%40 تخفیف  برای خرید  مسیرهای یادگیری

logo mix

آموزش جامع پریمیر پرو 2022 (با زیرنویس فارسی AI)
Premiere Pro 2022 Essential Training
کد محصول: FL8466-2887138
لیندا _ آموزش جامع پریمیر پرو 2022 (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Premiere Pro 2022 Essential Training
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
120,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com (Linkedin Learning)
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
مدرس
Ashley Kennedy - اشلی کندی
تاریخ انتشار
1401/5/7
2022-07-29
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
6ساعت و 23دقیقه
تعداد ویدیو‌ها
71 ویدیو
حجم فایل‌ها
14220 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل‌ها
237 دقیقه (با سرعت اینترنت 1 مگابایت در ثانیه)
تعداد بازدید : 1839
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

ویدئو یک فرم هنری شخصی، قدرتمند و پویا است. برای تبدیل فیلم خام به داستان های تاثیرگذار، فیلمسازان و تدوینگران به Adobe Premiere Pro، اپلیکیشن پیشرو در صنعت نگاه می کنند. این دوره به مبتدیان کمک می کند تا پتانسیل آخرین نسخه، Premiere Pro 2022 را کشف کنند. مدرس و فیلمساز Ashley Kennedy، هنگام ساخت یک ویدیوی تبلیغاتی کوتاه از ابتدا تا انتها، همه موارد ضروری را آموزش می دهد. او به شما نشان می دهد که چگونه رسانه خود را وارد و سازماندهی کنید تا بتوانید پروژه خود را به درستی شروع کنید. او نحوه ویرایش ویدئو و صدا، تصحیح رنگ، افزودن عناوین و افکت‌ها و موارد دیگر را پوشش می‌دهد. رویکرد پروژه‌محور او زمینه را به هر یک از ابزارها می‌بخشد و به شما امکان می‌دهد هر دو جنبه فنی و خلاقانه فرآیند ویرایش را تجربه کنید. اگر به دنبال این هستید که با مبانی ویرایش ویدیو با مهارت و راحت شوید، با او در این دوره همراه باشید.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[FARSI]

01 مقدمه
01-01 شروع به کار با Premiere Pro
01-02 استفاده از فایل های تمرین و پیوند دادن رسانه های خود
01-03 این دوره چه نسخه ای از Premiere Pro را پوشش می دهد؟

02 آشنایی با Adobe Premiere Pro
02-01 شروع یک پروژه جدید
02-02 افتتاح یک پروژه موجود
02-03 گشت و گذار در پانل پروژه
02-04 گشت و گذار در منبع مانیتور
02-05 گشت و گذار در جدول زمانی
02-06 گشت و گذار در رابط و فضاهای کاری

03 تنظیم و سازماندهی رسانه خود
03-01 سازمان دارایی: راه اندازی
03-02 با استفاده از پنجره واردات و مرورگر رسانه
03-03 درک انواع دارایی
03-04 سازماندهی دارایی ها با استفاده از سطل ها
03-05 انتقال، کپی و حذف دارایی ها
03-06 انجام جستجوها

04 ویرایش اولیه
04-01 ویرایش اولیه: پایه گذاری
04-02 بازی و نشانه گذاری شوت ها
04-03 عکس های زیر برش
04-04 تنظیم یک دنباله
04-05 انجام ویرایش های درج برای ساخت دنباله
04-06 حرکت کلیپ ها و تعویض عکس ها
04-07 حذف مواد برای خلاصه
04-08 افزودن فیلم b-roll

05 اصلاح ویرایش: با استفاده از ابزارهای برش
05-01 پیرایش: تنظیم دقیق محصول
05-02 کوتاه کردن طول شات با استفاده از تریم های ریپل
05-03 تنظیم انتقال با استفاده از تریم های رول
05-04 تغییر محتوا و موقعیت: لغزش و اسلاید
05-05 انجام ویرایش های بالا و دم

06 ویرایش اضافی و تکنیک های سازمانی
06-01 استفاده از نشانگرها برای سازمان
06-02 درک رفتار آهنگ و کلیپ
06-03 کار با تشخیص ویرایش صحنه
06-04 لغو و انجام مجدد اقدامات
06-05 سفارشی کردن صفحه کلید
06-06 تغییر دکمه های رابط کاربری

07 ویرایش اولیه صدا
07-01 ویرایش صوتی: ساخت موسیقی متن
07-02 کاوش در پیکربندی کانال صوتی
07-03 ویرایش در موسیقی شما
07-04 انجام تنظیمات افزایش صدا
07-05 تنظیم میزان صدا
07-06 حجم صوتی Keyframing
07-07 کار با صدای دو سیستم

08 کار با عکس و گرافیک
08-01 تصاویر ثابت: یافتن عمق و معنا در عکس ها
08-02 کار با ثابت
08-03 متحرک کردن عکس ها

09 کار با افکت ها
09-01 جلوه های ویدیویی: تصحیح و تغییر فیلم شما
09-02 استفاده از جلوه های حرکتی اساسی
09-03 کار با جلوه های انتقال
09-04 اعمال و اصلاح جلوه های ویدیویی
09-05 ذخیره و به اشتراک گذاری جلوه ها
09-06 کار با لایه ها و لانه های تنظیم
09-07 افزودن جلوه ها به کلیپ های اصلی
09-08 اثرات Keyframing در طول زمان
09-09 جلوه های ماسک و ردیابی

10 دستکاری سرعت کلیپ
10-01 ایجاد فریم های ثابت و ثابت
10-02 انجام ویرایش مناسب برای پر کردن
10-03 تغییر سرعت کلیپ با ابزار Rate Stretch
10-04 با استفاده از ابزار Speed ​​Duration

11 تصحیح رنگ پایه
11-01 تصحیح رنگ: تثبیت و تقویت رنگ
11-02 تصحیح رنگ: تجزیه و تحلیل عکس ها
11-03 خواندن دامنه های ویدئویی
11-04 استفاده از ابزارهای اصلی تصحیح رنگ
11-05 انجام اصلاحات رنگ با استفاده از Curves
11-06 مقایسه و تطبیق اصلاحات رنگ

12 کار با عنوان
12-01 عنوان: استفاده از متن برای اطلاع رسانی و ارتقای پروژه
12-02 ایجاد رونوشت و شرح خودکار
12-03 ایجاد عناوین پایه
12-04 کار در پنل Essential Graphics

13 تکمیل و صادرات
13-01 اتمام پروژه: صادرات و تحویل
13-02 صادرات پروژه شما
13-03 صادرات دسته ای با Adobe Media Encoder

14 نتیجه گیری
14-01 با نگاهی کامل به پروژه تمام شده

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Getting started with Premiere Pro
01-02 Using the exercise files and linking your media
01-03 What version of Premiere Pro does this course cover?

02 Getting to Know Adobe Premiere Pro
02-01 Starting a new project
02-02 Opening an existing project
02-03 Touring the Project panel
02-04 Touring the Source Monitor
02-05 Touring the Timeline
02-06 Touring the interface and workspaces

03 Setting Up and Organizing Your Media
03-01 Asset organization: Getting set up
03-02 Using the Import window and Media Browser
03-03 Understanding asset types
03-04 Organizing assets using bins
03-05 Moving, copying, and deleting assets
03-06 Performing searches

04 Basic Editing
04-01 Basic editing: Laying the foundation
04-02 Playing and marking shots
04-03 Subclipping shots
04-04 Setting up a sequence
04-05 Performing insert edits to build the sequence
04-06 Moving clips and swapping shots
04-07 Removing material for concision
04-08 Adding video b-roll

05 Refining the Edit: Using Trim Tools
05-01 Trimming: Fine-tuning the product
05-02 Trimming shot length using ripple trims
05-03 Adjusting transitions using roll trims
05-04 Changing content and position: Slip and slide
05-05 Performing top and tail edits

06 Additional Editing and Organizational Techniques
06-01 Using markers for organization
06-02 Understanding track and clip behavior
06-03 Working with Scene Edit Detection
06-04 Undoing and redoing actions
06-05 Customizing the keyboard
06-06 Modifying buttons on the user interface

07 Basic Audio Editing
07-01 Audio editing: Building the soundtrack
07-02 Exploring audio channel configuration
07-03 Editing in your music
07-04 Making audio gain adjustments
07-05 Adjusting audio volume
07-06 Keyframing audio volume
07-07 Working with double-system sound

08 Working with Stills and Graphics
08-01 Still images: Finding depth and meaning within photos
08-02 Working with stills
08-03 Animating stills

09 Working with Effects
09-01 Video effects: Correcting and changing your footage
09-02 Using basic motion effects
09-03 Working with transition effects
09-04 Applying and modifying video effects
09-05 Saving and sharing effects
09-06 Working with adjustment layers and nests
09-07 Adding effects to master clips
09-08 Keyframing effects over time
09-09 Masking and tracking effects

10 Manipulating Clip Speed
10-01 Creating freeze frames and stills
10-02 Performing fit-to-fill editing
10-03 Changing clip speed with the Rate Stretch tool
10-04 Using the Speed Duration tool

11 Basic Color Correction
11-01 Color correction: Fixing and enhancing color
11-02 Color correction: Analyzing shots
11-03 Reading video scopes
11-04 Using basic color correction tools
11-05 Making color corrections using Curves
11-06 Comparing and matching color corrections

12 Working with Titles
12-01 Titling: Using text to inform and elevate the project
12-02 Creating automatic transcripts and captions
12-03 Creating basic titles
12-04 Working in the Essential Graphics panel

13 Finishing and Exporting
13-01 Finishing your project: Export and delivery
13-02 Exporting your project
13-03 Batch exporting with Adobe Media Encoder

14 Conclusion
14-01 Looking at the finished project in full

مدرس: Ashley Kennedy - اشلی کندی

تعداد دوره های آموزشی: 30

اشلی کندی یک کارمند نویسنده در linkedIn می باشد که ویدئو های آموزشی پس-تولید (post-production) برای Lynda.com می سازد. اشلی کندی ، مدرس سابق Avid و کالج کلمبیا شیکاگو است. وی "تدوین ویدئو" و "داستان سرایی" درس می دهد. علاوه بر ساخت ویدئو های آموزشی آنلاین، او صد ها ساعت تجربه ی کنترل کلاس های رو در رو (face-to-face) و تسهیل کورس های آنلاین و هیبرید را دارد. وی همچنین دو کتاب درباره تدوین ویدئو نگاشته است که به طور گسترده ای توسط تدوین گران و دانشجویان فیلم در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. پیش از پیوستن به Lynda.com، در بخش پیش تولید، کالج کلمبیا شیکاگو به مدت پنج سال تدریس می کرد. قبل از آن، مدرس اصلی و مدیر برنامه های اعطای گواهی ، در Avid بود، جایی که برنامه های آموزشی "گواهی دار" را گسترش داد و برنامه جهانی "مدرس دارای گواهی Avid" را مدیریت کرد. اشلی ، دارای مدرک لیسانس در روزنامه نگاری تلوزیونی از دانشگاه ایلینویز، و فوق لیسانس فیلم از دانشگاه بوستون است. او در منطقه شیکاگو با همسر و دو فرزندش زندگی می کند.

جدیدترین آموزشهای مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد
logo-samandehi