logo mix

لیندا _ آموزش جامع فتوشاپ CC (با زیرنویس فارسی)

Lynda _ Photoshop CC Essential Training

کد محصول: FCL1004-122999
لیندا _ آموزش جامع فتوشاپ CC (با زیرنویس فارسی) - Lynda _ Photoshop CC Essential Training
سطح عمـومی
زیرنویس فارسی
60,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2014-10-06
1393/7/14
مدرس
Julieanne Kost - جولین کاست
سطح آموزش
عمومی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط انسان
مدت زمان آموزش
14ساعت و 58دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
173 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
3000 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
50 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 15125
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

یادگیری چگونگی استفاده از Adobe Photoshop به طور موثر و کارآمد ، بهترین روش و بهترین نتیجه برای ساخت تصاویر حیرت آور از پیکسلها است. با جولیانی کاست در مبانی این برنامه ، مهارت پیدا کنید و به چگونگی دستیابی به نتیجه ی مورد علاقه تان با فتوشاپ و برنامه های همراهش، مانند Bridge و Camera Raw پی ببرید.

این کورس جامع ، به تکنیک های غیر مخرب تدوین کردن با استفاده از لایه ها، mask کردن، لایه های Adjustment، حالات blend، و smart object ها می پردازد. چگونگی انجام edit taskهای متداول، از جمله تصحیح لنز، crop کردن و صاف کردن، تنظیم رنگ و تون، کاهش پارازیت، احیای جزئیات سایه و هایلایت، و روتوش کردن را یاد خواهید گرفت . جولیان همچنین، چگونگی دستیابی به افکت های خلاقانه تر را با فیلترها، افکت های لایه، illustrative type، و Photomerge command را برای ساخت panoramas و ترکیب ها ، نشان می دهد.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
به همراه فایلهای تمرین
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی:

نمونه ویدیوی آموزشی:

 

 


Adobe Photoshop 00
___ 00-01 فتوشاپ چیست

01 مقدمه
___ 01-01 خوش آمدگویی
___ 01-02 استفاده از exercise fileها
___ 01-03 نصب Adobe Bridge

02 در Bridge شروع می شود
___ 02-01 Adobe Bridge چیست
___ 02-02 گرفتن عکس های دوربین
___ 02-03 گشتی در فضای کار در Bridge
___ 02-04 سفارشی کردن چگونگی نمایش thumbnailها
___ 02-05 تغییر اسم فایل ها و دسته بندی اسم گذاری مجدد
___ 02-06 افزودن basic metadata با metadata templateها
___ 02-07 درست کردن و اعمال keywordها به imageها
___ 02-08 مشاهده عکس ها در Full Screen Preview mode

03 پیوسته کم کردن تا بایگانی ها
___ 03-01 استفاده از Review mode برای فیلتر کردن عکس های رد شده
___ 03-02 ذخیره تصاویر در collectionها
___ 03-03 درجه بندی و برچسب زدن imageها
___ 03-04 استفاده از Filter panel برای مشاهده زیرمجموعه های متفاوت
___ 03-05 استفاده از smart collections
___ 03-06 مشاهده انتخاب های نهایی در slideshow
___ 03-07 مرتب کردن گروهی از عکس ها در دسته ها

04 موارد ضروری Camera Raw
___ 04-01 مقایسه فایل های raw و JPEG
___ 04-02 شروع کردن در Camera Raw به جای Photoshop
___ 04-03 بازدید از رابط کاربری Camera Raw
___ 04-04 Preview کردن قبل و بعد از تغییرات
___ 04-05 سوئیچ کردن Shadow Highlight روی صفحه اخطار clip
___ 04-06 انتخاب output settings
___ 04-07 ذخیره یک copy بدون رفتن به Photoshop

05 حل فوری مشکلات متداول با Camera Raw
___ 05-01 استفاده غیر مخرب از Crop tool: در و پنجره با ramp
___ 05-02 تصحیح یک خط افقی کج با Straighten tool
___ 05-03 درست کردن color cast با White Balance tool
___ 05-04 درست کردن highlightهای پاک شده
___ 05-05 آشکار کردن جزئیات پنهان شده سایه
___ 05-06 کاهش اختلال رنگ گیج کننده با Noise Reduction
___ 05-07 تصحیح انحراف لنز
___ 05-08 ایجاد تصحیح پرسپکتیو در تصاویر
___ 05-09 از بین بردن عدم انطباق رنگی
___ 05-10 پر رنگ کردن جزئیات
___ 05-11 عالی کردن یک عکس متوسط

06 روتوش کردن و استفاده از تکنیک های خلاق با Camera Raw
___ 06-01 استفاده از Graduated Filter tool
___ 06-02 افزودن radial gradient
___ 06-03 ایجاد تغییرات local با Adjustments Brush
___ 06-04 روتوش کردن لکه ها با Spot Removal tool
___ 06-05 تکنیک روتوش فوری عکس با استفاده از Clarity
___ 06-06 تبدیل به سیاه و سفید
___ 06-07 ادیت تصاویر مستقیماً با Targeted Adjustment tool
___ 06-08 افکت های رنگی گزینشی با Adjustment Brush
___ 06-09 افکت های Easy sepia و split-tone
___ 06-10 افزودن افکت های بافت دانه ایی فیلم های دیجیتال
___ 06-11 افزودن افکت های vignettes و border
___ 06-12 ذخیره تغییرات ها در یک فایل با Snapshot command

07 اتومات کردن Camera Raw
___ 07-01 تنظیمات copy و paste کردن در فایل ها
___ 07-02 پردازش چندین فایل در Camera Raw
___ 07-03 ذخیره و استفاده از library در پیش تنظیمات Camera Raw
___ 07-04 ذخیره چند فایل در Camera Raw
___ 07-05 استفاده از Image Processor برای دسته بندی پردازش چندین فایل

08 موارد ضروری Photoshop Interface
___ 08-01 باز کردن فایل ها از Bridge
___ 08-02 باز کردن فایل ها از Mini Bridge
___ 08-03 سفارشی کردن پنل Mini Bridge
___ 08-04 سفارشی کردن interface در Photoshop
___ 08-05 مدیریت panelها
___ 08-06 تغییر و ذخیره فضاهای کار
___ 08-07 تغییر tool با استفاده از keyboard
___ 08-08 سفارشی کردن keyboard shortcutها

09 داکیومنت ها و Navigation
___ 09-01 کار با tabbed documents
___ 09-02 مرتب کردن document ها
___ 09-03 متوقف کردن Photoshop از tab کردن document ها
___ 09-04 Pan کردن, zoom کردن و استفاده از Rotate View tool
___ 09-05 چرخش میان screen mode های متفاوت

10 موارد ضروری Digital Image
___ 10-01 شناخت فرمت های file
___ 10-02 انتخاب resolution ایی که احتیاج دارید
___ 10-03 شناخت Resize در برابر Resample
___ 10-04 یک عکس را چه قدر بزرگ می توانید پرینت بگیرین

11 Crop کردن و Transformationها
___ 11-01 استفاده از Undo و History panel
___ 11-02 استفاده از crop options
___ 11-03 شناخت Hide در برابر Delete برای Crop tool
___ 11-04 Crop کردن تا سایر عالی برای پرینت
___ 11-05 بزرگ تر کردن canvas با Crop tool
___ 11-06 بزرگ تر کردن canvas با استفاده از Canvas Size command
___ 11-07 صاف کردن یک عکس کج
___ 11-08 برداشتن سنگ سر طاق از ساختمان ها
___ 11-09 استفاده از Perspective Crop tool
___ 11-10 مقیاس بندی، اریب کردن و چرخاندن با Free Transform
___ 11-11 تغییرات غیر مخرب با Smart Objects
___ 11-12 Warp کردن imageها
___ 11-13 حفظ موارد مهم با Content-Aware Scale

12 کار با لایه ها
___ 12-01 بررسی مبانی لایه (layer)
___ 12-02 بارگزاری، انتخاب و تغییر layerها
___ 12-03 سازماندهی layerها به صورت گروه های layer
___ 12-04 ادغام، rasterize کردن و مسطح کردن layerها

13 Selectionها و Layer Mask ها
___ 13-01 استفاده از ابزارهای Marquee و Lasso
___ 13-02 ترکیب selectionها
___ 13-03 تبدیل selection به layer mask
___ 13-04 استفاده از Quick Selection tool و Refine Edge
___ 13-05 select کردن objectهای لبه نرم با استفاده از Refine Edge
___ 13-06 بهسازی layer mask با Brush tool
___ 13-07 تغییر opacity, size, و hardness ابزار رنگ آمیزی
___ 13-08 Blend کردن تصاویر با gradient layer mask
___ 13-09 ترکیب چند exposure با layer mask ها

14 تصحیح Tone و Color با Adjustment Layers
___ 14-01 معرفی adjustment layers
___ 14-02 آغاز با پیش تنظیم
___ 14-03 بهبود کیفیت تونال با Levelها
___ 14-04 افزایش midtone contrast با Curveها
___ 14-05 از بین بردن color cast با Auto Color
___ 14-06 تغییر گرمی رنگ با Photo Filter
___ 14-07 تغییر رنگ ها با Hue Saturation
___ 14-08 انرژی دادن به رنگ های رنگ و رو رفته
___ 14-09 تبدیل رنگ به سیاه و سفید
___ 14-10 ساخت افکت tone رنگ اتاق تاریک قدیمی
___ 14-11 کنترل اینکه چه لایه هایی از adjustment layer متاثر شدن
___ 14-12 سه راه متفاوت برای افزودن adjustment layer

15 گزینه های دیگر برای تصحیح Tone و Color
___ 15-01 تنظیم shadows و highlights
___ 15-02 جایگزینی رنگ با استفاده از Selective Color
___ 15-03 استفاده از fill layers برای درست کردن ظاهر نقاشی شده با دست
___ 15-04 استفاده از gradient fill layer برای افزودن color wash

16 موارد ضروری روتوش کردن
___ 16-01 از بین بردن لکه ها با ابزار Healing Brush و Patch
___ 16-02 تکنیکی فوری برای صاف کردن پوست و منافذ
___ 16-03 روشن و سفید کردن دندان ها
___ 16-04 روشن کردن چشم ها، یک نفر را هشیارتر نشان دادن
___ 16-05 موهای بالا پریده و باد برده را درست نشان دادن
___ 16-06 از بین بردن تاکید روی چین و چروک ها با Healing Brush
___ 16-07 پیکر بندی بدن با Liquify
___ 16-08 از بین بردن جزئیات ناخواسته باContent-Aware Fill

17 ترکیب کردن چندین عکس
___ 17-01 ساخت panoramas با Photomerge و Auto-Blend
___ 17-02 ترکیب چندین قاب از یک action sequence
___ 17-03 عوض کردن سرها در یک عکس خانوادگی
___ 17-04 کار کردن با bracketed exposures _HDR

18 فیلترهای ضروری
___ 18-01 بررسی اجمالی فیلترها
___ 18-02 اعمال فیلترها به طور غیر مخرب با Smart Filters
___ 18-03 صاف کردن تصاویر با فیلتر Adaptive Wide Angle
___ 18-04 ساختن یک درخشش ملایم با فیلتر Gaussian Blur
___ 18-05 ساختن یک تصویر مادون قرمز با Diffuse Glow
___ 18-06 افزودن خش و نویز با استفاده از فیلتر Add Noise
___ 18-07 Sharpe کردن عکس با Unsharp Mask و Smart Sharpen
___ 18-08 بافت دادن به عکس با فیلتر Texturizer
___ 18-09 استفاده از Blurهای Field, Iris, و Tilt-Shift
___ 18-10 استفاده از Blurهای Spin و Path
___ 18-11 اعمال فیلتر Camera Raw
___ 18-12 اعمال یک فیلتر به چندین لایه

19 Blend Modeهای ضروری
___ 19-01 بررسی blending modeها
___ 19-02 Scann کردن یا عکس گرفتن از یک ورقه برای افزودن لبه سخت
___ 19-03 افزودن texture با blend modes
___ 19-04 واقعی تر کردن cast shadow با Multiply
___ 19-05 Sharpe کردن یک عکس با High Pass و Overlay
___ 19-06 افزودن vignette خارج از مرکزِ واقع گرایانه

20 موارد ضروری Type
___ 20-01 بررسی character (point) type
___ 20-02 افزودن paragraph (area) type
___ 20-03 افزودن type روی یک path
___ 20-04 Clip کردن عکس داخل یک type
___ 20-05 Warp کردن type
___ 20-06 تعریف کاراکتر و استایل های paragraph

21 Shape Layer های اصلی
___ 21-01 استفاده از shape tools
___ 21-02 Custom shape layers
___ 21-03 افزودن keyline به یک image

22 افکت ها و استایل های ضروری Layer
___ 22-01 افزودن drop shadow effect
___ 22-02 افزودن لبه ها، بافت ها و , color overlays با استفاده از استایل ها
___ 22-03 درست کردن یک logo یا watermark شفاف
___ 22-04 دانستن این که چطور و چه موقع افکت layerها مقیاس بندی کنیم

23 به اشتراک گذاشتن تصاویر
___ 23-01 ساختن صفحات تماس (contact sheets)
___ 23-02 ساختن PDF presentations
___ 23-03 ذخیره برای web

24 Video
___ 24-01 کار با video clips
___ 24-02 افزودن جلوه های ویژه به video فایل ها
___ 24-03 افزودن pan و zoom به عکس های ساکن

25 نتیجه
___ 25-01 گام های بعد

نظرات  

0 #1 Mohammadamin 1396-07-23 17:24
سلام این دوره اموزشی علاوه بر داشتن ویدئو های اموزشی همراه با فایلهای تمرینی است؟
نقل قول
0 #2 مدیریت کل سایت 1396-07-23 20:41
سلام و درود بر شما

بله ، تمامی محصولات به همراه فایلهای تمرین میباشند.
نقل قول
0 #3 Mohammadamin 1396-07-23 22:04
نقل کردن مدیریت کل سایت:
سلام و درود بر شما

بله ، در صورت خرید محصول و نیاز شما ، لینک فایلهای تمرین برای شما ارسال خواهد شد.


من این محصول را خرید کردم... فقط فایلهای ویدویی برام قابل نمایش هست... ممنون میشم برام لینک فایل های تمرین بفرستین.
نقل قول
0 #4 مدیریت کل سایت 1396-07-24 18:32
سلام و درود بر شما
از خرید شما سپاسگذاریم.
لینک فایلهای تمرین برای شما ایمیل شد.
نقل قول
0 #5 Alii 1397-11-18 23:00
سلام بنده قصد خرید محصولو دارم
میخاستم بدونم این محصول چه سطحیو اموزش میده؟
مقدماتیه فقط یا بیشتر؟؟
و اینکه کودوم نسخه از نرم افزاره
نقل قول
0 #6 مدیریت کل سایت 1397-11-19 12:02
سلام و درود بر شما.

سطح آموزش این محصول، همانطور که در بخش توضیحات محصول آمده است، "برای همه" است. یعنی کسانی که از ابتدا میخواهند شروع کنند.

این دوره آموزشی، آموزش فتوشاپ CC است، سری CC نسل آخر فتوشاپ میباشد، که در این دوره به اصول آن میپردازد.

اصول CC از سال 2013 تا هم اکنون، تغییری نکرده است و فقط قابلیتهای جدید به آن اضافه میشود.
نقل قول
0 #7 محسن بختیاری 1398-02-17 13:15
سلام من این محصول رو از شما خریدم اما ویدیوهایی که برای من فرستاده شده خیلی کمتر از چیزیه که خودتون درج کردید شما در اینجا نوشتید 14 ساعت آموزش اما چیزی که برای من فرستادید در بهترین حالت 2 ساعته
نقل قول
0 #8 مدیریت کل سایت 1398-02-17 14:57
سلام و درود بر شما

دوست به نظر میرسد شما نتوانسته اید درست فایلهای rar را اکسترکت کنید.
ابتدا تمامی قسمتهای فایلهای rar را دانلود کرده سپس تمامی فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید، (به غیر از desktop مثلا پوشه ای در درایو C به نام C:Temp\) سپس برای باز کردن فایلهای فشرده ، کافی است فقط قسمت 1 (part01) را اجرا کرده ( و یا با برنامه winrar باز کرده) و مسیری برای اکسترکت فایلها مشخص کنید ، بقیه قسمتها اتوماتیک خوانده شده و باز میشوند.

توجه داشته باشید این مراحل هم برای فایلهای آموزشی و هم برای فایلهای تمرین درسی، یکسان میباشد.
نقل قول

مدرس: Julieanne Kost - جولین کاست

تعداد دوره های آموزشی: 16

جولین کاست که در شرکت Fast یکی از "100 انسان خلاق در بیزنس" لقب گرفت، یک مبلغ اصولی در سیستم Adobe و مسئول پرورش روابط فتوشاپ با مشتریان از طریق معنی دار و الهام بخش و مسئول آموزش Lightroom است. او به عنوان سخنگوی پرطرفدار ، برای صنعت تصویربرداری دیجیتال ، جلسه های تربیتی و انگیزشی آموزش را برنامه ریزی و ارائه می دهد. از این طریق tutorialها و تکنیک های اصیل را به صورت جهانی از طریق رویدادهای زنده، در Adobe.com، وب سایت خودش و blog.adobe.com/jkost به اشتراک می گذارد. او همچنین نویسنده "window seat- the art of digital and creative thinking" و یک عکاس موفق و هنرمند هنرهای زیبا، سازنده و مجری محبوب آموزش اصول photoshop cc و کورس های هنر ترکیب فتوشاپ برای lynda.com است. جولین به خاطر رویکرد منحصر به فردش به آموزش و ترکیب راه کارهای عملی و شگرد با همان میزان شوخ طبعی و خلاقیت که مخاطب را سرگرم و مجذوب نگه می دارد؛ معروف است. او اغلب به عنوان استاد مهمان در مدارس برجسته عکاسی و موسسات آموزشی پیشرو در سرتاسر دنیا کار می کند. او بیش ازهزار ویدئو آموزشی برای Adobephotoshop و Lightroom ساخته و منتشر کرده است. او به خاطر خدمات و کمک های فوق العاده اش به صنعت عکاسی، جایزه Photographers of America را از عکاسان حرفه ایی آمریکا دریافت کرد و لقب افتخاری شریک آموزشی از جانب جامعه عکاسان آمریکا به او اعطاء شد. کاست در عکاسی و هنرهای زیبا مدرک کاردانی و لیسانس روانشناسی دارد.

جدیدترین محصولات مرتبط