logoleft

John David Ariansen - جان دیوید آریانسن

John David Ariansen - جان دیوید آریانسن

در باره این مدرس:

جان دیوید آریانسن، متخصص در کمک به سازمانها برای درک و استفاده از داده ها است.
جان دیوید بنیانگذار Silvertone Analytics ، یک شرکت مشاوره ای است که در کمک به سازمانها در حاکمیت داده ها ، تجزیه و تحلیل داده ها و استراتژی اطلاع رسانی متمرکز است. تخصص وی تجسم داده ها است ، که به گرفتن مجموعه های زیادی از داده ها کمک می کند و آنها را به اینفوگرافیک تبدیل می کند که روندهای اساسی در داده ها را برجسته می کند. این روندها به مشتریان کمک می کند تا تصمیمات درست بگیرند.
او علاوه بر کار مشاوره ، در هیئت مدیره شرکت Triad Local First نیز قرار دارد ، یک شرکت غیر انتفاعی که به دنبال کمک به پشتیبانی از مشاغل محلی در کارولینای شمالی است. از طریق Triad محلی اول ، او کلاس ها و کارگاه های منظم برگزار می کند که به آموزش صاحبان مشاغل برای ارتقاء سواد اطلاعاتی آنها بیشتر کمک می کند.
جان دیوید اشتیاق به آموزش و پرورش دارد و هم اکنون در شورای مشورتی کالج Greensboro می باشد. او تجسم داده ها و دوره تحلیلی جزئی داده را برای کالج گرینزبورو آموزش می دهد.

تعداد دوره های آموزشی: 1
ترتیب:
لیندا _ آموزش تجزیه و تحلیل بیزنس: داده‌های فروش (با زیرنویس فارسی AI)
12,000 تومان
اطلاعات فروش در سازمان شما می‌تواند بیشتر از میزان درآمد شما، به شما بگوید. اطلاعاتی که شما تولید می‌کنید برای تولید بینش قدرتمند برای کل سازمان شما مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این دوره متمرکز از John David Ariansen،...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 24
زمان: 53m 52s
بازدید: 115
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 12-05-2020
جدید ( 25 روز قبل)
توضیحات کامل reorder