logoleft

Zack Arnold - زاک آرنولد

Zack Arnold - زاک آرنولد

در باره این مدرس:

زاک آرنولد، یک ویراستار برنده جوایز فیلم و تلویزیون (Empire, Underground, Burn Notice و The Bannen Way) و کارگردان مستند (GO FAR: Christopher Rush Story) ، و همچنین خالق برنامه Fitness In Post است. وی در مجله American Cinema Editors magazine, the Huffington Post, Forbes, Creative Cow, postPerspective, ProVideo Coalition, and Art of the Guillotine به نمایش در آمده و مهمان چندین پادکست پس از تولید و تجارت بوده است.
او پس از فیلمبرداری یک فیلم خانگی در سن 9 سالگی که در حال اجرا در اطراف خانه به همراه برادر بزرگترش بود ، می دانست که می خواهد یک ویراستار فیلم شود. او کمتر علاقه مند به روند تولید بود ، اما پس از افزودن امتیاز فیلم The Good ، The Bad و The Ugly برای فیلم های خام آنها ، او به ویرایش علاقه مند شد. پس از ویرایش چندین پروژه جانبی در دبیرستان و سپس فارغ التحصیل شدن در دانشگاه میشیگان با داشتن مدرک مطالعات فیلم و ویدیو ، او به لس آنجلس نقل مکان کرد و اولین کار خود در صنعت را به عنوان دستیار تدوین یک شرکت تریلر فیلم آغاز کرد. او 5 ماه بعد به سردبیر ارتقاء یافت ، برای اولین تریلری که تاکنون به طور حرفه ای برش داده بود ، جایزه طلای تریلر را به دست آورد ، و در 14 سال گذشته کار ویرایش را انجام میدهد. وی ویرایش بیش از 100 تریلر فیلم ، مجموعه های تلویزیونی ، استودیو و فیلم های مستقل ، سریال های وب و سریال های تلویزیونی و فیلمهای عروسی های بیشتر از آنچه او به آنها اهمیت می دهد، را ویرایش کرده است.
زاک را می توان از طریق گروه Fitness In Post فیسبوک یا مستقیماً از طریق توییتر fitnessinpost@ تماس گرفت.

تعداد دوره های آموزشی: 1
ترتیب:
لیندا _ آموزش بهره‌وری پس پردازش (پست پروداکشن) (با زیرنویس فارسی AI)
19,000 تومان
فناوری برش، صرفه جویی در وقت را به ارمغان آورده است و انتظارات راجع به آنچه می‌توان در هر زمان معینی انجام داد را افزایش داده است. برای تحقق این خواسته‌ها، ویراستاران باید یاد بگیرند که چگونه هوشمندانه کار کنند،...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 51
زمان: 6h 17m
بازدید: 33
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 03-01-2020
جدید ( 16 روز قبل)
توضیحات کامل reorder