تخفیف ویژه: مسیرهای یادگیری با 40% تخفیف 

logo mix

آموزش ارائه موضوع خود در وب در ۶۰ ثانیه (آپدیت 2021) (با زیرنویس فارسی AI)
Telling Your Story on the Web in 60 Seconds
از پربازدیدهای چند ماه اخیر
از پرفروش‌های چند ماه اخیر
کد محصول: FL7278-2886122
لیندا _ آموزش ارائه موضوع خود در وب در ۶۰ ثانیه (آپدیت 2021) (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Telling Your Story on the Web in 60 Seconds
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
70,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com -> Linkedin Learning
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2021-07-08
1400/4/17
مدرس
Richard Harrington - ریچارد هرینگتون
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
5ساعت و 32دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
82 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
1760 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
29 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 734
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

جلب توجه مردم در اینترنت سخت تر و دشوارتر می شود. متن ساده و عکسهای ساکن فقط آنرا در چنین فضای بی نظمی برش نمی دهند. در این دوره شما می آموزید که چگونه از ویدیو ، موشن گرافیک و تصاویر 360 درجه برای ایجاد محتوای چشم نواز استفاده کنید. مربی Richard Harrington شما را از طریق دوازده پروژه گام به گام که دارای رسانه پویا هستند- از نمایش اسلایدی فریبنده ساده گرفته تا GIF متحرک تا meme و فیلم های جلب توجه برای TikTok- به شما راهنمایی می کند و به چیزی بیشتر از دوربین یا تلفن هوشمند و اشتراک در Adobe CC و چند برنامه قابل بارگیری. هر پروژه را می توان در قالبی صادر کرد که اشتراک آن به صورت آنلاین و در شبکه های اجتماعی آسان باشد. در پایان دوره ، شما چندین گزینه برای ساخت پروژه وب بعدی خود خواهید داشت ، چه برای نمایش یک محصول ، جلب توجه به یک علت یا تبلیغ یک نام تجاری به صورت آنلاین.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[FARSI]

01 شروع شدن
01-01 خوش آمدید و آنچه قبل از شروع این دوره باید بدانید
01-02 تجهیزات و چرخ دنده های پیشنهادی
01-03 پرونده های ورزشی

02 چرا باید از رسانه پویا استفاده کرد؟
02-01 مزایای رسانه پویا
02-02 تأثیر دستگاه های تلفن همراه

03 ایجاد نمایش پرده ای ساده با Adobe Photoshop
03-01 اندازه عکس ها برای نمایش اسلاید وب
03-02 افزودن موسیقی و روایت به نمایش پرده ای وب
03-03 اضافه کردن انیمیشن و بزرگنمایی
03-04 اضافه کردن انتقال
03-05 صادر کردن فیلم نهایی از فتوشاپ

04 ایجاد یک تبلیغ ویدیویی Looping
04-01 راه اندازی پروژه Premiere Pro و وارد کردن رسانه
04-02 افزودن موسیقی به سکانس
04-03 ویرایش ویدئو در جدول زمانی
04-04 اضافه کردن انتقال
04-05 تصحیح رنگ و ساخت حلقه ویدیویی
04-06 صادرات فیلم نهایی از Premiere Pro و ارسال آنلاین

05 اشتراک عکس پانوراما یا 360 درجه
05-01 با تلفن هوشمند خود از یک عکس 360 درجه عکس بگیرید
05-02 عکسبرداری از عکس 360 درجه با دوربین VR
05-03 با دوربین DSLR یا دوربین بدون آینه از پانوی 360 درجه عکس بگیرید
05-04 استفاده از فتوشاپ برای جمع آوری عکس های 360 درجه
05-05 بهینه سازی تصاویر 360 درجه با فتوشاپ
05-06 در حال پردازش یک عکس 360 درجه
05-07 ذخیره عکس های 360 درجه برای شبکه های اجتماعی

06 ایجاد یک انیمیشن Stop Motion
06-01 انیمیشن استاپ موشن چیست؟
06-02 در حال تنظیم برای ضبط انیمیشن است
06-03 مشاوره عملی در مورد انیمیشن
06-04 با استفاده از Adobe Bridge و Photoshop تصاویر خود را تمیز کنید
06-05 تصحیح رنگ تصاویر در Adobe Camera Raw
06-06 تغییر نام تصاویر خود در Adobe Bridge
06-07 مونتاژ توالی توقف حرکت با After Effects
06-08 اضافه کردن موسیقی و جلوه های صوتی
06-09 افزودن متن متحرک
06-10 صادر کردن فیلم نهایی از افتر افکت به شبکه های اجتماعی

07 ایجاد یک Cinemagraph
07-01 سینماگرافی چیست؟
07-02 استراتژی های نورپردازی و عکسبرداری برای فیلمبرداران
07-03 جمع آوری پروژه سینماگراف در Adobe Premiere Pro
07-04 عمل ماسک زدن و انجماد
07-05 تقویت رنگ و لحن نگاره های سینمایی
07-06 افزودن متن به فیلمبرداری
07-07 صادر کردن فیلم نهایی از Adobe Premiere Pro
07-08 نحوه تبدیل فیلم به GIF

08 ایجاد Plotagraph
08-01 Plotagraph چیست؟
08-02 اضافه کردن نقاط انیمیشن و لنگر
08-03 افزودن جلوه های همپوشانی
08-04 صادرات پروژه نهایی

09 ایجاد نسخه ی نمایشی برنامه
09-01 هدف از نسخه ی نمایشی برنامه
09-02 استراتژی های روشنایی برای نسخه ی نمایشی برنامه
09-03 ضبط یک صفحه با نرم افزار و با دوربین

10 ساخت ویدئو تخته سفید
10-01 هدف ویدئوی تخته سفید
10-02 استراتژی های نورپردازی برای یک ویدئو تخته سفید
10-03 استراتژی های عکسبرداری برای یک ویدیو تخته سفید
10-04 راه اندازی پروژه تخته سفید در Adobe Premiere Pro
10-05 ایجاد یک ویرایش اساسی در Premiere Pro برای یک ویدیوی تخته سفید
10-06 تصحیح رنگ
10-07 افزودن آهنگ موسیقی و استفاده از بازسازی زمان پیشرفته
10-08 تقویت ویدئو تخته سفید برای رنگ و تن

11 نمایش محصول با حلقه 360 درجه
11-01 حلقه 360 درجه چیست
11-02 استراتژی های روشنایی برای حلقه های 360 درجه
11-03 استراتژی های تیراندازی برای حلقه های 360 درجه
11-04 مونتاژ پروژه حلقه 360˚ در Adobe Premiere Pro
11-05 تقویت حلقه 360 درجه برای رنگ و تن
11-06 صادرات در Adobe Premiere Pro و اشتراک گذاری
11-07 حلقه جایگزین

12 ایجاد محتوای اجتماعی با Adobe Spark
12-01 ایجاد یک پست Spark
12-02 متحرک کردن پست Spark شما
12-03 یک فیلم Spark ایجاد کنید

13 ایجاد محتوای اجتماعی با دوربین 360 درجه
13-01 ساخت یک فیلم کوچک سیاره ای
13-02 ساخت فیلم با زمان گلوله
13-03 جلوه های دوربین شناور با یک چوب سلفی نامرئی

14 ایجاد فیلم ها با برنامه TikTok
14-01 ضبط ویدئو با برنامه TikTok
14-02 تشدید فیلم در برنامه TikTok
14-03 اضافه کردن موسیقی و جلوه ها با برنامه TikTok
14-04 در حال ذخیره و ارسال فیلم

15 ترفندهای ویرایش ویدئو برای فیلم های اجتماعی
15-01 اثر بومرنگ
15-02 اثر اصلی حرکت آهسته
15-03 یک اثر آهسته حرکت پیشرفته با نرخ فریم بالاتر
15-04 ویدیوی لرزان خود را تثبیت کنید
15-05 تنظیم نسبت ابعاد ویدئو
15-06 ویرایش یک فیلم برای ارائه یک داستان
15-07 افزودن گرافیک به یک فیلم

16 نتیجه
16-01 نگهداری یک نسخه بایگانی
16-02 مراحل بعدی[ENGLISH]

01 Getting Started
01-01 Welcome and what you should know before starting this course
01-02 Suggested equipment and gear
01-03 Exercise files

02 Why Use Dynamic Media?
02-01 The benefits of dynamic media
02-02 The impact of mobile devices

03 Creating a Simple Slideshow with Adobe Photoshop
03-01 Sizing photos for a web slideshow
03-02 Adding music and narration to a web slideshow
03-03 Adding animation and zooms
03-04 Adding transitions
03-05 Exporting the final video from Photoshop

04 Creating a Looping Video Advertisement
04-01 Setting up the Premiere Pro project and importing media
04-02 Adding music to the sequence
04-03 Editing the video into the timeline
04-04 Adding transitions
04-05 Color correcting and making the video loop
04-06 Exporting final video from Premiere Pro and posting online

05 Sharing a Panoramic or 360˚ Photo
05-01 Shooting a 360˚ photo with your smartphone
05-02 Shooting a 360˚ photo with a VR camera
05-03 Shooting a 360˚ pano with a DSLR or mirrorless camera
05-04 Using Photoshop to assemble 360˚ photos
05-05 Optimizing 360˚ images with Photoshop
05-06 Processing a 360 photo
05-07 Saving 360˚ photos for social media

06 Creating a Stop Motion Animation
06-01 What is stop motion animation?
06-02 Setting up to record the animation
06-03 Practical advice on animation
06-04 Cleaning up your images with Adobe Bridge and Photoshop
06-05 Color correcting your images in Adobe Camera Raw
06-06 Renaming your images in Adobe Bridge
06-07 Assembling the stop motion sequence with After Effects
06-08 Adding music and sound effects
06-09 Adding animated text
06-10 Exporting final video from After Effects to social media

07 Creating a Cinemagraph
07-01 What is a cinemagraph?
07-02 Lighting and shooting strategies for cinemagraphs
07-03 Assembling the cinemagraph project in Adobe Premiere Pro
07-04 Masking and freezing action
07-05 Enhancing the cinemagraphs color and tone
07-06 Adding text to a cinemagraph
07-07 Exporting the final video from Adobe Premiere Pro
07-08 How to convert a video to a GIF

08 Creating a Plotagraph
08-01 What is a Plotagraph?
08-02 Adding animation and anchor points
08-03 Adding overlay effects
08-04 Exporting the final project

09 Creating an App Demo
09-01 The purpose of an app demo
09-02 Lighting strategies for an app demo
09-03 Recording a screen with software and with a camera

10 Making a Whiteboard Video
10-01 The purpose of a whiteboard video
10-02 Lighting strategies for a whiteboard video
10-03 Shooting strategies for a whiteboard video
10-04 Setting up the whiteboard project in Adobe Premiere Pro
10-05 Creating a basic edit in Premiere Pro for a whiteboard video
10-06 Color correcting
10-07 Adding a music track and applying advanced time remapping
10-08 Enhancing the white board video for color and tone

11 Showcasing a Product with a 360˚ Loop
11-01 What is a 360˚ loop
11-02 Lighting strategies for 360˚ loops
11-03 Shooting strategies for 360˚ loops
11-04 Assembling the 360˚ loop project in Adobe Premiere Pro
11-05 Enhancing the 360˚ loop for color and tone
11-06 Exporting in Adobe Premiere Pro and sharing
11-07 Alternative looping

12 Creating Social Content with Adobe Spark
12-01 Creating a Spark post
12-02 Animating your Spark post
12-03 Create a Spark video

13 Creating Social Content with a 360˚ Camera
13-01 Making a tiny planet video
13-02 Making a bullet time video
13-03 Floating camera effects with an invisible selfie stick

14 Creating Videos with the TikTok App
14-01 Recording video with the TikTok app
14-02 Tightening up the video in the TikTok app
14-03 Adding music and effects with the TikTok app
14-04 Saving and posting the video

15 Video Editing Tricks for Social Video
15-01 The boomerang effect
15-02 The basic slow-motion effect
15-03 An advanced slow-motion effect with higher frame rates
15-04 Stabilizing your shaky video
15-05 Setting a video aspect ratio
15-06 Editing a video to deliver a story
15-07 Adding graphics to a video

16 Conclusion
16-01 Keeping an archival copy
16-02 Next steps

مدرس: Richard Harrington - ریچارد هرینگتون

تعداد دوره های آموزشی: 86

ریچارد هرینگتون یک کارشناس ویدئوی دیجیتالی، مربی، سخنران، و نویسنده می باشد. او به عنوان یک کارشناس ویدئوی دیجیتالی و یک کارشناس تجاری حرفه ای تعلیم یافته، ریچ هرینگتون ، هر دو بعد مدیریت و خلاقِ صنعت ارتباطات بصری را درک می کند. وی بنیانگذار کمپانی ارتباطات بصری RHED Pixel در واشنگتن می باشد. او معلم دارای گواهینامه برای Adobe و Apple و یکی از اعضای National Association of Photoshop Professionals Instructor Dream Team می باشد. ریچ یک سخنران محبوب در مبحث ویدئوی دیجیتال است و به عنوان مدیر برنامه برای همایش هایی که میزبانشان National Aassociation of Broadcasters -NBA است، خدمت نموده است. وی همچنین نگارنده ی چندین کتاب در صنعت ویدئو که شامل : "راهنمای یک ویرایشگر در ادوبی پریمیر پرو "، "از سکون تا حرکت" و "فتوشاپ برای ویدئو" می باشد. به منظور کاوش منابع بیشتری برای حرفه ای های رسانه و نیز برای تماشای تعداد زیادی از پادکست های ریچ از RichardHarrington.com دیدن فرمایید.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد