%40 تخفیف  برای خرید  مسیرهای یادگیری

logo mix

Tracey Clark - تریسی کلارک

Tracey Clark - تریسی کلارک

تریسی کلارک یک عکاس، نویسنده، نویسنده مستقل، سخنران و پیشگام در فضای رسانه های اجتماعی است.
عکاسی از جادوی زندگی روزمره برای بیش از 25 سال، شور و شوق تریسی را برای به اشتراک گذاشتن بینش ها و الهاماتی که در طول سفر زندگی خلاق خود جمع آوری کرده است، تقویت کرده است. او نویسنده کتاب «Elevate the Everyday: A Photographic Guide to Picturing Motherhood»، یکی از نویسندگان کتاب عکاسی بیانگر: راهنمای خواهران شاتر برای عکاسی از قلب، و خالق مجموعه ای از کلاس های آنلاین عکس محور به نام The Picture Series است.
تریسی در سال 2007 شاتر سیسترز را تاسیس کرد و سال ها به عنوان ستون نویس مجله عکس دیجیتال نوشت. او در مورد عکاسی، خلاقیت و الهام در رویدادهای سراسر کشور صحبت می کند و با همکاری خلاقانه با برندهایی مانند HP، Microsoft، Disney، Häagen-Dazs، Nintendo، Lensbaby، PBS و بنیاد سازمان ملل کار می کند.
تریسی با خانواده اش در یک شهر ساحلی آفتابی در جنوب کالیفرنیا زندگی می کند و معتقد است که عشق - و دیدگاه - همه چیز را تغییر می دهد. او را در Instagram@traceyclark دنبال کنید یا او را در TraceyClark.com پیدا کنید.

تعداد دوره‌های آموزشی: 1
زمان کل آموزشها: 0 ساعت و 43 دقیقه
ترتیب:
39,000 تومان
آیا تا به حال در مورد گرفتن یک عکس هیجان زده شده اید و فقط از نتایج ناامید شده اید؟ تمرین و شکست ممکن است برای فرآیند یادگیری ضروری باشد. اما این آنها را سرگرم کننده تر نمی کند. در این دوره، مربی Tracey Clark شما را با اصول ترکیب بصری آشنا می کند تا درک شما از نحوه کار همه آنها...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 21
زمان: 43m 59s
بازدید: 363
سطح عمـومی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 30-11-2022
1401/9/9
توضیحات کامل reorder
تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد