت های قلم در عمل

21 سبک لایه ضروری
21-01 اعمال افکت ها و استایل های لایه
21-02 جلوه های لایه خلاق

22 نوع ملزومات
22-01 بررسی نوع تیتر (نقطه).
22-02 استفاده از هدایت، هسته و ردیابی
22-03 کار با نوع پاراگراف (منطقه).

23 کار با کتابخانه ها
23-01 ملزومات پنل کتابخانه
23-02 گرفتن الگوها، رنگ ها، شیب ها و اشکال از یک تصویر
23-03 اشتراک گذاری کتابخانه ها
23-04 کار با Adobe Stock

24 تابلو هنری
24-01 ایجاد تابلوهای هنری
24-02 افزودن محتوا به تابلوهای هنری
24-03 پنج نکته برای کار با تابلوهای هنری
24-04 ذخیره و صادرات تابلوهای هنری

25 عکس متحرک
25-01 ایجاد GIF های متحرک
25-02 ایجاد سینماگراف

26 به اشتراک گذاری تصاویر
26-01 ذخیره و به اشتراک گذاری اسناد ابری
26-02 استفاده از پردازشگر تصویر برای تغییر اندازه دسته ای و ذخیره فایل ها
26-03 صادرات چند تصویر به یک سند

27 نتیجه گیری
27-01 مراحل بعدی

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Welcome to Photoshop Essential Training

02 Opening Files
02-01 Opening files in Photoshop
02-02 Opening files from Adobe Bridge
02-03 Opening files from Lightroom Classic
02-04 Opening files from Lightroom
02-05 Editing in Camera Raw or Lightroom vs. Photoshop

03 Documents and Navigation
03-01 A tour of the Photoshop interface
03-02 Working with multiple documents
03-03 Panning and zooming documents

04 Customizing the Photoshop Interfaces
04-01 Arranging the panels you use most often
04-02 Switching and saving workspaces
04-03 Customizing the Toolbar
04-04 Modifying keyboard shortcuts to boost productivity

05 Digital Image Essentials
05-01 Understanding file formats
05-02 Mastering bit depth and color mode
05-03 Choosing a color space
05-04 Making sense of document size
05-05 Using Image Size to change document dimensions
05-06 Discover flexible editing using the History panel
05-07 Saving and exporting documents

06 Adobe Camera Raw
06-01 A tour of the Camera Raw interface
06-02 Removing distortions and cropping photos
06-03 Working with profiles and presets
06-04 Enhancing contrast, color, and tone
06-05 Removing distracting elements
06-06 Using the masking tools to adjust a portion of an image
06-07 Using masking to retouch portraits
06-08 Black-and-white vintage color toning effects
06-09 Saving and opening files in Photoshop

07 Cropping, Straightening, and Adjusting Canvas Size
07-01 Using the Crop tool in Photoshop
07-02 Straightening a crooked image
07-03 Crop and change image size in one step
07-04 Increasing canvas size
07-05 Auto-fill with Content-Aware Crop

08 Layers
08-01 Exploring layer basics
08-02 Loading, selecting, aligning, and distributing layers
08-03 Working with layer groups and the Frame tool
08-04 Merging and flattening layers
08-05 Quickly exporting layers and groups

09 Color and Brush Essentials
09-01 Color basics
09-02 Brush basics
09-03 The Brushes and Brush Settings panels
09-04 Creating and saving custom brushes

10 Working with Layer Masks
10-01 Layer mask essentials
10-02 Using gradients in masks to blend images

11 Making Selections
11-01 Using the Marquee and Lasso tools
11-02 Making soft-edged selections
11-03 Using the Object Select tool
11-04 Making selections based on color
11-05 Transforming selections and removing halos
11-06 Selecting and replacing skies

12 Local Pixel Editing and Retouching
12-01 Removing distracting elements with the Healing, Patch, and Clone tools
12-02 The magic of Content-Aware Fill
12-03 Transform without distorting using Content-Aware Scale and Move
12-04 Removing larger elements from an image

13 Adjustment Layer Essentials
13-01 Introducing adjustment layers
13-02 Adjusting color and tone with Levels and Curves
13-03 Changing colors using Vibrance, Hue/Saturation, and Color Balance
13-04 Converting to black and white and color toning with Gradient Maps
13-05 Applying adjustment layers to multiple layers

14 Blend Mode Essentials
14-01 Blend Mode basics
14-02 Using Multiply, Screen, Overlay, and Soft Light
14-03 Applying Blend Modes to Adjustment Layers
14-04 Applying Blend Modes to multiple layers and groups

15 Smart Object Essentials
15-01 Creating and editing Smart Objects
15-02 Opening raw images as Smart Objects
15-03 Replacing the contents of a Smart Object
15-04 Linked vs. embedded Smart Object

16 Essential Transformation
16-01 Scaling, skewing, and rotating layers using Free Transform
16-02 Correcting the perspective of an image
16-03 Warping images
16-04 Using Liquify to reshape an image
16-05 Using Vanishing point to paste in perspective
16-06 Using Smart Objects to transform multiple layers as one

17 Color, Gradient, and Pattern Fill Layers
17-01 Using Fill Layers to create a hand-painted look
17-02 Using gradients to add color effects
17-03 Creating and applying custom pattern fill layers

18 Essential Filters
18-01 Filter essentials
18-02 Applying filters nondestructively with Smart Filters
18-03 Sharpening images
18-04 Creative blurring effects
18-05 AI-assisted (neural) filters
18-06 Creating painterly effects using Filter Gallery
18-07 Applying Camera Raw as a filter

19 Shape Layers
19-01 Using the Shape tools
19-02 Modifying, duplicating, and using custom shapes
19-03 Creating, saving, and masking images to shapes
19-04 Duplicating shapes as Smart Objects

20 The Pen Tools
20-01 The Curvature Pen tool
20-02 Pen tool basics
20-03 Drawing curves with the Pen tool
20-04 Drawing complex paths
20-05 Pen skills in practice

21 Essential Layer Styles
21-01 Applying layer effects and styles
21-02 Creative layer effects

22 Type Essentials
22-01 Exploring headline (point) type
22-02 Using leading, kerning, and tracking
22-03 Working with paragraph (area) type

23 Working with Libraries
23-01 Library panel essentials
23-02 Capturing patterns, colors, gradients, and shapes from an image
23-03 Sharing libraries
23-04 Working with Adobe Stock

24 Artboards
24-01 Creating artboards
24-02 Adding content to artboards
24-03 Five tips for working with artboards
24-04 Saving and exporting artboards

25 Animating Images
25-01 Creating animated GIFs
25-02 Creating cinemagraphs

26 Sharing Images
26-01 Saving and sharing cloud documents
26-02 Using Image Processor to batch resize and save files
26-03 Exporting multiple images to a single document

27 Conclusion
27-01 Next steps

مدرس: Julieanne Kost - جولین کاست

تعداد دوره های آموزشی: 21

جولین کاست که در شرکت Fast یکی از "100 انسان خلاق در بیزنس" لقب گرفت، یک مبلغ اصولی در سیستم Adobe و مسئول پرورش روابط فتوشاپ با مشتریان از طریق معنی دار و الهام بخش و مسئول آموزش Lightroom است. او به عنوان سخنگوی پرطرفدار ، برای صنعت تصویربرداری دیجیتال ، جلسه های تربیتی و انگیزشی آموزش را برنامه ریزی و ارائه می دهد. از این طریق tutorialها و تکنیک های اصیل را به صورت جهانی از طریق رویدادهای زنده، در Adobe.com، وب سایت خودش و blog.adobe.com/jkost به اشتراک می گذارد. او همچنین نویسنده "window seat- the art of digital and creative thinking" و یک عکاس موفق و هنرمند هنرهای زیبا، سازنده و مجری محبوب آموزش اصول photoshop cc و کورس های هنر ترکیب فتوشاپ برای lynda.com است. جولین به خاطر رویکرد منحصر به فردش به آموزش و ترکیب راه کارهای عملی و شگرد با همان میزان شوخ طبعی و خلاقیت که مخاطب را سرگرم و مجذوب نگه می دارد؛ معروف است. او اغلب به عنوان استاد مهمان در مدارس برجسته عکاسی و موسسات آموزشی پیشرو در سرتاسر دنیا کار می کند. او بیش ازهزار ویدئو آموزشی برای Adobephotoshop و Lightroom ساخته و منتشر کرده است. او به خاطر خدمات و کمک های فوق العاده اش به صنعت عکاسی، جایزه Photographers of America را از عکاسان حرفه ایی آمریکا دریافت کرد و لقب افتخاری شریک آموزشی از جانب جامعه عکاسان آمریکا به او اعطاء شد. کاست در عکاسی و هنرهای زیبا مدرک کاردانی و لیسانس روانشناسی دارد.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد