%40 تخفیف  برای خرید  مسیرهای یادگیری

logo mix

آموزش جامع اتوکد 2024 (با زیرنویس فارسی AI)
AutoCAD 2024 Essential Training
کد محصول: FL9126-4358572
لیندا _ آموزش جامع اتوکد 2024 (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ AutoCAD 2024 Essential Training
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
151,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com (Linkedin Learning)
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
مدرس
Shaun Bryant - شان بریانت
تاریخ انتشار
1402/1/8
2023-03-28
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
10ساعت و 19دقیقه
تعداد ویدیو‌ها
116 ویدیو
حجم فایل‌ها
1660 مگابایت (دانلود با تعرفه داخلی)
زمان تقریبی دانلود فایل‌ها
28 دقیقه (با سرعت اینترنت 1 مگابایت در ثانیه)
تعداد بازدید : 2801
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

AutoCAD 2024 یک نرم افزار قدرتمند طراحی و پیش نویس است که برای ایجاد طرح های دقیق دو بعدی و سه بعدی استفاده می شود. در این دوره آموزشی، استاد خبره اتودسک Shaun Bryant شما را به نکات ضروری اتوکد راهنمایی می‌کند و به شما نشان می‌دهد که چگونه از فرآیندها و گردش‌های کاری آن بیشترین بهره را ببرید تا بتوانید کاربر اتوکد کارآمدتر و سازنده‌تری باشید.
نحوه استفاده از روبان، انتخاب فضاهای کاری و کار با ابزارهای داخلی مانند ViewCube و نوار پیمایش را برای سفارشی کردن پروژه‌ها و نقشه‌های طراحی خود کشف کنید. نکات تمرینی برای مدیریت واحدها و گزینه‌ها، ترسیم و اصلاح اشیا، کار با تکنیک‌های اندازه‌گیری، و استفاده از ویژگی‌ها، جداول، مراجع خارجی، درگاه‌های نمایش، حاشیه‌نویسی و موارد دیگر را کاوش کنید. در پایان این دوره، شما مهارت های لازم برای به اشتراک گذاشتن طرح های خود را با ذینفعان، همکاری و ایجاد اجماع با تیم خود خواهید داشت.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[فارسی]

01 مقدمه
01-01 ملزومات اتوکد
01-02 مزایای استفاده از اتوکد
01-03 آنچه باید قبل از تماشای این دوره بدانید
01-04 استفاده از فایل های تمرین
01-05 دوره های تکمیلی اتوکد در کتابخانه
01-06 رابط کاربری اتوکد 2024

02 رابط اتوکد
02-01 منوی برنامه
02-02 نوار اطلاعات
02-03 نوار ابزار دسترسی سریع (QAT)
02-04 روبان و پانل ها
02-05 استفاده از فضاهای کاری در اتوکد
02-06 کار با پالت ها و کادرهای گفتگو
02-07 خط فرمان
02-08 استفاده از ورودی پویا (DYNMODE)
02-09 نوار وضعیت
02-10 با استفاده از حساب Autodesk خود
02-11 ابزارهای تب جدید در اتوکد 2024

03 استفاده از واحدها و گزینه ها
03-01 تنظیم واحدهای ترسیمی
03-02 تنظیمات گزینه ها
03-03 ترسیم با استفاده از واحدهای متریک
03-04 نقشه ها با استفاده از واحدهای امپراتوری
03-05 کار با الگوها: DWT

04 پیمایش در نقاشی های خود
04-01 کار با زوم و پان
04-02 فضای مدل و فضای کاغذ
04-03 ذخیره و بازیابی نماها
04-04 تنظیمات ماوس و ماوس
04-05 کار با ViewCube و نوار پیمایش

05 طراحی دقیق
05-01 با استفاده از Grid و Snap
05-02 کار با مختصات
05-03 استفاده از ورودی پویا (DYNMODE)
05-04 ورود مستقیم از راه دور (DDE)

06 ایجاد هندسه ساده: مبانی
06-01 OSNAP و AUTOSNAP
06-02 POLAR و ORTHO
06-03 خطوط، کمان ها و دایره ها
06-04 Polylines و splines
06-05 با استفاده از زوم بلادرنگ و حرکت در زمان واقعی

07 سایر ابزارهای پیش نویس
07-01 مستطیل ها و چند ضلعی ها
07-02 امتیاز و دونات
07-03 بیضی
07-04 نقشه کشی ایزومتریک (ISODRAFT)

08 کاوش بیشتر در رابط
08-01 کار با برگه های فایل
08-02 منوی میانبر

09 تغییر اشیاء
09-01 انتخاب اشیا
09-02 با استفاده از انتقال و کپی
09-03 با استفاده از چرخش و مقیاس
09-04 استفاده از Mirror و Offset
09-05 استفاده از Break and Join
09-06 استفاده از گریپ و ویرایش گریپ
09-07 استفاده از مرزها
09-08 استفاده از فیله و پخ
09-09 استفاده از تقسیم و اندازه گیری
09-10 ویرایش چند خط و خطوط
09-11 استفاده از Trim and Extend
09-12 ایجاد و استفاده از آرایه ها
09-13 استفاده از Stretch و Lengthen

10 جوجه کشی و گرادیان
10-01 با استفاده از دستور Hatch
10-02 با استفاده از دستور Gradient
10-03 استفاده از Draw Order برای نمایش دریچه ها و گرادیان ها
10-04 ویرایش دریچه ها و شیب ها

11 حاشیه نویسی طرح های خود
11-01 ایجاد و استفاده از سبک های متن
11-02 متن تک خطی (TEXT) و متن چند خطی (MTEXT)
11-03 ایجاد و استفاده از سبک های ابعادی
11-04 اضافه کردن ابعاد به نقاشی های خود
11-05 استفاده از Quick Leader (QLEADER) در نقاشی های خود
11-06 ایجاد و استفاده از سبک های جدول
11-07 اضافه کردن جدول به نقاشی شما
11-08 ایجاد و استفاده از سبک های چند رهبر
11-09 کار با چند رهبر
11-10 تراز کردن متن

12 تکنیک های بعدی
12-01 ویرایش ابعاد و لغو ابعاد
12-02 ابعاد شکست و فاصله
12-03 استفاده از Continue و Baseline
12-04 ابعاد اتوماتیک

13 ویژگی شی و لایه
13-01 کار با خواص شی
13-02 تغییر مقیاس نوع خط
13-03 استفاده از Hide and Isolate
13-04 لایه های جدید و منوی کشویی لایه
13-05 با استفاده از ابزار لایه
13-06 کار با حالت های لایه

14 استفاده مجدد از محتوا
14-01 استفاده از گروه ها
14-02 ایجاد و درج بلوک
14-03 تعریف مجدد تعاریف بلوک در نقاشی
14-04 با استفاده از دستور EXPLODE
14-05 ایجاد یک بلوک پویا ساده
14-06 با استفاده از دستور WBLOCK

15 صفات و جداول
15-01 ایجاد یک بلوک ساده با ویژگی ها
15-02 ویرایشگر ویژگی پیشرفته
15-03 کار با سبک های جدول
15-04 طراحی جدول
15-05 افزودن فیلدها به جدول

16 مرجع خارجی (XREF)
16-01 اتصال XREF ها
16-02 تغییر و برش XREF ها
16-03 ویرایش XREFs
16-04 ویرایش XREF در محل

17 کار با Viewports و Annotation
17-01 قفل کردن درگاه های دید
17-02 انجماد لایه‌های نمای پورت
17-03 استفاده از سبک های متن حاشیه ای
17-04 استفاده از ابعاد توضیحی
17-05 استفاده از ابرهای تجدید نظر

18 برقراری ارتباط با هدف طراحی
18-01 ایجاد یک بلوک عنوان ساده
18-02 تنظیم صفحه خود را تعریف کنید
18-03 افزودن درگاه های نمایش مقیاس شده جدید
18-04 استفاده از مقیاس بندی حاشیه ای
18-05 چاپ و رسم

19 ایجاد خروجی
19-01 ترسیم از زبانه های Model و Layout
19-02 بسته بندی با eTransmit
توطئه دسته ای 19-03 (انتشار)

20 ابزار مدیریت طراحی
20-01 مقایسه نقشه ها با DWG Compare
20-02 استفاده از قابلیت شمارش برای بررسی تعداد اشیاء در نقاشی

21 ابزار همکاری
21-01 کار با فضای ذخیره سازی مبتنی بر ابر
21-02 ذخیره و باز کردن به و از پوشه های وب و موبایل اتوکد
21-03 کار با برنامه وب اتوکد
21-04 استفاده از Traces برای همکاری (وب اتوکد)
21-05 استفاده از پالت Traces برای همکاری (رومیزی اتوکد)
21-06 به اشتراک گذاری نقشه ها با دیگران از اتوکد

22 نتیجه گیری
22-01 می دانید اتوکد: حالا چی؟

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 The essentials of AutoCAD
01-02 The advantages of using AutoCAD
01-03 What you should know before watching this course
01-04 Using the exercise files
01-05 Further AutoCAD courses in the library
01-06 The AutoCAD 2024 user interface

02 The AutoCAD Interface
02-01 The application menu
02-02 The info bar
02-03 The Quick Access Toolbar (QAT)
02-04 The ribbon and panels
02-05 Using workspaces in AutoCAD
02-06 Working with palettes and dialog boxes
02-07 The command line
02-08 Using Dynamic Input (DYNMODE)
02-09 The status bar
02-10 Using your Autodesk account
02-11 New tab tools in AutoCAD 2024

03 Using Units and Options
03-01 Setting drawing units
03-02 Setting Options
03-03 Drawings using Metric units
03-04 Drawings using Imperial units
03-05 Working with templates: DWT

04 Navigating Your Drawings
04-01 Working with Zoom and Pan
04-02 Model space and paper space
04-03 Saving and restoring views
04-04 The mouse and mouse settings
04-05 Working with the ViewCube and the Navigation Bar

05 Drawing Accurately
05-01 Using Grid and Snap
05-02 Working with coordinates
05-03 Using Dynamic Input (DYNMODE)
05-04 Direct Distance Entry (DDE)

06 Creating Simple Geometry: The Basics
06-01 OSNAP and AUTOSNAP
06-02 POLAR and ORTHO
06-03 Lines, arcs, and circles
06-04 Polylines and splines
06-05 Using real-time zoom and real-time pan

07 Other Drafting Tools
07-01 Rectangles and polygons
07-02 Points and donuts
07-03 Ellipses
07-04 Isometric drafting (ISODRAFT)

08 Exploring the Interface Further
08-01 Working with the file tabs
08-02 The shortcut menu

09 Modifying Objects
09-01 Selecting objects
09-02 Using Move and Copy
09-03 Using Rotate and Scale
09-04 Using Mirror and Offset
09-05 Using Break and Join
09-06 Using grips and grip editing
09-07 Using boundaries
09-08 Using Fillet and Chamfer
09-09 Using Divide and Measure
09-10 Editing polylines and splines
09-11 Using Trim and Extend
09-12 Creating and using arrays
09-13 Using Stretch and Lengthen

10 Hatching and Gradients
10-01 Using the Hatch command
10-02 Using the Gradient command
10-03 Using Draw Order to display hatches and gradients
10-04 Editing hatches and gradients

11 Annotating Your Designs
11-01 Creating and using text styles
11-02 Single-line text (TEXT) and multiline text (MTEXT)
11-03 Creating and using dimension styles
11-04 Adding dimensions to your drawings
11-05 Using Quick Leader (QLEADER) in your drawings
11-06 Creating and using table styles
11-07 Adding a table to your drawing
11-08 Creating and using multileader styles
11-09 Working with multileaders
11-10 Aligning text

12 More Dimensioning Techniques
12-01 Editing dimensions and dimension overrides
12-02 Breaking and spacing dimensions
12-03 Using Continue and Baseline
12-04 Automatic dimensioning

13 Object and Layer Properties
13-01 Working with object properties
13-02 Changing the line type scale
13-03 Using Hide and Isolate
13-04 New layers and the layer drop-down menu
13-05 Using the layer tools
13-06 Working with layer states

14 Reusing Content
14-01 Using groups
14-02 Creating and inserting a block
14-03 Redefining block definitions in a drawing
14-04 Using the EXPLODE command
14-05 Creating a simple dynamic block
14-06 Using the WBLOCK command

15 Attributes and Tables
15-01 Creating a simple block with attributes
15-02 Enhanced Attribute Editor
15-03 Working with table styles
15-04 Designing a table
15-05 Adding fields to a table

16 External References (XREFs)
16-01 Attaching XREFs
16-02 Altering and clipping XREFs
16-03 Editing XREFs
16-04 Editing XREFs in place

17 Working With Viewports And Annotation
17-01 Locking viewports
17-02 Freezing viewport layers
17-03 Using annotative text styles
17-04 Using annotative dimensions
17-05 Using revision clouds

18 Communicating Your Design Intent
18-01 Creating a simple title block
18-02 Defining your page setup
18-03 Adding new scaled viewports
18-04 Using annotative scaling
18-05 Printing and plotting

19 Creating Output
19-01 Plotting from the Model and Layout tabs
19-02 Packaging with eTransmit
19-03 Batch Plotting (PUBLISH)

20 Drawing Management Tools
20-01 Comparing drawings with DWG Compare
20-02 Using the Count functionality to check the number of objects in a drawing

21 Collaboration Tools
21-01 Working with cloud-based storage
21-02 Saving and opening to and from the AutoCAD web and mobile folders
21-03 Working with the AutoCAD web app
21-04 Using Traces to collaborate (AutoCAD web)
21-05 Using the Traces palette to collaborate (AutoCAD desktop)
21-06 Sharing drawings with others from AutoCAD

22 Conclusion
22-01 You know AutoCAD: Now what?

 

مدرس: Shaun Bryant - شان بریانت

تعداد دوره های آموزشی: 64

شان بریانت که دارای مدرک در زمینه های Autodesk Revit و AutoCAD و یک حرفه ایی در فروش و ساپورت و متخصص فنی و دارای مهارت مدیریت CAD است، در مجموع بیست و شش سال سابقه صنعتی و استفاده از AutoCAD و Revit دارد و در این مدت مجموعه مهارتهایی که در حین کار به عنوان مشاور، آموزگار، مدیر ، به دست آورده را نیز دارد. او پیش زمینه شغلی متنوعی دارد، از جمله 14 سال به عنوان مشاور و آموزگار CAD ، سه سال در فروش، پیش فروش ، و توسعه کسب و کار، و 9 سال تجربه صنعتی به عنوان مدیر/کاربر CAD دارد. شان عضو شراکتی موسسه یادگیری و اجرا (ALPI) و مدیر هیئت UGI است. او همچنین نویسنده بلاگ معروف reputable CAD است.

جدیدترین آموزشهای مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد
logo-samandehi
فارسی کلاس