logoleft

Jonathan Lipps - جاناتان لیپس

Jonathan Lipps - جاناتان لیپس

در باره این مدرس:

جاناتان لیپس یک مدیر پروژه در Appium و بنیانگذار Cloud Grey, LLC، (یک شرکت مشاور متمرکز با مسئولیت محدود) است.
Cloud Grey نیازهای شرکت های بزرگی را که تلاش می کنند تا با Appium موفق شوند، برآورده می کند. به خصوص در سوئیت های تست بزرگ و پیچیده و یا ساختارهای سازمانی، استفاده از یک چیدمان Appium sub آسان است. Cloud Grey آموزش، معماری مجموعه تست، و خدمات بسیار دیگری را ارائه می‌دهد. Cloud Grey همچنین Appium Pro را منتشر می‌کند، یک خبرنامه هفتگی از جمله نکات و ترفندهای جالب مربوط به Appium.
قبلا، جاناتان بعنوان مدیر منبع‌باز در شرکت Sauce Labs در سان‌فرانسیسکو کار می‌کرد. در Sauce او روی بسیاری از جنبه‌های معماری وب و ابر تست موبایل، از زیرساختهای back-end (پایتون) تا front-end جاوا اسکریپت، برای تعامل متقابل، کار می‌کرد. او تیم مهندسی منبع‌باز Open Source Engineering را ساخت که ماموریت آن این بود که اطمینان حاصل کند که پروژه‌های منبع باز (Selenium و Appium) عالی بمانند و اکو سیستمی که این محصولات هسته‌ای را احاطه کرده بیشترین توجه را به خود جلب کردند. او همچنین بیشتر وقت خود را صرف رهبری و حفظ پروژه Appium کرد.
جاناتان در ده‌ها همایش و کنفرانس ها در سراسر جهان در مورد موضوعات مختلف صحبت کرده‌است که عمدتا در مورد خودکارسازی تستهای مربوط به برنامه‌های وب و برنامه‌های کاربردی موبایل و توسعه آزاد است.
او علاوه بر کار متمرکز بر فن‌آوری خود، یک موسیقیدان، زبان شناس، عکاس و اندیشمند است. در jlipps.com در مورد او بیشتر یاد بگیرید.

تعداد دوره های آموزشی: 1
ترتیب:
لیندا _ آموزش تست برنامه های موبایل با Appium (با زیرنویس فارسی AI)
11,000 تومان
Appium محبوب ترین و جامع ترین ابزار برای تست خودکار برنامه های موبایل است. نوشتن اسکریپت در هر زبان جاوا، پایتون، روبی، یا جاوا اسکریپت و تست بر روی هر دستگاه: iOS یا Android. هر کسی که درگیر QA موبایل میشود و می خواهد صرفه...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 27
زمان: 2h 10m
بازدید: 526
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 24-06-2019
توضیحات کامل reorder