%40 تخفیف  برای خرید  مسیرهای یادگیری

logo mix

آموزش جامع ویندوز 11 (با زیرنویس فارسی AI)
Windows 11 Essential Training
کد محصول: FL9191-3069777
لیندا _ آموزش جامع ویندوز 11 (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Windows 11 Essential Training
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
92,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com (Linkedin Learning)
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
مدرس
Nick Brazzi - نیک برازی
تاریخ انتشار
1402/2/6
2023-04-26
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
4ساعت و 25دقیقه
تعداد ویدیو‌ها
67 ویدیو
حجم فایل‌ها
769 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل‌ها
13 دقیقه (با سرعت اینترنت 1 مگابایت در ثانیه)
تعداد بازدید : 240
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

هر آنچه را که باید در مورد ویندوز 11 بدانید، جدیدترین سیستم عامل دسکتاپ مایکروسافت بیاموزید. این دوره جامع به شما کمک می کند تا به طور موثر با این سیستم عامل قدرتمند کار کنید.
استاد Nick Brazzi، مربی کارکنان آموزش لینکدین، با اصول اولیه سیستم عامل، مانند مدیریت فایل ها و پوشه ها، شروع می کند. . سپس، نحوه یافتن و استفاده از برنامه‌ها، مرور وب، و کار با ایمیل، تقویم و مخاطبین را نشان می‌دهد. او نحوه استفاده از Teams را توضیح می دهد که اکنون در رابط ویندوز تعبیه شده است. او همچنین نحوه سفارشی کردن ویندوز را با تنظیم تنظیمات برگزیده نمایشگر و تنظیمات حساب، و نحوه استفاده از مفیدترین ویژگی‌های دسترس‌پذیری موجود در ویندوز نشان می‌دهد. بعلاوه، نحوه استفاده از کورتانا، دستیار دیجیتالی را بیاموزید. به اشتراک گذاری داده ها بین دستگاه های ویندوز؛ و از ویندوز بک آپ بگیرید.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[فارسی]

01 مقدمه
01-01 ویندوز 11 را یاد بگیرید
01-02 از فایل های تمرینی استفاده کنید
01-03 ویندوز 11 اس و نسخه های دیگر
01-04 ارتقاء از ویندوز 10 به ویندوز 11
01-05 ویژگی های جدید در ویندوز 11 در سال 2022

02 شروع به کار
02-01 درک حساب ورود به سیستم
02-02 اولین بار راه اندازی و ورود به سیستم
02-03 وارد سیستم شوید، خاموش شوید، بخوابید و دوباره راه اندازی کنید
02-04 رابط با نوار وظیفه و ویندوز
02-05 تنظیمات سیستم را تنظیم کنید
02-06 لوازم جانبی بی سیم سیمی و بلوتوث را وصل کنید
02-07 گزینه های ماوس و ترک پد
02-08 از پانل تنظیمات سریع استفاده کنید
02-09 اتصال به اینترنت
02-10 از میانبرهای صفحه کلید استفاده کنید
02-11 ویندوز 11 را به روز کنید

03 برنامه ها را راه اندازی و استفاده کنید
03-01 برنامه ها را از منوی Start یا نوار وظیفه راه اندازی کنید
03-02 از برنامه ها خارج شوید
03-03 منوی Start و نوار وظیفه را سفارشی کنید
03-04 چندوظیفه ای برای جابجایی بین برنامه ها
03-05 چندین فضای کاری را مدیریت کنید
03-06 از ویجت ها استفاده کنید

04 فایل اکسپلورر: کابینت فایل ویندوز
04-01 در میان پوشه ها مرور کنید
04-02 ساختار پوشه ضروری، از جمله پوشه کاربر
04-03 OneDrive و سازماندهی پوشه ها
04-04 از میانبرهای پوشه های ضروری استفاده کنید
04-05 از Tabs در File Explorer استفاده کنید
04-06 رابط File Explorer را سفارشی کنید
04-07 پوشه ها را ایجاد و تغییر نام دهید
04-08 انتقال و کپی فایل ها
04-09 فایل ها و پوشه ها را حذف کنید
04-10 فایل های آرشیو را فشرده و از حالت فشرده خارج کنید
04-11 فایل ها را در یک برنامه ذخیره کنید
04-12 از یک درایو خارجی یا کارت حافظه استفاده کنید

05 با دسکتاپ کار کنید
05-01 موارد را روی دسکتاپ سازماندهی کنید
05-02 تصویر زمینه و سایر تصاویر را تغییر دهید

06 با برنامه های همراه کار کنید
06-01 از برنامه های همراه استفاده کنید
06-02 از برنامه های آفیس همراه استفاده کنید
06-03 عکس ها را سازماندهی و ویرایش کنید
06-04 وب را با Edge مرور کنید
06-05 تاریخچه مرور وب خود را پاک کنید
06-06 از ابزارهای هوش مصنوعی Bing برای جستجوهای طبیعی و کارآمد استفاده کنید
06-07 از پیام های چت یا جلسات ویدیویی استفاده کنید

07 با ایمیل، دفترچه آدرس و تقویم کار کنید
07-01 حساب های آنلاین را به نامه، افراد و تقویم پیوند دهید
07-02 با برنامه Mail کار کنید
07-03 تنظیمات ضروری در برنامه Mail
07-04 از تقویم استفاده کنید
07-05 مخاطبین خود را مدیریت کنید

08 برنامه ها را نصب و مدیریت کنید
08-01 حریم خصوصی و مجوزهای برنامه را تنظیم کنید
08-02 برنامه های کاربردی را از اپ استور مایکروسافت نصب کنید
08-03 برنامه ها را از وب نصب کنید یا دیسک را نصب کنید
08-04 از برنامه های اندروید در ویندوز 11 استفاده کنید
08-05 برنامه ها را حذف نصب کنید
08-06 یک چاپگر راه اندازی کنید

09 اعلان ها را مدیریت کنید
09-01 اعلان ها را مدیریت کنید
09-02 از جلسات مزاحم نشوید و فوکوس کنید

10 تنظیمات حساب
10-01 چندین حساب کاربری را مدیریت کنید
10-02 تغییر رمز عبور و گزینه های ورود به سیستم

11 کورتانا و جستجوی ویندوز
11-01 از جستجوی ویندوز با هوش مصنوعی Bing استفاده کنید
11-02 از کورتانا برای دستورات صوتی استفاده کنید

12 ویژگی دسترسی در ویندوز
12-01 مروری بر ویژگی های دسترسی
12-02 ابزار دسترسی صوتی جدید
12-03 زیرنویس‌های زنده

13 داده ها را بین دستگاه ها به اشتراک بگذارید
13-01 یک تلفن را به ویندوز پیوند دهید
13-02 از اشتراک گذاری Nearby بین رایانه ها استفاده کنید

14 پشتیبان گیری
14-01 یک نسخه پشتیبان تنظیم کنید

15 نتیجه گیری
15-01 به یادگیری سایر برنامه ها برای ویندوز ادامه دهید

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Learn Windows 11
01-02 Use the exercise files
01-03 Windows 11 S and other editions
01-04 Upgrading from Windows 10 to Windows 11
01-05 New features in Windows 11 in 2022

02 Getting Started
02-01 Understanding the login account
02-02 First-time setup and signing in
02-03 Sign in, shut down, sleep, and restart
02-04 Interface with the taskbar and windows
02-05 Adjust system settings
02-06 Connect wired and Bluetooth wireless accessories
02-07 Mouse and trackpad options
02-08 Use the Quick Settings panel
02-09 Connecting to the internet
02-10 Use keyboard shortcuts
02-11 Update Windows 11

03 Launch and Use Applications
03-01 Launch applications from the Start menu or taskbar
03-02 Quit applications
03-03 Customize the Start menu and taskbar
03-04 Multitasking to switch between applications
03-05 Manage multiple workspaces
03-06 Use widgets

04 File Explorer: The Windows Filing Cabinet
04-01 Browse through folders
04-02 Essential folder structure, including the user folder
04-03 OneDrive and folder organization
04-04 Use shortcuts to essential folders
04-05 Use the Tabs in File Explorer
04-06 Customize the File Explorer interface
04-07 Create and rename folders
04-08 Move and copy files
04-09 Delete files and folders
04-10 Zip and unzip archive files
04-11 Save files within an application
04-12 Use an external drive or memory stick

05 Work with the Desktop
05-01 Organize items on the desktop
05-02 Change the wallpaper and other visuals

06 Work with Bundled Applications
06-01 Use bundled applications
06-02 Use the bundled Office apps
06-03 Organize and edit photos
06-04 Browse the web with Edge
06-05 Clear your web browsing history
06-06 Use Bing AI tools for natural, efficient searches
06-07 Use chat messages or video meetings

07 Work with Mail, Address Book, and Calendars
07-01 Link online accounts to Mail, People, and Calendar
07-02 Work with the Mail app
07-03 Essential settings in the Mail app
07-04 Use the Calendar
07-05 Manage your contacts

08 Install and Manage Applications
08-01 Set app privacy and permissions
08-02 Install applications from the Microsoft App Store
08-03 Install applications from the web or install disk
08-04 Use Android apps on Windows 11
08-05 Uninstall applications
08-06 Set up a printer

09 Manage Notifications
09-01 Manage notifications
09-02 Use Do not disturb and Focus sessions

10 Account Settings
10-01 Manage multiple user accounts
10-02 Change password and sign-in options

11 Cortana and Windows Search
11-01 Use Windows Search with Bing AI
11-02 Use Cortana for voice commands

12 Accessibility Features in Windows
12-01 Overview of accessibility features
12-02 New Voice access tool
12-03 Live captions

13 Share Data Between Devices
13-01 Link a phone to Windows
13-02 Use Nearby sharing between computers

14 Backup
14-01 Set up a backup

15 Conclusion
15-01 Continue learning other applications for Windows

 

مدرس: Nick Brazzi - نیک برازی

تعداد دوره های آموزشی: 52

نیک برازی مدرس اسبق Apple و در حال حاضر کارمند و نویسنده در زمینه بهروری و مباحث موبایل برای Lynda.com است. نیک بیش از 20 سال است که تولیدات desktop دارد و تدوین ویدئو آموزش می دهد. وی پیش از پیوستن به Lynda.com، مدرس نرم افزار و طراح آموزش برای Apple، و عموماً سخنگوی مهمان چندین گروه کاربر مکینتاش در "سیلیکون وَلی" بود. نیک در اوقات فراغتش، مهارت هایش را در ورزش های مختلف مربوط به تک چرخ سواری به نمایش می گذارد.

جدیدترین آموزشهای مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد
logo-samandehi