logoleft

Andrea Goulet - آندرا گولت

Andrea Goulet - آندرا گولت

در باره این مدرس:

آندرا گولت، مدیر عامل شرکت Corgibytes، یک شرکت remodeling نرم‌افزاری است.
آندرا، مشتاق این است که کدنویسی های جهان از طریق نوسازی و نگهداری، بهتر کند. شما می‌توانید او را در کنفرانس‌های تکنولوژی با تاتوی کلمه JavaScript بر روی مچ دستش، تشخیص دهید.
در Corgibytes، آندرا یک تیم از مهندسان تخصصی ساخته‌است که عاشق کار با کد هستند. آن‌ها با هم به شرکت‌های نرم‌افزاری کمک می‌کنند تا محصولاتی پایدارتر، مقیاس پذیر و امن بسازند.او همچنین بر ایجاد جامعه‌ای برای افرادی تمرکز دارد که نرم‌افزار remodeling را دوست دارند و وب سایت http://legacycode.rock را تاسیس کرده‌اند تا به " menders " کمک کنند.
آندرا، مرتبا سخنرانی خود را در مورد موضوعاتی همچون همدلی، به عنوان یک مهارت فنی، بیان می‌کند، ارتباطات درست به همان اندازه که کد اهمیت دارد، و قراردادن توسعه دهندگان در پروژه‌های درست، مهم هستند.

تعداد دوره های آموزشی: 2
ترتیب:
لیندا _ آموزش توسعه نرم افزار Agile: ایجاد یک فرهنگ Agile (با زیرنویس فارسی AI)
11,000 تومان
آیا می‌خواهید از مزایای agile استفاده کنید؟ شما باید به فراتر از نگاه به فرهنگ سازمان خود بپردازید - این پایه و اساس هرگونه موفقیت آمیز در موفقیت agile است. این دوره توضیح می‌دهد که چگونه با ایجاد اعتماد، ارتباط، بهره...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 22
زمان: 1h 26m
بازدید: 61
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 23-01-2020
توضیحات کامل reorder
لیندا _ آموزش توسعه نرم‌افزار Agile: تیم های از راه دور  (با زیرنویس فارسی AI)
11,500 تومان
تیم‌های نرم‌افزاری به طور فزاینده‌ای، ریموت (remote) می‌شوند - و دلیل خوبی دارند. اینکه افراد از راه دور، اغلب خود مختاری و بهره‌وری بیشتری نسبت به همتایان خود در دفتر خود نشان می‌دهند. ریموت کردن نیز می‌تواند به...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 32
زمان: 1h 41m
بازدید: 1179
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 09-05-2019
توضیحات کامل reorder