logoleft

Jeff Ansell - جف آنسل

Jeff Ansell - جف آنسل

در باره این مدرس:

جف آنسل، مدیر اصلی Jeff Ansell & Associates ، یک شرکت مشاوره مدیریت و آموزش ارتباطات است. آنسل که یک مربی کهنه کار ، یک PR و روزنامه نگار است ، در بسیاری از شرکتهای بزرگ از جمله Wal-Mart, Proctor & Gamble, PepsiCo و Ford به مدیران عامل، توصیه هایی داشته است. وی در کنفرانس هایی که توسط انجمن بین المللی ارتباطات تجاری (IABC) و روابط عمومی جامعه آمریکا (PRSA) برگزار می شود ، به عنوان سخنران رتبه برتر بوده است.
آنسل، به مدیران ارشد اجرایی و مدیران خط مقدم در مورد چگونگی چارچوب موضوعات و ارتباط با اطمینان با ذینفعان از جمله رسانه ها ، سهامداران ، تنظیم کننده ها و عموم مردم مشاوره می دهد. او در دوره مربیگری خود، سخنگوی کاخ سفید را آموزش داده و در پرونده Erin Brockovich مشاوره ای را برای PG&E ارائه داده است.
آنسل به عنوان معاون ارشد Hill and Knowlton، یک شرکت روابط عمومی جهانی خدمت کرده است. به عنوان روزنامه نگار ، آنسل دریافت کننده جوایز انجمن مدیران رادیو و تلویزیون برای مهمترین مشارکت در بهبود جمع آوری اخبار در کشور بود.

تعداد دوره های آموزشی: 1
ترتیب:
متوسط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
8,000 تومان
6,400 تومان
اکثر مردم از صحبت در جمع می‌ترسند، اما ارتباط شفاهی موثر، یک مهارت کلیدی در بیزنس است. Jeff Ansell ابزارهای ارتباطی ساده، استراتژی‌ها و نکاتی که استفاده و تولید نتایج فوری را آسان می‌کند، را برای شما فراهم می‌کند...
زبان : انگلیسی
زیرنویس : فارسی و انگلیسی
سطح آموزشی : متوسط
تعداد ویدئو : 23
زمان : 1h 16m
توضیحات کامل reorder
بازدید : 53
انتشار: 26-07-2019