logoleft

Sesil Pir - سسیل پیر

Sesil Pir - سسیل پیر

در باره این مدرس:

سسیل پیر، یک روانشناس I/O و رهبر فکری HR با دو دهه تجربه میدانی است.
Sesil به عنوان بنیانگذار و مشاور اصلی SESIL PIR Consulting GmbH ، یک مشاور مدیریت تخصصی است که در تغییر وضعیت موجود کار متمرکز است. او همچنین بنیانگذار Whirling Chief ، یک همکاری دیجیتالی جهانی و بستر یادگیری است که بشریت را در محیط کار جهانی هدایت می کند. Sesil یکی از نویسندگان در Forbes است ، که در مجله هاروارد بیزینس، HRZone و مجله منابع انسانی بریتانیا منتشر شده‌است ، و در چندین کتاب مدیریت منابع انسانی همکاری داشته است.
او کار خود را به عنوان مشاور بازاریابی با Deloitte & Touche در سال 1999 آغاز کرد. از آن زمان ، وی در Honeywell International ، شرکت Cargill، شرکت مایکروسافت و Novartis AG به عنوان یک رهبر کاربردی HR کار کرده است. وی دارای مدرک MA-HRIR از دانشکده مدیریت کارلسون ، MBA اجرایی از دانشگاه هاروارد و لیسانس دانشگاه میشیگان شرقی است. وی دارای گواهی Six Sigma در مدیریت پروژه است و همچنین دارای مجوز برای مدیریت انواع بازخورد 360 درجه و ابزار ارزیابی سازمانی است. وی عضو هیئت علمی افتخاری در دانشکده تجارت هند و دانشگاه استانبول است.

تعداد دوره های آموزشی: 1
ترتیب:
لیندا _ آموزش رهبری انسان محور (با زیرنویس فارسی AI)
9,000 تومان
چه چیزی باعث می شود برخی از شرکت ها سال به سال محکم ایستاده و برخی دیگر از بین بروند؟ در حالی که عوامل بی شمار به ماندگاری یک شرکت کمک می کنند ، حضور یا عدم حضور رهبران دلسوز و مهربان نقش ویژه ای دارد. آینده شغلی، سازمان...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 15
زمان: 27m 24s
بازدید: 190
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 29-07-2019
توضیحات کامل reorder