%40 تخفیف  برای خرید  مسیرهای یادگیری

logo mix

آموزش ساخت ویدیوی تایم لپس (گذر زمان) (با زیرنویس فارسی AI)
Creating Time-Lapse Video
کد محصول: FL9440-4458306
لیندا _ آموزش ساخت ویدیوی تایم لپس (گذر زمان) (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Creating Time-Lapse Video
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
81,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com (Linkedin Learning)
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
مدرس
Richard Harrington - ریچارد هرینگتون
تاریخ انتشار
1402/5/24
2023-08-15
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
3ساعت و 54دقیقه
تعداد ویدیو‌ها
75 ویدیو
حجم فایل‌ها
882 مگابایت (دانلود با تعرفه داخلی)
زمان تقریبی دانلود فایل‌ها
15 دقیقه (با سرعت اینترنت 1 مگابایت در ثانیه)
تعداد بازدید : 1716
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

با نحوه سرعت بخشیدن به زمان و ایجاد جلوه های بصری جذاب با عکاسی تایم لپس آشنا شوید. به مربی Richard Harrington، کارشناس ویدیوی دیجیتال در این زمینه بپیوندید و او الگوهای طبیعت را در رد راک دره در جنوب غربی نوادا ثبت می کند. پس از مروری اجمالی بر اینکه عکاسی تایم لپس چیست و چگونه کار می‌کند، ما ملزومات فنی ایجاد یک ویدیوی تایم لپس و تجهیزات مورد نیاز شما (و همچنین برخی از موارد اضافی که می‌خواهید!) را بررسی خواهیم کرد. مراحل کامل تکمیل عکسبرداری تایم لپس را طی کنید. سپس به او در استودیو بپیوندید و یاد بگیرید که چگونه با استفاده از ابزارهایی مانند Adobe Camera Raw، Photoshop، Lightroom، After Effects، Premiere Pro و Final Cut Pro، عکس‌های خود را به ویدیوهای تایم لپس داستانی تبدیل کنید.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[فارسی]

01 مقدمه
01-01 خوش آمدید
01-02 آنچه باید قبل از تماشای این دوره بدانید

02 عکاسی تایم لپس چیست؟
02-01 محصول نهایی
02-02 چرا با دوربین عکاسی عکس بگیرید
02-03 آنچه برای آن شلیک می کنید: اهدافی که باید به آن دست یابید

03 ملزومات فنی
03-01 اندازه فریم برای تحویل ویدیوی تایم لپس
03-02 اندازه فریم برای به دست آوردن ویدیوی تایم لپس
03-03 نرخ فریم تحویل ویدیوی تایم لپس
03-04 انتخاب های پس از پردازش برای عکاسی تایم لپس

04 تجهیزات: آنچه شما نیاز دارید، آنچه ممکن است بخواهید
04-01 یک سه پایه محکم برای تیراندازی تایم لپس
04-02 با استفاده از فاصله سنج داخلی
04-03 با استفاده از فاصله سنج خارجی
04-04 تجهیزات هواشناسی
04-05 افزایش قدرت دوربین
04-06 استفاده از بدنه دوربین یدکی
04-07 انتخاب کارت حافظه

05 انتخاب فرمت عکسبرداری
05-01 عکسبرداری از تصاویر منبع در فرمت JPEG
05-02 عکاسی از تصاویر منبع در فرمت RAW
05-03 فیلمبرداری تایم لپس به عنوان فایل فیلم

06 پانل جدول زمانی بهتر
06-01 انتخاب نرخ فریم برای عکاسی تایم لپس
06-02 چه مدت باید شوت کنید؟
06-03 ردیابی موقعیت خورشید
06-04 کار در صحنه

07 مثلث نوردهی در عمق
07-01 انتخاب دیافراگم مناسب برای عکاسی تایم لپس
07-02 انتخاب سرعت شاتر برای عکاسی تایم لپس
07-03 انتخاب ISO برای عکاسی تایم لپس

08 با استفاده از اسلایدر
08-01 عکاسی تایم لپس با اسلایدر
08-02 آماده شدن برای ضربه
08-03 عکسبرداری از تصاویر منبع
08-04 بیشتر از کیت کیسکا

09 فیلمبرداری تایم لپس در گوشی هوشمند یا تبلت
09-01 تثبیت تلفن
09-02 تنظیم ضربه با Lapse It
09-03 استفاده از Lapse It
09-04 استفاده از iStopMotion برای iPad

10 مدیریت داده ها از عکسبرداری تایم لپس
10-01 استفاده از کیف پول کارت
10-02 انتخاب درایو کار
10-03 انتقال داده ها

11 سازماندهی تصاویر برای پست
11-01 استفاده از پشته ها در Adobe Bridge
11-02 پیش نمایش در Adobe Bridge
11-03 حذف فریم های ناخواسته
11-04 تغییر نام و شماره گذاری مجدد توالی تصویر

12 توسعه تصاویر برای پست
12-01 نوردهی اولیه یک سکانس تایم لپس با Adobe Camera Raw
12-02 بازیابی انتخابی یک سکانس تایم لپس با Adobe Camera Raw
12-03 بازیابی پیشرفته یک سکانس تایم لپس با Adobe Camera Raw
12-04 کاهش نویز یک سکانس تایم لپس با Adobe Camera Raw
12-05 حذف نقاط در یک توالی تایم لپس با Adobe Camera Raw
12-06 جبران اعوجاج لنز یک دنباله تایم لپس
12-07 سبک کردن تصاویر توالی تایم لپس با Adobe Camera Raw
12-08 صادر کردن تصاویر توالی تایم لپس به فایل های متوالی
12-09 گردش کار جایگزین تایم لپس با Lightroom و LRTimelapse: قسمت 1
12-10 گردش کار جایگزین تایم لپس با Lightroom و LRTimelapse: قسمت 2

13 مونتاژ یک فیلم تایم لپس با Adobe Photoshop
13-01 وارد کردن دنباله تایم لپس به Adobe Photoshop
13-02 اصلاح مدت زمان و نرخ فریم یک سکانس تایم لپس با Adobe Photoshop
13-03 تنظیم ترتیب مرور زمان با Adobe Photoshop
13-04 صادرات دنباله تایم لپس با Adobe Photoshop

14 مونتاژ یک فیلم تایم لپس با Adobe After Effects
14-01 وارد کردن دنباله تصویر به Adobe After Effects
14-02 اصلاح مدت زمان و نرخ فریم یک سکانس تایم لپس با Adobe After Effects
14-03 فریم یک توالی تایم لپس را با Adobe After Effect ترکیب می کند
14-04 ایجاد جلوه های سرعت متغیر برای یک دنباله تایم لپس با Adobe After Effects
14-05 تنظیم توالی تایم لپس در Adobe After Effects
14-06 افزودن حرکت دوربین به دنباله تایم لپس در Adobe After Effects
14-07 کاهش سوسو زدن در یک دنباله تایم لپس با Adobe After Effects
14-08 کار با دنباله های تایم لپس خام در Adobe After Effects
14-09 صادرات دنباله تایم لپس از Adobe After Effects

15 مونتاژ یک فیلم تایم لپس با Adobe Premiere Pro
15-01 وارد کردن دنباله تصویر به Adobe Premiere Pro
15-02 اصلاح مدت زمان و نرخ فریم یک سکانس تایم لپس با Adobe Premiere Pro
15-03 تنظیم ترتیب مرور زمان با Adobe Premiere Pro
15-04 درجه بندی رنگ توالی مرور زمان با Adobe Premiere Pro
15-05 صادرات دنباله تایم لپس از Adobe Premiere Pro

16 مونتاژ تایم لپس با فیلم Apple Final Cut Pro X
16-01 وارد کردن دنباله تصویر به Apple Final Cut Pro X
16-02 اصلاح مدت زمان و نرخ فریم یک سکانس تایم لپس با Apple Final Cut Pro X
16-03 تنظیم ترتیب تایم لپس با Apple Final Cut Pro X
16-04 درجه بندی رنگی توالی تایم لپس با Apple Final Cut Pro X
16-05 صادرات دنباله تایم لپس از Apple Final Cut Pro X

17 نتیجه گیری
17-01 مراحل بعدی

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Welcome
01-02 What you should know before watching this course

02 What Is Time-Lapse Photography?
02-01 The end product
02-02 Why shoot with a stills camera
02-03 What youre shooting for: Objectives to achieve

03 Technical Essentials
03-01 Frame size for delivery of time-lapse video
03-02 Frame size for the acquisition of time-lapse video
03-03 Delivery frame rate of time-lapse video
03-04 Post-processing choices for time-lapse photography

04 Equipment: What Youll Need, What You Might Want
04-01 A solid tripod for time-lapse shooting
04-02 Using an internal intervalometer
04-03 Using an external intervalometer
04-04 Weather gear
04-05 Extending the power of the camera
04-06 Using a spare camera body
04-07 Memory card selection

05 Choosing a Shooting Format
05-01 Shooting source images in JPEG format
05-02 Shooting source images in RAW format
05-03 Shooting time-lapse video as movie files

06 A Better Timeline Panel
06-01 Choosing a frame rate for time-lapse photography
06-02 How long should you shoot?
06-03 Tracking the suns position
06-04 Working the scene

07 The Exposure Triangle In-Depth
07-01 Choosing the right aperture for time-lapse photography
07-02 Choosing the shutter speed for time-lapse photography
07-03 Choosing the ISO for time-lapse photography

08 Using a Slider
08-01 Shooting time-lapse photography with a slider
08-02 Setting up for the shot
08-03 Shooting the source images
08-04 More from Keith Kiska

09 Shooting Time-Lapse Video on a Smartphone or Tablet
09-01 Stabilizing the phone
09-02 Setting up the shot with Lapse It
09-03 Using Lapse It
09-04 Using iStopMotion for iPad

10 Managing Data from a Time-Lapse Shoot
10-01 Using a card wallet
10-02 Choosing a working drive
10-03 Transferring data

11 Organizing the Images for Post
11-01 Using stacks in Adobe Bridge
11-02 Previewing in Adobe Bridge
11-03 Removing unwanted frames
11-04 Renaming and renumbering image sequences

12 Developing the Images for Post
12-01 Basic exposure of a time-lapse sequence with Adobe Camera Raw
12-02 Selective recovery of a time-lapse sequence with Adobe Camera Raw
12-03 Advanced recovery of a time-lapse sequence with Adobe Camera Raw
12-04 Reducing the noise of a time-lapse sequence with Adobe Camera Raw
12-05 Removing spots in a time-lapse sequence with Adobe Camera Raw
12-06 Compensating for lens distortion of a time-lapse sequence
12-07 Stylizing the time-lapse sequence images with Adobe Camera Raw
12-08 Exporting the time-lapse sequence images to sequential files
12-09 Alternative time-lapse workflow with Lightroom and LRTimelapse: Part 1
12-10 Alternative time-lapse workflow with Lightroom and LRTimelapse: Part 2

13 Assembling a Time-Lapse Movie with Adobe Photoshop
13-01 Importing the time-lapse sequence into Adobe Photoshop
13-02 Refining the duration and frame rate of a time-lapse sequence with Adobe Photoshop
13-03 Adjusting the time-lapse sequence with Adobe Photoshop
13-04 Exporting the time-lapse sequence with Adobe Photoshop

14 Assembling a Time-Lapse Movie with Adobe After Effects
14-01 Importing the image sequence into Adobe After Effects
14-02 Refining the duration and frame rate of a time-lapse sequence with Adobe After Effects
14-03 Frame blending a time-lapse sequence with Adobe After Effect
14-04 Creating variable speed effects for a time-lapse sequence with Adobe After Effects
14-05 Adjusting the time-lapse sequence in Adobe After Effects
14-06 Adding camera moves to a time-lapse sequence in Adobe After Effects
14-07 Reducing flicker in a time-lapse sequence with Adobe After Effects
14-08 Working with raw time-lapse sequences in Adobe After Effects
14-09 Exporting the time-lapse sequence from Adobe After Effects

15 Assembling a Time-Lapse Movie with Adobe Premiere Pro
15-01 Importing the image sequence into Adobe Premiere Pro
15-02 Refining the duration and frame rate of a time-lapse sequence with Adobe Premiere Pro
15-03 Adjusting the time-lapse sequence with Adobe Premiere Pro
15-04 Color grading the time-lapse sequence with Adobe Premiere Pro
15-05 Exporting the time-lapse sequence from Adobe Premiere Pro

16 Assembling a Time-Lapse with Movie Apple Final Cut Pro X
16-01 Importing the image sequence into Apple Final Cut Pro X
16-02 Refining the duration and frame rate of a time-lapse sequence with Apple Final Cut Pro X
16-03 Adjusting the time-lapse sequence with Apple Final Cut Pro X
16-04 Color grading the time-lapse sequence with Apple Final Cut Pro X
16-05 Exporting the time-lapse sequence from Apple Final Cut Pro X

17 Conclusion
17-01 Next steps

 

مدرس: Richard Harrington - ریچارد هرینگتون

تعداد دوره های آموزشی: 97

ریچارد هرینگتون یک کارشناس ویدئوی دیجیتالی، مربی، سخنران، و نویسنده می باشد. او به عنوان یک کارشناس ویدئوی دیجیتالی و یک کارشناس تجاری حرفه ای تعلیم یافته، ریچ هرینگتون ، هر دو بعد مدیریت و خلاقِ صنعت ارتباطات بصری را درک می کند. وی بنیانگذار کمپانی ارتباطات بصری RHED Pixel در واشنگتن می باشد. او معلم دارای گواهینامه برای Adobe و Apple و یکی از اعضای National Association of Photoshop Professionals Instructor Dream Team می باشد. ریچ یک سخنران محبوب در مبحث ویدئوی دیجیتال است و به عنوان مدیر برنامه برای همایش هایی که میزبانشان National Aassociation of Broadcasters -NBA است، خدمت نموده است. وی همچنین نگارنده ی چندین کتاب در صنعت ویدئو که شامل : "راهنمای یک ویرایشگر در ادوبی پریمیر پرو "، "از سکون تا حرکت" و "فتوشاپ برای ویدئو" می باشد. به منظور کاوش منابع بیشتری برای حرفه ای های رسانه و نیز برای تماشای تعداد زیادی از پادکست های ریچ از RichardHarrington.com دیدن فرمایید.

جدیدترین آموزشهای مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد
logo-samandehi
فارسی کلاس