logoleft

Emilie Aries - امیلی آریس

Emilie Aries - امیلی آریس

در باره این مدرس:

Emilie Aries یک سخنران ، نویسنده و پادکست شناخته شده ملی و بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Bossed Up است.
امیلی یک سازمان‌دهنده سیاسی است که به عنوان مشاور رهبری زنان منصوب شده‌است. وی به واسطه کار خود در Bossed Up - یک سازمان آموزش شخصی و حرفه ای - برنامه ها ، ابزار و منابع را برای کمک به زنان در پیشبرد مشاغل پایدار فراهم می کند و از شرکت هایی که با تنوع جنسیتی و گنجاندن کار در کار هستند ، پشتیبانی می کند.
گفتگوی TEDx او ، با عنوان "The power of no" ، نشان می دهد که چگونه می توان مرزهای سالم را تعیین کرد و برای دستیابی به پایداری بلند مدت سرمایه گذاری کرد. کتاب آینده او ، Bossed Up ، در سال 2019 توسط Public Affairs Books منتشر خواهد شد و به زنان کمک می کند تا به طور قاطعانه یک مسیر شغلی پایدار را طراحی کنند.
پس از میزبانی پادکست HowStuffWorks ، Stuff Mom Never Told You 2017 در سال 2017 ، امیلی پادکست مخصوص خود را با نام Bossed Up را راه اندازی کرد تا کار های حرفه ای شنوندگی را تجزیه کند ، مصاحبه با مهمانان متخصص را انجام دهد و نکات رئیس را هر هفته به گوشهای شنونده بفرستد. امیلی همچنین به عنوان یک عضو همیشگی در Forbes نویسندگی میکند و به عنوان سخنران در جستجوی شرکت ها ، همایش ها و دانشگاه های سراسر کشور است.
وی مدرک کارشناسی خود را در رشته علوم سیاسی از دانشگاه Brown University به دست آورد و بورس تحصیلی را در زمینه آموزش در مدرسه دولتی Harvard Kennedy School of Government به پایان رساند. امیلی به تازگی پس از گذشت 5 سال شگفت انگیز در Washington, D.C ، به Denver ، کالیفرنیا نقل مکان کرد.
او به ترکیب غریزه سیاسی و تجربه شخصی خود با فرسودگی شغلی، کمک می‌کند تا به زنان کمک کند تا به قدرت خود گام بردارند و رئیس زندگی خود باشند.

تعداد دوره های آموزشی: 1
ترتیب:
لیندا _ آموزش مدیریت فرسودگی شغلی (با زیرنویس فارسی AI)
11,500 تومان
برای بسیاری از متخصصان ، همیشه در ارتباط بودن و کار کردن، می تواند احساس موفقیت را به آنها القا کند. ساعات طولانی و فرسودگی مزمن در بسیاری از مکانهای کاری، عادی می شوند. اما عدم وجود مرز بین کار و زندگی می تواند حتی...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 16
زمان: 44m 16s
بازدید: 209
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 03-09-2019
توضیحات کامل reorder