%40 تخفیف  برای خرید  مسیرهای یادگیری

logo mix

آموزش اتوکد: مجموعه ابزار مکانیکال (با زیرنویس فارسی AI)
AutoCAD: Mechanical Toolset
کد محصول: FL8679-2457001
لیندا _ آموزش اتوکد: مجموعه ابزار مکانیکال (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ AutoCAD: Mechanical Toolset
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
120,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com (Linkedin Learning)
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
مدرس
Shaun Bryant - شان بریانت
تاریخ انتشار
1401/7/8
2022-09-30
سطح آموزش
متوسط
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
6ساعت و 24دقیقه
تعداد ویدیو‌ها
68 ویدیو
حجم فایل‌ها
957 مگابایت (دانلود با تعرفه نیم بها)
زمان تقریبی دانلود فایل‌ها
16 دقیقه (با سرعت اینترنت 1 مگابایت در ثانیه)
تعداد بازدید : 2961
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

AutoCAD Mechanical با بهترین ویژگی های اتوکد همراه با کتابخانه های خاص صنعت از قطعات و ابزار برای مهندسی مکانیک ارائه می شود. اگر در تجارت معماری، طراحی و ساخت و ساز درگیر هستید، و اگر می خواهید بیشتر بدانید، این یک برنامه کاربردی است که باید یاد بگیرید، این دوره فقط برای شماست. به مربی Shaun Bryant بپیوندید تا آخرین ویژگی‌ها و ابزارهای رابط کاربری AutoCAD Mechanical 2023 را پوشش دهد و شما را از طریق مقدمه‌ای گام به گام برای تهیه نقشه‌ها و طرح‌های مهندسی مکانیک دقیق و اندازه‌گیری شده راهنمایی کند. او به شما می آموزد که چگونه نقشه ها و داده ها را ساختار دهید، هندسه ایجاد و ویرایش کنید، قطعاتی را از کتابخانه تولید کنید، و نقشه ها را با ابزارهای داخلی حاشیه نویسی کنید. در طول راه، او به شما نشان می دهد که چگونه محاسبات طراحی را برای پروژه های تولیدی انجام دهید و الگوهایی ایجاد کنید که می توانند برای هر گردش کاری سفارشی شوند.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[FARSI]

01 مقدمه
01-01 کار با مجموعه ابزار AutoCAD Mechanical
01-02 آنچه باید قبل از تماشای این دوره بدانید
01-03 استفاده از فایل های تمرین
01-04 رابط جدید AutoCAD Mechanical 2023
01-05 دروس پیش نیاز در کتابخانه

02 کاوش در رابط کاربری مکانیکی اتوکد
02-01 بررسی رابط کاربری مکانیکی اتوکد
02-02 استفاده از روبان مکانیکی اتوکد
02-03 منوی میانبر پیشرفته
02-04 مرورگر مکانیکی
02-05 کادر گفتگوی تنظیمات پیش نویس
02-06 نوار ابزار دسترسی سریع (QAT)

03 ویژگی های شی و مدیریت لایه
03-01 مدیریت املاک
03-02 مدیریت خودکار اموال
03-03 کنترل لایه و کنترل نمایش لایه
03-04 استفاده از هندسه بر روی لایه ها

04 سازماندهی نقشه مکانیکی شما
04-01 گردش کار ایجاد نقشه
04-02 ساختار داده های مکانیکی شما در نقشه ها
04-03 ایجاد یک نقشه مکانیکی با استفاده از ساختار
04-04 استفاده مجدد از داده های ساخت یافته
04-05 ویرایش داده های ساخت یافته

05 ایجاد هندسه کلید شما
05-01 ایجاد هندسه با استفاده از ابزارهای طراحی اصلی
05-02 پیکربندی و فعال کردن Power Snaps
05-03 افزودن خطوط مرکزی و سوراخ ها
05-04 افزودن و استفاده از خطوط ساختمانی
05-05 طراحی با خطوط
05-06 افزودن سوراخ ها و شکاف ها
05-07 با استفاده از دستور BREAKATPOINT

06 دستکاری هندسه مکانیکی
06-01 کار با ابزارهای ویرایش اولیه
06-02 استفاده از دستورات قدرت
06-03 ایجاد و ویرایش پنهان های انجمنی
06-04 ایجاد و ویرایش پنهان های انجمنی با ساختار

07 استفاده از ژنراتورهای قطعه مکانیکی
07-01 قرار دادن قطعات استاندارد
07-02 علامت گذاری قطعات استاندارد
07-03 استفاده از پالت کتابخانه های محتوا
07-04 طراحی زنجیر و تسمه
07-05 قرار دادن شفت در یک مجموعه
07-06 قرار دادن فنرها در نقشه

08 ایجاد برگه های نقشه کشی مکانیکی
08-01 ایجاد نما و جزئیات در طرح‌بندی
08-02 ایجاد مناطق مقیاس در فضای مدل
08-03 استفاده از نماهای حاشیه نویسی در ساختار
08-04 درج بلوک های عنوان و حاشیه
08-05 کار با ابرهای تجدید نظر

09 کار با ابعاد و حاشیه نویسی
09-01 قسمت های حاشیه نویسی
09-02 افزودن ابعاد مختلف قدرت
09-03 قرار دادن چند بعد
09-04 ویرایش ابعاد
09-05 افزودن نمودارهای سوراخ و لیست های متناسب
09-06 ایجاد یک لیست تجدید نظر
09-07 با استفاده از لغو لایه متن

10 لایحه مواد، لیست قطعات و بالن
10-01 ایجاد مراجع بخش
10-02 ایجاد و ویرایش لایحه مواد
10-03 ایجاد و ویرایش لایحه مواد با ساختار

11 استفاده از محاسبات طراحی
11-01 محاسبه ممان اینرسی
11-02 محاسبه خط انحراف
11-03 محاسبه مقاومت شفت
11-04 محاسبه تنش های FEA

12 استفاده از داده های ترسیمی موجود
12-01 نمایش محتوای مکانیکی در اتوکد مکانیکی DWG
12-02 نمایش محتوای مکانیکی در اتوکد DWG
12-03 ایجاد نماهای مرتبط با مدل Inventor

13 گزینه مکانیکی (CAD Manager)
13-01 ایجاد و تنظیم یک الگوی استاندارد پیش فرض
13-02 پیکربندی لایه ها و ویژگی های شی
13-03 تنظیم ویژگی های حاشیه نویسی
13-04 پیکربندی BOM، لیست قطعات و بالون ها

14 ویژگی جدید در AutoCAD Mechanical 2023
14-01 با استفاده از قابلیت جدید Trace
14-02 با استفاده از دستور COUNT
14-03 استفاده از پنجره های طراحی شناور
14-04 به اشتراک گذاری نقاشی فعلی خود

15 نتیجه گیری
15-01 هوشمندتر کار کردن با مجموعه ابزارهای مکانیکی اتوکد

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Working with the AutoCAD Mechanical toolset
01-02 What you should know before watching this course
01-03 Using the exercise files
01-04 The new AutoCAD Mechanical 2023 interface
01-05 Prerequisite courses in the library

02 Exploring the AutoCAD Mechanical User Interface
02-01 Exploring the AutoCAD Mechanical user Interface
02-02 Using the AutoCAD Mechanical ribbon
02-03 The enhanced shortcut menu
02-04 The Mechanical Browser
02-05 Drafting Settings dialog box
02-06 Quick Access Toolbar (QAT)

03 Object Property and Layer Management
03-01 Property management
03-02 Automatic property management
03-03 Layer control and controlling the layer display
03-04 Using geometry on layers

04 Organizing Your Mechanical Drawing
04-01 Drawing creation workflows
04-02 Structuring your mechanical data in drawings
04-03 Creating a mechanical drawing using structure
04-04 Reusing structured data
04-05 Editing structured data

05 Creating Your Key Geometry
05-01 Creating geometry using the core design tools
05-02 Configuring and activating Power Snaps
05-03 Adding centerlines and holes
05-04 Adding and using construction lines
05-05 Designing with lines
05-06 Adding holes and slots
05-07 Using the BREAKATPOINT command

06 Manipulating Mechanical Geometry
06-01 Working with basic editing tools
06-02 Using power commands
06-03 Creating and editing associative hides
06-04 Creating and editing associative hides with structure

07 Using Mechanical Part Generators
07-01 Inserting standard parts
07-02 Notating standard parts
07-03 Using the Content Libraries palette
07-04 Designing chains and belts
07-05 Placing a shaft in an assembly
07-06 Inserting springs into a drawing

08 Creating Mechanical Drawing Sheets
08-01 Creating viewports and details in layouts
08-02 Creating scale areas in model space
08-03 Using annotation views in structure
08-04 Inserting title blocks and borders
08-05 Working with revision clouds

09 Working with Dimensions and Annotation
09-01 Annotating parts
09-02 Adding different power dimensions
09-03 Placing multiple dimensions
09-04 Editing dimensions
09-05 Adding hole charts and fits lists
09-06 Creating a revision list
09-07 Using the text layer override

10 Bill of Materials, Parts Lists, and Balloons
10-01 Creating part references
10-02 Creating and editing a Bill of Materials
10-03 Creating and editing a Bill of Materials with Structure

11 Using Design Calculations
11-01 Calculating moments of inertia
11-02 Calculating the deflection line
11-03 Calculating shaft strength
11-04 Calculating FEA stresses

12 Leveraging Existing Drawing Data
12-01 Demonstrating mechanical content in an AutoCAD Mechanical DWG
12-02 Demonstrating mechanical content in an AutoCAD DWG
12-03 Creating views associated to an Inventor model

13 Mechanical Options (CAD Manager)
13-01 Creating and setting up a default standard template
13-02 Configuring layers and object properties
13-03 Setting annotation properties
13-04 Configuring BOM, parts list, and balloons

14 New Features in AutoCAD Mechanical 2023
14-01 Using the new Trace functionality
14-02 Using the COUNT command
14-03 Using floating drawing windows
14-04 Sharing your current drawing

15 Conclusion
15-01 Working smarter with AutoCAD Mechanical toolset

مدرس: Shaun Bryant - شان بریانت

تعداد دوره های آموزشی: 62

شان بریانت که دارای مدرک در زمینه های Autodesk Revit و AutoCAD و یک حرفه ایی در فروش و ساپورت و متخصص فنی و دارای مهارت مدیریت CAD است، در مجموع بیست و شش سال سابقه صنعتی و استفاده از AutoCAD و Revit دارد و در این مدت مجموعه مهارتهایی که در حین کار به عنوان مشاور، آموزگار، مدیر ، به دست آورده را نیز دارد. او پیش زمینه شغلی متنوعی دارد، از جمله 14 سال به عنوان مشاور و آموزگار CAD ، سه سال در فروش، پیش فروش ، و توسعه کسب و کار، و 9 سال تجربه صنعتی به عنوان مدیر/کاربر CAD دارد. شان عضو شراکتی موسسه یادگیری و اجرا (ALPI) و مدیر هیئت UGI است. او همچنین نویسنده بلاگ معروف reputable CAD است.

جدیدترین آموزشهای مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد
logo-samandehi
فارسی کلاس