logoleft

Anil Gupta - آنيل گوپتا

Anil Gupta - آنيل گوپتا

در باره این مدرس:

دکتر آنیل گوپتا، یکی از کارشناسان برجسته جهان در استراتژی، جهانی سازی و کارآفرینی است. او توسط Thinkers50 به عنوان یکی از "متفکرترین متولیان مدیریت زندگی" در جهان رتبه بندی شده است و توسط The Economist به عنوان یکی از "ستاره های برتر" جهان در زمینه نوآوری در اقتصادهای در حال ظهور، نامگذاری شده است. او همچنین یکی از سه استاد است که از بین بیش از 25000 نفر در سراسر جهان، در رشته خود در یکی از سه نهاد دانشگاهی معتبر انتخاب شده‌اند: آکادمی مدیریت، جامعه مدیریت استراتژیک، و آکادمی تجارت بین‌الملل.
تازه ترین کتاب دکتر Gupta بنام "جاده ابریشم کشف شده" است: چگونه شرکت های هند و چینی با برنده شدن در بازار های دیگر در سراسر جهان قوی تر می شوند. کتاب های قبلی او عبارتند از Getting China and India Right و The Quest for Global Dominance. آنیل به عنوان یک مقاله نویس برای بلومبرگ Businessweek، به عنوان سردبیر مشورتی مجله Chief Executive و به عنوان مشارکت کننده HBR.org خدمت می کند. بخش نظرات او نیز در The Wall Street Journal، Financial Times، Daily Telegraph، China Daily، Economic Times و سایر رسانه ها منتشر شده است.
او همچنین به طور منظم در نشست های اقتصادی جهانی (WEF)، از جمله جلسات سالانه در داووس و جلسات منطقه ای در چین، هند و خاورمیانه شرکت می کند. او عضو شورای برنامه جهانی WEF در شرکت های چند ملیتی در حال ظهور است و همچنین در هیئت مدیره چندین شرکت NYSE و NASDAQ در ایالات متحده فعالیت می کند.
آنیل به عنوان سخنگوی اصلی در کنفرانس های بزرگ و انجمن های شرکت های بزرگ در ایالات متحده، اروپا، آسیا، آمریکای لاتین و آفریقا به طور منظم به عنوان سخنگوی اصلی فعالیت می کند، از جمله انجمن اقتصاد جهانی، کنفرانس های کنگره، انجمن مدیر عامل Businessweek، نشست مدیر اجرایی 2 CEO Summit، و اجلاس سران ییل. او همچنین به عنوان یک مشاور، سخنران اصلی و / یا دانشکده مدیریت اجرایی با برخی از بزرگترین شرکت های جهان، از جمله GE، IBM، HSBC، Deutsche Bank، HP، SAP و مایکروسافت، کار کرده است.
Anil یک Dingman Chair و استاد استراتژی و کارآفرینی در دانشکده تجارت اسمیت در دانشگاه مریلند و استاد استراتژی در دانشگاه مریلند، جایی که او به عنوان استاد استراتژی chaired INSEAD تا دسامبر 2010 خدمت کرده‌است. Anil همچنین به عنوان مشاور اصلی "موسسه هند چین"، یک سازمان تحقیق و مشاوره مبتنی بر واشنگتن دی سی، خدمت می کند. او به عنوان استاد بازنشسته مدعو در دانشگاه استنفورد و کالج دارتموث خدمت کرده است. او مدرک دکترا را از دانشکده بازرگانی هاروارد دریافت کرد، یک MBA از موسسه مدیریت هند احمدآباد و BT از موسسه فناوری کانپور هند، دریافت کرده است.

تعداد دوره های آموزشی: 3
ترتیب:
لیندا _ آموزش استراتژی جهانی (با زیرنویس فارسی AI)
10,500 تومان
جهانی‌سازی یک شمشیر دو لبه است. بنگاههای جهانی از بازاری بزرگتر، بازده هزینه بر اساس مقیاس و مکان، و قرار گرفتن در معرض تعدد ایده‌های جدید محصول و فرآیند، بهره مند می‌شوند. با این حال، جهانی‌سازی همچنین شرکت‌ها...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 16
زمان: 1h 9m
بازدید: 123
سطح پیشرفته
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 11-10-2019
توضیحات کامل reorder
لیندا _ آموزش تدوین یک استراتژی رقابتی (با زیرنویس فارسی AI)
10,000 تومان
مزیت رقابتی در مورد این نیست که شما چقدر خوب هستید، بلکه در مورد این است که آیا شما سریع‌تر، بهتر، و یا ارزان‌تر از رقبا در بازار خاص خود هستید. در این دوره، Anil Gupta، متخصص استراتژی جهانی، استاد دانشگاه مریلند، مروری...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 15
زمان: 1h 4m
بازدید: 213
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 26-07-2019
توضیحات کامل reorder
لیندا _ آموزش رهبری در سطح جهانی (با زیرنویس فارسی AI)
10,000 تومان
توسعه جهانی می‌تواند به رشد یک شرکت کمک کند , از مزایای مقیاس جهانی لذت ببرد و از مزایای منحصر به فرد موقعیت‌های مختلف بهره‌مند شود . با این حال گسترش جهانی، چالش‌های بسیاری را ایجاد می‌کند - مانند مواجهه با فرهنگ‌های...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 17
زمان: 1h 17m
بازدید: 1552
سطح پیشرفته
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 26-07-2018
توضیحات کامل reorder