logoleft

Dawn Graham - داون گراهام

Dawn Graham - داون گراهام

در باره این مدرس:

داون گراهام، PhD، LP یکی از بهترین متخصصان حرفه ای کشور است.
به عنوان مدیر حرفه ای برنامه MBA برای مدرسان در مدرسه Wharton در دانشگاه پنسیلوانیا، او در ایجاد استراتژی و حمایت از دانش آموزان EMBA در دستیابی به اهداف شغلی خود، از طریق برنامه ریزی گسترده و مربیگری فردی مشارکت میکند.
علاوه بر این، دکتر Dawn میزبان برنامه ملی رادیویی در SiriusXM و Talk Career می باشد. سخنگوی TedX است و به طور، تحت کانال رهبری خود، بطور منظم برای Forbes.com می نویسد؛ و آموزه های متقاعد کننده ای را به دانشجویان Wharton از طریق بخش مدیریت می آموزد.
کتاب جدید دکتر داون، Switchers: "چگونه متخصصان هوشمند شغل را تغییر می‌دهند و موفقیت را ایجاد می‌کنند" تجربه او را به عنوان یک مربی شغلی حرفه ای، روانشناس و جذب‌کننده سابق شرکتی برای توانمند سازی افراد حرفه‌ای برای عهده‌دار شدن شغل شان نشان می‌دهند. ارائه دهنده رویکردهای جدید، بینش روانشناختی و نقشه راه برای موفقیت، Switchers با نکات و ابزارهای مفیدی خود، خوانندگان را هدایت می‌کند تا حرکت بعدی خود را تعیین کنند و برنامه‌ای برای رسیدن به آنجا با استفاده از تکنیک‌های اثبات‌ شده را نشان میدهد.
او یک روانشناس مجاز است، او دارای دکترا در مشاوره روانشناسی از دانشگاه دنور، مدرک کارشناسی ارشد در توسعه سازمانی از دانشگاه جان هاپکینز، و یک مدرک لیسانس در روانشناسی از دانشگاه استون هال است.
دکتر Dawn به عنوان یک سخنران اصلی، مخاطبان را قادر می سازد تا مسئولیت های شغلی خود را به عهده بگیرند و راهکارهای انتقادی را برای موفقیت در بازار شغلی که امروز در حال تغییر است، یاد بگیرند.
چه شما یک شرکت در حال تغییر یا ادغام مالکیت و یا سازماندهی مجدد باشید، و یا یک انجمن یا موسسه علمی در یک ماموریت برای تجهیز اعضای خود و یا دانش آموزان برای موفقیت، دکتر داون به افراد حرفه‌ای نمای دقیقی از چشم‌انداز امروزی و ابزار بررسی ابهام می‌دهد.

تعداد دوره های آموزشی: 1
ترتیب:
لیندا _ آموزش نحوه تغییر شغل (با زیرنویس فارسی AI)
9,000 تومان
در نهایت شما شغل رویایی خود را در یک صنعت یا حرفه دیگری مشخص کرده‌اید، چگونه این شغل را به دست می‌آورید؟ و با تجربه بیشتری از داوطلبان خارج می‌شوید؟ راز موفقیت، در تعویض شغلها در شناسایی مهارت های قابل انتقال...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 20
زمان: 1h 10m
بازدید: 588
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 21-06-2019
توضیحات کامل reorder