logoleft

Justin Ahrens - جاستین آرنز

Justin Ahrens - جاستین آرنز

در باره این مدرس:

شور و اشتیاق جاستین برای زندگی، ریشه در فداکاری خلاقانه وی برای "®making creative matter" دارد. برای بیش از ۱۵ سال، جاستین Rule۲۹ را در تعهد به هر دو طرح عالی هدایت کرده و به دیگران کمک می‌کند که متفاوت از دنیای اطراف خود باشند. از طریق یک رویکرد مشارکتی در استراتژی و طراحی، فرهنگ Rule۲۹ به اندازه کار مهم است. این موضوع به خصوص با مشارکت Rule۲۹ در عوامل متعدد اجتماعی از جمله کارهای قابل توجه در آفریقا، مشهود است.
جاستیم توسط بسیاری از رقابت‌ها و نشریات مهم از جمله AIGA, Communication Arts, Graphis, the Webby Awards, HOW, Print، و بسیاری دیگر به رسمیت شناخته شده‌است. او همچنین یک صدای ثابت، برای طراحی و جامعه تجاری بوده‌است چرا که به طراحی خوبی برای زندگی و کار و زندگی متعادل می پردازد. او این موضوعات را از طریق نوشتن و صحبت در سطح ملی و بین‌المللی در کنفرانس‌هایی مانند Design Thinkers, Adobe MAX, Brand New, HOW و AIGA مورد بررسی قرار می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعادل کار و زندگی، کتاب او، "Life Kerning": راه‌های خلاق برای تشخیص دیدگاه خود در مورد حرفه و زندگی را بررسی کنید.
وسواس جاستین در طراحی، تنها تحت تأثیر اشتیاق او برای کشف زندگی با همسرش، سارا و چهار بچه شگفت انگیز آنها است (که فکر می کنند که کار پدر به گوش دادن به موسیقی، نقاشی و بازی در کامپیوتر است).

تعداد دوره های آموزشی: 2
ترتیب:
لیندا _ آموزش ایجاد یک انجمن آنلاین خلاق (با زیرنویس فارسی AI)
11,500 تومان
جامعه ای از افراد همفکر را پرورش دهید و در همان زمان وفاداری به برند برای کسب و کار خلاق خود ایجاد کنید. به مربی Justin Ahrens بپیوندید و نحوه ساختن یک جامعه آنلاین خلاق را کشف کنید. او توضیح می دهد که چگونه یک برند سازگار...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 16
زمان: 45m 23s
بازدید: 235
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 30-08-2019
توضیحات کامل reorder
لیندا _ آموزش مدیریت پروژه برای طراحان (با زیرنویس فارسی AI)
11,000 تومان
برای طراحان با تعداد زیادی از مشتریان و پروژه‌ها ، مدیریت پروژه یک ابزار حیاتی است که می‌تواند به آن‌ها کمک کند سازمان دهی، اولویت‌بندی، هم‌کاری، و حفظ وظایف فعلی را در دست داشته باشند. در این درس ، مربی Justin Ahrens،...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 19
زمان: 1h 5m
بازدید: 1046
سطح عمومی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 31-01-2019
توضیحات کامل reorder