تخفیف ویژه: مسیرهای یادگیری با 40% تخفیف 

logo mix

Jeannie Walters - جینی والترز

Jeannie Walters - جینی والترز

Jeannie Walters سخنران ، نویسنده و مشاور متخصص در زمینه تجربه مشتری است.
Jeannie Walters رئیس اصلی تجربه مشتری و بنیانگذار 360Connext ، یک شرکت مشاوره جهانی متخصص در ارزیابی و بهبود سفر مشتری است. Jeannie یک متخصص حرفه ای با تجربه مشتری (CCXP) یک عضو پنل CX Expert برای انجمن حرفه ای تجربه مشتری ، یک عضو حرفه ای انجمن سخنرانان ملی و یک سخنران TEDx است. او همچنین میزبان یک پادکست دارای بالاترین امتیاز در مورد تجربه مشتری و خدمات به مشتری ، Crack the Customer Code است.
او علاقه مند به ایجاد تعاملات روزمره که همه ما به عنوان داشتن مشتری بهتر و در مورد تجربه مشتری و مسائل مربوط به تجربه شکیبایی، در سراسر جهان می نویسد ، صحبت می کند ، مطالعه می کند و آموزش می دهد. ماموریت او "ایجاد روزهای کمتر خراب برای مشتریان" است.
والترز با همسرش مایک و دو پسرش در Oak Park ، ایلینوی زندگی می کند. به همین ترتیب ، سرگرمی های فعلی او شامل تشویق تیم های ورزشی جوانان و تیم های رباتیک است.

تعداد دوره های آموزشی: 1
ترتیب:
29,000 تومان
آیا می‌دانید مشتریان شما تجربه کامل خود را با شرکت شما، از اولین برخورد با تجربه خرید و فراتر از آن، درک می‌کنند؟ ارائه یک تجربه عالی مشتری مستلزم تدبر ، تدبیر و تمایل به بررسی هر تعامل از دید مشتری است. در این دوره ، متخصص تجربه مشتری Jeannie Walters شما را در ایجاد یک تجربه...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 17
زمان: 57m 10s
بازدید: 28
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 02-07-2021
1400/4/11
توضیحات کامل reorder
تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد