تخفیف ویژه: مسیرهای یادگیری با 40% تخفیف 

logo mix

آموزش جامع اتوکد الکتریکال 2021 (با زیرنویس فارسی AI)
AutoCAD Electrical 2021 Essential Training
از پرفروش‌های چند ماه اخیر
کد محصول: FL7547-806149
لیندا _ آموزش جامع اتوکد الکتریکال 2021 (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ AutoCAD Electrical 2021 Essential Training
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
73,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com -> Linkedin Learning
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2021-09-08
1400/6/17
مدرس
Shaun Bryant - شان بریانت
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
6ساعت و 1دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
102 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
887 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
15 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 178
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

با استفاده از مجموعه ابزار قدرتمند AutoCAD Electrical آشنا شوید که ابزارهای نقشه کشی خودکار برای طراحی سیم کشی ، مدار ، ماژول های PLC ، پانل ها و موارد دیگر را ارائه می دهد. رابط کاربری و روند ایجاد نقشه های الکتریکی دقیق و اندازه گیری شده را بررسی کنید. مربی Shaun Bryant نحوه طراحی نمودارهای سیم کشی ، قرار دادن اجزا و پایانه ها ، استفاده از نمادهای PLC در نمودارهای نردبان ، انجام سیم کشی نقطه به نقطه ، ایجاد نمادهای سفارشی ، افزودن حاشیه نویسی مانند بلوک های عنوان به نقاشی ها و اجرای گزارش ها را نشان می دهد. او همچنین نحوه تنظیم تنظیمات ، سفارشی کردن قالب های داخلی و استفاده از ابزارهای به روز رسانی نقشه را برای استفاده مجدد ، کپی ، صادرات و تأیید نقشه ها نشان می دهد.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[FARSI]

01 مقدمه
01-01 کار با اتوکد الکتریک
01-02 آنچه قبل از تماشای این دوره باید بدانید
01-03 استفاده از فایل های تمرینی
01-04 رابط جدید اتوکد الکتریک 2022
01-05 دوره های پیش نیاز در کتابخانه

02 رابط کاربری الکتریکی اتوکد را کاوش کنید
02-01 رابط کاربری اتوکد الکتریک را کاوش کنید
02-02 از روبان الکتریکی اتوکد استفاده کنید
02-03 منوی علامت گذاری راست کلیک کنید
02-04 مدیر پروژه اتوکد
02-05 کادر محاوره ای تنظیم تنظیمات
02-06 نوار ابزار دسترسی سریع (QAT)

03 مدیریت پرونده ها و پروژه ها
03-01 باز کردن پروژه ها
03-02 نقاشی های باز
03-03 از فایلهای قالب اتوکد الکتریکی (DWT) برای افزودن نقشه های جدید استفاده کنید
03-04 مدیریت مسیرهای پروژه و مسیرهای فایل در اتوکد الکتریک

04 در Drawing حرکت کنید
04-01 از زوم و پان استفاده کنید
04-02 از ماوس استفاده کنید
04-03 حرکت در نقشه های پروژه

05 کار در پروژه
05-01 دسترسی به پرونده ها و نقشه های پروژه
05-02 ایجاد یک طراحی الکتریکی جدید در یک پروژه
05-03 یک نقاشی معمولی به یک فایل پروژه اضافه کنید
05-04 مدیریت نقشه ها در پروژه ها با لیست طراحی پروژه

06 شماتیک: سیم ها و اجزای واحد
06-01 از نردبان در طراحی استفاده کنید
06-02 درج و ویرایش سیم ها
06-03 پله ها را به نردبان اضافه کنید
06-04 سیم سیم
06-05 پیکان های سیگنال منبع و مقصد
06-06 درج اجزا
06-07 اجزای والدین و فرزندان

07 شماتیک: چند سیم و مدار
07-01 از خطوط پیوند خط کشی شده استفاده کنید
07-02 نردبان 3 فاز
07-03 گفتگوی اتوبوس چند سیمه
07-04 از اجزای 3 فاز استفاده کنید
07-05 سیم کشی شماره 3 فاز
07-06 از نشانگرهای کابل استفاده کنید
07-07 مدارهای WBLOCK
07-08 با مدارهای ذخیره شده کار کنید
07-09 مدارهای ذخیره شده را به منوی نماد اضافه کنید
07-10 یک مدار را کپی و حرکت دهید
07-11 از کلیپ بورد مدار استفاده کنید
07-12 از Circuit Builder استفاده کنید

08 دستورات ویرایش الکتریکی اتوکد
08-01 ویرایش با منوی علامت گذاری
08-02 از فهرست وظایف پروژه استفاده کنید
08-03 از دستور SCOOT استفاده کنید
08-04 انتقال اجزاء
08-05 کپی اجزا
08-06 تراز کردن اجزاء
08-07 حذف اجزاء
08-08 از دستور Surfer (AESURF) استفاده کنید
08-09 از Copy Catalogment Assignment استفاده کنید
08-10 مقادیر نصب و کد مکان را کپی کنید
08-11 از دستورات ویرایش ویژگی استفاده کنید

09 کار با نقاشی های پانل
09-01 استفاده از Insert Footprint (منوی نماد)
09-02 استفاده از Insert Footprint (منوی شماتیک)
09-03 Insert Component (منوی سازنده)
09-04 ویرایش رد پای پانل
09-05 شماره اقلام را تعیین کرده و بادکنک ها را به پنل ها اضافه کنید

10 کار با پایانه ها
10-01 نمادهای پایانه را در نقشه ها وارد کنید
10-02 از پایانه های چند سطح استفاده کنید
10-03 پایانه های بلوز را وارد کنید
10-04 یک نمودار جامپر ایجاد کنید
10-05 از دستور DIN Rail استفاده کنید

11 از نمادهای PLC استفاده کنید
11-01 درج PLC (پارامتریک)
11-02 درج PLC (واحدهای کامل)
11-03 نقاط PLC I/O را وارد کنید
11-04 نمادهای PLC را تگ کنید
11-05 از صفحه گسترده برای عملکرد PLC I/O استفاده کنید

12 از سیم کشی نقطه به نقطه استفاده کنید
12-01 درج و ویرایش اتصالات
12-02 استفاده کنید و اسپلایس ها را وارد کنید
12-03 از چندین سیم استفاده و وارد کنید
12-04 سیم ها را خم کنید

13 ایجاد نمادهای سفارشی
13-01 نماد ساز
13-02 درج ویژگیهای استاندارد
13-03 درج ویژگیهای اتصال سیم
13-04 نماد جدید را ذخیره کنید
13-05 نماد جدید را وارد کنید
13-06 نمادهای جدید را به منوی نماد اضافه کنید

14 قفل عنوان اتوکد الکتریکی
14-01 به روز رسانی قفل های عنوان
14-02 راه اندازی قفل های عنوان AutoCAD Electrical
14-03 کار با ابرهای تجدید نظر شده

15 گزارش در AutoCAD Electrical
15-01 ذخیره در فایل های خارجی
15-02 گزارش ها را در مورد نقشه ها قرار دهید
15-03 پیکربندی قالب های گزارش
15-04 گزارش های خودکار را اجرا کنید
15-05 از فرمان Electrical Audit استفاده کنید

16 تنظیمات و الگوها
16-01 تنظیم ویژگی های پروژه
16-02 تنظیم ویژگی های طراحی
16-03 تنظیمات طراحی پانل را تنظیم کنید
16-04 یک فایل قالب تنظیم کنید

17 از Drawing Update Tools استفاده کنید
17-01 به روز رسانی و بازپخش پروژه ها
17-02 از ابزارهای فراگیر پروژه استفاده کنید
17-03 پروژه های طرح
17-04 صادرات پروژه ها به صفحات گسترده
17-05 یک پروژه را از صفحه گسترده به روز کنید
17-06 یک پروژه را کپی کنید
17-07 تعویض و به روز رسانی بلوک ها
17-08 علامت گذاری و بررسی نقشه ها

18 ویژگی جدید در اتوکد الکتریک 2022
18-01 با استفاده از ویژگی جدید Trace
18-02 با استفاده از فرمان COUNT در اتوکد الکتریکی
18-03 استفاده از پنجره های طراحی شناور
18-04 طراحی فعلی خود را به اشتراک بگذارید

19 نتیجه گیری
19-01 مراحل بعدی

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Working with AutoCAD Electrical
01-02 What you should know before watching this course
01-03 Using the exercise files
01-04 The new AutoCAD Electrical 2022 interface
01-05 Prerequisite courses in the library

02 Explore the AutoCAD Electrical User Interface
02-01 Explore the AutoCAD Electrical user interface
02-02 Use the AutoCAD Electrical ribbon
02-03 Right-click marking menu
02-04 The AutoCAD Project Manager
02-05 Drafting Settings dialog box
02-06 Quick Access Toolbar (QAT)

03 Manage Files and Projects
03-01 Open projects
03-02 Open drawings
03-03 Use AutoCAD Electrical template files (DWT) to add new drawings
03-04 Manage project paths and file paths in AutoCAD Electrical

04 Navigate in the Drawing
04-01 Use zoom and pan
04-02 Use the mouse
04-03 Navigate project drawings

05 Work in a Project
05-01 Access project files and drawings
05-02 Create a new electrical drawing in a project
05-03 Add a regular drawing to a project file
05-04 Manage drawings in projects with the project drawing list

06 Schematics: Single Wires and Components
06-01 Use ladders in a drawing
06-02 Insert and edit wires
06-03 Add rungs to ladders
06-04 Number wires
06-05 Source and destination signal arrows
06-06 Insert components
06-07 Parent and child components

07 Schematics: Multiwiring and Circuits
07-01 Use dashed link lines
07-02 3-phase ladders
07-03 Multiple Wire Bus dialog
07-04 Use 3-phase components
07-05 Number 3-phase wiring
07-06 Use cable markers
07-07 WBLOCK circuits
07-08 Work with saved circuits
07-09 Add saved circuits to the icon menu
07-10 Copy and move a circuit
07-11 Use the Circuit Clipboard
07-12 Use the Circuit Builder

08 AutoCAD Electrical Editing Commands
08-01 Edit with the marking menu
08-02 Use the Project Task List
08-03 Use the SCOOT command
08-04 Move components
08-05 Copy components
08-06 Align components
08-07 Delete components
08-08 Use the Surfer command (AESURF)
08-09 Use the Copy Catalog Assignment
08-10 Copy installation and location code values
08-11 Use the attribute editing commands

09 Work with Panel Drawings
09-01 Use Insert Footprint (Icon Menu)
09-02 Use Insert Footprint (Schematic Menu)
09-03 Insert Component (Manufacturer Menu)
09-04 Edit panel footprints
09-05 Assign item numbers and add balloons to panels

10 Work with Terminals
10-01 Insert terminal symbols into drawings
10-02 Use multiple-level terminals
10-03 Insert jumper terminals
10-04 Create a jumper chart
10-05 Use the DIN Rail command

11 Use PLC Symbols
11-01 Insert a PLC (parametric)
11-02 Insert a PLC (full units)
11-03 Insert PLC I/O points
11-04 Tag PLC symbols
11-05 Use the Spreadsheet to PLC I/O function

12 Use Point-to-Point Wiring
12-01 Insert and edit connectors
12-02 Use and insert splices
12-03 Use and insert multiple wires
12-04 Bend wires

13 Create Custom Symbols
13-01 The Symbol Builder
13-02 Insert standard attributes
13-03 Insert wire connection attributes
13-04 Save the new symbol
13-05 Insert the new symbol
13-06 Add new symbols to the Icon Menu

14 AutoCAD Electrical Titleblocks
14-01 Update titleblocks
14-02 Set up AutoCAD Electrical titleblocks
14-03 Working with revision clouds

15 Report in AutoCAD Electrical
15-01 Save to external files
15-02 Put reports on drawings
15-03 Configure report templates
15-04 Run automatic reports
15-05 Use the Electrical Audit command

16 Settings and Templates
16-01 Set project properties
16-02 Set drawing properties
16-03 Set the panel drawing configuration
16-04 Set up a template file

17 Use Drawing Update Tools
17-01 Update and retag projects
17-02 Use project-wide utilities
17-03 Plot projects
17-04 Export projects to spreadsheets
17-05 Update a project from a spreadsheet
17-06 Copy a project
17-07 Swap and update blocks
17-08 Mark and verify drawings

18 New Features in AutoCAD Electrical 2022
18-01 Using the new Trace feature
18-02 Using the COUNT command in AutoCAD Electrical
18-03 Using floating drawing windows
18-04 Sharing your current drawing

19 Conclusion
19-01 Next steps

مدرس: Shaun Bryant - شان بریانت

تعداد دوره های آموزشی: 52

شان بریانت که دارای مدرک در زمینه های Autodesk Revit و AutoCAD و یک حرفه ایی در فروش و ساپورت و متخصص فنی و دارای مهارت مدیریت CAD است، در مجموع بیست و شش سال سابقه صنعتی و استفاده از AutoCAD و Revit دارد و در این مدت مجموعه مهارتهایی که در حین کار به عنوان مشاور، آموزگار، مدیر ، به دست آورده را نیز دارد. او پیش زمینه شغلی متنوعی دارد، از جمله 14 سال به عنوان مشاور و آموزگار CAD ، سه سال در فروش، پیش فروش ، و توسعه کسب و کار، و 9 سال تجربه صنعتی به عنوان مدیر/کاربر CAD دارد. شان عضو شراکتی موسسه یادگیری و اجرا (ALPI) و مدیر هیئت UGI است. او همچنین نویسنده بلاگ معروف reputable CAD است.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد