logo mix

لیندا _ آموزش جامع پریمیر پرو 2020 (با زیرنویس فارسی AI)

Lynda _ Premiere Pro 2020 Essential Training

کد محصول: FL6365-2818085
لیندا _ آموزش جامع پریمیر پرو 2020 (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Premiere Pro 2020 Essential Training
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
38,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2020-11-24
1399/9/4
مدرس
Ashley Kennedy - اشلی کندی
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
6ساعت و 30دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
67 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
1280 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
21 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 444
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

ویدئو یک شکل هنری شخصی، قدرتمند و پویاست. برای تبدیل فیلم‌های خام به داستان‌های تأثیرگذار، سازندگان فیلم و تدوینگران به دنبال Adobe Premiere Pro، برنامه پیشرو در صنعت هستند. این دوره به مبتدیان کمک می‌کند تا پتانسیل آخرین نسخه، Premiere Pro 2020 را باز کنند. مربی و فیلمساز Ashley Kennedy در هنگام ساخت یک ویدیوی تبلیغاتی کوتاه از ابتدا تا انتها، همه موارد ضروری را آموزش می‌دهد. با نحوه ویرایش ویدئو و صدا، اصلاح رنگ، افزودن عنوان و جلوه و موارد دیگر آشنا شوید. رویکرد مبتنی بر پروژه او زمینه هر یک از ابزارها را فراهم می‌کند و به شما امکان می‌دهد جنبه‌های فنی و خلاق فرایند ویرایش را تجربه کنید. در پایان دوره، شما یک چشم انداز واقع بینانه از کل جریان کار پس-تولید -از واردات تا تولید- خواهید داشت.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( فایلهای زیر نویس جدا از فیلم است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

00 مقدمه
_ | 00_01 خوش آمدید
_ | 00_02 با استفاده از فایلهای تمرینی
_ | 00_03 این دوره شامل چه نسخه‌ای از Premiere Pro است؟

01 چه خبر؟ (مبتدیان از این بخش رد شوند)
_ | 01_01 با استفاده از این فصل موارد جدید
_ | 01_02 چه خبر (نسخه 14.0)

02 آشنایی با Adobe Premiere Pro
_ | 02_01 راه اندازی Adobe Premiere Pro
_ | 02_02 گشت و گذار در پانل پروژه
_ | 02_03 تور در مانیتور منبع
_ | 02_04 گشت و گذار در جدول زمانی
_ | 02_05 گشت و گذار در رابط کاربری و فضاهای کاری

03 راه اندازی و سازماندهی رسانه خود
_ | 03_01 سازمان دارایی: راه اندازی می‌شود
_ | 03_02 کدگذاری رسانه و ایجاد پروکسی
_ | 03_03 سازماندهی دارایی‌های شما
_ | 03_04 انتقال، کپی و حذف دارایی ها
_ | 03_05 انجام جستجوها

04 ویرایش اساسی
_ | 04_01 ویرایش اساسی: ریختن پایه و اساس
_ | 04_02 عکس‌های زیرمجموعه
_ | 04_03 تنظیم یک دنباله
_ | 04_04 انجام ویرایش‌های درج برای ساخت دنباله
_ | 04_05 در حال حرکت کلیپ‌ها و تعویض عکس ها
_ | 04_06 حذف مواد برای جمع بندی
_ | 04_07 افزودن فیلم b-roll

05 اصلاح اصلاح: با استفاده از ابزارهای اصلاح
_ | 05_01 اصلاح: تنظیم دقیق محصول
_ | 05_02 تنظیم ترانزیشن‌ها با استفاده از تریم‌های رول
_ | 05_03 تغییر محتوا و موقعیت: لغزش و اسلاید
_ | 05_04 انجام ویرایش‌های بالا و دم

06 تکنیک‌های ویرایش و سازمانی اضافی
_ | 06_01 استفاده از نشانگرها برای سازمان
_ | 06_02 درک رفتار آهنگ و کلیپ
_ | 06_03 در حال تعمیر همگام سازی
_ | 06_04 عملکردهای لغو و انجام مجدد
_ | 06_05 سفارشی‌سازی صفحه کلید
_ | 06_06 دکمه‌های تغییر در رابط کاربر

07 ویرایش صوتی اساسی
_ | 07_01 ویرایش صدا: ساخت موسیقی متن
_ | 07_02 ویرایش در موسیقی شما
_ | 07_03 انجام تنظیمات افزایش صدا
_ | 07_04 تنظیم میزان صدا
_ | 07_05 حجم صدا با فریم کلیدی
_ | 07_06 کار با صدای دو سیستم

08 کار با Stills و Graphics
_ | 08_01 تصاویر ثابت: یافتن عمق و معنی در عکس ها
_ | 08_02 متحرک‌سازی تصاویر

09 کار با جلوه ها
_ | 09_01 جلوه‌های ویدئویی: تصحیح و تغییر فیلم شما
_ | 09_02 کار با جلوه‌های گذار
_ | 09_03 اعمال و اصلاح جلوه‌های ویدئویی
_ | 09_04 ذخیره و به اشتراک گذاری جلوه ها
_ | 09_05 کار با لایه‌های تنظیم و لانه ها
_ | 09_06 افزودن جلوه‌ها به کلیپ‌های اصلی
_ | 09_07 اثرات Keyframing با گذشت زمان
_ | 09_08 جلوه‌های ماسک گذاری و ردیابی
_ | 09_09 درک گزینه‌های ارائه

10 دستکاری سرعت کلیپ
_ | 10_01 ایجاد قاب و عکسهای ثابت
_ | 10_02 انجام ویرایش متناسب
_ | 10_03 تغییر سرعت کلیپ با ابزار Rate Stretch
_ | 10_04 با استفاده از ابزار Speed ​​Duration
_ | 10_05 ایجاد تغییر سرعت متغیر با بازسازی زمان

11 اصلاح اساسی رنگ
_ | 11_01 تصحیح رنگ: رفع و تقویت رنگ
_ | 11_02 خواندن بخش‌های ویدیویی
_ | 11_03 استفاده از ابزارهای اصلی تصحیح رنگ
_ | 11_04 انجام اصلاحات رنگی با استفاده از Curves
_ | 11_05 مقایسه و تطبیق اصلاحات رنگ

12 کار با عنوان
_ | 12_01 عنوان بندی: استفاده از متن برای اطلاع رسانی و اعتلای پروژه
_ | 12_02 عناوین متحرک و پایان دهنده
_ | 12_03 کار در پنجره Essential Graphics

13 اتمام و صادرات
_ | 13_01 پایان پروژه خود: صادرات و تحویل
_ | 13_02 صادر کردن پروژه شما
_ | 13_03 صادرات دسته‌ای با Adobe Media Encoder

14 نتیجه گیری
_ | 14_01 نگاهی کامل به پروژه تمام شده
_ | 14_02 مراحل بعدی

00 Introduction
_ 00_01 Welcome
_ 00_02 Using the exercise files
_ 00_03 What version of Premiere Pro does this course cover

01 What`s New (Beginners Skip This Section)
_ 01_01 Using this `What`s New` chapter
_ 01_02 What`s new (v. 14.0)

02 Getting to Know Adobe Premiere Pro
_ 02_01 Launching Adobe Premiere Pro
_ 02_02 Touring the Project panel
_ 02_03 Touring the Source Monitor
_ 02_04 Touring the Timeline
_ 02_05 Touring the interface and workspaces

03 Setting up and Organizing your Media
_ 03_01 Asset organization; Getting set up
_ 03_02 Transcoding media and creating proxies
_ 03_03 Organizing your assets
_ 03_04 Moving, copying, and deleting assets
_ 03_05 Performing searches

04 Basic Editing
_ 04_01 Basic editing; Laying the foundation
_ 04_02 Subclipping shots
_ 04_03 Setting up a sequence
_ 04_04 Performing insert edits to build the sequence
_ 04_05 Moving clips and swapping shots
_ 04_06 Removing material for concision
_ 04_07 Adding video b-roll

05 Refining the Edit; Using Trim Tools
_ 05_01 Trimming; Fine-tuning the product
_ 05_02 Adjusting transitions using roll trims
_ 05_03 Changing content and position; Slip and slide
_ 05_04 Performing top and tail edits

06 Additional Editing and Organizational Techniques
_ 06_01 Using markers for organization
_ 06_02 Understanding track and clip behavior
_ 06_03 Repairing sync
_ 06_04 Undoing and Redoing actions
_ 06_05 Customizing the keyboard
_ 06_06 Modifying buttons on the user interface

07 Basic Audio Editing
_ 07_01 Audio editing; Building the soundtrack
_ 07_02 Editing in your music
_ 07_03 Making audio gain adjustments
_ 07_04 Adjusting audio volume
_ 07_05 Keyframing audio volume
_ 07_06 Working with double-system sound

08 Working with Stills and Graphics
_ 08_01 Still images; Finding depth and meaning within photos
_ 08_02 Animating stills

09 Working with Effects
_ 09_01 Video effects; Correcting and changing your footage
_ 09_02 Working with transition effects
_ 09_03 Applying and modifying video effects
_ 09_04 Saving and sharing effects
_ 09_05 Working with adjustment layers and nests
_ 09_06 Adding effects to master clips
_ 09_07 Keyframing effects over time
_ 09_08 Masking and tracking effects
_ 09_09 Understanding rendering options

10 Manipulating Clip Speed
_ 10_01 Creating freeze frames and stills
_ 10_02 Performing fit-to-fill editing
_ 10_03 Changing clip speed with the Rate Stretch tool
_ 10_04 Using the Speed Duration tool
_ 10_05 Making variable speed changes with time remapping

11 Basic Color Correction
_ 11_01 Color correction; Fixing and enhancing color
_ 11_02 Reading video scopes
_ 11_03 Using basic color correction tools
_ 11_04 Making color corrections using Curves
_ 11_05 Comparing and matching color corrections

12 Working with Titles
_ 12_01 Titling; Using text to inform and elevate the project
_ 12_02 Animating and finishing titles
_ 12_03 Working in the Essential Graphics window

13 Finishing and Exporting
_ 13_01 Finishing your project; Export and delivery
_ 13_02 Exporting your project
_ 13_03 Batch exporting with Adobe Media Encoder

14 Conclusion
_ 14_01 Looking at the finished project in full
_ 14_02 Next steps

مدرس: Ashley Kennedy - اشلی کندی

تعداد دوره های آموزشی: 21

اشلی کندی یک کارمند نویسنده در linkedIn می باشد که ویدئو های آموزشی پس-تولید (post-production) برای Lynda.com می سازد. اشلی کندی ، مدرس سابق Avid و کالج کلمبیا شیکاگو است. وی "تدوین ویدئو" و "داستان سرایی" درس می دهد. علاوه بر ساخت ویدئو های آموزشی آنلاین، او صد ها ساعت تجربه ی کنترل کلاس های رو در رو (face-to-face) و تسهیل کورس های آنلاین و هیبرید را دارد. وی همچنین دو کتاب درباره تدوین ویدئو نگاشته است که به طور گسترده ای توسط تدوین گران و دانشجویان فیلم در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. پیش از پیوستن به Lynda.com، در بخش پیش تولید، کالج کلمبیا شیکاگو به مدت پنج سال تدریس می کرد. قبل از آن، مدرس اصلی و مدیر برنامه های اعطای گواهی ، در Avid بود، جایی که برنامه های آموزشی "گواهی دار" را گسترش داد و برنامه جهانی "مدرس دارای گواهی Avid" را مدیریت کرد. اشلی ، دارای مدرک لیسانس در روزنامه نگاری تلوزیونی از دانشگاه ایلینویز، و فوق لیسانس فیلم از دانشگاه بوستون است. او در منطقه شیکاگو با همسر و دو فرزندش زندگی می کند.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد