logoleft

Aki Ohashi - آکی اوهاشی

Aki Ohashi - آکی اوهاشی

در باره این مدرس:

آکی اوهاشی، مدیر توسعه کسب و کار در مرکز تحقیقات (Palo Alto Research Center (PARC است.
در PARC، آکی مسئول ایجاد و مدیریت ارتباطات مشتری در بازارهای آسیایی اقیانوس آرام و استرالیا و نیوزیلند است، از جمله تمام جنبه های راه اندازی پروژه ها با این شرکا: از جلسه مقدماتی اولیه و تعریف پروژه ها و منابع پروژه، تا عقد قرارداد و تعریف مدت IP. آکی با تمام مشتریان PARC در این منطقه کار می کند، از جمله سونی، پاناسونیک، JR East و Victorian Rail Track Corporation.
قبل از پیوستن به PARC، آکی یک همکار با بخش سرمایه گذاری شرکت (ngi group (formerly Netage, Inc بود. در ژاپن، جایی که او سرمایه‌گذاری‌های خود را در آن هدایت می‌کرد و بر روی شرکتهای مرتبط با اینترنت در ایالات‌ متحده و ژاپن فعالیت می‌کرد. قبل از ngi group، او به عنوان مدیر اجرایی Tilefile، KK، در راه اندازی یک استارت آپ اینترنتی با گذاری Netage در ژاپن خدمت کرد. در Tilefile, Aki، آکی در ساختار قراردادهای مالکیت معنوی با یک شرکت شریک در استرالیا کار کرد و همچنین به جمع آوری کمک های مالی، مدیریت برنامه های کاربردی و اجرای راهکارهای کسب و کار و بازار دسترسی پیدا کرد.
آکی همچنین در بخش مدیریت و مشاوره IT در L.E.K کار کرده است. مشاوران و راه حل های فناوری شناخته شده، که در آن او به رهبری مشتری برای شرکت های بزرگ در ایالات متحده و ژاپن را بر عهده داشته است. او کار خود را در فن آوری در شرکت Mediaplex، یک شرکت فن آوری تبلیغات اینترنتی در Silicon Valley، آغاز کرد. آکی MBA خود را از دانشگاه Carnegie Mellon و مدرک لیسانس معماری و کارشناسی علوم مهندسی معماری خود را از دانشگاه Texas در Austin کسب کرده است. در حالی که آکی در ایالات متحده متولد شده و بزرگ شده است، او پنج سال در ژاپن زندگی و کار کرده است و با مشتریان خود با زبان انگلیسی و ژاپنی ارتباط برقرار کرده است.

تعداد دوره های آموزشی: 1
ترتیب:
مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
8,000 تومان
7,200 تومان
اکنون که هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، گسترده شده است، مردم شروع به پرسیدن میکنند که: آیا این فن‌آوری واقعا بهترین تصمیم را می‌گیرد؟ آیا هوش مصنوعی می‌تواند مورد اعتماد باشد؟ انسان‌ها چطور و کجا جا می‌گیرند؟ هوش...
زبان : انگلیسی
زیرنویس : فارسی و انگلیسی
سطح آموزشی : مقدماتی
تعداد ویدئو : 18
زمان : 1h 14m
توضیحات کامل reorder
بازدید : 504
انتشار: 22-02-2019