تخفیف ویژه:  مسیرهای یادگیری با 40% تخفیف 

logo mix

آموزش اکسل: آموزش عمیق PivotTables (با زیرنویس فارسی AI)
Excel: PivotTables in Depth
جدید ( 21 روز قبل)
از پرفروش‌های چند ماه اخیر
کد محصول: FL7779-3011151
لیندا _ آموزش اکسل: آموزش عمیق PivotTables (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Excel: PivotTables in Depth
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
54,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com -> Linkedin Learning
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2021-11-17
1400/8/26
جدید ( 21 روز قبل)
مدرس
Curt Frye - کرت فرای
سطح آموزش
متوسط
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
3ساعت و 50دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
62 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
625 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
10 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 112
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

بسیاری از کاربران اکسل مطمئن نیستند که چگونه از PivotTables استفاده کنند. در این دوره آموزشی، Curt Frye مربی قدرتمند اکسل به شما نشان می دهد که چگونه می توانید پیچیدگی جدول های محوری را در حالی که از قدرت آنها استفاده می کنید، پیمایش کنید. او نحوه ساخت PivotTables از یک یا چند منبع داده، Pivot و پیکربندی PivotTable، تعریف طرح‌بندی PivotTable پیش‌فرض و موارد دیگر را توضیح می‌دهد. او راه‌هایی را برای خلاصه کردن داده‌های شما، اضافه کردن فیلدهای محاسبه‌شده، فیلتر کردن نتایج و قالب‌بندی طرح‌بندی‌تان برای خوانایی‌تر کردن آن‌ها نشان می‌دهد. نحوه مرتب کردن و فیلتر کردن داده‌های PivotTable، قالب‌بندی PivotTable و اعمال فرمت‌های شرطی را توضیح میدهد. به علاوه، او به نحوه ایجاد PivotCharts برای تجسم داده‌های شما، بهبود PivotTables با ماکروها و استفاده از ویژگی Data Model برای ساختن PivotTable از جداول مرتبط می‌پردازد.
توجه: این دوره در Microsoft 365 ثبت شده است. با این حال، هر کسی که از نسخه مستقل اخیر اکسل (Excel 2021، 2019، یا 2016) استفاده می کند، باید بتواند محتوای دوره را دنبال کند.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[FARSI]

01 مقدمه
01-01 قدرت Excel PivotTables را اعمال کنید
01-02 آنچه باید قبل از شروع بدانید
01-03 تغییر رابط اکسل

02 ایجاد و چرخاندن PivotTables
02-01 مقدمه ای بر PivotTables
02-02 داده ها را برای استفاده در PivotTable قالب بندی کنید
02-03 یک PivotTable ایجاد کنید
02-04 Pivot Table
02-05 یک PivotTable را پیکربندی کنید
02-06 به یک منبع داده خارجی متصل شوید
02-07 داده ها را از منابع متعدد ادغام کنید
02-08 PivotTables را مدیریت کنید
02-09 یک طرح بندی پیش فرض PivotTable را تعریف کنید

03 خلاصه کردن داده های جدول محوری
03-01 جمع های فرعی و کل کل را مدیریت کنید
03-02 عملیات خلاصه فیلد داده را تغییر دهید
03-03 بیش از یک فیلد داده را خلاصه کنید
03-04 تاریخ ها را در جدول محوری مدیریت کنید
03-05 یک فیلد محاسبه شده ایجاد کنید
03-06 از داده های PivotTable در فرمول استفاده کنید
03-07 به داده های اساسی دقت کنید

04 مرتب سازی و فیلتر کردن داده های PivotTable
04-01 مرتب سازی داده های PivotTable
04-02 یک ترتیب مرتب سازی سفارشی ایجاد کنید
04-03 یک قسمت PivotTable را با انتخاب فیلتر کنید
04-04 یک PivotTable را بر اساس قانون فیلتر کنید
04-05 یک PivotTable را با استفاده از فیلتر جستجو فیلتر کنید
04-06 یک PivotTable را با استفاده از اسلایسرها فیلتر کنید
04-07 برش های قالب
04-08 یک PivotTable را با فیلدهای فیلتر گزارش فیلتر کنید
04-09 فیلترهای PivotTable را پاک و مجدداً اعمال کنید
04-10 یک PivotTable را با استفاده از Timeline فیلتر کنید

05 قالب بندی PivotTables
05-01 یک سبک PivotTable را اعمال کنید
05-02 یک سبک PivotTable ایجاد کنید
05-03 طرح بندی PivotTable را تغییر دهید
05-04 قالب شماره فیلد داده را تغییر دهید

06 اعمال قالب های شرطی در PivotTables
06-01 سلول ها را با اعمال یک قانون برجسته کنید
06-02 مقادیر بالا یا پایین را در یک PivotTable برجسته کنید
06-03 سلول ها را با استفاده از نوارهای داده قالب بندی کنید
06-04 سلول ها را با استفاده از مقیاس های رنگی قالب بندی کنید
06-05 سلول ها را با استفاده از مجموعه نمادها قالب بندی کنید
06-06 یک قانون قالب بندی مشروط را ویرایش کنید
06-07 نحوه اعمال قوانین متعدد را کنترل کنید
06-08 یک قانون قالب بندی شرطی را حذف کنید

07 ایجاد و قالب بندی PivotCharts
07-01 یک PivotChart ایجاد کنید
07-02 چرخش یک نمودار محوری
07-03 یک PivotChart را فیلتر کنید
07-04 یک PivotChart را قالب بندی کنید
07-05 چیدمان PivotChart را تغییر دهید
07-06 نوع نمودار PivotChart را تغییر دهید
07-07 یک خط روند به نمودار محوری اضافه کنید

08 چاپ PivotTables
08-01 یک PivotTable را چاپ کنید
08-02 گزینه های چاپ PivotTable را تنظیم کنید
08-03 هر مورد را در صفحه خود چاپ کنید
08-04 یک نمودار محوری چاپ کنید

09 دستکاری PivotTables
09-01 یک ماکرو Excel را ضبط و بررسی کنید
09-02 یک ماکرو اکسل را اجرا کنید
09-03 یک کیت ارائه ساده PivotTable ایجاد کنید
09-04 PivotTables را با استفاده از میانبرهای صفحه کلید تغییر دهید

10 فعال کردن و اضافه کردن جداول به مدل داده
10-01 روابط بین جداول ایجاد کنید
10-02 یک PivotTable با استفاده از مدل داده ایجاد کنید
10-03 روابط جدول را ویرایش کنید
10-04 روابط جدول را غیرفعال و حذف کنید
10-05 مجموعه ها را با استفاده از مدل داده تعریف کنید

11 نتیجه گیری
11-01 منابع اضافی

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Apply the power of Excel PivotTables
01-02 What you should know before starting
01-03 The changing Excel interface

02 Creating and Pivoting PivotTables
02-01 Introduction to PivotTables
02-02 Format data for use in a PivotTable
02-03 Create a PivotTable
02-04 Pivot a PivotTable
02-05 Configure a PivotTable
02-06 Connect to an external data source
02-07 Consolidate data from multiple sources
02-08 Manage PivotTables
02-09 Define a default PivotTable layout

03 Summarizing PivotTable Data
03-01 Manage subtotals and grand totals
03-02 Change the data field summary operation
03-03 Summarize more than one data field
03-04 Manage dates in a PivotTable
03-05 Create a calculated field
03-06 Use PivotTable data in a formula
03-07 Drill down to the underlying data

04 Sorting and Filtering PivotTable Data
04-01 Sort PivotTable data
04-02 Create a custom sort order
04-03 Filter a PivotTable field by selection
04-04 Filter a PivotTable by rule
04-05 Filter a PivotTable using a search filter
04-06 Filter a PivotTable using slicers
04-07 Format slicers
04-08 Filter a PivotTable with report filter fields
04-09 Clear and reapply PivotTable filters
04-10 Filter a PivotTable using a Timeline

05 Formatting PivotTables
05-01 Apply a PivotTable style
05-02 Create a PivotTable style
05-03 Change the PivotTable layout
05-04 Change the data field number format

06 Applying Conditional Formats to PivotTables
06-01 Highlight cells by applying a rule
06-02 Highlight the top or bottom values in a PivotTable
06-03 Format cells using data bars
06-04 Format cells using color scales
06-05 Format cells using icon sets
06-06 Edit a conditional formatting rule
06-07 Control how multiple rules are applied
06-08 Delete a conditional formatting rule

07 Creating and Formatting PivotCharts
07-01 Create a PivotChart
07-02 Pivot a PivotChart
07-03 Filter a PivotChart
07-04 Format a PivotChart
07-05 Change a PivotChart’s layout
07-06 Change a PivotChart’s chart type
07-07 Add a trendline to a PivotChart

08 Printing PivotTables
08-01 Print a PivotTable
08-02 Set PivotTable print options
08-03 Print each item on its own page
08-04 Print a PivotChart

09 Manipulating PivotTables
09-01 Record and review an Excel macro
09-02 Run an Excel macro
09-03 Create a simple PivotTable presentation kit
09-04 Change PivotTables using keyboard shortcuts

10 Enabling and Adding Tables to the Data Model
10-01 Create relationships between tables
10-02 Create a PivotTable using the data model
10-03 Edit table relationships
10-04 Deactivate and delete table relationships
10-05 Define sets using the Data Model

11 Conclusion
11-01 Additional resources

مدرس: Curt Frye - کرت فرای

تعداد دوره های آموزشی: 36

کُرت فرای یک نویسنده و مشاور مستقل است که در زمینه Microsoft Excel تخصص دارد. او نویسنده بیش از 40 عنوان کتاب و کورس های آموزشی آنلاین، از جمله گام به گام Micorsoft Excel 2010 (میکروسافت press)، راهنمای جیبی (Excel 2007 (O'reilly media، و بیش از 12 کورس آموزشی برای Lynda.com است. وی همچنین یک سخنران مهم است که عناوین دقیقی از Excel به عنوان یک ابزار تحلیل هوشمندانه بیزنس و رویکرد ™Improspective اش به ارتباطات در بیزنس فراهم می کند.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد