logoleft

David Swersky - دیوید سارسکی

David Swersky - دیوید سارسکی

در باره این مدرس:

دیوید سارسکی، یک متخصص DevOps و معمار سازمانی با بیش از 20 سال تجربه IT است.
در حال حاضر، دیوید به عنوان یک معمار راهکار، برای وزارت کشاورزی ایالات متحده کار می کند، جایی که او مشاوره استراتژی DevOps را ارائه می دهد، از جمله استراتژی معماری توسعه ابر و CI/CD، و معماری و پشتیبانی نرم افزار.
اولین کار دیوید در کامپیوتر، ساختن کامپیوترهای شخصی برای یک خرده فروش بود، زمانی که پروسسورهای 486 حالت پیشرفته یک کامپیوتر بود. سپس او فرصت داشت تا در پشتیبانی محصولات مایکروسافت کار کند، جایی که او شروع به برنامه نویسی کرد. (Access همیشه در قلب او جای خاصی دارد)
او برنامه های کاربردی را با استفاده از VB for Applications, VB6 و VB.NET توسعه داد، در سیستم های مدیریت دارایی، ERP و پورتال وب. او در حالی که بر روی یک پلت فرم مدیریت محتوا کار می کرد به #C سوئیچ کرده بود. پس از گذشت بیش از ده سال، نوشتن نرم افزار در پلت فرم NET. او به معماری سازمانی تمرکز کرد. تمرکز و اشتیاق او اکنون DevOps و تحویل مداوم است.

تعداد دوره های آموزشی: 1
ترتیب:
مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
7,500 تومان
6,000 تومان
شما به یک پس‌زمینه مهندسی برای کسب یک استراتژی کسب‌وکار برنده نیاز ندارید. اما از آنجا که سازمان‌های مدرن به سیستم‌های نرم‌افزاری وابسته هستند تا به آن‌ها در رشد و مقیاس خود کمک کنند، رهبران تجاری نیز به افراد...
زبان : انگلیسی
زیرنویس : فارسی و انگلیسی
سطح آموزشی : مقدماتی
تعداد ویدئو : 19
زمان : 57m 16s
توضیحات کامل reorder
بازدید : 384
انتشار: 02-05-2019