logoleft

Willard Williams - ویلارد ویلیامز

Willard Williams - ویلارد ویلیامز

در باره این مدرس:

ویلارد ویلیامز، یک معمار دارای مجوز در کالیفرنیا و واشنگتن است.
او برای یک پیمانکار بزرگ در سیاتل واشنگتن کار می‌کند، جایی که او یک هماهنگ‌ کننده VDC است.
پس از فارغ‌التحصیلی از Cal Poly Pomona او در پروژه‌های مختلف از دیتا سنترها، بیمارستان‌ها -با استفاده ترکیبی از تکنولوژی خانه‌های لوکس- کار می‌کرد. اکنون با تمرکز اصلی بر تکنولوژی در ساخت و معماری مشغول است.
معماری همیشه شور و اشتیاق او بوده‌است. او از زمان جوانی شیفته فضا، نور و بافت‌ها شده‌است. برخی از معماران که در زبان طراحی او تاثیر داشته‌اند، عبارتند از: Daniel Libeskind, Thom Mayne, Michael Folonis, Gary McGavin و Ray Kappe هستند.
شور و هیجان دیگر او، مسابقات ورزشی موتورسواری، و مسابقات پورشه و شرکت پورشه به طور کلی بوده است. او در حالی که در مدرسه معماری شرکت می‌کرد، در یک گاراژ مسابقه پورشه کار می‌کرد، و چیزهای زیادی در مورد علوم مواد، مهندسی، ساخت، تدارکات، رهبری، ساخت چیزهای عالی، و ساختن تیم‌های بزرگ یاد گرفت.
علایق و تجربیات وی، او را به یکی از قدیمی ترین حرفه ای های شناخته شده برای بشر تبدیل کرده است: معماری. هدف او این است که مردم را با بهترین تجارب خود، آشنا کند تا تجربیات خود را به یاد ماندنی و شگفت انگیز کند.
در willardwilliams.com در مورد او بیشتر بدانید.

تعداد دوره های آموزشی: 2
ترتیب:
لیندا _ آموزش جامع ARCHICAD 23 (با زیرنویس فارسی AI)
29,000 تومان
ابزارها و تکنیک های قدرتمند ARCHICAD را که توسط بسیاری از معماران به عنوان بخشی از گردش کار مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) آنها استفاده می شود را کاوش کنید. در این دوره ARCHICAD 23 ، معمار دارای مجوز Willard Williams به شما نشان می...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 96
زمان: 8h 6m
بازدید: 623
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 26-09-2019
توضیحات کامل reorder
لیندا _ آموزش BIM-VDC برای ساخت و ساز (با زیرنویس فارسی AI)
12,000 تومان
مدیریت اطلاعات ساختمان (BIM)به طراحی و ساخت مجازی (VDC) تبدیل شده‌است که شامل مدیریت یکپارچه دیجیتالی تمام مراحل یک پروژه ساخت‌وساز است. VDC و BIM کلید برقراری ارتباط موثر و ارائه یک پروژه ساخت‌وساز با کیفیت در عصر دیجیتال...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 22
زمان: 1h 4m
بازدید: 1413
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 05-02-2019
توضیحات کامل reorder