logoleft

Hiroko Nishimura - هیروکو نیشی مورا

Hiroko Nishimura - هیروکو نیشی مورا

در باره این مدرس:

هیروکو نیشی مورا، یک مدیر سیستم، نویسنده فنی، و مربی با مدرک کارشناسی ارشد در آموزش عالی است.
هیروکو، بطور حرفه ای در فصل مشترک فن‌آوری و آموزش، با تمرکز بر ایجاد فن‌آوری در دسترس همگان، فعالیت دارد. تا به امروز، او به عنوان مدیر سیستم در Intersection، در شهر نیویورک کار می‌کند.
در سال ۲۰۱۸، به خدمات وب Amazon علاقه مند شد. او برای ارائه اطلاعات به غیر مهندسان، AWS Newbies را تاسیس کرد. او در پاییز ۲۰۱۸ متاب AWS برای Newbies ebook و newsletter رایگان محاسبات ابری را برای غیر مهندسان که به AWS علاقه‌مند هستند، منتشر کرد.
او به عنوان یک گسترش در تلاش‌های خود برای ایجاد منابع مناسب برای مبتدیان و محاسبات ابری، یک مربی آموزشی AWS برای LinkedIn Learning است. هیروکو، همچنین یک توسعه دهنده front-end است که از مهارت‌های کدنویسی و SaaS خود برای ایجاد و راه‌اندازی پروژه‌ها استفاده می‌کند.
با سابقه ای در آموزشهای ویژه، علاقه به حمایت از معلولیت، و مهارت در ترجمه اصطلاحات پزشکی به زبان بومی دارد. هیروکو، از زمان کالج، منابع پزشکی و اجتماعی متعددی ایجاد کرده‌است. در سال ۲۰۱۳ او Burgundy for Life, تاسیس کرد و از بازماندگان ناهنجاری‌های عروق، سکته و آسیب مغزی حمایت کرد.
او همچنین به عنوان یک نویسنده برجسته در INSIDER کار می‌کند و بر سلامت و معلولیت تمرکز دارد و به عنوان یک نویسنده مستقل کار میکند.
او مدرک کارشناسی‌ارشد در آموزش ویژه دارد و با جمعیت بسیار متنوعی از کودکان و نوجوانان با معلولیت و یا بدون معلولیت، کار کرده‌است. در خارج از کلاس، او به عنوان مربی دانشگاهی دو زبانه و مربی مهارت‌های زندگی تجربه دارد.

تعداد دوره های آموزشی: 2
ترتیب:
مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
7,000 تومان
6,300 تومان
به عنوان بخشی از هر زیرساخت خوب IT، امنیت نقش مهمی در ایجاد یک محیط فنی پایدار ایفا می‌کند. در آزمون AWS Certified Cloud Practitioner exam، ماژول امنیت، حدود یک چهارم سوالات آزمون را تشکیل می‌دهد. با پردازش ابری در مقایسه با بسیاری...
زبان : انگلیسی
زیرنویس : فارسی و انگلیسی
سطح آموزشی : مقدماتی
تعداد ویدئو : 13
زمان : 30m 27s
توضیحات کامل reorder
بازدید : 246
انتشار: 20-06-2019
مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
7,500 تومان
6,750 تومان
خدمات وب سایت آمازون (AWS)- و پردازش ابری به طور کلی - می‌تواند برای افراد بدون سابقه فنی برای رمزگشایی دشوار باشد. این درس مقدماتی پلی میان غیر مهندسین و cloud است. این اولین سری از سری چهار قسمتی است که برای کمک به افراد...
زبان : انگلیسی
زیرنویس : فارسی و انگلیسی
سطح آموزشی : مقدماتی
تعداد ویدئو : 22
زمان : 1h
توضیحات کامل reorder
بازدید : 567
انتشار: 22-02-2019