logoleft

Kate Stanley - کیت استنلی

Kate Stanley - کیت استنلی

در باره این مدرس:

کیت استنلی، یک مهندس نرم‌افزار در IBM است که در کنفرانس های فناوری در سراسر جهان حضور دارد.
کیت اولین بار در (آی بی ام) به عنوان بخشی از دوره‌های آموزشی تابستان کار کرد. او ۱۲ هفته را صرف کار با دانشجویان در یک بازی کرد که به آنها یاد می‌دهد کد پایتون را بنویسند. کیت به سرعت متوجه اشتیاقش خود برای هر دو کار یعنی تکنولوژی و کمک به دیگران برای یادگیری، شد.
پس از اتمام رشته ریاضیات در دانشگاه Durham ، او به عنوان بخشی از تیم Liberty در سال ۲۰۱۴ به IBM پیوست. در اینجا او سفر خود را به جاوا و microservices آغاز کرد و تخصص خود را ساخت. کیت چندین وبلاگ و مقالات را نوشته‌است و با هم‌کاری IBM Redbook در جاوا microservices هم‌کاری کرده‌است. او همچنین در Game On! نقش دارد، یک بازی قدیمی ماجراجویی مبتنی بر متن، که توسعه دهندگان را قادر می‌سازد تا microservices را در زمینه یادگیری سرگرمی مورد بررسی قرار دهند.
کیت واقعا از ارائه و به اشتراک گذاری دانش لذت می‌برد. او در سال ۲۰۱۶ بر روی صحنه اصلی Jfokus در سوئد معرفی شد. از آن زمان به بعد کیت در کنفرانس‌هایی در سراسر دنیا، از جمله JavaOne در سانفرانسیسکو و Devoxx انگلستان در لندن شرکت کرده‌است.
کیت در حال حاضر در مراسم IBM Event Streams کار می‌کند، که به طور کامل پشتیبانی Apache Kafka را ارائه می دهد. در کنار کارهای توسعه‌ اش، او به ارائه تجربیات خود با Kafka و جاوا در کنفرانس‌ها و ملاقات ها ادامه می‌دهد.
او هیجان زده است که عشق خود را از برنامه نویسی، با دیگران از طریق دوره آموزشی خود در Learning LinkedIn به اشتراک بگذارد.

تعداد دوره های آموزشی: 1
ترتیب:
لیندا _ آموزش توسعه ابر بومی با استفاده از Java با Eclipse MicroProfile (با زیرنویس فارسی AI)
9,500 تومان
بسیاری از توسعه دهندگان در حال ساخت برنامه های کاربردی ابری بومی هستند و به دنبال روش هایی برای ایجاد برنامه های انعطاف پذیر هستند که به دنبال بهترین شیوه ها هستند. Eclipse MicroProfile برنامه های سازمانی جاوا را برای معماری...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 21
زمان: 1h 27m
بازدید: 409
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 24-06-2019
توضیحات کامل reorder