logoleft

لیندا _ آموزش جامع زیبراش 2020 (با زیرنویس فارسی AI)

Lynda _ ZBrush 2020 Essential Training

کد محصول: FL5370-2822451
لیندا _ آموزش جامع زیبراش 2020 (با زیرنویس فارسی AI)
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
29,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2020-03-18
1398/12/28
مدرس
Ryan Kittleson - راین کیتلسون
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
6ساعت و 28دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
102 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
1160 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
19 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 635
درباره تولید کننده

linda

 

lynda1Lynda Weinman بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا ضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

مدل سازی ZBrush، بافت و نقاشی سه بعدی را در یک گردش کار مجسمه‌سازی دیجیتال ترکیب می‌کند. از ویژگی‌های زیبراش دیدن کنید و نحوه استفاده از آنها را در پروژه‌های دنیای واقعی ببینید. مربی Ryan Kittleson نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید فرم‌های اصلی را با مش، جزئیات نقاشی با برس، مدل‌های رنگ و بافت و رندر نتایج را با استفاده از پروژه سطح حرفه‌ای pipelines نشان دهیم.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( فایلهای زیر نویس جدا از فیلم است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

00 مقدمه
 _ | 00_01 ZBrush 2020 در عمل
 _ | 00_02 آماده‌سازی برای این دوره

 01 ZBrush Quick Start
 _ | 01_01 برای اولین بار ZBrush را شروع کنید
 _ | 01_02 بارگیری ابزار در مقابل افتتاح پروژه ها
 _ | 01_03 ببینید از نسخه 2018 چه جدید است
 _ | 01_04 یادگیری رابط
 _ | 01_05 حرکت در فضای سه بعدی
 _ | 01_06 با استفاده از Gizmo
 _ | 01_07 نکات اضافی Gizmo
 _ | 01_08 با استفاده از Undo History
 _ | 01_09 کار با دوربین
 _ | 01_10 وارد کردن مدلهای سه بعدی

 02 مجسمه سازی
 _ | 02_01 رایج‌ترین برس ها
 _ | 02_02 با استفاده از تنظیمات قلم مو
 _ | 02_03 با استفاده از تقارن
 _ | 02_04 کنترل اندازه برس
 _ | 02_05 صاف کردن یک مدل
 _ | 02_06 اثرات برس معکوس
 _ | 02_07 کار با Algment
 _ | 02_08 با استفاده از برس XTractor
 _ | 02_09 مجسمه‌سازی با تاریخ خنثیسازی
 _ | 02_10 حرکت با عمق نامحدود
 _ | 02_11 با استفاده از برس‌های DecoCurve
 _ | 02_12 با استفاده از یک برس بدون پشت و عقب

 03 با استفاده از ابزارها و زیرشاخه ها
 _ | 03_01 کار با subtools
 _ | 03_02 افزودن ابزارها و زیرشاخه‌های جدید
 _ | 03_03 زیرشاخه‌های تقسیم شده
 _ | 03_04 ترکیب زیرمجموعه ها
 _ | 03_05 با استفاده از برس برس
 _ | 03_06 ایجاد درج برس
 _ | 03_07 با استفاده از برس‌های Curve
 _ | 03_08 استخراج اشکال جدید
 _ | 03_09 با استفاده از Live Booleans
 _ | 03_10 تولید مش بولی
 _ | 03_11 با استفاده از Transpose Master
 _ | 03_12 ایجاد متن
 _ | 03_13 با استفاده از پوشه ها

 04 ساخت مدل با ZSpheres
 _ | 04_01 ایجاد مدل‌های ZSphere
 _ | 04_02 با استفاده از کتابخانه ZeeZoo حیوانات
 _ | 04_03 تبدیل ZSpheres به هندسه
 _ | 04_04 با استفاده از ZSketch

 05 انتخاب، نقاب زدن و چند گروه
 _ | 05_01 انتخاب قسمت‌های یک شی
 _ | 05_02 ساخت ماسک
 _ | 05_03 ایجاد چند گروه
 _ | 05_04 ماسک، پلی گروه، و نکات انتخاب
 _ | 05_05 تولید ماسک توسط توپولوژی
 _ | 05_06 تقسیم بر اساس ماسک، پنهان یا چند گروه
 _ | 05_07 نقاب زدن در جایی که دو شیء با هم همپوشانی دارند
 _ | 05_08 نقاب کردن با رنگ

 06 با استفاده از قلم مو ZModeler
 _ | 06_01 معرفی ZModeler
 _ | 06_02 درج و از بین بردن لبه ها
 _ | 06_03 سوراخ بسته شدن
 _ | 06_04 چهره‌های اکسترود
 _ | 06_05 برش سوراخ و لبه
 _ | 06_06 نقاط تقسیم
 _ | 06_07 چند گروه با ZModeler
 _ | 06_08 محدودیت‌های ZModeler

 07 با استفاده از Subdivision
 _ | 07_01 تقسیم یک مدل
 _ | 07_02 مجسمه‌سازی روی یک مدل فرعی
 _ | 07_03 محدودیت‌های مدل‌های زیربخش
 _ | 07_04 با استفاده از زیربخش پویا
 _ | 07_05 لبه‌های در حال شستشو

 08 با استفاده از DynaMesh
 _ | 08_01 فعال‌سازی DynaMesh
 _ | 08_02 مجسمه‌سازی با DynaMesh
 _ | 08_03 ترکیب اشیاء با DynaMesh
 _ | 08_04 محدودیت‌های DynaMesh

 09 با استفاده از Sculptris Pro
 _ | 09_01 فعال کردن حالت Sculptris Pro
 _ | 09_02 مجسمه‌سازی با Sculptris Pro
 _ | 09_03 با استفاده از برس‌های جدید Snake Hook

 10 نقشه رنگ، مواد و بافت
 _ | 10_01 کاربرد مواد
 _ | 10_02 رنگ آمیزی
 _ | 10_03 UV‌های تخمگذار
 _ | 10_04 تبدیل بین نقشه‌های رنگی و بافتی
 _ | 10_05 نقاشی با SpotLight
 _ | 10_06 با استفاده از NoiseMaker
 _ | 10_07 وارد کردن مدل‌ها با نقشه‌های بافت

 11 مدل‌های ویرایش
 _ | 11_01 حذف بخشی از مدل
 _ | 11_02 آینه کاری کردن یک مدل
 _ | 11_03 کار با ClayPolish
 _ | 11_04 نقاشی با تأکید
 _ | 11_05 با استفاده از برس و گیره
 _ | 11_06 بستن همه حفره ها
 _ | 11_07 سطح‌های در حال چرخش و مضاعف
 _ | 11_08 با استفاده از Deformers
 _ | 11_09 با استفاده از اهداف مورف
 _ | 11_10 تنظیم رنگ
 _ | 11_11 مدل‌های کم رنگ
 _ | 11_12 نحوه طراحی و نقاشی روی طرح UV
 _ | 11_13 با استفاده از EdgeLoop
 _ | 11_14 با استفاده از Paint Fade
 _ | 11_15 با استفاده از ZRemesher
 _ | 11_16 جزئیات جزئیات

 12 مدل‌سازی تجسم و تجزیه و تحلیل
 _ | 12_01 ضخامت ضخامت دیواره
 _ | 12_02 محاسبه حجم و مساحت سطح
 _ | 12_03 دیدن بازخورد تحلیل پیش نویس
 _ | 12_04 ارائه با فیلترها

 13 کار صادر کننده از ZBrush
 _ | 13_01 با استفاده از GoZ
 _ | 13_02 با استفاده از صادرکننده 3D Print
 _ | 13_03 صادرات با صادر کننده چند نقشه
 _ | 13_04 صادرات به فرمت FBX
 _ | 13_05 با استفاده از گزینه Standard Export

 14 نتیجه گیری
 _ | 14_01 مراحل بعدی

00 Introduction
_ 00_01 ZBrush 2020 in action
_ 00_02 Preparing for this course

01 ZBrush Quick Start
_ 01_01 Starting ZBrush for the first time
_ 01_02 Loading tools vs. opening projects
_ 01_03 See what`s new since version 2018
_ 01_04 Learning the interface
_ 01_05 Navigating in 3D space
_ 01_06 Using the Gizmo
_ 01_07 Additional Gizmo tips
_ 01_08 Using Undo History
_ 01_09 Working with the camera
_ 01_10 Importing 3D models

02 Sculpting
_ 02_01 The most commonly used brushes
_ 02_02 Using Brush settings
_ 02_03 Using Symmetry
_ 02_04 Controlling brush size
_ 02_05 Smoothing a model
_ 02_06 Inverting brush effects
_ 02_07 Working with Alphas
_ 02_08 Using the XTractor brushes
_ 02_09 Sculpting with undo history
_ 02_10 Moving with infinite depth
_ 02_11 Using the DecoCurve brushes
_ 02_12 Using a brush without back and forth

03 Using Tools and Subtools
_ 03_01 Working with subtools
_ 03_02 Adding new tools and subtools
_ 03_03 Splitting subtools
_ 03_04 Combining subtools
_ 03_05 Using Insert Mesh brushes
_ 03_06 Creating Insert Mesh brushes
_ 03_07 Using Curve brushes
_ 03_08 Extracting new shapes
_ 03_09 Using Live Booleans
_ 03_10 Generating the Boolean mesh
_ 03_11 Using Transpose Master
_ 03_12 Creating text
_ 03_13 Using folders

04 Making Models with ZSpheres
_ 04_01 Creating ZSphere models
_ 04_02 Using the animal ZeeZoo library
_ 04_03 Converting ZSpheres to geometry
_ 04_04 Using ZSketch

05 Selections, Masking, and Polygroups
_ 05_01 Selecting parts of an object
_ 05_02 Making masks
_ 05_03 Creating polygroups
_ 05_04 Mask, polygroup, and selection tips
_ 05_05 Generating masks by topology
_ 05_06 Splitting by mask, hidden, or polygroups
_ 05_07 Masking where two objects overlap
_ 05_08 Masking by color

06 Using the ZModeler Brush
_ 06_01 ZModeler introduction
_ 06_02 Inserting and removing edges
_ 06_03 Closing holes
_ 06_04 Extruding faces
_ 06_05 Bridging holes and edges
_ 06_06 Splitting points
_ 06_07 Polygrouping with ZModeler
_ 06_08 Limitations of ZModeler

07 Using Subdivision
_ 07_01 Dividing a model
_ 07_02 Sculpting on a subdivision model
_ 07_03 Limitations of subdivision models
_ 07_04 Using Dynamic Subdivision
_ 07_05 Creasing edges

08 Using DynaMesh
_ 08_01 Activating DynaMesh
_ 08_02 Sculpting with DynaMesh
_ 08_03 Combining objects with DynaMesh
_ 08_04 Limitations of DynaMesh

09 Using Sculptris Pro
_ 09_01 Activating Sculptris Pro mode
_ 09_02 Sculpting with Sculptris Pro
_ 09_03 Using the new Snake Hook brushes

10 Paint, Materials, and Texture Maps
_ 10_01 Applying materials
_ 10_02 Painting color
_ 10_03 Laying out UVs
_ 10_04 Converting between color and texture maps
_ 10_05 Painting with SpotLight
_ 10_06 Using NoiseMaker
_ 10_07 Importing models with texture maps

11 Editing Models
_ 11_01 Deleting part of a model
_ 11_02 Mirroring a model
_ 11_03 Working with ClayPolish
_ 11_04 Painting with alphas
_ 11_05 Using the Clip and Trim brushes
_ 11_06 Closing all holes
_ 11_07 Flipping and doubling surfaces
_ 11_08 Using Deformers
_ 11_09 Using Morph Targets
_ 11_10 Adjusting colors
_ 11_11 Decimating models
_ 11_12 How to sculpt and paint on UV layout
_ 11_13 Using EdgeLoop
_ 11_14 Using Paint Fade
_ 11_15 Using ZRemesher
_ 11_16 Projecting detail

12 Visualizing and Analyzing Models
_ 12_01 Visualizing wall thickness
_ 12_02 Calculating volume and surface area
_ 12_03 Seeing draft analysis feedback
_ 12_04 Rendering with filters

13 Exporting Work from ZBrush
_ 13_01 Using GoZ
_ 13_02 Using the 3D Print exporter
_ 13_03 Exporting with the Multi Map Exporter
_ 13_04 Exporting to FBX format
_ 13_05 Using the Standard Export option

14 Conclusion
_ 14_01 Next steps

جدیدترین محصولات مرتبط