%40 تخفیف  برای خرید  مسیرهای یادگیری

logo mix

آموزش جامع CSS (آپدیت 2023) (با زیرنویس فارسی AI)
CSS Essential Training
از پرفروش‌های چند ماه اخیر
کد محصول: FL9385-4379397
لیندا _ آموزش جامع CSS (آپدیت 2023) (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ CSS Essential Training
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
108,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com (Linkedin Learning)
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
مدرس
Christina Truong - کریستینا تروونگ
تاریخ انتشار
1402/5/18
2023-08-09
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
5ساعت و 27دقیقه
تعداد ویدیو‌ها
85 ویدیو
حجم فایل‌ها
810 مگابایت (دانلود با تعرفه نیم بها)
زمان تقریبی دانلود فایل‌ها
14 دقیقه (با سرعت اینترنت 1 مگابایت در ثانیه)
تعداد بازدید : 388
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

(Cascading Style Sheets (CSS یک زبان شیوه نامه است که به شما امکان می دهد ظاهر صفحات وب خود را کنترل کنید. در این دوره آموزشی، مدرس Christina Truong مفاهیمی را که شالوده CSS را تشکیل می‌دهند، توضیح می‌دهد، و توضیح می‌دهد که چه چیزی باید بدانید تا CSS موجود را تغییر دهید و به راحتی شروع به نوشتن خود کنید. کریستینا توضیح می دهد که چگونه رنگ ها و دیگر عناصر طراحی را اضافه کنید تا صفحات وب خود را فراتر از متن سیاه در پس زمینه سفید ببرید. او نحوه استفاده از انتخابگرها، نحوه تعیین فاصله و اندازه عناصر صفحه توسط مدل جعبه و نحوه استایل دادن به متن و مدیریت طرح‌بندی‌های اولیه با Flexbox و Grid را نشان می‌دهد. اصول کار با تایپوگرافی، ایجاد طرح‌بندی‌های روان و پاسخ‌گو، و تعیین زمان استفاده از ویژگی‌های شناور و موقعیت را بیاموزید. در طول مسیر، دانش خود را با پروژه‌های دنیای واقعی آزمایش کنید که به شما امکان می‌دهد استفاده از محتوا و مهارت‌های جدید را تمرین کنید.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[فارسی]

01 مقدمه
01-01 شروع به کار با CSS
01-02 آنچه باید بدانید
01-03 نحوه تکمیل تمرینات

02 شروع به کار
02-01 HTML و CSS
02-02 کار با فایل های وب سایت
02-03 نوشتن کد با ویرایشگر متن
02-04 سفارشی کردن ویرایشگر متن خود
02-05 پروژه: بررسی اجمالی و راه اندازی
02-06 از کجا می توان تصاویر را پیدا کرد
02-07 بهینه سازی تصاویر برای وب
02-08 مسیرهای نسبی و مطلق
02-09 پروژه: افزودن تصاویر و آیکون ها
02-10 ارجاع به CSS
02-11 پروژه: ایجاد یک فایل CSS

03 مفاهیم اصلی CSS
03-01 مشخصات CSS و W3C
03-02 نحو و اصطلاحات CSS
03-03 مقادیر و واحدهای CSS
03-04 ویژگی رنگ و مقادیر
03-05 ایجاد یک پالت رنگ
03-06 انتخابگرهای نوع و جهانی
انتخابگرهای شناسه 03-07
03-08 انتخاب کنندگان کلاس
03-09 ترکیب‌کننده‌های نسل و فهرست‌های انتخابگر
03-10 ویژگی پس زمینه
03-11 پروژه: آماده سازی فایل CSS
03-12 پروژه: اضافه کردن سبک های پس زمینه
03-13 شبه کلاس ها و شبه عناصر
03-14 ارث و آبشار
03-15 ویژگی
03-16 پروژه: پیوندهای سبک

04 مدل جعبه CSS
04-01 معرفی مدل جعبه CSS
04-02 خواص مدل جعبه
04-03 تنظیم اندازه جعبه و مدل جعبه
04-04 درون خطی، مسدود کردن، و نمایش
04-05 پروژه: سبک ها و نمادهای پاورقی
04-06 اشکال زدایی با ابزارهای توسعه دهنده
04-07 مدیریت عجیب و غریب مدل جعبه
04-08 پروژه: به روز رسانی تصویر پس زمینه
04-09 استفاده از مقادیر حاشیه منفی
04-10 تراز وسط با حاشیه
پروژه 04-11: افزودن بسته های محتوا
04-12 پروژه: افزودن یک تصویر هدر

05 چیدمان: شناور و موقعیت
05-01 مقدمه ای بر طرح بندی CSS
05-02 Layouts با خاصیت float
05-03 پاکسازی شناورها
05-04 پروژه: تصاویر و متن شناور
05-05 ویژگی موقعیت
05-06 موقعیت و شاخص z
05-07 پروژه: موقعیت یابی ثابت

06 Layouts: Flexbox و Grid
06-01 معرفی Grid و Flexbox
06-02 معرفی Flexbox
06-03 Flexbox: جهت گیری و سفارش
06-04 اندازه با خواص انعطاف پذیر
06-05 تمرین فلکس باکس
06-06 پروژه: پاورقی چسبناک با فلکس باکس
06-07 تراز کردن اقلام انعطاف پذیر
06-08 پروژه: تراز کردن عناصر با Flexbox
06-09 معرفی CSS Grid
06-10 شبکه صریح
06-11 شبکه ضمنی
06-12 افزودن ناودان با خاصیت شکاف
06-13 پروژه: اضافه کردن ستون ها با Grid

07 تایپوگرافی
07-01 تایپوگرافی برای وب
07-02 تغییر فونت با font-family
07-03 فونت وزن و سبک فونت
07-04 فونت های وب با @font-face
07-05 فونت های وب با فونت های گوگل
07-06 پروژه: فونت های گوگل
07-07 ویژگی اندازه فونت
07-08 اندازه قلم و قابلیت دسترسی
07-09 تراز کردن متن و تبدیل متن
07-10 ارتفاع خطوط و فاصله حروف
07-11 پروژه: سبک های تایپوگرافی
07-12 پروژه: دکمه ها و فاصله

08 Layouts: روان و پاسخگو
08-01 مقدمه ای برای طراحی واکنشگرا
08-02 مقدمه ای بر پرسش های رسانه ای
08-03 نقاط شکست و پرسش‌های رسانه‌ای
08-04 چیدمان های سیال
08-05 متا تگ viewport
08-06 آزمایش طرح‌بندی‌های پاسخگو
08-07 پروژه: نقاط شکست
08-08 پروژه: پرسش های رسانه ای: قسمت 1
08-09 پروژه: پرسش های رسانه ای: قسمت 2
08-10 پروژه: پرسش های رسانه ای: قسمت 3

09 نتیجه گیری
09-01 فراتر از موارد ضروری با CSS ادامه دهید

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Getting started with CSS
01-02 What you should know
01-03 How to complete the exercises

02 Getting Started
02-01 HTML and CSS
02-02 Working with website files
02-03 Writing code with a text editor
02-04 Customizing your text editor
02-05 Project: Overview and setup
02-06 Where to find images
02-07 Optimizing images for the web
02-08 Relative and absolute paths
02-09 Project: Adding images and icons
02-10 Referencing CSS
02-11 Project: Creating a CSS file

03 CSS Core Concepts
03-01 CSS specifications and the W3C
03-02 CSS syntax and terminology
03-03 CSS values and units
03-04 The color property and values
03-05 Creating a color palette
03-06 Type and universal selectors
03-07 ID selectors
03-08 Class selectors
03-09 Descendant combinators and selector lists
03-10 The background property
03-11 Project: Prepping the CSS file
03-12 Project: Adding background styles
03-13 Pseudo-classes and pseudo-elements
03-14 Inheritance and the cascade
03-15 Specificity
03-16 Project: Styling links

04 The CSS Box Model
04-01 Intro to the CSS box model
04-02 The box model properties
04-03 Box-sizing and the box model fix
04-04 Inline, block, and display
04-05 Project: Footer styles and icons
04-06 Debugging with developer tools
04-07 Managing box model quirks
04-08 Project: Background image update
04-09 Using negative margin values
04-10 Center aligning with margin
04-11 Project: Adding content wrappers
04-12 Project: Adding a header image

05 Layouts: Float and Position
05-01 Intro to CSS Layout
05-02 Layouts with the float property
05-03 Clearing floats
05-04 Project: Float images and text
05-05 The position property
05-06 Position and z-index
05-07 Project: Fixed positioning

06 Layouts: Flexbox and Grid
06-01 Intro to Grid and Flexbox
06-02 Intro to Flexbox
06-03 Flexbox: Orientation and ordering
06-04 Sizing with flex properties
06-05 Flexbox exercise
06-06 Project: Sticky footer with flexbox
06-07 Aligning flex items
06-08 Project: Aligning elements with Flexbox
06-09 Intro to CSS Grid
06-10 The explicit grid
06-11 The implicit grid
06-12 Adding gutters with the gap property
06-13 Project: Adding columns with Grid

07 Typography
07-01 Typography for the web
07-02 Changing fonts with font-family
07-03 font-weight and font-style
07-04 Web fonts with @font-face
07-05 Web fonts with Google Fonts
07-06 Project: Google Fonts
07-07 The font-size property
07-08 Font-size and accessibility
07-09 Text-align and text-transform
07-10 Line-height and letter-spacing
07-11 Project: Typography styles
07-12 Project: Buttons and spacing

08 Layouts: Fluid and Responsive
08-01 Intro to responsive design
08-02 Intro to media queries
08-03 Breakpoints and media queries
08-04 Fluid layouts
08-05 The viewport meta tag
08-06 Testing responsive layouts
08-07 Project: Breakpoints
08-08 Project: Media queries: Part 1
08-09 Project: Media queries: Part 2
08-10 Project: Media queries: Part 3

09 Conclusion
09-01 Continuing beyond the essentials with CSS

 

مهارت های موجود در این دوره:

وب ابزارهای وب CSS

مدرس: Christina Truong - کریستینا تروونگ

تعداد دوره های آموزشی: 11

کریستینا ترونگ در توسعه صنعت تکنولوژی به عنوان سازنده نرم افزار بین المللی یک دهه تجربه دارد. او با نمایندگان آژانس های مطرح دیجیتال، همچنین به عنوان ریاست توسعه نرم افزار بین المللی یک شرکت نرم افزاری کار کرده است. به عنوان یک تعلیم دهنده، او به بیش از 900 دانشجو در کالج، اردوگاه تعلیمات نظامی، و کارگاه ها آموزش داده است. وی در شغل قبلی اش به عنوان مدیر برنامه آموزشی یک ارگان غیر انتفاعی، محتوی برنامه آموزشی را برای تمام بزرگسالان برنامه های کد نویسی با استفاده از بیش از 20 فصل ، توسعه و مدیریت کرد و آموزش تدریس را با تمرکز روی ساخت فضای آموزشی همگانی و سرگرم کننده ، میسر ساخت. درحال حاضر، او مستقل کار می کند و خدمات مشاور تکنیکی ارائه می دهد تا از سازندگان جدید و تازه کار ، پشتیبانی کند و بدین ترتیب به ایجاد پلی میان خلاء ترک مدرسه و وارد شدن به نیروی کار و شرکت های تکنولوژی کمک می کند تا به پشتیبانی از تیم های توسعه کمک کند. او همچنین درمورد کد و فن آوری، نویسندگی و سخنرانی می کند و در کلاس های بدن سازی تدریس می کند.

جدیدترین آموزشهای مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد
logo-samandehi
فارسی کلاس