تخفیف ویژه:  مسیرهای یادگیری با 40% تخفیف 

logo mix

Bruce Sinclair - بروس سینکلر

Bruce Sinclair - بروس سینکلر

بروس سینکلر در سال 2008 به عنوان مدیر عامل شرکت شبکه ای که یک پلتفرم فعال سازی خانه هوشمند را به ارائه دهندگان خدمات اینترنتی فروخت، تجارت IoT را آغاز کرد. او کار خود را به عنوان یک ریاضیدان و سپس برنامه نویس آغاز کرد که به سرعت از طریق بازاریابی راه خود را به تجارت پیدا کرد و مدیرعامل شرکت هایی در صنایع محاسبات بصری و فناوری اطلاعات بوده است.
امروز بروس رئیس Iot-Inc است. به برندها، تولیدکنندگان و فروشندگان در مورد استراتژی های اینترنت اشیا خود مشاوره می دهد و همچنین در رویدادهای سراسر جهان در مورد اینترنت اشیاء سخنرانی می کند. و او نویسنده کتاب IoT Inc: چگونه شرکت شما می تواند از اینترنت اشیا برای پیروزی در اقتصاد نتیجه استفاده کند، است.
بروس در صنعت با پادکست، مجموعه ویدیویی و ملاقات ماهانه در دره سیلیکون شناخته شده است، و او یک نویسنده برجسته برای نشریات تجاری و فناوری برجسته است.
در www.brucesinclair.net درباره بروس و مشاوره، سخنرانی، دوره ها و کارگاه های آموزشی او اطلاعات بیشتری کسب کنید.

تعداد دوره‌های آموزشی: 1
زمان کل آموزشها: 0 ساعت و 56 دقیقه
ترتیب:
29,000 تومان
دگرگونی دیجیتال یا هوشمندسازی اشیا یکی از بزرگترین روندهای فناوری نسل ما است. در این دوره، مربی Bruce Sinclair به سوالات بزرگ و اساسی می پردازد. تحول دیجیتال چیست؟ چه زمانی، چرا، کجا و چگونه تحول دیجیتال رخ می دهد و چه کسی این تحول را انجام می دهد؟ او با تعاریف مفیدی شروع می...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 16
زمان: 56m 28s
بازدید: 94
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 17-11-2021
( 21 روز قبل)
توضیحات کامل reorder
تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد