%40 تخفیف  برای خرید  مسیرهای یادگیری

logo mix

Sandy Ludosky - سندی لودوسکی

Sandy Ludosky - سندی لودوسکی

سندی کار خود را به عنوان مشاور فناوری اطلاعات در سال 2013 در کانادا آغاز کرد. یک دوره کارآموزی پایان تحصیلات، او را با توسعه وردپرس آشنا کرد، سپس در سال 2016، سندی با معرفی زبان سوئیفت، توسعه اپلیکیشن های موبایل iOS را کشف کرد.
سندی متخصص در فن آوری های موبایل و وب به مدت 7 سال، از مشتریان خود در پروژه های تحول دیجیتال آنها پشتیبانی می کند. و برای حمایت از فراگیران در بازآموزی حرفه ای، سندی به عنوان یک مربی مستقل کلاه خود را بر سر می گذارد تا برای مشاغل توسعه وب آماده شود.
در بسیاری از موارد، سندی را می توان در کارگاه ها و ابتکارات غیرانتفاعی مشاهده کرد که در آن اشتیاق خود را برای آموزش کد با داوطلبان دیگر به اشتراک می گذارد. در وب، به طور مرتب آموزش هایی را منتشر می کند تا کاتالوگ خود را با محتوای آموزشی جدید غنی کند.

تعداد دوره‌های آموزشی: 1
زمان کل آموزشها: 2 ساعت و 21 دقیقه
ترتیب:
35,000 تومان
چارچوب توسعه وب Next.js تمام مزایای یک ابزار رندر سمت سرور را با سرعت و سهولت یک برنامه تک صفحه ای به شما می دهد. با استفاده از این ابزار محبوب مبتنی بر React، می توانید یک برنامه وب کامل را از ابتدا در جاوا اسکریپت بسازید، مدیریت و سفارشی کنید.در این دوره، مربی Sandy Ludosky به شما...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 34
زمان: 2h 21m
بازدید: 242
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 26-08-2022
( 30 روز قبل)
توضیحات کامل reorder
تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد