%40 تخفیف  برای خرید  مسیرهای یادگیری

logo mix

آموزش جامع رویت 2025 برای معماری (با زیرنویس فارسی AI)
Revit 2025: Essential Training for Architecture
از پربازدیدهای چند ماه اخیر
از پرفروش‌های چند ماه اخیر
کد محصول: FL9950-3808101
لیندا _ آموزش جامع رویت 2025 برای معماری (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Revit 2025: Essential Training for Architecture
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
195,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com (Linkedin Learning)
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
مدرس
Paul F. Aubin - پل اف. آبین
تاریخ انتشار
1403/1/31
2024-04-19
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
16ساعت و 54دقیقه
تعداد ویدیو‌ها
126 ویدیو
حجم فایل‌ها
2270 مگابایت (دانلود با تعرفه داخلی)
زمان تقریبی دانلود فایل‌ها
38 دقیقه (با سرعت اینترنت 1 مگابایت در ثانیه)
تعداد بازدید : 1087
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

Autodesk Revit ابزار استاندارد صنعتی برای تمرین مدل سازی اطلاعات ساختمان یا BIM است. در این دوره، نویسنده و مشاور Paul Aubin شما را با تمام مهارت های ضروری برای شروع استفاده از Revit برای ایجاد پروژه های معماری آشنا می کند. این دوره برای کسانی طراحی شده است که هیچ تجربه قبلی Revit ندارند. پل بر اصولی که برای شروع به آن نیاز دارید و همچنین عادات کاری خوب تاکید می کند. او مفاهیم اصلی مورد استفاده در Revit، اصول رابط کاربری آن، شروع یک پروژه و مبانی مدل‌سازی را پوشش می‌دهد. پل به شما نشان می دهد که چگونه عناصر مختلفی را در پروژه خود بگنجانید، مانند پیوندها، گروه ها، پله ها و نرده ها در پروژه های خود، خانواده دیوارها، اتاق ها و موارد دیگر. او به برنامه‌ها و برچسب‌ها، حاشیه نویسی و جزئیات، و همچنین نحوه اشتراک‌گذاری کار شما می‌پردازد. این دوره، نسخه امپراتوری محصول را برای مخاطبان ایالات متحده ارائه می‌کند—نسخه متریک محصول نیز موجود است.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[فارسی]

01 مقدمه
01-01 Revit 2025 برای معماری
01-02 امپریال یا متریک و فایل های تمرین
01-03 Revit چیست؟
01-04 چگونه Revit را دریافت کنم؟
01-05 درک Revit طعم
01-06 درک نسخه های انتشار و فرمت های فایل Revit

02 مفاهیم اصلی
02-01 معرفی مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM)
02-02 کار بر روی یک مدل با تعداد بازدید
02-03 درک سلسله مراتب عناصر Revit
02-04 ویرایش عناصر در سلسله مراتب Revit
02-05 بررسی مدل نمونه Revit

03 مبانی رابط کاربری
03-01 صفحه اصلی
03-02 آشنایی با رابط کاربری
03-03 انتخاب موضوع نمایش خود
03-04 مشاهده ناوبری
03-05 انتخاب
03-06 پیکربندی گزینه های Revit
03-07 دسترسی به یک پروژه چند کاربره با استفاده از اشتراک کار

04 شروع یک پروژه
04-01 ایجاد یک پروژه جدید از یک الگو
04-02 ایجاد و پیکربندی یک پروژه جدید
04-03 گزینه های ذخیره و پشتیبان را پیکربندی کنید
04-04 افزودن سطوح
04-05 افزودن شبکه ها
04-06 اصلاح یک طرح با ابعاد موقت
04-07 افزودن ستون ها
04-08 پاکسازی یک فایل
04-09 استفاده از میانبرهای صفحه کلید

05 مبانی مدلسازی
05-01 افزودن دیوارها
05-02 خواص و انواع دیوار
05-03 استفاده از snaps
05-04 پیکربندی نمای کاری
05-05 مکان یابی دیوارها
05-06 با استفاده از ابزار Modify
05-07 افزودن درب و پنجره
05-08 افزودن وسایل لوله کشی و سایر اجزاء
05-09 پیوستن به دیوار
05-10 استفاده از قیود

06 پیوندها و گروه ها
06-01 پیوند دادن فایل های اتوکد DWG
06-02 پیوند دادن فایل های مهندسی عمران CAD
06-03 ایجاد توپوگرافی از پیوند DWG
06-04 کنترل تنظیمات وزن خط پیوندهای CAD
06-05 وارد کردن یک PDF
06-06 ایجاد پیوندهای Revit: موقعیت یابی سفارشی
06-07 ایجاد پیوندهای Revit: مبدا تا مبدا
06-08 چرخش و تراز کردن پیوند Revit
06-09 ایجاد مختصات مشترک
06-10 مدیریت پیوندها
06-11 ایجاد گروه
06-12 گروه های تکراری برای ایجاد یک طرح طبقه

07 عناصر مدل مبتنی بر طرح
07-01 ایجاد طبقه
07-02 ایجاد سقف های ردپایی
07-03 چسباندن دیوارها به پشت بام
07-04 ایجاد سقف های اکستروژن
07-05 استفاده از ابزارهای ویرایش شکل برای ایجاد یک سقف صاف
07-06 کار با فلش های شیب
07-07 ایجاد سقف
07-08 تنظیم الگوهای سقف
07-09 افزودن شفت و دورمر

08 راه پله و نرده
08-01 افزودن پله ها
08-02 ویرایش پله ها
08-03 پله های چند طبقه
08-04 افزودن پسوند به نرده ها
08-05 افزودن نرده

09 خانواده ها و انواع دیوار
09-01 درک خانواده های دیوار
09-02 ایجاد یک نوع دیوار اصلی سفارشی
09-03 دیوارهای انباشته
09-04 افزودن دیوارهای پرده
09-05 افزودن شبکه های پرده، ملیون ها و پانل ها
09-06 ایجاد دیوار جارو و آشکار
09-07 خطوط مدل
09-08 افزودن دیوارهای شیبدار
09-09 دیوارهای مخروطی
09-10 اصلاح یک دیوار کج و تنظیم جاروها و درج ها

10 کنترل دید و گرافیک
10-01 درک کنترل دید و گرافیک
10-02 گستره ها و مناطق کشت را مشاهده کنید
10-03 محدوده مشاهده
10-04 نمایش اشیاء بالا و پایین در نمای پلان
10-05 استفاده از سبک های شی
10-06 کار با قابلیت دید و حذف گرافیکی
10-07 توصیه هایی برای مشاهده حاشیه نویسی
10-08 استفاده از قالب های مشاهده
10-09 پنهان کردن اشیاء منفرد در یک مدل
10-10 استفاده از فیلترهای نمایشگر
10-11 با استفاده از ابزار خط و نشان دادن عمق
10-12 استفاده از نماهای بریده
10-13 استفاده از گزینه های نمایش گرافیکی

11 اتاق
11-01 افزودن اتاق ها
11-02 شماره گذاری اتاق برنامه ریزی
11-03 عناصر محدود کننده اتاق

12 برنامه و برچسب
12-01 برچسب ها
12-02 افزودن نماهای برنامه
12-03 اصلاح نماهای برنامه
12-04 ایجاد یک برنامه زمانی کلیدی

13 حاشیه نویسی
13-01 افزودن متن
13-02 قالب بندی متن
13-03 یک نمای کاری ایجاد کنید
13-04 افزودن ابعاد
13-05 افزودن نمادها

14 جزئیات
14-01 افزودن نماهای افسانه
14-02 فرآیند جزئیات ترکیبی
14-03 ایجاد یک فراخوان جزئیات
14-04 افزودن اجزای جزئیات
14-05 استفاده از آرایه ها برای تکرار پارامتری اشیا
14-06 افزودن مناطق پر شده و پوشاننده
14-07 تکمیل جزئیات

15 مبانی ویرایشگر خانواده
15-01 خانواده ها
15-02 ایجاد یک خانواده جدید از یک الگو
15-03 مدیریت نماهای ذخیره شده
15-04 استفاده از صفحات مرجع، پارامترها و محدودیت ها
15-05 ویرایش و ایجاد انواع خانواده
15-06 افزودن هندسه جامد: اکستروژن ها
15-07 افزودن هندسه جامد: جاروها
15-08 برش سوراخ ها با استفاده از هندسه خالی
15-09 افزودن هندسه جامد: ترکیب می شود
15-10 تکمیل خانواده

16 برگه، خروجی و اشتراک گذاری
16-01 درک ورق و مشاهده مراجع
16-02 افزودن یک برگه جدید
16-03 تنظیم ترکیب ورق
16-04 برگه ها و نماهای تکراری
16-05 فیلتر بر اساس ورق
16-06 تراز کردن نماها با یک شبکه راهنما
16-07 کار با یک نمایه ورق و یک لیست نمایش
16-08 استفاده از مجموعه های برگه
16-09 صادرات به اتوکد
16-10 صادر کردن یک PDF

17 نتیجه گیری
17-01 ادامه با Revit

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Revit 2025 for architecture
01-02 Imperial or metric and the exercise files
01-03 What is Revit?
01-04 How do I get Revit?
01-05 Understanding Revit “flavors”
01-06 Understanding Revit release versions and file formats

02 Core Concepts
02-01 Introducing building information modeling (BIM)
02-02 Working on one model with many views
02-03 Understanding the Revit element hierarchy
02-04 Editing elements within the Revit hierarchy
02-05 Exploring the Revit sample model

03 The Basics of the User Interface
03-01 The home screen
03-02 Getting familiar with the user interface
03-03 Choosing your display theme
03-04 View navigation
03-05 Selection
03-06 Configuring Revit options
03-07 Accessing a multi-user project using workshare

04 Starting a Project
04-01 Creating a new project from a template
04-02 Creating and configuring a new project
04-03 Configure save and backup options
04-04 Adding levels
04-05 Adding grids
04-06 Refining a layout with temporary dimensions
04-07 Adding columns
04-08 Purging a file
04-09 Using keyboard shortcuts

05 Modeling Basics
05-01 Adding walls
05-02 Wall properties and types
05-03 Using snaps
05-04 Configuring a working view
05-05 Locating walls
05-06 Using the Modify tools
05-07 Adding doors and windows
05-08 Adding plumbing fixtures and other components
05-09 Wall joins
05-10 Using constraints

06 Links and Groups
06-01 Linking AutoCAD DWG files
06-02 Linking CAD civil engineering files
06-03 Creating topography from a DWG link
06-04 Controlling line weight settings of CAD links
06-05 Importing a PDF
06-06 Creating Revit links: Custom positioning
06-07 Creating Revit links: Origin to origin
06-08 Rotating and aligning a Revit link
06-09 Establishing shared coordinates
06-10 Managing links
06-11 Creating groups
06-12 Duplicate groups to create a floor layout

07 Sketch-Based Model Elements
07-01 Creating floors
07-02 Creating footprint roofs
07-03 Attaching walls to roofs
07-04 Creating extrusion roofs
07-05 Using the shape editing tools to create a flat roof
07-06 Working with Slope Arrows
07-07 Creating ceilings
07-08 Adjusting ceiling patterns
07-09 Adding shafts and dormers

08 Stairs and Railings
08-01 Adding stairs
08-02 Editing stairs
08-03 Multistory stairs
08-04 Adding extensions to railings
08-05 Adding railings

09 Wall Families and Types
09-01 Understanding wall families
09-02 Creating a custom basic wall type
09-03 Stacked walls
09-04 Adding curtain walls
09-05 Adding curtain grids, mullions, and panels
09-06 Creating wall sweeps and reveals
09-07 Model lines
09-08 Adding slanted walls
09-09 Tapered walls
09-10 Modifying a slanted wall and adjusting sweeps and inserts

10 Visibility and Graphics Control
10-01 Understanding visibility and graphics control
10-02 View extents and crop regions
10-03 View range
10-04 Displaying objects above and below in plan views
10-05 Using object styles
10-06 Working with visibility and graphic overrides
10-07 Recommendations for annotation visibility
10-08 Using view templates
10-09 Hiding individual objects in a model
10-10 Using display filters
10-11 Using the linework tool and depth cueing
10-12 Using cutaway views
10-13 Using graphical display options

11 Rooms
11-01 Adding rooms
11-02 Planning room numbering
11-03 Room bounding elements

12 Schedules and Tags
12-01 Tags
12-02 Adding schedule views
12-03 Modifying schedule views
12-04 Creating a key schedule

13 Annotation
13-01 Adding text
13-02 Text formatting
13-03 Create a working view
13-04 Adding dimensions
13-05 Adding symbols

14 Detailing
14-01 Adding legend views
14-02 The hybrid detailing process
14-03 Creating a detail callout
14-04 Adding detail components
14-05 Using arrays to parametrically duplicate objects
14-06 Adding filled and masking regions
14-07 Finishing the detail

15 Family Editor Basics
15-01 Families
15-02 Creating a new family from a template
15-03 Managing saved views
15-04 Using reference planes, parameters, and constraints
15-05 Editing and creating family types
15-06 Adding solid geometry: Extrusions
15-07 Adding solid geometry: Sweeps
15-08 Cutting holes using void geometry
15-09 Adding solid geometry: Blends
15-10 Completing the family

16 Sheets, Output, and Sharing
16-01 Understanding sheet and view references
16-02 Adding a new sheet
16-03 Adjusting sheet composition
16-04 Duplicate sheets and views
16-05 Filter by sheet
16-06 Aligning views with a guide grid
16-07 Working with a sheet index and a view list
16-08 Using sheet collections
16-09 Exporting to AutoCAD
16-10 Exporting a PDF

17 Conclusion
17-01 Continuing with Revit

 

مدرس: Paul F. Aubin - پل اف. آبین

تعداد دوره های آموزشی: 36

مدیر CAD ، پل اف آبین، یک سخنران طراز اول در Autodesk University و مولف Aubin Academy Mastering می باشد. پل اف.بین مولف تعداد زیادی کتابهای CAD و BIM است که بطور گسترده ای مورد تحسین قرار گرفته است: The Aubin Academy Mastering Series . آخرین تالیفش، Renaissance Revit ، غوطه ی عمیقی در ویرایشگر Revit Family می خورد. پل همچنین مولف چندین دوره ی آموزشی ویدئویی برای lynda.com است. وی یک مشاور معماری مستقل می باشد که سفرهای بین المللی برای فراهم نمودن پیاده سازی، آموزش ، و خدمات پشتیبانی انجام میدهد. اشتغال پل در حرفه ی معماری بیش از 25 سال ، با تجربه ای که شامل طرح ، تولید، مدیریت CAD ، مشاوره ، مربی گری و آموزش می باشد. او یکی از اعضای فعال انجمن کاربران Autodesk است و همچنین یک سخنران طراز اول در Autodesk University برای سالهای زیادی بوده است. به علاوه پل یک سخنران همیشگی در Revit Technology Conference - RTC هم در آمریکا و هم در استرالیا، در کارگاه های آموزشی BIM ، و در دانشگاه مینه سوتا می باشد. تجارب متنوعش در شرکت های معماری ، به عنوان مدیر CAD ، و به عنوان یک مربی ، به آموزش های کلاس های درسی و نوشته هایش ، تمرکزی جدید و معتبر می بخشد.

جدیدترین آموزشهای مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد
logo-samandehi
فارسی کلاس