تخفیف ویژه:  مسیرهای یادگیری با 40% تخفیف 

logo mix

آموزش اتوکد: نقشه های ساختمانی (با زیرنویس فارسی AI)
AutoCAD: Construction Drawings
از پرفروش‌های چند ماه اخیر
کد محصول: FL7696-2426610
لیندا _ آموزش اتوکد: نقشه های ساختمانی (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ AutoCAD: Construction Drawings
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
61,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com -> Linkedin Learning
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2021-11-01
1400/8/10
مدرس
Shaun Bryant - شان بریانت
سطح آموزش
متوسط
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
4ساعت و 32دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
61 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
667 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
11 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 246
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

اتوکد یک پیشرو جهانی در طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) است و کاربران در سراسر جهان از این نرم افزار قدرتمند برای برقراری ارتباط با هدف طراحی خود در رشته های مختلف استفاده می کنند. در این دوره آموزشی، استاد Shaun Bryant شما را با نحوه کار با اتوکد آشنا می‌کند تا نقشه‌های ساخت و ساز ایجاد کنید که دقیقاً هدف طراحی شما را بیان می‌کند. او توضیح می‌دهد که چگونه از ابزارها و ویژگی‌های داخل اتوکد برای توسعه نقشه‌هایی که به وضوح اندازه اشیایی را که می‌خواهید بسازید، در اندازه‌های ترسیم متریک و اندازه‌های طراحی امپریال بیان می‌کنند، استفاده کنید. او نحوه توسعه یک بلوک عنوان، تنظیم ویژگی ها، راه اندازی لایه ها بر اساس استانداردهای صنعتی و کار با سیستم های مختصات را پوشش می دهد. او همچنین به شما نشان می‌دهد که چگونه پلان‌ها و ارتفاعات را توسعه دهید، بخش‌ها و نماهای جزئیات را ایجاد کنید، و پورت‌های دید را تنظیم کنید. او به چگونگی ایجاد طرح‌بندی استاندارد می‌پردازد، سپس دستورالعمل‌های دقیق چاپ و انتشار را به پایان می‌رساند.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[FARSI]

01 مقدمه
01-01 نقشه های ساختمانی: استاندارد صنعتی
01-02 آنچه باید قبل از تماشای این دوره بدانید
01-03 استفاده از فایل های تمرین
01-04 رابط جدید اتوکد 2022

02 چرا نقشه های ساختمانی؟
02-01 برقراری ارتباط با هدف طراحی شما
02-02 نقشه های ساختمانی معمولی

03 طراحی اندازه ها در اتوکد
03-01 اندازه های طراحی متریک: انگلستان و اروپا
03-02 اندازه های نقاشی امپریال: ایالات متحده آمریکا
03-03 تصمیم گیری در مورد اندازه نقاشی مناسب
03-04 مدیر تنظیم صفحه
03-05 استفاده از تنظیمات صفحه برای حفظ استانداردهای طراحی

04 بلوک‌ها و ویژگی‌های عنوان
04-01 ایجاد یک بلوک عنوان مناسب
04-02 راه اندازی لایه های سمت راست در بلوک عنوان
04-03 تنظیم ویژگی ها در بلوک عنوان
04-04 ذخیره بلوک عنوان به عنوان بلوک اتوکد
04-05 ایجاد تنظیمات صفحه مناسب در Page Setup Manager
04-06 ذخیره یک بلوک عنوان به عنوان یک طراحی (DWG) یا یک الگو (DWT)

05 لایه های خود را بر اساس استانداردهای صنعتی تنظیم کنید
05-01 استانداردهای مختلف صنعتی برای لایه ها در اتوکد
05-02 کار با Layer Properties Manager
05-03 تنظیم لایه ها به حد مطلوب
05-04 راه اندازی لایه هایی که نباید رسم شوند
05-05 لایه Defpoints هنگام حاشیه نویسی

06 کار با سیستم های مختصات
06-01 مختصات دکارتی در اتوکد
06-02 سیستم مختصات جهانی (WCS)
06-03 سیستم مختصات کاربر (UCS)
06-04 با استفاده از مبدا UCS
06-05 راه اندازی UCS با نام
06-06 تغییر درگاه دید با UCS
06-07 استفاده از نماهای از پیش تعیین شده با ViewCube

07 ایجاد طرح ها و ارتفاعات
07-01 تنظیم واحدها و محدودیت های خود
07-02 اطمینان از صحیح بودن UCS
07-03 استفاده از UCS با نام در صورت نیاز
07-04 تهیه نقشه سقف در تب Model
07-05 در حال توسعه ارتفاعات در تب Model
07-06 تنظیم نماهای نامگذاری شده برای پیمایش آسان

08 ایجاد بخش ها
08-01 توسعه نشانگرهای بخش در تب Model
08-02 در حال توسعه بخش ها در تب Model
08-03 تنظیم نماهای نامگذاری شده برای پیمایش آسان
08-04 استفاده از ابزارهای بخش سه بعدی: بهانه ای عالی برای ورود به سه بعدی

09 ایجاد نمای جزئیات
09-01 توسعه نماهای جزئیات در تب Model
09-02 استفاده از چند رهبر و رهبران سریع به عنوان نشانگر جزئیات
09-03 افزودن نشانگرهای جزئیات به پلان ها، ارتفاعات و مقاطع
09-04 جدول بندی جزئیات در یک جدول اتوکد
09-05 شرح جزئیات
09-06 استفاده از یک شات سه بعدی: بهانه دیگری برای ورود به سه بعدی

10 تنظیم Viewports و Scales
10-01 بررسی تنظیمات لایه viewport
10-02 ترسیم درگاه های دید در تب Layout
10-03 تنظیم نماها در ویوپورت ها
10-04 مقیاس دادن درگاه های نمایش با لیست مقیاس
10-05 استفاده از مقیاس بندی حاشیه ای

11 ایجاد طرح بندی استاندارد
11-01 تنظیم اندازه برگه ها و برگه های طرح
11-02 راه اندازی تنظیمات صفحه برای طرح بندی های خود
11-03 نادیده گرفتن تنظیمات صفحه در طرح‌بندی‌های شما

12 راه اندازی برای چاپ و انتشار
12-01 چاپ طرح بندی های فردی
12-02 انتشار و توطئه دسته ای
12-03 چاپ بر روی یک فایل DWF
12-04 استفاده از Autodesk Design Review
12-05 کار با مدیر مجموعه نشانه گذاری
12-06 استفاده از پالت Shared Views
12-07 به اشتراک گذاری طرح ها در برنامه وب اتوکد

13 نتیجه گیری
13-01 مراحل بعدی

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Construction drawings: The industry standard
01-02 What you should know before watching this course
01-03 Using the exercise files
01-04 The new AutoCAD 2022 interface

02 Why Construction Drawings?
02-01 Communicating your design intent
02-02 Typical construction drawings

03 Drawing Sizes in AutoCAD
03-01 Metric drawing sizes: UK and Europe
03-02 Imperial drawing sizes: USA
03-03 Deciding on the appropriate drawing size
03-04 The Page Setup Manager
03-05 Using page setups to maintain drawing standards

04 Title Blocks and Attributes
04-01 Developing a suitable title block
04-02 Setting up the right layers on the title block
04-03 Setting up attributes on the title block
04-04 Saving the title block as an AutoCAD block
04-05 Creating an appropriate page setup in Page Setup Manager
04-06 Saving a title block as a drawing (DWG) or a template (DWT)

05 Setting Up Your Layers to Industry Standards
05-01 Various industry standards for layers in AutoCAD
05-02 Working with the Layer Properties Manager
05-03 Setting layers to an optimum
05-04 Setting up layers that should not be plotted
05-05 The Defpoints layer when annotating

06 Working with Coordinate Systems
06-01 Cartesian coordinates in AutoCAD
06-02 The World Coordinate System (WCS)
06-03 The User Coordinate System (UCS)
06-04 Using the UCS origin
06-05 Setting up a named UCS
06-06 Modifying a viewport with a UCS
06-07 Using preset views with the ViewCube

07 Creating Plans and Elevations
07-01 Setting up your units and your limits
07-02 Making sure the UCS is correct
07-03 Using a named UCS where needed
07-04 Developing a roof plan in the Model tab
07-05 Developing elevations in the Model tab
07-06 Setting up named views for easy navigation

08 Creating Sections
08-01 Developing section markers in the Model tab
08-02 Developing sections in the Model tab
08-03 Setting up named views for easy navigation
08-04 Using 3D section tools: A perfect excuse to get into 3D

09 Creating Detail Views
09-01 Developing detail views in the Model tab
09-02 Using multileaders and quick leaders as detail markers
09-03 Adding detail markers to plans, elevations, and sections
09-04 Tabulating details in an AutoCAD table
09-05 Annotating details
09-06 Using a 3D flatshot: Another excuse to get into 3D

10 Setting Up Viewports and Scales
10-01 Checking the viewports layer settings
10-02 Drawing viewports in the Layout tab
10-03 Setting up the views in the viewports
10-04 Scaling the viewports with the scale list
10-05 Using annotative scaling

11 Creating Standard Layouts
11-01 Setting up sheet sizes and layout tabs
11-02 Setting up Page Setups for your layouts
11-03 Overriding Page Setups in your layouts

12 Setting Up for Printing and Publishing
12-01 Printing individual layouts
12-02 Publishing and batch plotting
12-03 Printing out to a DWF file
12-04 Using Autodesk Design Review
12-05 Working with the Markup Set Manager
12-06 Using the Shared Views palette
12-07 Sharing designs to the AutoCAD web app

13 Conclusion
13-01 Next steps

مدرس: Shaun Bryant - شان بریانت

تعداد دوره های آموزشی: 53

شان بریانت که دارای مدرک در زمینه های Autodesk Revit و AutoCAD و یک حرفه ایی در فروش و ساپورت و متخصص فنی و دارای مهارت مدیریت CAD است، در مجموع بیست و شش سال سابقه صنعتی و استفاده از AutoCAD و Revit دارد و در این مدت مجموعه مهارتهایی که در حین کار به عنوان مشاور، آموزگار، مدیر ، به دست آورده را نیز دارد. او پیش زمینه شغلی متنوعی دارد، از جمله 14 سال به عنوان مشاور و آموزگار CAD ، سه سال در فروش، پیش فروش ، و توسعه کسب و کار، و 9 سال تجربه صنعتی به عنوان مدیر/کاربر CAD دارد. شان عضو شراکتی موسسه یادگیری و اجرا (ALPI) و مدیر هیئت UGI است. او همچنین نویسنده بلاگ معروف reputable CAD است.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد