تخفیف ویژه: مسیرهای یادگیری با 40% تخفیف 

logo mix

آموزش جامع اتوکد مکانیکال 2021 (با زیرنویس فارسی AI)
AutoCAD Mechanical 2021 Essential Training
کد محصول: FL7546-806148
لیندا _ آموزش جامع اتوکد مکانیکال 2021 (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ AutoCAD Mechanical 2021 Essential Training
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
56,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com -> Linkedin Learning
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2021-09-08
1400/6/17
مدرس
Shaun Bryant - شان بریانت
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
4ساعت و 10دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
68 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
608 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
10 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 181
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

AutoCAD Mechanical شامل بهترین اتوکد به همراه کتابخانه های قطعات و ابزارهای خاص مهندسی مکانیک مربوط به صنعت می باشد که آن را برای همه کسانی که در طراحی و ساخت ماشین آلات دخیل هستند باید یاد بگیرند. مربی Shaun Bryant اصول رابط کاربری AutoCAD Mechanical 2022 را پوشش می دهد و گام به گام شما را در ایجاد نقشه ها و طرح های دقیق و اندازه گیری شده مهندسی مکانیک راهنمایی می کند. او به شما می آموزد که چگونه نقشه ها و داده ها را ایجاد کنید ، هندسه را ایجاد و ویرایش کنید ، قطعاتی را از کتابخانه ایجاد کنید و نقاشی ها را حاشیه نویسی کنید. بعلاوه ، او نحوه انجام محاسبات طراحی برای تولید و همچنین ایجاد الگوهای سفارشی متناسب با هر گردش کاری را نشان می دهد.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[FARSI]

01 مقدمه
01-01 کار با مکانیک اتوکد
01-02 آنچه قبل از تماشای این دوره باید بدانید
01-03 استفاده از فایل های تمرینی
01-04 رابط جدید اتوکد مکانیک 2022
01-05 دوره های پیش نیاز در کتابخانه

02 رابط کاربری مکانیکی اتوکد را کاوش کنید
02-01 رابط کاربری مکانیک اتوکد را کاوش کنید
02-02 از نوار مکانیکی اتوکد استفاده کنید
02-03 منوی میانبر پیشرفته
02-04 مرورگر مکانیکی
02-05 کادر محاوره ای تنظیم تنظیمات
02-06 نوار ابزار دسترسی سریع (QAT)

03 مدیریت املاک و لایه های شی
03-01 مدیریت املاک
03-02 مدیریت املاک خودکار
03-03 کنترل لایه و کنترل صفحه نمایش
03-04 از هندسه در لایه ها استفاده کنید

04 طراحی مکانیکی خود را سازماندهی کنید
04-01 گردش کار ایجاد را ترسیم کنید
04-02 داده های مکانیکی خود را در نقشه ها ساختار دهید
04-03 با استفاده از ساختار یک نقشه مکانیکی ایجاد کنید
04-04 استفاده مجدد از داده های ساختار یافته
04-05 ویرایش داده های ساختار یافته

05 هندسه کلیدی خود را ایجاد کنید
05-01 ایجاد هندسه با استفاده از ابزارهای اصلی طراحی
05-02 Power Snaps را پیکربندی و فعال کنید
05-03 خطوط مرکزی و حفره ها را اضافه کنید
05-04 افزودن و استفاده از خطوط ساختمانی
05-05 طراحی با خطوط
05-06 سوراخ ها و شکاف ها را اضافه کنید
05-07 با استفاده از دستور BREAKATPOINT

06 دستکاری هندسه مکانیکی
06-01 با ابزارهای اصلی ویرایش کار کنید
06-02 از دستورات power استفاده کنید
06-03 ایجاد و ویرایش پوشه های مرتبط
06-04 ایجاد و ویرایش پوسته های مرتبط با ساختار

07 از مولدهای مکانیکی قطعات استفاده کنید
07-01 قسمتهای استاندارد را وارد کنید
07-02 قطعات استاندارد را یادداشت کنید
07-03 از پالت کتابخانه های محتوا استفاده کنید
07-04 طراحی زنجیر و کمربند
07-05 یک شفت را در یک مجموعه قرار دهید
07-06 وارد كردن فنرها در يك نقشه

08 ایجاد ورق های نقشه کشی مکانیکی
08-01 ایجاد نمای دید و جزئیات در طرح بندی
08-02 ایجاد برگه های طراحی در فضای مدل
08-03 از نمای حاشیه نویسی در ساختار استفاده کنید
08-04 بلوک ها و حاشیه های عنوان را وارد کنید
08-05 کار با ابرهای تجدید نظر شده

09 کار با ابعاد و حاشیه نویسی
09-01 حاشیه نویسی قطعات
09-02 ابعاد مختلف قدرت را اضافه کنید
09-03 چندین بعد را قرار دهید
09-04 ویرایش ابعاد
09-05 نمودارهای سوراخ و لیست های مناسب را اضافه کنید
09-06 ایجاد یک لیست بازبینی
09-07 با استفاده از لغو لایه متن

10 فهرست مواد ، لیست قطعات و بادکنک
10-01 ایجاد مرجع بخشی
10-02 صورتحساب مواد را ایجاد و ویرایش کنید
10-03 ایجاد و ویرایش صورتحساب مواد با ساختار

11 از محاسبات طراحی استفاده کنید
11-01 لحظه های اینرسی را محاسبه کنید
11-02 خط انحراف را محاسبه کنید
11-03 محاسبه قدرت شفت
11-04 تنش های FEA را محاسبه کنید

12 استفاده از داده های ترسیم موجود
12-01 محتوای مکانیکی را در DWG مکانیکی اتوکد نشان دهید
12-02 محتوای مکانیکی را در AutoCAD DWG نشان دهید
12-03 ایجاد نماهای مرتبط با مدل Inventor

13 گزینه مکانیکی (مدیر CAD)
13-01 ایجاد و تنظیم یک الگوی استاندارد پیش فرض
13-02 لایه ها و ویژگی های شی را پیکربندی کنید
13-03 تنظیم خصوصیات حاشیه نویسی
13-04 BOM ، لیست قطعات و بادکنک ها را پیکربندی کنید

14 ویژگی جدید در اتوکد مکانیک 2022
14-01 استفاده از ویژگی جدید Trace
14-02 با استفاده از دستور COUNT در AutoCAD Mechanical
14-03 استفاده از پنجره های طراحی شناور
14-04 طراحی فعلی خود را به اشتراک بگذارید

15 نتیجه گیری
15-01 مراحل بعدی

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Working with AutoCAD Mechanical
01-02 What you should know before watching this course
01-03 Using the exercise files
01-04 The new AutoCAD Mechanical 2022 interface
01-05 Prerequisite courses in the library

02 Explore the AutoCAD Mechanical User Interface
02-01 Explore the AutoCAD Mechanical user Interface
02-02 Use the AutoCAD Mechanical ribbon
02-03 The enhanced shortcut menu
02-04 The Mechanical Browser
02-05 Drafting Settings dialog box
02-06 Quick Access Toolbar (QAT)

03 Object Property and Layer Management
03-01 Property management
03-02 Automatic property management
03-03 Layer control and controlling the layer display
03-04 Use geometry on layers

04 Organize Your Mechanical Drawing
04-01 Draw creation workflows
04-02 Structure your mechanical data in drawings
04-03 Create a mechanical drawing using structure
04-04 Reuse structured data
04-05 Edit structured data

05 Create Your Key Geometry
05-01 Create geometry using the core design tools
05-02 Configure and activate Power Snaps
05-03 Add centerlines and holes
05-04 Add and use construction lines
05-05 Design with lines
05-06 Add holes and slots
05-07 Using the BREAKATPOINT command

06 Manipulate Mechanical Geometry
06-01 Work with basic editing tools
06-02 Use power commands
06-03 Create and edit associative hides
06-04 Create and edit associative hides with structure

07 Use Mechanical Part Generators
07-01 Insert standard parts
07-02 Notate standard parts
07-03 Use the Content Libraries palette
07-04 Design chains and belts
07-05 Place a shaft in an assembly
07-06 Insert springs into a drawing

08 Create Mechanical Drawing Sheets
08-01 Create viewports and details in layouts
08-02 Create drawing sheets in model space
08-03 Use annotation views in structure
08-04 Insert title blocks and borders
08-05 Working with revision clouds

09 Work with Dimensions and Annotation
09-01 Annotate parts
09-02 Add different power dimensions
09-03 Place multiple dimensions
09-04 Edit dimensions
09-05 Add hole charts and fits lists
09-06 Create a revision list
09-07 Using the text layer override

10 Bill of Materials, Parts Lists, and Balloons
10-01 Create part references
10-02 Create and edit a bill of materials
10-03 Create and edit a bill of materials with structure

11 Use Design Calculations
11-01 Calculate moments of inertia
11-02 Calculate the deflection line
11-03 Calculate shaft strength
11-04 Calculate FEA stresses

12 Leverage Existing Drawing Data
12-01 Demonstrate mechanical content in an AutoCAD Mechanical DWG
12-02 Demonstrate mechanical content in an AutoCAD DWG
12-03 Create views associated with an Inventor model

13 Mechanical Options (CAD Manager)
13-01 Create and settle a default standard template
13-02 Configure layers and object properties
13-03 Set annotation properties
13-04 Configure BOM, parts list, and balloons

14 New Features in AutoCAD Mechanical 2022
14-01 Using the new Trace feature
14-02 Using the COUNT command in AutoCAD Mechanical
14-03 Using floating drawing windows
14-04 Sharing your current drawing

15 Conclusion
15-01 Next steps

مدرس: Shaun Bryant - شان بریانت

تعداد دوره های آموزشی: 52

شان بریانت که دارای مدرک در زمینه های Autodesk Revit و AutoCAD و یک حرفه ایی در فروش و ساپورت و متخصص فنی و دارای مهارت مدیریت CAD است، در مجموع بیست و شش سال سابقه صنعتی و استفاده از AutoCAD و Revit دارد و در این مدت مجموعه مهارتهایی که در حین کار به عنوان مشاور، آموزگار، مدیر ، به دست آورده را نیز دارد. او پیش زمینه شغلی متنوعی دارد، از جمله 14 سال به عنوان مشاور و آموزگار CAD ، سه سال در فروش، پیش فروش ، و توسعه کسب و کار، و 9 سال تجربه صنعتی به عنوان مدیر/کاربر CAD دارد. شان عضو شراکتی موسسه یادگیری و اجرا (ALPI) و مدیر هیئت UGI است. او همچنین نویسنده بلاگ معروف reputable CAD است.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد