%40 تخفیف  برای خرید  مسیرهای یادگیری

logo mix

آموزش اتوکد: مجموعه ابزار الکتریکال (با زیرنویس فارسی AI)
AutoCAD: Electrical Toolset
کد محصول: FL8371-2457002
لیندا _ آموزش اتوکد: مجموعه ابزار الکتریکال (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ AutoCAD: Electrical Toolset
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
135,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com (Linkedin Learning)
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
مدرس
Shaun Bryant - شان بریانت
تاریخ انتشار
1401/4/8
2022-06-29
سطح آموزش
متوسط
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
7ساعت و 34دقیقه
تعداد ویدیو‌ها
99 ویدیو
حجم فایل‌ها
1140 مگابایت (دانلود با تعرفه نیم بها)
زمان تقریبی دانلود فایل‌ها
19 دقیقه (با سرعت اینترنت 1 مگابایت در ثانیه)
تعداد بازدید : 2093
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

با استفاده از مجموعه ابزار قدرتمند AutoCAD Electrical آشنا شوید که ابزارهای طراحی خودکار برای طراحی سیم کشی، مدار، ماژول های PLC، پانل ها و موارد دیگر را ارائه می دهد. رابط کاربری و فرآیند ایجاد نقشه ها و شماتیک های الکتریکی دقیق و اندازه گیری شده را کاوش کنید. مربی Shaun Bryant نحوه طراحی نمودارهای سیم کشی، درج اجزا و پایانه ها، استفاده از نمادهای PLC در نمودارهای نردبانی، انجام سیم کشی نقطه به نقطه، ایجاد نمادهای سفارشی، اضافه کردن حاشیه نویسی مانند بلوک های عنوان به نقشه ها و اجرای گزارش ها را نشان می دهد. او همچنین نحوه تنظیم تنظیمات، سفارشی کردن قالب‌های داخلی و استفاده از ابزارهای به‌روزرسانی طراحی برای استفاده مجدد، کپی، صادرات و تأیید نقشه‌ها را نشان می‌دهد.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[FARSI]

01 مقدمه
01-01 کار با مجموعه ابزار الکتریکی اتوکد
01-02 آنچه باید قبل از تماشای این دوره بدانید
01-03 استفاده از فایل های تمرین
01-04 دروس پیش نیاز در کتابخانه
01-05 رابط AutoCAD Electrical 2023

02 کاوش در رابط کاربری
02-01 با استفاده از نوار و منوی علامت گذاری کلیک راست کنید
02-02 مدیر پروژه
02-03 کادر گفتگوی تنظیمات پیش نویس
02-04 نوار ابزار دسترسی سریع (QAT)

03 مدیریت فایل ها و پروژه ها
03-01 افتتاح پروژه ها
03-02 نقشه های افتتاحیه
03-03 استفاده از فایل های قالب اتوکد الکتریکی برای افزودن نقشه های جدید
03-04 مدیریت مسیرهای پروژه و مسیرهای فایل در اتوکد برق

04 پیمایش در نقشه
04-01 استفاده از زوم و حرکت
04-02 با استفاده از تنظیمات کلیک راست ماوس
04-03 پیمایش و گشت و گذار در نقشه های پروژه

05 کار در یک پروژه
05-01 دسترسی به فایل ها و نقشه های پروژه
05-02 ایجاد یک نقشه الکتریکی جدید در یک پروژه
05-03 افزودن نقشه های جدید به فایل پروژه
05-04 مدیریت نقشه ها در پروژه ها با لیست ترسیم پروژه

06 شماتیک: سیم ها و اجزای منفرد
06-01 استفاده از نردبان در نقاشی
06-02 افزودن پله به نردبان
06-03 درج و ویرایش سیم
06-04 سیم های شماره گذاری
06-05 فلش های سیگنال منبع و مقصد
06-06 درج اجزا
06-07 اجزای والد و فرزند

07 شماتیک: چند سیم کشی و مدار
07-01 با استفاده از خطوط پیوند چین خورده
07-02 نردبان سه فاز
07-03 گفتگوی گذرگاه سیمی چندگانه
07-04 استفاده از قطعات سه فاز
07-05 شماره گذاری سیم کشی سه فاز
07-06 استفاده از نشانگرهای کابل
07-07 مدارهای WBlocking
07-08 کار با مدارهای ذخیره شده
07-09 افزودن مدارهای ذخیره شده به منوی نماد
07-10 کپی و جابجایی مدار
07-11 استفاده از کلیپ بورد مدار
07-12 با استفاده از Circuit Builder

08 دستورات ویرایش الکتریکی اتوکد
08-01 ویرایش با منوی علامت گذاری
08-02 استفاده از لیست وظایف پروژه
08-03 بررسی و تراز کردن اجزا
08-04 اجزای متحرک
08-05 کپی کردن اجزا
08-06 حذف اجزا
08-07 با استفاده از دستور Surfer (AESURF)
08-08 با استفاده از تکلیف کپی کاتالوگ
08-09 کپی کردن مقادیر کد نصب و مکان
08-10 با استفاده از دستورات ویرایش ویژگی

09 کار با نقشه های پانل
09-01 استفاده از Insert Footprint: منوی نماد
09-02 استفاده از Insert Footprint: منوی شماتیک
09-03 درج جزء: منوی سازنده
09-04 ویرایش ردپاها
09-05 اختصاص شماره اقلام و افزودن بادکنک به پانل ها

10 کار با ترمینال ها
10-01 درج نمادهای پایانه در نقشه ها
10-02 استفاده از پایانه های چند سطحی
10-03 قرار دادن پایانه های جامپر
10-04 ایجاد نمودار جامپر
10-05 با استفاده از دستور DIN Rail

11 با استفاده از نمادهای PLC
11-01 درج PLC: پارامتریک
11-02 قرار دادن PLC: واحدهای کامل
11-03 قرار دادن نقاط ورودی/خروجی PLC
11-04 برچسب گذاری نمادهای PLC
11-05 استفاده از عملکرد صفحه گسترده به PLC I/O

12 استفاده از سیم کشی نقطه به نقطه
12-01 درج و ویرایش کانکتورها
12-02 استفاده و درج اسپلایس
12-03 استفاده و قرار دادن چند سیم
12-04 سیم های خمشی

13 ایجاد نمادهای سفارشی
13-01 نماد ساز
13-02 درج ویژگی های استاندارد
13-03 درج ویژگی های اتصال سیم
13-04 ذخیره نماد جدید
13-05 درج نماد جدید
13-06 افزودن نمادهای جدید به منوی نماد

14 بلوک عنوان الکتریکی اتوکد
14-01 به روز رسانی بلوک های عنوان
14-02 راه اندازی بلوک های عنوان الکتریکی اتوکد
14-03 کار با ابرهای تجدید نظر

15 گزارش در اتوکد برق
15-01 ذخیره در فایل های خارجی
15-02 قرار دادن گزارش روی نقشه ها
15-03 پیکربندی الگوهای گزارش
15-04 اجرای گزارشات خودکار
15-05 با استفاده از فرمان Electrical Audit

16 تنظیمات و الگوها
16-01 تنظیم خصوصیات پروژه
16-02 تنظیم ویژگی های طراحی
16-03 تنظیم پیکربندی طراحی پانل
16-04 راه اندازی یک فایل الگو

17 استفاده از ابزارهای به‌روزرسانی طراحی
17-01 به روز رسانی و برچسب گذاری مجدد پروژه ها
17-02 استفاده از ابزارهای سراسر پروژه
17-03 نقشه کشی پروژه ها
17-04 صادرات پروژه ها به صفحات گسترده
17-05 به روز رسانی یک پروژه از صفحه گسترده
17-06 کپی کردن یک پروژه
17-07 تعویض و به روز رسانی بلوک ها
17-08 علامت گذاری و تأیید نقشه ها

18 ویژگی جدید در مجموعه ابزار الکتریکی اتوکد
18-01 با استفاده از قابلیت جدید Trace
18-02 با استفاده از دستور COUNT در اتوکد الکتریکال
18-03 استفاده از پنجره های طراحی شناور
18-04 به اشتراک گذاری نقاشی فعلی خود

19 نتیجه گیری
19-01 مراحل بعدی

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Working with the AutoCAD Electrical Toolset
01-02 What you should know before watching this course
01-03 Using the exercise files
01-04 Prerequisite courses in the library
01-05 The AutoCAD Electrical 2023 interface

02 Exploring the User Interface
02-01 Using the ribbon and the right-click marking menu
02-02 The Project Manager
02-03 Drafting Settings dialog box
02-04 Quick Access Toolbar (QAT)

03 Managing Files and Projects
03-01 Opening projects
03-02 Opening drawings
03-03 Using AutoCAD Electrical template files to add new drawings
03-04 Managing project paths and file paths in AutoCAD Electrical

04 Navigating in the Drawing
04-01 Using zoom and pan
04-02 Using the mouse right-click settings
04-03 Navigating and surfing project drawings

05 Working in a Project
05-01 Accessing project files and drawings
05-02 Creating a new electrical drawing in a project
05-03 Adding new drawings to a project file
05-04 Managing drawings in projects with the project drawing list

06 Schematics: Single Wires and Components
06-01 Using ladders in a drawing
06-02 Adding rungs to ladders
06-03 Inserting and editing wires
06-04 Numbering wires
06-05 Source and destination signal arrows
06-06 Inserting components
06-07 Parent and child components

07 Schematics: Multiwiring and Circuits
07-01 Using dashed link lines
07-02 Three-phase ladders
07-03 Multiple Wire Bus dialog
07-04 Using three-phase components
07-05 Numbering three-phase wiring
07-06 Using cable markers
07-07 WBlocking circuits
07-08 Working with saved circuits
07-09 Adding saved circuits to the icon menu
07-10 Copying and moving a circuit
07-11 Using the Circuit Clipboard
07-12 Using the Circuit Builder

08 AutoCAD Electrical Editing Commands
08-01 Editing with the marking menu
08-02 Using the project task list
08-03 Scooting and aligning components
08-04 Moving components
08-05 Copying components
08-06 Deleting components
08-07 Using the Surfer command (AESURF)
08-08 Using the Copy Catalog assignment
08-09 Copying installation and location code values
08-10 Using the attribute editing commands

09 Working with Panel Drawings
09-01 Using Insert Footprint: Icon Menu
09-02 Using Insert Footprint: Schematic Menu
09-03 Insert Component: Manufacturer Menu
09-04 Editing footprints
09-05 Assigning item numbers and adding balloons to panels

10 Working with Terminals
10-01 Inserting terminal symbols into drawings
10-02 Using multiple level terminals
10-03 Inserting jumper terminals
10-04 Creating a jumper chart
10-05 Using the DIN Rail command

11 Using PLC Symbols
11-01 Inserting a PLC: Parametric
11-02 Inserting a PLC: Full Units
11-03 Inserting PLC I/O points
11-04 Tagging PLC symbols
11-05 Using the Spreadsheet to PLC I/O function

12 Using Point-to-Point Wiring
12-01 Inserting and editing connectors
12-02 Using and inserting splices
12-03 Using and inserting multiple wires
12-04 Bending wires

13 Creating Custom Symbols
13-01 The Symbol Builder
13-02 Inserting standard attributes
13-03 Inserting wire connection attributes
13-04 Saving the new symbol
13-05 Inserting the new symbol
13-06 Adding new symbols to the Icon Menu

14 AutoCAD Electrical Title Blocks
14-01 Updating title blocks
14-02 Setting up AutoCAD Electrical title blocks
14-03 Working with revision clouds

15 Reporting in AutoCAD Electrical
15-01 Saving to external files
15-02 Putting reports on drawings
15-03 Configuring report templates
15-04 Running automatic reports
15-05 Using the Electrical Audit command

16 Settings and Templates
16-01 Setting project properties
16-02 Setting drawing properties
16-03 Setting the panel drawing configuration
16-04 Setting up a template file

17 Using Drawing Update Tools
17-01 Updating and retagging projects
17-02 Using project-wide utilities
17-03 Plotting projects
17-04 Exporting projects to spreadsheets
17-05 Updating a project from a spreadsheet
17-06 Copying a project
17-07 Swapping and updating Blocks
17-08 Marking and verifying drawings

18 New Features in the AutoCAD Electrical Toolset
18-01 Using the new Trace functionality
18-02 Using the COUNT command in AutoCAD Electrical
18-03 Using floating drawing windows
18-04 Sharing your current drawing

19 Conclusion
19-01 Next steps

مدرس: Shaun Bryant - شان بریانت

تعداد دوره های آموزشی: 61

شان بریانت که دارای مدرک در زمینه های Autodesk Revit و AutoCAD و یک حرفه ایی در فروش و ساپورت و متخصص فنی و دارای مهارت مدیریت CAD است، در مجموع بیست و شش سال سابقه صنعتی و استفاده از AutoCAD و Revit دارد و در این مدت مجموعه مهارتهایی که در حین کار به عنوان مشاور، آموزگار، مدیر ، به دست آورده را نیز دارد. او پیش زمینه شغلی متنوعی دارد، از جمله 14 سال به عنوان مشاور و آموزگار CAD ، سه سال در فروش، پیش فروش ، و توسعه کسب و کار، و 9 سال تجربه صنعتی به عنوان مدیر/کاربر CAD دارد. شان عضو شراکتی موسسه یادگیری و اجرا (ALPI) و مدیر هیئت UGI است. او همچنین نویسنده بلاگ معروف reputable CAD است.

جدیدترین آموزشهای مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد
logo-samandehi
فارسی کلاس